https://evajinek.kro-ncrv(...)ls-reizende-talkshowquote:Eva gaat opnieuw samen met Jeroen Pauw een programma maken rondom de verkiezingen. Dit keer staan de Provinciale statenverkiezingen centraal en wordt ‘Pauw & Jinek: De Verkiezingen’ opgenomen vanuit een viertal locaties door heel Nederland.
De eerste uitzending is te zien op 11 maart, op het tijdstip en de zender die je van Jinek en Pauw gewend bent: om 23.00 uur op NPO1. Eva Jinek en Jeroen Pauw reizen vanaf deze dag, oftewel tien dagen voorafgaand aan de verkiezingen, zeven dagen lang door heel Nederland. Ze beginnen in Noord- en Zuid-Holland om vervolgens af te reizen naar de noordelijke provincies Friesland, Groningen en Drenthe. Dan de zuidelijke provincies Zeeland, Noord-Brabant en Limburg. De reis eindigt in de middelste provincies Flevoland, Overijssel, Gelderland en Utrecht. De laatste uitzending van deze reeks is te zien op 19 maart.
Hiermee maken Pauw en Jinek een vervolg op hun succesvolle reeks rond de Tweede Kamer-verkiezingen, twee jaar geleden. Toen kwamen de gezamenlijke uitzendingen vanuit ‘Café Americain’ in Amsterdam.
Dit kun je verwachten
Landelijke en provinciale politici zullen aanschuiven, maar ook de bewoners uit de regio waar ze op dat moment zijn. Zij zijn de afgelopen jaren onderdeel geworden van de meest heikele maatschappelijke kwesties. In iedere uitzending zijn ook weer de bekende cabaretiers te gast, is er live muziek en volgt politiek verslaggever Jaïr Ferwerda het laatste campagne nieuws op de voet.
Eva: “Twee jaar geleden bleek dat we door de krachten van de programma’s Pauw en Jinek te bundelen de belangstelling voor de verkiezingen een extra boost kunnen geven. Het is extra speciaal dat we nu het programma kunnen laten uitzenden vanuit de gebieden waar de provinciale politiek over gaat. En het was een feest om met Jeroen samen te werken, ik verheug me erop om dit ook samen te mogen doen.”
‘Pauw & Jinek: De Verkiezingen’ van 11 t/m 19 maart, op werkdagen om 23.00 uur, bij BNNVARA en KRO-NCRV op NPO 1.
quote:Op dinsdag 12 maart 2019 00:01 schreef PowerLoungen het volgende:
Martijn moet dan ook maar met zijn tante van 69 trouwen
dat zien wequote:
kewl shirt, meteen besteldquote:
quote:Op dinsdag 12 maart 2019 00:02 schreef svann het volgende:
Toch wel aardig, moet ik met enige tegenzin toegeven.
ja, maar die valt steeds omquote:
Als ze mij bellen, kom ik. Ik neem de telefoon altijd op.quote:
omdat niemand beltquote:Op dinsdag 12 maart 2019 00:04 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Als ze mij bellen, kom ik. Ik neem de telefoon altijd op.
WRONGquote:
Jij praat wel heel graag over jezelf.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 00:05 schreef monkyyy het volgende:
[..]
WRONG
Vandaag ben ik 5x gebeld, 2x een klant, 2x iemand met wie ik samenwerk en 1x door het Leger des heils ()
Oke zal ik doenquote:Op dinsdag 12 maart 2019 00:08 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Jij praat wel heel graag over jezelf.
STOP IT.
Vanavond lijkt mij beter dan gisteren. Was erg saai gisteren.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:39 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |