Hij krijgt al behandeling vanuit een fact team of FACT team volgens mij. Of ACT dat weet ik niet meer een van die tweequote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:21 schreef praadje het volgende:
Als je dan niet wilt dat hij naar een inrichting/opvang gaat schakel dan in ieder geval "bemoeizorg" in voordat er ongelukken gebeuren. Zij zullen gewoon regelmatig langsgaan en een praatje met hem maken en dan is er in ieder geval iemand die de situatie goed in kaart kan brengen en hem met zachte hand naar hulpverlening leiden. Google op "bemoeizorg" in de plaats waar hij zit dan vind je ze vanzelf. (bemoeizorg zijn een soort straatwerkers).
Oh pleassee, dat weet je ook niet eens zeker. Ga je nog in op mijn vragen over je kleine broertje?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:34 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Hij krijgt al behandeling vanuit een fact team of FACT team volgens mij. Of ACT dat weet ik niet meer een van die twee
Hij is nog maar een kind van 9 denk je dat die begrijpt wat zijn grote broer daarmee bedoelt? Hij denkt is een spelletje.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:40 schreef praadje het volgende:
En dat vind ik dan weer onvoorstelbaar. TS, weet je broertje dat zijn grote broer hem wil vermoorden? Zo ja, hoe bang moet dat jongetje wel niet zijn als hij buitenspeelt, in het donker in bed ligt, steeds om zich heen moet kijken of grote broer niet in de buurt is? Ocharm, mijn hart breekt als ik denk aan in wat voor onveilige situatie dat kind zit en niemand doet wat. Heb je daar wel eens aan gedacht? Weet je hoe het is om je in je kinderjaren onveilig te voelen en onveilig op te groeien? Hebben jullie school gevraagd om grote broer uit de buurt te houden en kind in de gaten te houden.
IN GODSNAAM, HEBBEN JULLIE UBERHAUPT WEL IETS GEDAAN!!!!!
Dat HOOP je voor hem? En niet voor de mensen die hij eventueel zou verwonden?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:38 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Hij is nog maar een kind van 9 denk je dat die begrijpt wat zijn grote broer daarmee bedoelt? Hij denkt is een spelletje.
En over die bijl ja zoiets gaat die niet doen. Tenminste dat hoop ik wel voor hem.
Ja ik weet het ook niet. Wij bemoeien er niet meer mee nadat die begon te wanen over zijn broertje. Zulke gasten hoor je een huisje te geven en laat hem maar daar in zijn eentje leven. Dan heeft niemand last van hem.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:40 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat HOOP je voor hem? En niet voor de mensen die hij eventueel zou verwonden?
Ja, ik ben zelf in een heel onveilige situatie opgegroeid en ik wist op mijn 9e dondersgoed dat ik redenen had om bang, heel bang te zijn. Daar heb ik later nog EMDR voor gehad en ik heb tot mijn 35e met een mes onder mijn kussen geslapen. En dat was in een tijd dat er geen internet was en er nog maar drie zenders op televisie waren. Dus je kunt er op zeker van zijn dat hij dat heel goed begrijpt met al die info die er tegenwoordig is. Ik wist het al zonder die info.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:38 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Hij is nog maar een kind van 9 denk je dat die begrijpt wat zijn grote broer daarmee bedoelt? Hij denkt is een spelletje.
En over die bijl ja zoiets gaat die niet doen. Tenminste dat hoop ik wel voor hem.
Zulke gasten hoor je inderdaad een huisje te geven.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:43 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Ja ik weet het ook niet. Wij bemoeien er niet meer mee nadat die begon te wanen over zijn broertje. Zulke gasten hoor je een huisje te geven en laat hem maar daar in zijn eentje leven. Dan heeft niemand last van hem.
En omdat hij nu geen huis heeft en je er verder niet mee wilt bemoeien vind je het wel best dat hij inbreekt en woont in het huis van wildvreemden? Jullie gaan wat dat betreft verder niet ingrijpen ofzo?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:43 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Ja ik weet het ook niet. Wij bemoeien er niet meer mee nadat die begon te wanen over zijn broertje. Zulke gasten hoor je een huisje te geven en laat hem maar daar in zijn eentje leven. Dan heeft niemand last van hem.
Totdat broer toch zijn eigen familie aanvalt, dan heeft in de ogen van de familie van TS de maatschappij gefaaldquote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:08 schreef Ericr het volgende:
Opname is onmenselijk maar je 'broer' misdrijven laten plegen en anderen er mee op zadelen is zeker wel ok?
Zolang die maar uit onze buurt blijft. Voor de rest is het zijn eigen probleem. We helpen hem wel met advocaat kosten.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:49 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
En omdat hij nu geen huis heeft en je er verder niet mee wilt bemoeien vind je het wel best dat hij inbreekt en woont in het huis van wildvreemden? Jullie gaan wat dat betreft verder niet ingrijpen ofzo?
Een advocaat gaat hem niet helpen hoor, en gaat zeker niet voorkomen dat het gruwelijk misgaatquote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:51 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Zolang die maar uit onze buurt blijft. Voor de rest is het zijn eigen probleem. We helpen hem wel met advocaat kosten.
Ja, en dat van nietsvermoedende omwonenden die hiervan het slachtoffer kunnen worden. Maar dat is niet erg? Zolang hij jullie met rust laat, gaat hij z'n gang maar qua geestelijke gesteldheid en misdaden?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:51 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Zolang die maar uit onze buurt blijft. Voor de rest is het zijn eigen probleem. We helpen hem wel met advocaat kosten.
Sorry maar lekkere family.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:43 schreef Serhfood het volgende:
Wij bemoeien er niet meer mee nadat die begon te wanen over zijn broertje.
Nee, zulke gasten moet je hulp aanbieden. En dat is de GGZ, al dan niet met gedwongen opnamen. Daar krijgt hij echt de hulp die hij nodig heeft.quote:Zulke gasten hoor je een huisje te geven en laat hem maar daar in zijn eentje leven.
Jullie hebben er dan geen last meer van. Jullie strooien nu even met wat geld, en daarna denken jullie dat jullie het beste voor hem gedaan hebben. Terwijl jullie gewoon jullie kop in het zand steken.quote:Dan heeft niemand last van hem.
Ach genoeg families die dit meemaken. Ik ken nog een ander familie waarvan de zoon gek werd. Na een tijdje ging hun zoon even naar buiten en toen die terug kwam zag die dat zijn hele familie niet meer thuis was. Ze waren vertrokken naar een ander stad en hebben hun mobiele tel etc geblokkeerd. Die jonge weet nog steeds niet (na jaren) waar zijn ouders zijn. Ze hebben hem verlaten zonder iets te zeggen om van hem af te komen.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:01 schreef Rolfieo het volgende:
[..]
Sorry maar lekkere family.[..]
Nee, zulke gasten moet je hulp aanbieden. En dat is de GGZ, al dan niet met gedwongen opnamen. Daar krijgt hij echt de hulp die hij nodig heeft.[..]
Jullie hebben er dan geen last meer van. Jullie strooien nu even met wat geld, en daarna denken jullie dat jullie het beste voor hem gedaan hebben. Terwijl jullie gewoon jullie kop in het zand steken.
En hoe zie je het net de buren, of de wijk waar hij dan gaat wonen?
Dit is gewoon een tikkende tijdbom. Het is wachten totdat een keer fout gaat, en dan vragen we ons allemaal af, hoe ver het toch heeft kunnen komen.
En dat zou allemaal voorkomen kunnen worden door hem te laten behandelen, maarja, dat is middeleeuws hè...quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:14 schreef Serhfood het volgende:
Als zijn wanen verder ontwikkeld over mijn broertje en we zien dat hij gekke dingen probeert te doen dan gaan we naar een ander stad verhuizen in het geheim en zoveel mogelijk anoniem blijven op internet. Telefoon nrs veranderen zodat die ons definitief niet meer kan lastig vallen.
Dat helpt niet. Hij is al jarenlang onder behandeling waarbij die ook 2 jaar lang medicatie had gebruikt. Hij werd er niet beter van. Voor ons is er maar 1 optie over en dat is vluchten als het wat verder escaleert. We gaan zien hoe het zal aflopen.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:17 schreef FransDeens het volgende:
[..]
En dat zou allemaal voorkomen kunnen worden door hem te laten behandelen, maarja, dat is middeleeuws hè...
Misschien komt dat in jou family of vriendenkring voor. Maar ik ken niemand waarbij zo gereageerd zou worden. Zowel bij vrienden, family, buren, of vrienden van vrienden/family.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:06 schreef Serhfood het volgende:
Ach genoeg families die dit meemaken. Ik ken nog een ander familie waarvan de zoon gek werd. Na een tijdje ging hun zoon even naar buiten en toen die terug kwam zag die dat zijn hele familie niet meer thuis was. Ze waren vertrokken naar een ander stad en hebben hun mobiele tel etc geblokkeerd. Die jonge weet nog steeds niet (na jaren) waar zijn ouders zijn. Ze hebben hem verlaten zonder iets te zeggen om van hem af te komen.
Dat is nog steeds je kop in het zand steken, en wachten totdat het fout gaat of dat die jullie gevonden heeft. Is het bijna onmogelijk om tegenwoordig geheim te blijven met alle sociale media icm vrienden / family.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:14 schreef Serhfood het volgende:
Als zijn wanen verder ontwikkeld over mijn broertje en we zien dat hij gekke dingen probeert te doen dan gaan we naar een ander stad verhuizen in het geheim en zoveel mogelijk anoniem blijven op internet. Telefoon nrs veranderen zodat die ons definitief niet meer kan lastig vallen.
Mwah, ik heb er zelf een van 8, en je schept nu wel een heel naïef beeld van je broertje hoor.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:38 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Hij is nog maar een kind van 9 denk je dat die begrijpt wat zijn grote broer daarmee bedoelt? Hij denkt is een spelletje.
En over die bijl ja zoiets gaat die niet doen. Tenminste dat hoop ik wel voor hem.
Ik weet niet of je getrouwd bent maar ik garandeer je dat wanneer jij schizofrenie ontwikkeld dat jou vrouw jou zonder genade de deur uit trapt of zal vluchten op hetzelfde manier als hoe wij het misschien gaan doen. Of ze zal zeggen van ''je moet behandeling accepteren of ik ga van je af.'' Waarna ze je zal verlaten want je zult behandeling niet accepteren omdat je oh zo goed in je vel bent en niet ziek bent.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:20 schreef Rolfieo het volgende:
[..]
Misschien komt dat in jou family of vriendenkring voor. Maar ik ken niemand waarbij zo gereageerd zou worden. Zowel bij vrienden, family, buren, of vrienden van vrienden/family.
Hier zou juist iedereen er voor zorgen dat die de juiste zorg krijgt.[..]
Dat is nog steeds je kop in het zand steken, en wachten totdat het fout gaat of dat die jullie gevonden heeft. Is het bijna onmogelijk om tegenwoordig geheim te blijven met alle sociale media icm vrienden / family.
Oh gelukkig, je bent ook relatie-expert, top!quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:23 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Ik weet niet of je getrouwd bent maar ik garandeer je dat wanneer jij schizofrenie ontwikkeld dat jou vrouw jou zonder genade de deur uit trapt of zal vluchten op hetzelfde manier als hoe wij het misschien gaan doen. Of ze zal zeggen van ''je moet behandeling accepteren of ik ga van je af.'' Waarna ze je zal verlaten want je zult behandeling niet accepteren omdat je oh zo goed in je vel bent en niet ziek bent.
Het is even afwachten op reactie van advocaat.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:37 schreef trein2000 het volgende:
Heb je nog meer nieuwe feiten/ontwikkelingen TS? Het zou fijn zijn als het hele plaatje eens op tafel kwam.
Welke vraag heb je voorgelegd aan de advocaat?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 15:41 schreef Serhfood het volgende:
[..]
Het is even afwachten op reactie van advocaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |