Niet weten dat eenquote:Op maandag 15 april 2019 20:00 schreef WEST het volgende:
[..]
Nou vooruit tis je vergeven.., in Baku verwacht ik 20 punten bonus.
quote:Op maandag 15 april 2019 20:10 schreef flipsen het volgende:
[..]
Niet weten dat eenin een reactie op iets dat ik getypt heb standaard goed is voor -30 punten
En dan toch nog eerste staan bij de constructeurs.quote:Op maandag 15 april 2019 19:05 schreef Peterselieman het volgende:
nog nooit zo dramatisch geweest als dit weekend ...
niet eens naar gekekenquote:Op maandag 15 april 2019 22:51 schreef 4-elements het volgende:
[..]
En dan toch nog eerste staan bij de constructeurs.
Je hebt Hamilton 2 keer in je kwalificatie voorspelling!quote:Op donderdag 25 april 2019 09:44 schreef Lionheaad het volgende:
Lionheaad - Renault
VT1: LeClrerc
VT2: Hamilton
VT3: Hamilton
Q3 1: Leclerc
Q3 2: Hamilton
Q3 3: Hamilton
Q-time: 1:40:998
Hoogste topsnelheid Q: Ferrari
R1: Hamilton
R2: Leclerc
R3: Bottas
R4: Vettel
R5: Verstappen
R6: Gasly
R7: Ricciardo
R8: Magnussen
R9: Hulkenberg
R10: Norris
Snelste ronde: Leclerc
Snelste pitstop: Red Bull
Eerste uitvaller: Force india
Aantal rijders dat finisht in dezelfde ronde als de winnaar: 9
Aangepast. Thanx!quote:Op donderdag 25 april 2019 13:27 schreef Karstman het volgende:
[..]
Je hebt Hamilton 2 keer in je kwalificatie voorspelling!
quote:Op donderdag 25 april 2019 22:07 schreef sasquatsch het volgende:
Eerste uitvaller: Grosjean (wie anders?)
Ahum, hoe lang doe je al mee met dit spelletje? En dan nog niet weten dat het om het TEAM gaat bij eeriste uitvalleriquote:Op donderdag 25 april 2019 22:07 schreef sasquatsch het volgende:
Eerste uitvaller: Grosjean (wie anders?)
Zo beter?quote:Op donderdag 25 april 2019 22:58 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ahum, hoe lang doe je al mee met dit spelletje? En dan nog niet weten dat het om het TEAM gaat bij eeriste uitvalleri
PS: Excuises, ik heb vanmiddag koffie overi mijn toetsenborid gemikt. De laptop doet het nog, maari het toetsenborid heeft wiel wiat kuiiren
Structureel beter scoren dan de middenmoot en vooral érg fluctuerende scores van de rest. Je teammaatje scoort ook zeer consistent trouwens, maar dan in negatieve zinquote:Op zondag 28 april 2019 21:27 schreef GotenSSJ het volgende:
Geen idee hoe ik bovenaan sta, heb niet het idee dat het echt lekker gaat dit jaar. Maar hey, ik klaag niet
Komt goed, alle vertrouwen in!quote:Op zondag 28 april 2019 21:48 schreef flipsen het volgende:
[..]
Structureel beter scoren dan de middenmoot en vooral érg fluctuerende scores van de rest. Je teammaatje scoort ook zeer consistent trouwens, maar dan in negatieve zin
Gefeliciteerd! is wel met een straatlengtequote:Op maandag 29 april 2019 06:45 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Dank! Die punten waren zeer welkom. Guenther kan trots op ons zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |