quote:„Het nieuws is waar. Ik kan niet geloven dat ik dit meld, maar onze broeder Keith heeft dit weekeinde zelfmoord gepleegd”, aldus Liam, het brein achter The Prodigy. „Ik ben geschokt, ongelooflijk boos, verward en er kapot van. Rust in vrede, broeder.”
Het is geen leugen.quote:Op maandag 4 maart 2019 13:55 schreef ElDinosaur het volgende:
Alles is duurder geworden sinds de pleuro
Vergeet MCH's vragen niet!quote:Op maandag 4 maart 2019 13:55 schreef HostiMeister het volgende:
Welkom in R&P, in de R&P SC van R&P.
Gedraag je.
Wat willen we in dit topic:
• Slowchat
• Offtopic
• De werkdag doorkomen
Wat willen we NIET in dit topic:
• Lijstjes
• Nostalgisch gezever
[ afbeelding ]
Volgens mij heb ik in één of ander financieel magazine gelezen dat de gulden te goedkoop verkocht is waardoor het wel duurder is geworden dan nodig was toen de euro ingevoerd werd.quote:Op maandag 4 maart 2019 14:01 schreef rival het volgende:
[..]
Alles werd ook duurder voor de euro, lijken ze soms even te vergeten.
En die van 50.quote:Op maandag 4 maart 2019 14:02 schreef Samzz het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik in één of ander financieel magazine gelezen dat de gulden te goedkoop verkocht is waardoor het wel duurder is geworden dan nodig was toen de euro ingevoerd werd.
Maar goed. Ik vind de euro wel prima verder.
Mis wel t briefje van 100 gulden, die vond ik zo mooi.
Jezus wat is dat nou voor onzin.quote:Op maandag 4 maart 2019 14:02 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Mag het niet meer veranderen van Danny
Alle briefjes groter dan 25 gulden waren voor mij zeldzaam.quote:Op maandag 4 maart 2019 14:03 schreef HostiMeister het volgende:
De vuurtoren had wel wat. Redelijk zeldzaam maar wel mooi.
Nee. Ik heb iets uit de OP gehaald en dan lockt ie automatisch.quote:
Wat heb je uit de OP gehaald danquote:Op maandag 4 maart 2019 14:04 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee. Ik heb iets uit de OP gehaald en dan lockt ie automatisch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |