Zijn gemiddelde is niet gek veel hoger dan dat van Beaton die er met 10-1 af ging tegen dezelfde Smithquote:Op zondag 3 maart 2019 21:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
Goed om te zien dat Cross dit jaar weer zijn niveau kan halen
Vorig jaar was het erg kansloos ja, nu komt ie al wat rondes verder. Ook geswitcht met pijlenquote:Op zondag 3 maart 2019 21:46 schreef Tagliano het volgende:
Maar desalniettemin is dit een stuk beter dan een halfjaar geleden oid
Is ie nog dikker?quote:Op zondag 3 maart 2019 21:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
Goed om te zien dat Cross dit jaar weer zijn niveau kan halen
De altijd nutteloze Schindler.quote:Op zondag 3 maart 2019 21:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Na Price, Anderson, VdBergh, Schindler, Gurney, vGerwen, Smiss en Wade nu ook the Asp geplaatst voor de Grand Slam.
Matchplay, Grand Prix, World Cup, Prumjur Liek, Champions League en de WSoDfinals volgen nog.
Echt hè. De enige die er zo negatief uitspringt. Al zal de BDO ook vast weer met paar kneuzen komen.quote:
Waites en dan de winnaars van de World Masters/World Trophy en minstens vijf van de ranking die er niets van kunnen behoudens Sjim en T.Rex.quote:Op zondag 3 maart 2019 22:01 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Echt hè. De enige die er zo negatief uitspringt. Al zal de BDO ook vast weer met paar kneuzen komen.
Op dat kwalificatietoernooi komen er ook wel wat debielen door.quote:Op zondag 3 maart 2019 22:01 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Echt hè. De enige die er zo negatief uitspringt. Al zal de BDO ook vast weer met paar kneuzen komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |