Ik vind er helemaal niets aan, al een paar dagen niet. Saai saaier saaistquote:Op zaterdag 9 maart 2019 16:22 schreef Poesjuh het volgende:
Ik vind de streams vandaag ook heerlijk op de achtergrond terwijl ik mijn huisje poets. "Iedereen" is lekker aan het werk
Volgens DGK wel en die heeft bronnenquote:
Had de hoop, maar wist dat het niet zou gebeuren. Zo nu en dan zie je zijn wanhoop als ze weer de dienst denkt uit te maken, maar hij kan zich inhouden. En dan moet ik denken aan het gifje waarop Billy hem te lijf wil gaan en hem een flinke dreun geeft. HIj deinst bang achteruit. Het is geen held.quote:Op zaterdag 9 maart 2019 16:26 schreef mcspicy het volgende:
[..]
Dat dus.Die Jessie schijt bagger voor haar!Zegt wel weer genoeg over die Jessie!
De stemmingen zijn al geweestquote:Op zaterdag 9 maart 2019 16:29 schreef pollewop77 het volgende:
Denk dat de streams na de stemmingen weer leuker worden. Deze vier dagen zijn altijd een beetje saai
Dat is nu al duidelijk toch voor alle partijenquote:
Was niet alleen in de ochtend. Was er ook niet in de ochtend, daarom zei ik gisteren. Ze zijn de hele dag beziggeweest. Geen idee wat er vanmorgen gebeurd is, was er vanmorgen ook niet, dus geen idee hoe het vanmorgen was.quote:
Wat gaat er na de stemmingen gebeuren dan? Ik vermoed bed streams!quote:Op zaterdag 9 maart 2019 16:29 schreef pollewop77 het volgende:
Denk dat de streams na de stemmingen weer leuker worden. Deze vier dagen zijn altijd een beetje saai
Ja, ik bedoel meer dat dan de sfeer beter of anders wordt. Dan kan iedereen zijn gang weer gaanquote:Op zaterdag 9 maart 2019 16:32 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat is nu al duidelijk toch voor alle partijen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |