Jij hebt geen Netflix hè? Ik heb net het eerste deel van de Formule 1 documentaire gezien en het is een beetje matig. Niet echt diepgaand en veel nutteloze quotes. Ook veel Ricciardo.quote:
Ik las wel dat er 'leuke' momentjes tussen Horner en Abitouhuppeldehup in zaten.quote:Op zondag 10 maart 2019 01:31 schreef Recce het volgende:
[..]
Jij hebt geen Netflix hè? Ik heb net het eerste deel van de Formule 1 documentaire gezien en het is een beetje matig. Niet echt diepgaand en veel nutteloze quotes. Ook veel Ricciardo.
Ah, die heb ik nog niet gezien. Er zitten wel mooie beelden tussen, dus het is wel aardig kijkvoer.quote:Op zondag 10 maart 2019 01:32 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik las wel dat er 'leuke' momentjes tussen Horner en Abitouhuppeldehup in zaten.
Laatste die ik luister. Zat weer veel moois tussen maar ben nu muziekmoe.quote:
Jamaica is een eiland apart qua muziek. Bullwackie woont trouwens in New York ergens al erg lang.quote:Op zondag 10 maart 2019 01:35 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Laatste die ik luister. Zat weer veel moois tussen maar ben nu muziekmoe.
Er zijn wel grote verschillen tussen de regio's. Uit Montego Bay klinkt de muziek wat vriendelijker dan uit Kingston.quote:Op zondag 10 maart 2019 01:38 schreef sig000 het volgende:
[..]
Jamaica is een eiland apart qua muziek. Bullwackie woont trouwens in New York ergens al erg lang.
Soms als het op een of ander kanaal is kijk ik wel eens ... Best leukquote:Op zondag 10 maart 2019 01:43 schreef sig000 het volgende:
Man op leeftijd inmiddels die dol is op cricket.
Er zijn dan ook verschillende stijlen, de ghetto rockers en villawijk loversquote:Op zondag 10 maart 2019 01:44 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Er zijn wel grote verschillen tussen de regio's. Uit Montego Bay klinkt de muziek wat vriendelijker dan uit Kingston.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |