Dit. Ik ben bang dat je pech hebt.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:21 schreef dikke_donder het volgende:
Tenzij het op film staat of post met een naam in de vuilnis weinig kans. Heb vergelijkbaar iets gehad en werd keihard afgewezen, want geen bewijs
Als ik wist wie het was had ik zijn vuil allang teruggebracht uiteraard.quote:
Dat klinkt niet echt goed, dus ik moet nu gewoon betalen voor andermans troep? Is toch 90 euro.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:21 schreef dikke_donder het volgende:
Tenzij het op film staat of post met een naam in de vuilnis weinig kans. Heb vergelijkbaar iets gehad en werd keihard afgewezen, want geen bewijs
Je kan het ook niet doen, maar daar krijg je toch alleen maar ellende van.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:23 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Dat klinkt niet echt goed, dus ik moet nu gewoon betalen voor andermans troep? Is toch 90 euro.
Dat is lastig als deze op wordt gehaald tijdens je werktijden (of schooltijden of wat dan ook)quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:27 schreef maily het volgende:
Op ophaaldag de vuilniswagen in de gaten houden en dan pas de kliko aan straat zetten?
Dat gaat niet, ik heb geen tijd om de hele dag op de vuilniswagen te wachten.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:27 schreef maily het volgende:
Op ophaaldag de vuilniswagen in de gaten houden en dan pas de kliko aan straat zetten?
Wat was er mis met mijn post? Ok dat is redelijk asociaal, maar vuil in iemand anders container gooien is dat ook.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:28 schreef noodgang het volgende:
[..]
Dat is lastig als deze op wordt gehaald tijdens je werktijden (of schooltijden of wat dan ook)
Gaat ook niet, de gewone kliko (huisvuil en GFT) wordt maar een keer in twee weken geleegd. Dus ik ben bijna verplicht om hem elke keer als ie geleegd wordt buiten te zetten.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:29 schreef Jordy-B het volgende:
De kliko pas aan de straat zetten als die vol is.
Mijn grijze container wordt eens per maand geleegd. Ik heb ongeveer drie maanden nodig om hem te vullen.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:31 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Gaat ook niet, de gewone kliko (huisvuil en GFT) wordt maar een keer in twee weken geleegd. Dus ik ben bijna verplicht om hem elke keer als ie geleegd wordt buiten te zetten.
Met hoeveel zijn jullie thuis?quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:33 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Mijn grijze container wordt eens per maand geleegd. Ik heb ongeveer drie maanden nodig om hem te vullen.
Ruim je troep dan eens op.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:33 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Mijn grijze container wordt eens per maand geleegd. Ik heb ongeveer drie maanden nodig om hem te vullen.
Dat hebben we niet helaas, er zit wel een chip in de bak zodat je hem niet dubbel kunt aanbieden in geval van veel vuil.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:35 schreef nils7 het volgende:
Bij onze gemeente kun je een slotje kopen die de vuilnisman open kan doen.
één. Alles wordt gescheiden, dus de plastic- en papiercontainer gaan een stuk harder.quote:
Humm ik zou ze toch even bellen want je kan zo niet voorkomen dat dit gebeurt.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:37 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Dat hebben we niet helaas, er zit wel een chip in de bak zodat je hem niet dubbel kunt aanbieden in geval van veel vuil.
Op slot zetten.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:39 schreef nils7 het volgende:
[..]
Humm ik zou ze toch even bellen want je kan zo niet voorkomen dat dit gebeurt.
Ik heb zelf ook geen slot en heb zelf mijn vuil geregeld dus de vuil kliko blijft altijd leeg.
Toch vind ik er geregeld helaas wat in
Ja dat plastic en papier scheiden moet hier ook.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:37 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
één. Alles wordt gescheiden, dus de plastic- en papiercontainer gaan een stuk harder.
Dat doet hij ook, andere buren klagen ook. Maar ik heb als enige een boete gehad omdat het GFT gedeelte vol zat met gewoon huisvuil. Bij het huisvuil gedeelte kon niks meer bij.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:40 schreef maily het volgende:
En anders maar een tijdje zelf naar de stort rijden ..... eens kijken of die andere persoon dan zijn zooi bij iemand anders in de kliko gooit.
Heb ik gedaan en ze verwezen mij naar hun totaal nutteloze site.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:39 schreef nils7 het volgende:
[..]
Humm ik zou ze toch even bellen want je kan zo niet voorkomen dat dit gebeurt.
Ik heb zelf ook geen slot en heb zelf mijn vuil geregeld dus de vuil kliko blijft altijd leeg.
Toch vind ik er geregeld helaas wat in
Ben je lekker mee met zo'n buurman .....quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:43 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Dat doet hij ook, andere buren klagen ook. Maar ik heb als enige een boete gehad omdat het GFT gedeelte vol zat met gewoon huisvuil. Bij het huisvuil gedeelte kon niks meer bij.
Je zou daar maar de hele dag de tijd voor hebbenquote:Op woensdag 6 maart 2019 12:27 schreef maily het volgende:
Op ophaaldag de vuilniswagen in de gaten houden en dan pas de kliko aan straat zetten?
Dan hebben wij hier mazzel, want hij komt altijd rond half 8 's morgens .....quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:44 schreef Embraer89 het volgende:
[..]
Je zou daar maar de hele dag de tijd voor hebben
Bij deze gemeente kennelijk niet, want ik kan er niets over vindenquote:Op woensdag 6 maart 2019 12:46 schreef redboyke het volgende:
je kan een slot kopen bij de gemeente zodat enkel jij en de vuilnisman je vuilbak open krijgt.
woon in belgie dacht dat nederland dat ook had.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:49 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Bij deze gemeente kennelijk niet, want ik kan er niets over vinden
Kijk hier eens: https://www.kliko.nl/productoverzicht/producten/kantelslot/quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:49 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Bij deze gemeente kennelijk niet, want ik kan er niets over vinden
aan camera beelden heb je niks. een maat van mij had ook camera en kwam een onbekende vuilnis storten. en de politie doet er niks mee.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:51 schreef valentijn101 het volgende:
Zet er een wildcamera op. Die filmt alleen bij beweging. Daarna aangifte doen.
Misschien is het een idee om met de buren samen (die er ook last van hebben) slotjes te vragen voor op de klikos?
Wel weer 42 euro.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:51 schreef maily het volgende:
[..]
Kijk hier eens: https://www.kliko.nl/productoverzicht/producten/kantelslot/
Hebben ze bewijs dat het jouw grijze afval was?quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:04 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Wel weer 42 euro.
Nog tips hoe ik onder die geheel onterechte boete uit kan?
Leuk, maar de week erop zit er weer huisvuil in zijn biobak en krijgt hij weer een boete.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:09 schreef Schanu het volgende:
Ik zou bewijs opvragen, foto's dat het jouw container was en welk afval daar in zat. Als jij aannemelijk kan maken dat het niet jouw afval was (bijvoorbeeld omdat er verpakkingsmateriaal voor dieren bij zat terwijl jij geen dieren hebt, etc), dan zou ik gewoon proberen in bezwaar te gaan en daarna zelfs in beroep. Maak het ze zo moeilijk mogelijk, soms is het ook een kwestie van de aanhouder wint.
De chip in de bak is geregistreerd op mijn adres. Dus dat wordt lastig om te bewijzen dat het niet van mij is.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:06 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Hebben ze bewijs dat het jouw grijze afval was?
Ik neem aan dat 'jouw bak' niet voldoende is als je hem netjes op de afgesproken tijd buiten zet.
Jij hoeft toch niet te bewijzen dat het NIET jouw afval is?
vind ook wel eens afval van een ander in mijn bak.
Bij ons staat er geen sanctie op verkeerd afval (behalve puin).
Moet ik het vreemde afval dan voortaan op straat flikkeren?
Als de bak open kan heeft de gemeente het ook lastig om te bewijzen dat het wel van jouw is.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:14 schreef Rose_Red het volgende:
Dus dat wordt lastig om te bewijzen dat het niet van mij is.
Omgekeerd geld dat ook natuurlijk. Zij kunnen niet bewijzen dat TS het er in heeft gedaan, aangezien je wordt gedwongen je vuilcontainer enige tijd buiten jouw terrein aan deopenbare weg te parkeren. Zij eisen dus mogen zij bewijzen.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:21 schreef dikke_donder het volgende:
Tenzij het op film staat of post met een naam in de vuilnis weinig kans. Heb vergelijkbaar iets gehad en werd keihard afgewezen, want geen bewijs
De vraag hoe dit te voorkomen is een hele andere dan de vraag wat te doen met de boete die reeds is opgelegd. Ik antwoordde op de 2e vraag. Voor de 1e zijn al meerdere tips gegeven, maar is bijzonder lastig te voorkomen. Misschien indien mogelijk een soort van buurtwacht oprichten, waarbij je met meerdere buren de containers in de gaten houdt. Twee paar ogen zien meer dan 1.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:14 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Leuk, maar de week erop zit er weer huisvuil in zijn biobak en krijgt hij weer een boete.
Of ze legen die bak niet meer zodra er huisvuil bij zit. Kortom TS blijft een probleem houden.
Nu heb ik er niet direct een oplossing voor, maar ik zou eens met de gemeente gaan praten. Tenslotte is het een gezamenlijk probleem dus wie weet hebben zij wel goede ideeën.
De ideeën staan op hun sitequote:Op woensdag 6 maart 2019 13:14 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Leuk, maar de week erop zit er weer huisvuil in zijn biobak en krijgt hij weer een boete.
Of ze legen die bak niet meer zodra er huisvuil bij zit. Kortom TS blijft een probleem houden.
Nu heb ik er niet direct een oplossing voor, maar ik zou eens met de gemeente gaan praten. Tenslotte is het een gezamenlijk probleem dus wie weet hebben zij wel goede ideeën.
Ja want zo ontloopt je de boete wel bij de GFT container.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:49 schreef tombolafan het volgende:
Huishoudfolie erover spannen; dan kan er niks bij in en door t gewicht valt hij wel leeg bij legen
Helaas geldt er in het bestuursrecht geen formeel bewijsrecht.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:17 schreef sanger het volgende:
[..]
Omgekeerd geld dat ook natuurlijk. Zij kunnen niet bewijzen dat TS het er in heeft gedaan, aangezien je wordt gedwongen je vuilcontainer enige tijd buiten jouw terrein aan deopenbare weg te parkeren. Zij eisen dus mogen zij bewijzen.
Als in, dat ze zonder enige bewijs, alleen maar omdat er een chipje in een container zit willekeurig mensen mogen beboeten zonder hoor en wederhoor?quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:19 schreef Schanu het volgende:
[..]
Helaas geldt er in het bestuursrecht geen formeel bewijsrecht.
Ze werken met een waarschuwingssysteem, eerst een gele kaart aan je bak, dan een oranje en tot slot een rode en dan geven ze de gegevens die bij die bak horen door aan de gemeente. Dit probleem speelt al een paar maanden nu.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:23 schreef Speekselklier het volgende:
Als[..]
Als in, dat ze zonder enige bewijs, alleen maar omdat er een chipje in een container zit willekeurig mensen mogen beboeten zonder hoor en wederhoor?
En ook als de persoon die de boete krijgt aangeeft hoe de afval mogelijk in de container is gekomen?
Ik denk dat je wel erg makkelijk denkt.
De gemeente zou dus standaard elke dinsdag iedereen kunnen beboeten en dan moet iedereen maar bewijzen dat ze zich aan de afspraken hebben gehouden.
Was een grapjequote:Op woensdag 6 maart 2019 13:19 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Ja want zo ontloopt je de boete wel bij de GFT container.
Ik neem aan dat je bij de gele al hebt gereageerd dat het niet jouw vuil is.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:25 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Ze werken met een waarschuwingssysteem, eerst een gele kaart aan je bak, dan een oranje en tot slot een rode en dan geven ze de gegevens die bij die bak horen door aan de gemeente. Dit probleem speelt al een paar maanden nu.
Bij de gele en oranje kaart gebeurt er verder niets en hoef je ook niets te doen, je bak wordt ook gewoon geleegd, ook met kaart eraan. Bij een rode kaart krijg je een boete kennelijk.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:28 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je bij de gele al hebt gereageerd dat het niet jouw vuil is.
En bij oranje weer en nogmaals bij rood.
Je hebt dus al drie maal geroepen dat het NIET jouw vuil is.
Daarmee is het bewijs toch al zeer twijfelachtig?
Dan snap ik, maar ook op geel en oranje MAG je toch reageren als het onjuist is?quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:30 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Bij de gele en oranje kaart gebeurt er verder niets en hoef je ook niets te doen, je bak wordt ook gewoon geleegd, ook met kaart eraan. Bij een rode kaart krijg je een boete kennelijk.
Geen idee of dat mag, ik heb het iig niet gedaan. Bij de gele en oranje kaart twijfelde ik eerst aan mezelf.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:31 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Dan snap ik, maar ook op geel en oranje MAG je toch reageren als het onjuist is?
Ze beschuldigen jouw dan al van verkeerd aanbieden en dat MAG je best weerleggen.
Als in dat als voldoende aannemelijk gemaakt wordt dat iets zo is, dit al voldoende kan zijn. Het feit dat het afval zich bevond in de container van TS, kan in dit geval als als voldoende aannemelijk worden gezien, zodat meer bewijs daaromtrent (in dit stadium) niet nodig is/was.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:23 schreef Speekselklier het volgende:
Als[..]
Als in, dat ze zonder enige bewijs, alleen maar omdat er een chipje in een container zit willekeurig mensen mogen beboeten zonder hoor en wederhoor?
En ook als de persoon die de boete krijgt aangeeft hoe de afval mogelijk in de container is gekomen?
Ik denk dat je wel erg makkelijk denkt.
De gemeente zou dus standaard elke dinsdag iedereen kunnen beboeten en dan moet iedereen maar bewijzen dat ze zich aan de afspraken hebben gehouden.
Maar met die beelden kun je wel aantonen dat jij niet degene bent die het verkeerde afval er in stopt en zo je bezwaar tegen de boete maken. Misschien herken je de Stiekumstorter wel en kan de gemeente de boete aan hem opleggen.quote:Op woensdag 6 maart 2019 12:56 schreef redboyke het volgende:
[..]
aan camera beelden heb je niks. een maat van mij had ook camera en kwam een onbekende vuilnis storten. en de politie doet er niks mee.
dus je gaat 500 euro uitgeven aan een camera in de hoop dat iemand nog eens bij je komt sluikstorten ipv een slotje te kopen. makes sense. 9 kansen op 10 is A het beeld niet duidelijk genoeg en B zie je get gezicht niet in de camera.quote:Op woensdag 6 maart 2019 14:08 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Maar met die beelden kun je wel aantonen dat jij niet degene bent die het verkeerde afval er in stopt en zo je bezwaar tegen de boete maken. Misschien herken je de Stiekumstorter wel en kan de gemeente de boete aan hem opleggen.
Misschien kun je zo’n camera van iemand lenen. En je kunt niet zomaar een slotje op je kliko doen als de vuilnisman geen sleutel heeft.quote:Op woensdag 6 maart 2019 14:23 schreef redboyke het volgende:
[..]
dus je gaat 500 euro uitgeven aan een camera in de hoop dat iemand nog eens bij je komt sluikstorten ipv een slotje te kopen. makes sense. 9 kansen op 10 is A het beeld niet duidelijk genoeg en B zie je get gezicht niet in de camera.
het is ook niet zomaar een slotje het is er echt een voor je vuilnisbak google it.quote:Op woensdag 6 maart 2019 14:24 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Misschien kun je zo’n camera van iemand lenen. En je kunt niet zomaar een slotje op je kliko doen als de vuilnisman geen sleutel heeft.
Ahh, het gaat open als de kliko kantelt. Dat kende ik nog niet. Handig en goedkoper als een boete.quote:Op woensdag 6 maart 2019 14:27 schreef redboyke het volgende:
[..]
het is ook niet zomaar een slotje het is er echt een voor je vuilnisbak google it.
Geeft niet, die komt nooit weerom.quote:Op woensdag 6 maart 2019 13:28 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Heb net m'n kind naar de winkel gestuurd om vershoud folie
Ja geweldigquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:56 schreef Postbus100 het volgende:
Ik moet gelijk denken aan dit filmpje. Kan je zoiets niet in elkaar knutselen?![]()
![]()
Ja kreeg ook nog een persoonlijke brief van de gemeente hierquote:Op woensdag 6 maart 2019 17:59 schreef trein2000 het volgende:
Heb je enige vorm van documentatie dat dit speelt? Klachten?
Dan lijkt me bezwaar een hele mooie optiequote:Op woensdag 6 maart 2019 20:07 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Ja kreeg ook nog een persoonlijke brief van de gemeente hier
Hoe bewijst dat onomstotelijk dat er na het nemen van de foto niet nog meer door TS bij gegooid is?quote:Op woensdag 6 maart 2019 21:32 schreef escortmk2 het volgende:
Ik zou per direct beginnen met het maken van foto’s van je vuilnisbak op het moment dat je deze aan de straat zet, klep open, inhoud goed zichtbaar, gewoon met je smartphone.
Dan heb je een foto met datum en timestamp en kan je je onschuld tenminste enigszins aantonen en het kost je verder geen tijd of geld.
Tot dat je meteen na het nemen van die foto zelf alsnog je container volgooit met zaken die er niet in horen.....quote:Op donderdag 7 maart 2019 06:08 schreef escortmk2 het volgende:
Geen onomstotelijk bewijs, maar je hebt tenminste iets, je kunt enigszins aannemelijk maken dat je je afval gescheiden hebt en geen tokkie bent die gewoon alles door elkaar gooit.
Dat ook, maar is het niet bizar dat je een boete krijgt als men vind dat je je afval niet goed scheidt? Wat voor samenleving leven we in?quote:Op donderdag 7 maart 2019 08:34 schreef Piger het volgende:
Ik zou iemand die wel eens tot rechter willen laten komen. Belachelijk dat je onschuld moet bewijzen.
Zou je bak nu gewoon een straat verderop parkeren. Heb je hopelijk niet laat van diezelfde dude.
Straat verderop kan niet; de postcode in de chip klopt dan niet meer en TS krijgt dan alsnog een boete of de bak wordt niet geleegd.quote:Op donderdag 7 maart 2019 08:34 schreef Piger het volgende:
Ik zou iemand die wel eens tot rechter willen laten komen. Belachelijk dat je onschuld moet bewijzen.
Zou je bak nu gewoon een straat verderop parkeren. Heb je hopelijk niet laat van diezelfde dude.
Nee. Als je normaal afval bij de GFT container flikkert moet je daar wel een boete voor kunnen krijgen. Maar niet als een ander dat doet.quote:Op donderdag 7 maart 2019 08:39 schreef Gunner het volgende:
[..]
Dat ook, maar is het niet bizar dat je een boete krijgt als men vind dat je je afval niet goed scheidt? Wat voor samenleving leven we in?
Dus die vuilniswagen kijkt op basis van GPS op welke postcode hij is en als de bak niet precies correspondeert met die postcode, dan wordt ie niet geleegd?quote:Op donderdag 7 maart 2019 08:46 schreef maily het volgende:
[..]
Straat verderop kan niet; de postcode in de chip klopt dan niet meer en TS krijgt dan alsnog een boete of de bak wordt niet geleegd.
Jawel dat mag wel, je mag hem alleen niet twee keer aanbiedenquote:Op donderdag 7 maart 2019 08:46 schreef maily het volgende:
[..]
Straat verderop kan niet; de postcode in de chip klopt dan niet meer en TS krijgt dan alsnog een boete of de bak wordt niet geleegd.
Ah oke.quote:Op donderdag 7 maart 2019 12:18 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Jawel dat mag wel, je mag hem alleen niet twee keer aanbieden
M'n achterbuurman heeft camera's hangen maar de beelden van vrijdag had hij niet meer. Ik heb wel bezwaar gemaakt, vind dit echt van de zottequote:Op donderdag 7 maart 2019 10:39 schreef itchycoo het volgende:
Zet je de kliko op de ophaaldag langs de weg?
Wellicht kun je toch een keer een ochtend vrij nemen of thuiswerken om te kijken of je hem kunt betrappen.
Of tijdelijk de kliko filmen vanuit huis met een camera als de kliko langs de weg staat. Ik weet dat het strikt genomen niet mag, maar dan heb je in elk geval een indicatie wie het is.
Je kan ook altijd een briefje op je kliko plakken met "Beste buur, ik weet dat u geregeld afval in mijn kliko dumpt. Dat heeft mij inmiddels een boete van de gemeente opgeleverd dus ik zou het op prijs stellen als u het afval hier niet meer dumpt". Kans op succes lijkt me niet heel groot, maar niet geschoten is altijd mis natuurlijk. Soms blijken mensen nog wel eens gevoelig voor een confrontatie met hun eigen daden, direct of indirect.
Die camera die jij absoluut weg wilde hebben? Ik hoop dat je tegen hem niet zo over die camera tekeer bent gegaan als dat je hier deed, want dan is de kans groot dat hij de beelden wel heeft maar niet wil laten zien.quote:Op donderdag 7 maart 2019 12:20 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
M'n achterbuurman heeft camera's hangen maar de beelden van vrijdag had hij niet meer. Ik heb wel bezwaar gemaakt, vind dit echt van de zotte
Lijkt me juist wel een goede. Of je moet echt een 100% aso treffen.quote:Op donderdag 7 maart 2019 10:39 schreef itchycoo het volgende:
Je kan ook altijd een briefje op je kliko plakken met "Beste buur, ik weet dat u geregeld afval in mijn kliko dumpt. Dat heeft mij inmiddels een boete van de gemeente opgeleverd dus ik zou het op prijs stellen als u het afval hier niet meer dumpt". Kans op succes lijkt me niet heel groot, maar niet geschoten is altijd mis natuurlijk. Soms blijken mensen nog wel eens gevoelig voor een confrontatie met hun eigen daden, direct of indirect.
Ja diezelfde buurman. En ja ik ben wel flink tekeer gegaan tegen hem. Hij ook tegen mij trouwens. Ik heb m'n gelijke gevonden zeg maar.quote:Op donderdag 7 maart 2019 13:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die camera die jij absoluut weg wilde hebben? Ik hoop dat je tegen hem niet zo over die camera tekeer bent gegaan als dat je hier deed, want dan is de kans groot dat hij de beelden wel heeft maar niet wil laten zien.
Hoe dan ook; zo'n slotje van ¤ 42 lijkt me een prima investering in deze situatie; voor beide containers (GFT en Rest) ook. Kost ook minder dan nog een boete.
Ook een beetje raar om je restafval in de GFT-container van een ander te flikkeren, gooi het dan iig in een Rest-container.
Als ze nu al gechipt zijn dan zou ik zeker zo'n slotje doen, want dan gaan ze die krengen tzt waarschijnlijk ook wegen.
Dat is mooi, nou maar hopen dat hij welwillend genoeg is je ook te helpen als je hulp nodig hebt, en vice versa.quote:Op donderdag 7 maart 2019 14:46 schreef Rose_Red het volgende:
[..]
Ja diezelfde buurman. En ja ik ben wel flink tekeer gegaan tegen hem. Hij ook tegen mij trouwens. Ik heb m'n gelijke gevonden zeg maar.
Ik heb zijn hulp niet nodig.quote:Op donderdag 7 maart 2019 14:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is mooi, nou maar hopen dat hij welwillend genoeg is je ook te helpen als je hulp nodig hebt, en vice versa.
Nee, dat gaan we niet doen. Wij zijn nette mensen ja.quote:Op donderdag 7 maart 2019 16:33 schreef VanAvesaat het volgende:
Het is allemaal niet zo heel lastig hoor. Hier een stappenplan:
1: Je scheidt alleen je papier (staan vaak je adresgegevens op) van je andere afval.
2: Papier gaat in de papiercontainer
3: Restvuil gaat in de grijze KOMO vuilniszak.
4: de zak zet je gewoon aan de kant van de weg. Of donder je gewoon in de bosjes. Of dump je drie straten verderop. Wat jij wil. Zorg dat je niet gezien wordt door snitches!
De vuilcontainers laat je lekker in je schuurtje staan. Kan ook niemand zijn eigen rommel erin stoppen waardoor je boetes krijgt.
Omdat hij er ook last van heeft.quote:Op donderdag 7 maart 2019 17:13 schreef vannelle het volgende:
[..]
Waarom ben je dan bij hem geweest om te vragen naar de camerabeelden van die bewuste vrijdag?
Vervelend voor jullie allebei.quote:
Daar heb ik niet naar gevraagd.quote:Op donderdag 7 maart 2019 17:45 schreef vannelle het volgende:
[..]
Vervelend voor jullie allebei.
Maar als hij er ook last van heeft, waarom wist hij die beelden dan? Is redelijk offtopic, ik weet het, maar ben er serieus nieuwsgierig naar.
Ah, de sluikstorter komt zich al zelf hier melden. Scheelt een hoop moeite.quote:Op donderdag 7 maart 2019 16:33 schreef VanAvesaat het volgende:
Het is allemaal niet zo heel lastig hoor. Hier een stappenplan:
De vuilcontainers laat je lekker in je schuurtje staan. Kan ook niemand zijn eigen rommel erin stoppen waardoor je boetes krijgt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |