abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_185384408


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.


groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen @Kyran via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen

Preev simple bitcoin price
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin (Bitcoin.org / Bitcoin aanhangers)
/r/btc (Bitcoin.com / Bitcoin Cash aanhangers)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.



Be fearful when Tether crashes.
  maandag 4 maart 2019 @ 21:07:02 #2
62913 Blik
The one and Only!
pi_185391512
Ja, allemaal nu kopen!
  maandag 4 maart 2019 @ 21:50:32 #3
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_185392981
Als we nu tegelijk aftellen en dan allemaal bitcoin kopen dan moeten we de prijs toch wel een cent kunnen laten stijgen ^O^
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_185393483
De achtbaan kan niet blijven dalen.
Vakman pur sang
pi_185394313
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 21:50 schreef Rossdale het volgende:
Als we nu tegelijk aftellen en dan allemaal bitcoin kopen dan moeten we de prijs toch wel een cent kunnen laten stijgen ^O^
Misschien wel 2
pi_185395345
Er komen gouden tijden aan vrienden. Carnaval is bijna voorbij.
  Moderator / Redactie Sport maandag 4 maart 2019 @ 23:36:00 #7
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_185395751
quote:
6s.gif Op maandag 4 maart 2019 23:17 schreef BadVlad het volgende:
Er komen gouden tijden aan vrienden. Carnaval is bijna voorbij.
Wanneer kwamen de bonusjes ook alweer?
pi_185395977
Het is wachten tot de Telegraaf bitcoin weer eens doodverklaart, dan gaan we weer up.
pi_185398996
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 23:48 schreef MaGNeT het volgende:
Het is wachten tot de Telegraaf bitcoin weer eens doodverklaart, dan gaan we weer up.
Zijn je zonnepanelen 28 graden of woon je elders? :?
pi_185399665
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 08:56 schreef Jurian95 het volgende:
[..]

Zijn je zonnepanelen 28 graden of woon je elders? :?
Niet in Spanje wonen :')
  dinsdag 5 maart 2019 @ 09:46:21 #11
79000 Maikuuul
Dat zeg ik ook altijd
pi_185399728
https://www.efin.cx

Nieuwste DEX exchange. Wie had ook alweer een tijdje terug TokenPay coins gekauft van dit topic? Kan je nu mooi gebruik van maken.
[b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg[/b]
  dinsdag 5 maart 2019 @ 10:39:36 #12
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185400688
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 09:46 schreef Maikuuul het volgende:
https://www.efin.cx

Nieuwste DEX exchange. Wie had ook alweer een tijdje terug TokenPay coins gekauft van dit topic? Kan je nu mooi gebruik van maken.
Gekauft :')

Nee heb dit jaar 100 miljoen miljard geDCA't in BNB.
  dinsdag 5 maart 2019 @ 10:41:31 #13
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_185400732
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 09:42 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Niet in Spanje wonen :')
Niet 5x per week een kater hebben :')
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_185400907
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 08:56 schreef Jurian95 het volgende:
[..]

Zijn je zonnepanelen 28 graden of woon je elders? :?
Temperatuur van de 1e omvormer ;)
  dinsdag 5 maart 2019 @ 11:17:21 #15
481611 Broodjehamkaasgraag
Voor mij een broodje ham/kaas
pi_185401457
XRP hangt al maanden rond de 0.30

Can't wait for the next bullrun...
  dinsdag 5 maart 2019 @ 11:40:56 #16
131603 Afwazig
Serious business
pi_185401944
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 11:17 schreef Broodjehamkaasgraag het volgende:
XRP hangt al maanden rond de 0.30

Can't wait for the next bullrun...
XRP :') :') :')
pi_185402347
SNTR JAHHAhhahaa
pi_185402383
OCL
pi_185402691
Talesun nu al bijna 400% up t.o.v. eergisteren *O*
pi_185405093
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 10:41 schreef fathank het volgende:
[..]

Niet 5x per week een kater hebben :')
Belasting betalen. :')
Vakman pur sang
pi_185406684
Carnaval was wel mooi fiske. Niks mis mee.
pi_185406829
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 10:49 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Temperatuur van de 1e omvormer ;)
Die loopt dan best hard op overdag :P
pi_185409738
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 15:07 schreef Jurian95 het volgende:
[..]

Die loopt dan best hard op overdag :P
Als de zon een beetje meewerkt, wel idd ;)

Heb overigens een custom koelsysteem op de koelribben aangebracht.
Boven de 35 graden Celsius gaan de fans draaien (2x 14cm Arctic TC per omvormer).

De meting die je ziet wordt gedaan in de omvormer, daar zal het altijd iets warmer zijn dan op het koelrib. Maar erg warm zullen ze niet worden ;)
  dinsdag 5 maart 2019 @ 22:16:06 #24
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185418173
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 17:16 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Als de zon een beetje meewerkt, wel idd ;)

Heb overigens een custom koelsysteem op de koelribben aangebracht.
Boven de 35 graden Celsius gaan de fans draaien (2x 14cm Arctic TC per omvormer).

Waterkoeling zou mooi zijn zoals tegenwoordig in datacenters wordt gebruikt als serverkoeling (en kantoren het hele bedrijf in de winter warm houdt). Voor een paar paneeltjes op je huis wwarschijnlijk niet interessant voor de investering.
The best firms advertise the least...
pi_185418543
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:16 schreef edcetera het volgende:
[..]

Waterkoeling zou mooi zijn zoals tegenwoordig in datacenters wordt gebruikt als serverkoeling (en kantoren het hele bedrijf in de winter warm houdt). Voor een paar paneeltjes op je huis wwarschijnlijk niet interessant voor de investering.
Dat gaat inderdaad net iets te Spaans :P

Het is ook niet echt nodig, de SE8k omvormers gaan pas deraten bij >57,5C en ze hangen in een garage met spouw en isolatie.

Maar kwaad kan het zeker niet en aan materiaal kost het de kop niet.

[ Bericht 26% gewijzigd door TheFreshPrince op 05-03-2019 22:32:01 ]
pi_185418775
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:23 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Dat gaat inderdaad net iets te Spaans :P

Het is ook niet echt nodig, de SE8k omvormers gaan pas deraten bij >57,5C en ze hangen in een garage met spouw en isolatie.

Maar kwaad kan het zeker niet en aan materiaal kost het de kop niet.
Op de panelen is dat zeker wel interessant, alleen moet je zomers of een bodembron kunnen opwarmen of een groot zwembad hebben.
We hebben ze al staan als test.
Werken prima.
Vakman pur sang
pi_185419129
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_185422902
Magnet jij oude case modder jij :7
Op zaterdag 25 augustus 2012 11:03 schreef yvonne het volgende: Dag kindjes, nu weer braaf met je legerautootjes spelen.
  woensdag 6 maart 2019 @ 19:47:20 #29
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_185436711
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:32 schreef MaGNeT het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik mis de lampjes in je fans ;(
pi_185444622
Topic is aardig aan het afsterven zeg
XRP - To tha moon motherf#cker!
pi_185444777
quote:
0s.gif Op woensdag 6 maart 2019 19:47 schreef IrishBastard het volgende:
[..]

Ik mis de lampjes in je fans ;(
Daar ben ik niet zo’n fan van.
  donderdag 7 maart 2019 @ 08:02:08 #32
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185446076
BNB :D
  donderdag 7 maart 2019 @ 08:09:07 #33
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185446139
ABBC coin knalt effe binnen. Wat is deze :')
pi_185446142
quote:
15s.gif Op donderdag 7 maart 2019 01:11 schreef Mand het volgende:
Topic is aardig aan het afsterven zeg
En is momenteel ook niet zoveel te beleven. :P Ik ben momenteel ook ff te druk om er veel mee bezig te zijn.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_185446262
Vooral kopen wat ik verkoop.

Dan heb je ongetwijfeld binnen een week een pump te pakken. :r :')
  donderdag 7 maart 2019 @ 09:04:42 #36
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_185446701
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 01:27 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Daar ben ik niet zo’n fan van.
Ik vond je ook al niet zo'n helder licht
;(
  donderdag 7 maart 2019 @ 09:21:21 #37
236839 TimKuik
Illegaal downloaden mag niet!
pi_185446911
BNB verkocht, wacht wel ff op een correctie. Is zojuist over 2 miljard marketcap gegaan.
This crypto stuff is all hype anyway, nothing will ever replace Windows 10.
pi_185447126
Verleden tijd dit zeg. Kan ik hier nog wat grammofoonplaten bemachtigen?
pi_185447271
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 09:36 schreef Luppie0110 het volgende:
Verleden tijd dit zeg. Kan ik hier nog wat grammofoonplaten bemachtigen?
Bedankt voor je mening hans.
  donderdag 7 maart 2019 @ 10:14:10 #40
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_185447699
Ik wacht nog ff op klaasweetalles voor ik weer ga inkopen :7
pi_185448044
quote:
15s.gif Op donderdag 7 maart 2019 01:11 schreef Mand het volgende:
Topic is aardig aan het afsterven zeg
MOET IK WEER KOMEN SHITPOSTEN?!?!
pi_185448359
Waarom staat TRON ineens op nummer 10 terwijl alle grote guru's al 1,5 jaar roepen dat TRX een shitcoin is?
pi_185448380
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 10:52 schreef metallicelmo het volgende:
Waarom staat TRON ineens op nummer 10 terwijl alle grote guru's al 1,5 jaar roepen dat TRX een shitcoin is?
Omdat XRP nog altijd op #3 staat en BCH op #6.
pi_185448382
Prijs != kwaliteit :D
  donderdag 7 maart 2019 @ 14:00:27 #45
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185452036
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]

Op de panelen is dat zeker wel interessant, alleen moet je zomers of een bodembron kunnen opwarmen of een groot zwembad hebben.
We hebben ze al staan als test.
Werken prima.
Klink interessant, je hebt het over een combo van zonnepanelen en -boiler? Of begrijp ik het verkeerd?
The best firms advertise the least...
  donderdag 7 maart 2019 @ 14:12:27 #46
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185452253
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 08:09 schreef leolinedance het volgende:
ABBC coin knalt effe binnen. Wat is deze :')
Ik heb me er nog niet goed ingelezen, maar het is een mobile wallet voor meerdere cryptos met aan het roer van het project voornamelijk wat Indiers :? (niet uniek)

Binance, man man man gaat maar door. Nog maar eens kijken naar de exchange, was bagger 1,5 jaar geleden maar ze doen toch iets goed.

BTC blijft waarschijnlijk nog een beetje "sideways" verwacht ik de komende maanden, maar tijd voor alts om zich te ontwikkelen. Goed voor de crypto markt :)
The best firms advertise the least...
pi_185452895
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 14:12 schreef edcetera het volgende:
Binance, man man man gaat maar door. Nog maar eens kijken naar de exchange, was bagger 1,5 jaar geleden maar ze doen toch iets goed.
Kort na de introductie overgestapt. Werkte voor mij destijds al beter dan Bittrex, Bitfinex en Kraken
pi_185453067
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 14:12 schreef edcetera het volgende:
[..]

Ik heb me er nog niet goed ingelezen, maar het is een mobile wallet voor meerdere cryptos met aan het roer van het project voornamelijk wat Indiers :? (niet uniek)

Binance, man man man gaat maar door. Nog maar eens kijken naar de exchange, was bagger 1,5 jaar geleden maar ze doen toch iets goed.

BTC blijft waarschijnlijk nog een beetje "sideways" verwacht ik de komende maanden, maar tijd voor alts om zich te ontwikkelen. Goed voor de crypto markt :)
Snap dat gemauw van jou over Binance niet zo, heb er nooit klachten over gehad of slechte ervaringen mee gehad noch iets slechts over gehoord. Naar mijn mening is het gewoon de beste exchange die er is.
  donderdag 7 maart 2019 @ 15:00:22 #49
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185453095
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 14:49 schreef Roellie80 het volgende:
[..]

Kort na de introductie overgestapt. Werkte voor mij destijds al beter dan Bittrex, Bitfinex en Kraken
Bittex was voor mij #1 exchange vanwege simplicity,maar sinds ze KYC/AML vereisen (okay normaal nu beperkt tot0.3 BTC/dag en gekloot met wallets soms niet bereikbaar toch opzoek naar iets beters
The best firms advertise the least...
pi_185453141
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 15:00 schreef edcetera het volgende:
[..]

Bittex was voor mij #1 exchange vanwege simplicity,maar sinds ze KYC/AML vereisen (okay normaal nu beperkt tot0.3 BTC/dag en gekloot met wallets soms niet bereikbaar toch opzoek naar iets beters
Elke exchange vereist KYC.
  donderdag 7 maart 2019 @ 16:22:11 #51
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185454784
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 14:12 schreef edcetera het volgende:
[..]

Ik heb me er nog niet goed ingelezen, maar het is een mobile wallet voor meerdere cryptos met aan het roer van het project voornamelijk wat Indiers :? (niet uniek)

Binance, man man man gaat maar door. Nog maar eens kijken naar de exchange, was bagger 1,5 jaar geleden maar ze doen toch iets goed.

BTC blijft waarschijnlijk nog een beetje "sideways" verwacht ik de komende maanden, maar tijd voor alts om zich te ontwikkelen. Goed voor de crypto markt :)
Binance was ook 1,5 jaar geleden niet bagge
pi_185455543
Mobiele wallets bestaan ook al een tijdje, Jaxx bijvoorbeeld.
  donderdag 7 maart 2019 @ 18:14:55 #53
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_185457192
Jaxx had veiligheidsproblemen, geen idee of dat al opgelost is.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_185457420
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 15:02 schreef illusions het volgende:
[..]

Elke exchange vereist KYC.
Niet waar (wel de grote spelers uiteraard)
  donderdag 7 maart 2019 @ 18:56:42 #55
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_185458073
Enjin mobile wallet is perfect
Please sir. When moon? When Mustang?
  † In Memoriam † donderdag 7 maart 2019 @ 20:20:56 #56
230491 Zith
pls tip
pi_185460740
Nou vrienden
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_185464713
quote:
Het schijnt dat ze daar slecht weer ook willen verbieden.
pi_185465362
quote:
1s.gif Op donderdag 7 maart 2019 22:00 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Het schijnt dat ze daar slecht weer ook willen verbieden.
Oh, maar daar ben ik ook voor.
pi_185465468
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 22:14 schreef poebz het volgende:
[..]

Oh, maar daar ben ik ook voor.
Ik ook, maar de haalbaarheid is ongeveer gelijk aan die van het verbieden van privacy cryptocoins :P
pi_185465787
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 15:02 schreef illusions het volgende:
[..]

Elke exchange vereist KYC.
Nee doe mij maar mc Donalds :9
Vakman pur sang
pi_185465838
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 14:00 schreef edcetera het volgende:
[..]

Klink interessant, je hebt het over een combo van zonnepanelen en -boiler? Of begrijp ik het verkeerd?
Precies, alleen met lagere temperaturen omdat panelen het hoogste rendement hebben bij 25 C
Vakman pur sang
pi_185465878
Maar weer eens paar ledgers nano s opgehaald.

Je kan ze gewoon nieuw in de verpakking voor 20 euro per stuk krijgen @ marktplaats. Dat was tijdens de bull wel anders...
  donderdag 7 maart 2019 @ 22:30:10 #64
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_185465966
Lol 2e hands ledgers kopen :')
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_185466060
quote:
14s.gif Op donderdag 7 maart 2019 22:30 schreef fathank het volgende:
Lol 2e hands ledgers kopen :')
Ik had ze gesealed en wel. Maar ik heb er opzich niks tegen om een 2e hands te gebruiken. Reset, opnieuw instellen, backuppen en door.
pi_185466154
quote:
1s.gif Op donderdag 7 maart 2019 22:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]

Precies, alleen met lagere temperaturen omdat panelen het hoogste rendement hebben bij 25 C
Je doelt niet op PV neem ik aan? ;)
pi_185466539
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 22:34 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Je doelt niet op PV neem ik aan? ;)
Vakman pur sang
pi_185466687
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 22:17 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Ik ook, maar de haalbaarheid is ongeveer gelijk aan die van het verbieden van privacy cryptocoins :P
Helaas ;(
pi_185466806
Afgelopen maand voor 100k ingekocht. Elke 1000 dollar zakking BTC = nog 50k inkopen.
pindazakje
pi_185466919
quote:
1s.gif Op donderdag 7 maart 2019 22:45 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]

[ afbeelding ]
Haha, ja, dat klopt.
Maar bij -20 doen ze het nog een stukje beter :P (en neemt de voc ook wat toe).

Ik neem aan dat je bedoelt dat ze het bij 25c beter doen dan bij 60c dus als ze warmte af kunnen geven (die ook nuttig gebruikt wordt) ze beter gaan presteren?
pi_185467021
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2019 22:59 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Haha, ja, dat klopt.
Maar bij -20 doen ze het nog een stukje beter :P (en neemt de voc ook wat toe).

Ik neem aan dat je bedoelt dat ze het bij 25c beter doen dan bij 60c dus als ze warmte af kunnen geven (die ook nuttig gebruikt wordt) ze beter gaan presteren?
Dat zeg je goed. Een soort van waterkoeling onder de panelen die gelijk je zwembad verwarmd. ;)
Vakman pur sang
pi_185467161
quote:
1s.gif Op donderdag 7 maart 2019 23:03 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]

Dat zeg je goed. Een soort van waterkoeling onder de panelen die gelijk je zwembad verwarmd. ;)
Ja precies, zag ook al een warmtepomp op dat principe, al weet ik niet of zo'n systeem van buizen op je dak het net zo lang volhoudt als de panelen, zonder noemenswaardig onderhoud.

Vandaag overigens een piek van 12,2kW toen de zon achter de wolkjes vandaan kwam, koele panelen, reflecties van de wolken, dat hielp wel mee :+
  vrijdag 8 maart 2019 @ 07:57:53 #73
62913 Blik
The one and Only!
pi_185470671
Lol @ ENJ, heeft even de plus 100% aangetikt vanochtend
pi_185487773
Waarom is enj zo hard gegaan?
pi_185488053
Vermogensbeheerder Fidelity is een eigen cryptotak gestart: https://www.cnbc.com/2019(...)r-digital-coins.html

En Morgan Stanley volgt:
https://twitter.com/AbacusJournal/status/1103720770998624256?s=19

Dat lijkt me goed nieuws voor het wereldje. Bitcoin is weer hip :)
pi_185488221
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 maart 2019 23:35 schreef woxxel het volgende:
Waarom is enj zo hard gegaan?
Partnership met Samsung.
pi_185488549
Txs. Had ik m maar. Zit ik dan met mn vet
  zaterdag 9 maart 2019 @ 01:18:23 #78
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185489173
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 00:24 schreef woxxel het volgende:
Txs. Had ik m maar. Zit ik dan met mn vet
Godencoin VET gaat binnenkort moen dus hou hem maar lekker.
  zaterdag 9 maart 2019 @ 01:18:56 #79
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_185489178
Al mensen rijk geworden?
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  zaterdag 9 maart 2019 @ 10:22:58 #80
62913 Blik
The one and Only!
pi_185492185
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 maart 2019 23:35 schreef woxxel het volgende:
Waarom is enj zo hard gegaan?
Samsung dus, maar ook samenwerking met Unity (games) volgens mij. Samsung is niet bevestigd.

Ik heb er 310, dus zet geen zoden aan de dijk.
  zaterdag 9 maart 2019 @ 10:24:57 #81
62913 Blik
The one and Only!
pi_185492203
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 01:18 schreef leolinedance het volgende:
[..]

Godencoin VET gaat binnenkort moen dus hou hem maar lekker.
18 april gaat BMW meer informatie geven over de samenwerking met Vechain :)
pi_185493385
Ik heb ze al zo lang. Dat doe ik ook niet meer weg.heb zoveel andere coins verkocht die daarna meteen omhoog schoten.
Ik wacht wel.
pi_185493388
T zal toch echt wel een keer
pi_185493445
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 11:50 schreef woxxel het volgende:
Ik heb ze al zo lang. Dat doe ik ook niet meer weg.heb zoveel andere coins verkocht die daarna meteen omhoog schoten.
Ik wacht wel.
Same :')
pi_185495832
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 11:50 schreef woxxel het volgende:
T zal toch echt wel een keer
Ik heb ook nog Enron aandelen, t zal toch wel een keer omhoog schieten!
pi_185496031
Bitcoin moet maar eens ffkes door die 4k heen pompen.
pi_185497874
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 14:36 schreef KapBak het volgende:
Bitcoin moet maar eens ffkes door die 4k heen pompen.
ja
  zaterdag 9 maart 2019 @ 16:26:22 #88
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_185497898
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 01:18 schreef Quotidien het volgende:
Al mensen rijk geworden?
Nee dus
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_185497914
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 10:24 schreef Blik het volgende:
[..]

18 april gaat BMW meer informatie geven over de samenwerking met Vechain :)
Q2 incoming _O_
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_185497961
Kan tich niet kloppen wat daar met enj gebeurd
  zaterdag 9 maart 2019 @ 16:31:07 #91
62913 Blik
The one and Only!
pi_185497982
Sta met enjin bijna weer break-even in euro’s. Gekocht op 2360 sats (nu 6100), maar met een bitcoin prijs van tegen de 9k dollar ofzo.

Wat denken jullie, verkopen of aanhouden?
pi_185498121
Verkopen en straks goedkoper terug kopen. Dat stijgen houd echt wel op
pi_185498474
De echte vraag is waarom al die marktexperts hier niet moord en brand hebben lopen schreeuwen over dat we Enjin moesten kopen :(
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  zaterdag 9 maart 2019 @ 16:56:40 #94
62913 Blik
The one and Only!
pi_185498577
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 16:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De echte vraag is waarom al die marktexperts hier niet moord en brand hebben lopen schreeuwen over dat we Enjin moesten kopen :(
Die markt experts zitten hier:
BTC / [ENJ] Smart cryptocurrency for gaming #1
pi_185498674
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 16:56 schreef Blik het volgende:
[..]

Die markt experts zitten hier:
BTC / [ENJ] Smart cryptocurrency for gaming #1
Ja, de laatste post was uit mei :')
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_185499177
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 01:18 schreef Quotidien het volgende:
Al mensen rijk geworden?
wie niet
  zaterdag 9 maart 2019 @ 19:52:10 #97
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_185502345
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 16:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De echte vraag is waarom al die marktexperts hier niet moord en brand hebben lopen schreeuwen over dat we Enjin moesten kopen :(
Btcusdt 4h chart wachten op de retrace op fib-level 2.7. vanaf daar gaatie Moen
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  zaterdag 9 maart 2019 @ 23:08:26 #98
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185508541
Er moeten toch Samsung werknemers zijn die 100 miljoenmiljard in ENJ pompen voordat zo'n nieuws bekend wordt gemaakt? Ik zou het wel weten als ik daar zou werken _O-
pi_185509271
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 maart 2019 23:08 schreef leolinedance het volgende:
Er moeten toch Samsung werknemers zijn die 100 miljoenmiljard in ENJ pompen voordat zo'n nieuws bekend wordt gemaakt? Ik zou het wel weten als ik daar zou werken _O-
Die zaten allemaal balls deep in VET en hadden geen fiat meer.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  zondag 10 maart 2019 @ 10:23:18 #100
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_185513841
Wtf is LPT en hoe kom ik hier nou weer aan?
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_185515713
quote:
10s.gif Op zondag 10 maart 2019 10:23 schreef ssjgoku het volgende:
Wtf is LPT en hoe kom ik hier nou weer aan?
Printerpoort.
pi_185515784
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 12:09 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Printerpoort.
Dit verraadt iets over je leeftijd.
pi_185515795
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 12:12 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]

Dit verraadt iets over je leeftijd.
:@
  zondag 10 maart 2019 @ 13:59:00 #104
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_185517962
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 12:09 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Printerpoort.
In dit geval is het geen "Line Print Terminal", maar iets van "LivePeer Token" :D
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_185531783
Waar is iedereen? Alles gaat moon!
pi_185531961
nou ik zie geen moon
pi_185531967
Buiten niet iig.

Alles is cloud based outside.
pi_185532028
quote:
1s.gif Op zondag 10 maart 2019 23:29 schreef MaGNeT het volgende:
Buiten niet iig.

Alles is cloud based outside.
Mijn kat wil naar binnen zo te zien, hij zit blijkbaar in cold storage
pi_185532218
Zitten hier trouwens zelfstandige? Hoe bevalt het je?
  maandag 11 maart 2019 @ 00:15:38 #110
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185532594
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 23:43 schreef xaban06 het volgende:
Zitten hier trouwens zelfstandige? Hoe bevalt het je?
Ik ben vrij zelfstandig en bevalt prima.
pi_185532615
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 23:43 schreef xaban06 het volgende:
Zitten hier trouwens zelfstandige? Hoe bevalt het je?
Als in werk of een eigen appartementje en zelfstandig boodschappen kunnen doen en zo? Als je dat laatste bedoelt dan ja. Dat eerste trouwens ook.
pi_185537887
LTO gaat ook lekker....
  maandag 11 maart 2019 @ 12:19:54 #113
236839 TimKuik
Illegaal downloaden mag niet!
pi_185538051
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 23:43 schreef xaban06 het volgende:
Zitten hier trouwens zelfstandige? Hoe bevalt het je?
Ik heb geen woonbegeleiders nodig.
This crypto stuff is all hype anyway, nothing will ever replace Windows 10.
pi_185538748
quote:
7s.gif Op maandag 11 maart 2019 12:19 schreef TimKuik het volgende:
[..]

Ik heb geen woonbegeleiders nodig.
Ik wel :P
pi_185541955
https://blog.enjincoin.io(...)thereum-e631606b3e94

Wacht wat?

quote:
Enjin is partnering with the SENS Research Foundation and Ethereum Foundation to end age-related disease -- with the help of ERC-1155 blockchain assets powered by the Enjin Platform.
pi_185547519
Ohmy! Kijk grs! Ook dit heb ik niet
pi_185547574
500% vanavond let maar op
pi_185548028
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 23:43 schreef xaban06 het volgende:
Zitten hier trouwens zelfstandige? Hoe bevalt het je?
Deze vraag stellen op het Fok! Forum. :')

Wij zitten hier allemaal in instelling. Sommige ademen niet eens zelfstandig.
pi_185548067
Maar serieus. Ik zit er aan te denken om te gaan freelancen. Die kantoorpolitiek is echt niks voor mij. :{
  maandag 11 maart 2019 @ 19:45:26 #120
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_185548237
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 19:39 schreef BadVlad het volgende:
Maar serieus. Ik zit er aan te denken om te gaan freelancen. Die kantoorpolitiek is echt niks voor mij. :{
Hangt van je werk af, maar over het algemeen heb je in een inhuur situatie net zo goed die politiek hè :')
pi_185548287
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 19:39 schreef BadVlad het volgende:
Maar serieus. Ik zit er aan te denken om te gaan freelancen. Die kantoorpolitiek is echt niks voor mij. :{
Boks ouwe, ik ook. Tenminste heb allang een onderneming en hoef alleen maar mijn baan op te zeggen. Alleen heb een goede baan die ook wel lekker gaat eigenlijk.
Desalniettemin denk ik veel meer te kunnen verdienen als zelfstandige.
Vakman pur sang
pi_185548350
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2019 19:37 schreef BadVlad het volgende:
[..]

Deze vraag stellen op het Fok! Forum. :')

Wij zitten hier allemaal in instelling. Sommige ademen niet eens zelfstandig.
Van mijn begeleiders mag ik nu even een half uurtje fok!en, dadelijk krijg ik weer eenzame opsluiting >:)
Ik was hier...
pi_185548499
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2019 19:45 schreef IrishBastard het volgende:
[..]

Hangt van je werk af, maar over het algemeen heb je in een inhuur situatie net zo goed die politiek hè :')
Zeker, alleen dan ben ik snel weer weg.
pi_185548531
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2019 19:47 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]

Boks ouwe, ik ook. Tenminste heb allang een onderneming en hoef alleen maar mijn baan op te zeggen. Alleen heb een goede baan die ook wel lekker gaat eigenlijk.
Desalniettemin denk ik veel meer te kunnen verdienen als zelfstandige.
Goed dat je dan al wat hebt. Ik moet dat dan nog helemaal op gaan bouwen, als is er gelukkig wel veel vraag naar mensen zoals ik. :)
pi_185548570
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 19:50 schreef Nismo91 het volgende:
[..]

Van mijn begeleiders mag ik nu even een half uurtje fok!en, dadelijk krijg ik weer eenzame opsluiting >:)
Ik heb nu ook een uurtje internettijd. En dan weer terug naar mijn kamer, en om 21:00 uur moeten de lichten uit. :{
pi_185549017
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 19:58 schreef BadVlad het volgende:
[..]

Goed dat je dan al wat hebt. Ik moet dat dan nog helemaal op gaan bouwen, als is er gelukkig wel veel vraag naar mensen zoals ik. :)
Naja stelt geen reet voor, kvk, paar sjabloontjes voor logos, factiurprogrammatje, accountant uitzoeken en gaan.
Alleen die discipline van de belatingaangifte erg goed in je systeem rammen.
Vakman pur sang
pi_185549120
Zonder accountant kom je ook een heel eind :P
pi_185549599
Nou een accountant heb ik in ieder geval wel. Al zal ik hem dan meer moeten betalen dan een flesje wijn. :+

Ik doel ook meer op het binnenhalen van klanten.
  maandag 11 maart 2019 @ 21:56:19 #129
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185551394
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2019 20:20 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]

Naja stelt geen reet voor, kvk, paar sjabloontjes voor logos, factiurprogrammatje, accountant uitzoeken en gaan.
Alleen die discipline van de belatingaangifte erg goed in je systeem rammen.
Waarom factuurprogramma en accountant? Gewoon Excel en zelf je administratie fixen :)
pi_185551713
Grs coin is de enige die vandaag ziek gestegen is, +180% op binance :')
OEH!!AAAAHH UNIVERSAAJAJAJAJAHHEEOEEUEUE
pi_185551761
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 21:56 schreef leolinedance het volgende:
[..]

Waarom factuurprogramma en accountant? Gewoon Excel en zelf je administratie fixen :)
Heb ook een werkblad per kwartaal :P
Berekent zelfs de boekwaarde en houdt rekening met maand van aanschaf bij afschrijving en hoeveel afschrijving per jaar :P
  maandag 11 maart 2019 @ 22:12:28 #132
125915 Dribbel_
Who Needs Guitars Anyway?
pi_185551781
Binance vannacht 8 uur lang down. Hou er rekening mee dat er dan wel eens flink wat gemanipuleerd kan worden :+
  maandag 11 maart 2019 @ 22:23:43 #133
79000 Maikuuul
Dat zeg ik ook altijd
pi_185552017
Verge is schijnbaar van 11 tot 24 maart op billboards en Shell tankstations te zien in Nederland :D laat die pics maar komen!
[b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg[/b]
  maandag 11 maart 2019 @ 22:28:21 #134
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185552102
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 22:23 schreef Maikuuul het volgende:
Verge is schijnbaar van 11 tot 24 maart op billboards en Shell tankstations te zien in Nederland :D laat die pics maar komen!
Ik kreeg vandaag een mailtje van de Nederlandse Verge community :')
  maandag 11 maart 2019 @ 22:34:49 #135
79000 Maikuuul
Dat zeg ik ook altijd
pi_185552246
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 22:28 schreef leolinedance het volgende:
[..]

Ik kreeg vandaag een mailtje van de Nederlandse Verge community :')
Ben ik niet lid van. Zag een post op Facebook voorbij komen over deze campagne.
[b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg[/b]
pi_185552356
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 22:09 schreef Nappeklapperapper het volgende:
Grs coin is de enige die vandaag ziek gestegen is, +180% op binance :')
Ik ben er ziek van! Eerst enj voor mn neus de lucht in, daarna grs! Al mijn coins blijven de hele tijd hangen. Ik heb nog nooit 100% winst in een dag gehad
  maandag 11 maart 2019 @ 22:41:45 #137
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185552398
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 22:23 schreef Maikuuul het volgende:
Verge is schijnbaar van 11 tot 24 maart op billboards en Shell tankstations te zien in Nederland :D laat die pics maar komen!
Pics op de billboards van leuke dames eerst en autocrashes later via VVN *)
The best firms advertise the least...
  maandag 11 maart 2019 @ 22:48:21 #138
79000 Maikuuul
Dat zeg ik ook altijd
pi_185552522
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 22:39 schreef woxxel het volgende:
[..]

Ik ben er ziek van! Eerst enj voor mn neus de lucht in, daarna grs! Al mijn coins blijven de hele tijd hangen. Ik heb nog nooit 100% winst in een dag gehad
Hebje ENJ en GRS in je bezit gehad dan?

If not waar maak je je dan druk om :') dan kan je net zogoed van alle coins in de top100 er minimaal 1 aanschaffen.

En slechts op 100% winst hopen :') wat doe je dan? Meteen uitcashen en naar de frituur ofwat?

[ Bericht 10% gewijzigd door Maikuuul op 11-03-2019 23:01:26 ]
[b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg[/b]
  maandag 11 maart 2019 @ 22:59:03 #139
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185552711
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 22:39 schreef woxxel het volgende:
[..]

Ik ben er ziek van! Eerst enj voor mn neus de lucht in, daarna grs! Al mijn coins blijven de hele tijd hangen. Ik heb nog nooit 100% winst in een dag gehad
Wat dacht je van misschien 10.000% over een paar jaar met wat meer geduld i.p.v. je daar nu druk om te maken en gewoon je ding blijven doen :? .Je kunt trouwens ook na de uitslag van de lotto klagen, dat je de juiste nummers had moeten invullen: Schiet je net zoveel mee op!
The best firms advertise the least...
pi_185552789
Ik heb ze geen van beide, maar ik zou het wel s leuk vinden als vet zoiets deed.
Zelfs als ik de coin grs en enj niet heb, voel ik die spanning.
  maandag 11 maart 2019 @ 23:09:38 #141
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185552872
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 23:04 schreef woxxel het volgende:
Ik heb ze geen van beide, maar ik zou het wel s leuk vinden als vet zoiets deed.
Zelfs als ik de coin grs en enj niet heb, voel ik die spanning.
Als je dat VET vindt moet je ervoor gaan en wie weet gaat het ooit ook +40,+100,+500: Wie weet? Alsof mijn portfolio altijd een feestje is...
The best firms advertise the least...
pi_185553183
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 12:09 schreef MaGNeT het volgende:iting
[..]

Printerpoort.
LPT is de aansluiting voor je genotsknots. Zo van:

C:\Games\> kkspelletje.exe
Heeft u een genotsknots? (J/N)

[ Bericht 0% gewijzigd door illusions op 11-03-2019 23:38:05 ]
pi_185554000
Viacoin moooon.
  dinsdag 12 maart 2019 @ 00:23:47 #144
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185554050
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 23:31 schreef illusions het volgende:
[..]

LPT is de aansluiting voor je genotsknots. Zo van:

C:\Games\> kkspelletje.exe
Heeft u een genotsknots? (J/N)
En dan een dure print op fotopapier van je nieuwe printer terugkrijgen met live-beelden van zijn Fretten-kwekerij :P

/dev/nullnisbak
The best firms advertise the least...
pi_185554085
10 LPRINT “Moon!”,
20 GOTO 10
pi_185554402
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 00:23 schreef edcetera het volgende:
[..]

En dan een dure print op fotopapier van je nieuwe printer terugkrijgen met live-beelden van zijn Fretten-kwekerij :P

/dev/nullnisbak
/dev/null bestaat niet op MS-DOS hoor.

Maar op *NIX kan je dit proberen:

# rm -rf > /dev/null

:P
pi_185554406
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 00:28 schreef MaGNeT het volgende:
10 LPRINT “Moon!”,
20 GOTO 10
Hier hebben we een echte QBasic 1.1 veteraan. :P
pi_185554413
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:13 schreef illusions het volgende:
[..]

Hier hebben we een echte QBasic 1.1 veteraan. :P
V-Tech Laser 310
MSX 1
Schneider Joyce
CPC 64
pi_185554414
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:14 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

V-Tech Laser 310
MSX 1
Schneider Joyce
CPC64
Ok dat zegt me dus helemaal niks. Je bent duidelijk een stuk ouder. :P
  dinsdag 12 maart 2019 @ 01:15:12 #150
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_185554415
Nerd slowchat


Nee hoor schatjes O+
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  dinsdag 12 maart 2019 @ 01:16:12 #151
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185554423
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 00:28 schreef MaGNeT het volgende:
10 LPRINT “Moon!”,
20 GOTO 10
15 IF FREDSPEED<12.5 CALL SUB HODL (Zoeits)
The best firms advertise the least...
pi_185554428
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:15 schreef illusions het volgende:
[..]

Ok dat zegt me dus helemaal niks. Je bent duidelijk een stuk ouder. :P
Mijn v0.0.1 Alpha release was in 1976
Inmiddels zit ik op v0.4.2 Beta
pi_185554434
Eerste boek over programmeren wat ik ooit las stond er in het notitieveld "probeer eens format c:', wat ik dus heb gedaan.
pi_185554438
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:17 schreef illusions het volgende:
Eerste boek over programmeren wat ik ooit las stond er in het notitieveld "probeer eens format c:', wat ik dus heb gedaan.
Als je dat in BASIC doet gebeurt er weinig :P

Maar in DOS wordt het iets efficiënter.
pi_185554441
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:16 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Mijn v0.0.1 Alpha release was in 1976
Inmiddels zit ik op v0.4.2 Beta
Ik heb ooit eens alle BSD distro's een kans gegeven. :P
pi_185554455
M’n eerste PC had geen harddisk dus deed alles met 3.5 inch floppies.
Toen kreeg ik een 20MB MFM hardcard (insteekkaart met een HDD er aan geschroefd) dus dat was vooruitgang!

Nu had ik nooit gehoord van directories aanmaken maar ik kon wel al snel partitioneren met FDISK...

Zo had ik de letters C: tot L: aangemaakt, erg praktisch :’)

debug g=c800:5 was ook geen goed idee, kwam ik achter :')

Je moet ook niet alle tips uit Mark Minasi z’n harddisk boek proberen...
pi_185554468
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:23 schreef MaGNeT het volgende:
M’n eerste PC had geen harddisk dus deed alles met 3.5 inch floppies.
Toen kreeg ik een 20MB MFM hardcard (insteekkaart met een HDD er aan geschroefd) dus dat was vooruitgang!

Nu had ik nooit gehoord van directories aanmaken maar ik kon wel al snel partitioneren met FDISK...

Zo had ik de letters C: tot L: aangemaakt, erg praktisch :’)

debug c800:5 was ook geen goed idee, kwam ik achter :')
fdisk herinner ik me nog wel... 3.5 inch floppies waren toch al de nieuwe? Het "Save"-icoontje zegmaar. Daar had ik er 12 van om Leisure Suit Larry te installeren en een stuk of 30 voor Doom 2. :P
pi_185554471
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:26 schreef illusions het volgende:
[..]

fdisk herinner ik me nog wel... 3.5 inch floppies waren toch al de nieuwe? Het "Save"-icoontje zegmaar. Daar had ik er 12 van om Leisure Suit Larry te installeren en een stuk of 30 voor Doom 2. :P
IDDQD
pi_185554479
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:27 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

IDDQD
Wat betekent dat?

Enige wat ik me uit die BBS tijd herinner is EFnet #unixgods en BOFH.
pi_185554486
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:28 schreef illusions het volgende:
[..]

Wat betekent dat?

Enige wat ik me uit die BBS tijd herinner is EFnet #unixgods en BOFH.
God mode ;)

BBS was cool, inbellen met 2400 baud :P

En multiplayer gamen met zelf gesoldeerde nulmodem kabels.
pi_185554503
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:29 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

God mode ;)

BBS was cool, inbellen met 2400 baud :P
Toen ASCII porn nog de moeite waard was
pi_185554507
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:33 schreef illusions het volgende:
[..]

Toen ASCII porn nog de moeite waard was
Ik ging altijd voor de artikelen :P
pi_185554518
Heb nog een flinke collectie oude computers, vooral Sinclair. Zou ik gaan opknappen zodra met pensioen maar schiet niet zo op :P
pi_185554519
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:34 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Ik ging altijd voor de artikelen :P
_O- _O-

En toen was The Hun ineens de populairste. Heb toen nog zelf 1 van de 1e TGP cgi scripts gemaakt die CJ met TGP combineerde, teringveel op verdiend (was 14, was toen veel).
  dinsdag 12 maart 2019 @ 01:36:57 #165
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185554521
Format c: kon je i.i.g. nog recoveren, rm -rf >null wordt al lastiger, hoe dat met Android zit of een laptop met SSD is nu de grote vraag, als je bv een local/mobile wallet hebt zonder backup om toch even on-topic te blijven (okay we hebben seeds en andere backups voor) maar nieuwe tijden, nieuwe backup strategieen zijn nodig, zeker nu een SDD recovery ook geen zin meer heeft mocht je geen backup hebben van je data.
The best firms advertise the least...
pi_185554528
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:36 schreef illusions het volgende:
[..]

_O- _O-

En toen was The Hun ineens de populairste. Heb toen nog zelf 1 van de 1e TGP cgi scripts gemaakt die CJ met TGP combineerde, teringveel op verdiend (was 14, was toen veel).
Dat is dan weer aan mij voorbij gegaan.
Weet nog wel dat ik blij was met m’n eerste 28k8 modem... 1996 voor het eerst op internet :D
pi_185554529
D'r woont dus echt zo'n nerd bij mij in 't dorp zoals ik ook was vroeger maar die heeft die zolderkamer shit echt doorgezet en is nu eigenaar van 11 grote porn sites. :P Had ik dat maar gedaan.
pi_185554537
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:38 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Dat is dan weer aan mij voorbij gegaan.
Weet nog wel dat ik blij was met m’n eerste 28k8 modem... 1996 voor het eerst op internet :D
Ik had m'n eigen pr0n BBS. :D

Check 4tube.com maar eens waar dat zit. :P Paar jaar geleden nog met pornobus meegegaan voor jubileum-feest naar Valencia. :P
pi_185554540
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:38 schreef illusions het volgende:
D'r woont dus echt zo'n nerd bij mij in 't dorp zoals ik ook was vroeger maar die heeft die zolderkamer shit echt doorgezet en is nu eigenaar van 11 grote porn sites. :P Had ik dat maar gedaan.
Je eigen mansion?
  dinsdag 12 maart 2019 @ 01:42:10 #170
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185554547
Ik ga dit topic toch maar beter in de gaten houden als er een XVG pump om komst gaat zijn :D
The best firms advertise the least...
pi_185554549
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:40 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Je eigen mansion?
Uhm nou ik niet hoor, heb een bescheiden huisje.
pi_185554553
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:42 schreef edcetera het volgende:
Ik ga dit topic toch maar beter in de gaten houden als er een XVG pump om komst gaat zijn :D
Noem me maar gek maar ik heb vanmiddag $1000 op Monero gegooid @ $48 nogwat. :P
pi_185554554
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:36 schreef edcetera het volgende:
Format c: kon je i.i.g. nog recoveren, rm -rf >null wordt al lastiger, hoe dat met Android zit of een laptop met SSD is nu de grote vraag, als je bv een local/mobile wallet hebt zonder backup om toch even on-topic te blijven (okay we hebben seeds en andere backups voor) maar nieuwe tijden, nieuwe backup strategieen zijn nodig, zeker nu een SDD recovery ook geen zin meer heeft mocht je geen backup hebben van je data.
Nee klopt, goed over nadenken, weg = weg
pi_185554558
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:43 schreef illusions het volgende:
[..]

Noem me maar gek maar ik heb vanmiddag $1000 op Monero gegooid @ $48 nogwat. :P
Je bent gek.
pi_185554567
Ik heb laatst m'n harddisk gerecovered... was top. Kwam echt alle foto's tegen die ik altijd had gedelete zegmaar. Soort van aftiteling van "The Hangover".
pi_185554577
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:43 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Je bent gek.
Boeiend. Gokken is leuk. :P Die kutpaarden verlies ik veel meer op.
pi_185554581
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:47 schreef illusions het volgende:
[..]

Boeiend. Gokken is leuk. :P Die kutpaarden verlies ik veel meer op.
Paarden verlies je bijna altijd aan, of je ze nu houdt of er op wedt :P
pi_185554587
Of heet het paard “Monero”? :D
pi_185554604
Zal eens slapen, moet er morgen voor 12 uur uit.
  dinsdag 12 maart 2019 @ 02:05:27 #180
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185554659
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:43 schreef MaGNeT het volgende:
[..]

Je bent gek.
Ach over een tijd misschien een vliegtuig: zijn, hebben of er nog steeds van dromen.

Ik ga nu ook weer naar dromenland, Morgen weer naar werk (en misschien geen ruk te doen als er niks veranderd :N ). Kan gelukkig nog Cannon Blast/ Crypto Treasure spelen en PHN (Phonium Go) tokens verdienen op mijn mobiel: Wie weet levert dat nog wat op...

Fijne nacht verder!
The best firms advertise the least...
pi_185554697
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 01:49 schreef MaGNeT het volgende:
Of heet het paard “Monero”? :D
Ik heb zelfs eens 12x m'n inzet gewonnen op een paard met m'n eigen naam, maar eigenlijk is paarden 't laatste jaar alleen maar verliezen, crypto is dan winstgevender, kan je nagaan.

quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 02:05 schreef edcetera het volgende:
[..]

Ach over een tijd misschien een vliegtuig: zijn, hebben of er nog steeds van dromen.

Ik ga nu ook weer naar dromenland, Morgen weer naar werk (en misschien geen ruk te doen als er niks veranderd :N ). Kan gelukkig nog Cannon Blast/ Crypto Treasure spelen en PHN (Phonium Go) tokens verdienen op mijn mobiel: Wie weet levert dat nog wat op...

Fijne nacht verder!
Hier snap ik dan weer echt geen mallemoer van maar jij ook fijne nacht. :P
  dinsdag 12 maart 2019 @ 02:28:34 #182
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_185554771
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 02:12 schreef illusions het volgende:

Hier snap ik dan weer echt geen mallemoer van maar jij ook fijne nacht. :P
Voor het laatste (Zeker Cannon Blasts: Tering verslavend spel om tijd te doden): Onderdeel van het Crypto Treasuse adventure mobile game platform op Phoneum Go (ICO eindigt 2 april): Erg actief via Telegram en open en actief dev team. Ontdekt via de Aircoins AR game paar maanden geleden en zo ontdek je een netwerk van een nieuwe generatie mobile gaming met een crypto spirit ^O^ (btw: beta games testen en tokens verdienen, waarom niet).

[ Bericht 5% gewijzigd door edcetera op 12-03-2019 02:36:58 ]
The best firms advertise the least...
pi_185554839
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 02:28 schreef edcetera het volgende:
[..]

Voor het laatste (Zeker Cannon Blasts: Tering verslavend spel om tijd te doden): Onderdeel van het Crypto Treasuse adventure mobile game platform op Phoneum Go (ICO eindigt 2 april): Erg actief via Telegram en open en actief dev team. Ontdekt via de Aircoins AR game paar maanden geleden en zo ontdek je een netwerk van een nieuwe generatie mobile gaming met een crypto spirit ^O^ (btw: beta games testen en tokens verdienen, waarom niet).
Ah, een spelletje. Laatste spel wat ik ooit gespeeld heb wat Unreal Tournament geloof ik. :P
pi_185558229
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 00:17 schreef Gehrman het volgende:
Viacoin moooon.
Deze pump heeft bijna de bearmarket goedgemaakt voor mij. Heb mij de laatste maanden alleen maar bezig gehouden met af en toe een beetje swingtraden van Viacoin en toevallig was ik laatst all in gegaan bij 8k sats. Gister goed kunnen verzilveren. :7
Uitvinder van de biersmiley.
  dinsdag 12 maart 2019 @ 11:13:43 #185
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_185559027
Gaat VET nu eindelijk de 130 sats voorbij? :o

Hij schiet goed uit de startblokken vandaag
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_185559104
Jaaaaaaaaa!!!
  dinsdag 12 maart 2019 @ 11:21:28 #187
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_185559139
Altseason coming
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 12 maart 2019 @ 11:30:49 #188
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_185559282
VET doet wat het doet, altijd een dag of 2 na de rest :P

Ik stap wel even uit zo. VET kennende valt het weer terug naar 123 ofzo straks en ik denk ook dat BTC nog een dipje gaat maken.

Edit: Ben er uit, laatste instap was 113, dus uit kunnen stappen met 20%. Prima in een bearmarket. Die is nog niet voorbij wat mij betreft.

[ Bericht 20% gewijzigd door Evenstar op 12-03-2019 11:36:57 ]
  dinsdag 12 maart 2019 @ 11:36:59 #189
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_185559409
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 11:30 schreef Kyran het volgende:
VET doet wat het doet, altijd een dag of 2 na de rest :P

Ik stap wel even uit zo. VET kennende valt het weer terug naar 123 ofzo straks en ik denk ook dat BTC nog een dipje gaat maken.
Mja ik stap nu niet meer in en uit, die mature tijd voor nodes is kut :P
Please sir. When moon? When Mustang?
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 12 maart 2019 @ 11:38:16 #190
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_185559434
quote:
3s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 11:36 schreef Rossdale het volgende:
[..]

Mja ik stap nu niet meer in en uit, die mature tijd voor nodes is kut :P
Snap ik ook wel weer ja. Ik heb even ik meer om voor longe tijd te hodlen. Zit vooral te traden met coins waarvan ik het niet erg vindt als ik er een langere tijd mee blijf zitten, omdat ik er toch wel vertrouwen in heb.
  dinsdag 12 maart 2019 @ 11:45:53 #191
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_185559572
Haha kijk Monaco dan _O- Nog harder aan het stijgen dan Groestlcoin :D
https://coinmarketcap.com/currencies/crypto-com-chain/

Lijkt wel januari 2018 :o

Zal je zien dat na deze pret BTC een dikke klap omlaag krijgt vanmiddag :')
Please sir. When moon? When Mustang?
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 12 maart 2019 @ 11:47:02 #192
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_185559598
quote:
3s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 11:45 schreef Rossdale het volgende:
Haha kijk Monaco dan _O- Nog harder aan het stijgen dan Groestlcoin :D
https://coinmarketcap.com/currencies/crypto-com-chain/

Lijkt wel januari 2018 :o

Zal je zien dat na deze pret BTC een dikke klap omlaag krijgt vanmiddag :')
Dat verwacht ik eigenlijk wel ja. Ben niet overtuigd dat het opeens uit het niks weer altseason is geworden. Dit hebben wij wel eerder gehad toch, 2-3 dagen lol en daarna BTC paar k onderuit. Paar k zal het dit keer niet zijn, maar retest rond 3.5k misschien?
pi_185559669
quote:
3s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 11:45 schreef Rossdale het volgende:
Haha kijk Monaco dan _O- Nog harder aan het stijgen dan Groestlcoin :D
https://coinmarketcap.com/currencies/crypto-com-chain/

Lijkt wel januari 2018 :o

Zal je zien dat na deze pret BTC een dikke klap omlaag krijgt vanmiddag :')
Wat is daarmee aan de hand? :D
Uitvinder van de biersmiley.
pi_185559692
quote:
3s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 11:45 schreef Rossdale het volgende:
Haha kijk Monaco dan _O- Nog harder aan het stijgen dan Groestlcoin :D
https://coinmarketcap.com/currencies/crypto-com-chain/

Lijkt wel januari 2018 :o

Zal je zien dat na deze pret BTC een dikke klap omlaag krijgt vanmiddag :')
Nog nooit van gehoord, 33 op CMC ineens :')
pi_185559722
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 11:51 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]

Nog nooit van gehoord, 33 op CMC ineens :')
3% van de munten in circulatie...
  dinsdag 12 maart 2019 @ 11:55:44 #196
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_185559801
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 11:51 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]

Nog nooit van gehoord, 33 op CMC ineens :')
Is al lang in de top 50 hoor, is een rebrand van Monaco. Is een soort crypto credit card.

-edit- Hmm niet helemaal, crypto.com is monaco. Dit is een secondary token ofzo, geen idee maar ziet er verdomd scammy uit
Please sir. When moon? When Mustang?
  dinsdag 12 maart 2019 @ 13:32:14 #197
236839 TimKuik
Illegaal downloaden mag niet!
pi_185561659
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 11:51 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]

Nog nooit van gehoord, 33 op CMC ineens :')
Secondary distribution only.
No pre-sale, no public sale, no ICO

:')
This crypto stuff is all hype anyway, nothing will ever replace Windows 10.
  dinsdag 12 maart 2019 @ 13:49:37 #198
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_185562030
VET gaat lekker
pi_185562152
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 13:49 schreef leolinedance het volgende:
VET gaat lekker
Q1 hè, dit was voorspeld.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator dinsdag 12 maart 2019 @ 14:30:13 #200
42184 crew  DaMart
pi_185562891
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2019 13:49 schreef leolinedance het volgende:
VET gaat lekker
Top. Sell order ingevuld. Nu weer een buy order zetten onder de 120 sat *O*.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')