Nou ja, niet klaar voor...als dat een vrouw was die je die andere meid deed vergeten, dan was je er wel degelijk klaar voor geweestquote:Op zaterdag 2 maart 2019 20:35 schreef Moi-83 het volgende:
@:Coolguy
Nee begrijp ik, ik waardeer je eerlijkheid.
Er word vaak gezegd, afleiding zoeken. Maar dat lukt juist niet als je je zwaar klote voelt. Dan voel ik mij met mensen vaak juist nog meer eenzaam. Ben wat dat betreft best introvert.
Wat betreft andere vrouwen, had even daarvoor een date gehad (heb ik nog contact mee) maar dat was voor mijn gevoel niet wederzijds, daarnaast nu met iemand aan het daten die best leuk is, maar daar ben ik echt niet klaar voor nu.
Eens in de zoveel tijd heb ik echt speciale gevoelens voor iemand, en dit was er dus zeker 1.
Dankjewel voor je duidelijke reactie, hier kan ik zeker ook wat meequote:Op zaterdag 2 maart 2019 21:09 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Dat je je rot voelt is heel begrijpelijk. Je was smoorverliefd op iets dat eigenlijk niet bestond. Ze heeft de raarste dingen bij elkaar gelogen.
Het is normaal dat je hierdoor even fiks uit balans bent.
Besef je alleen wel dat jij het niet was, maar zij.
Zover ik kan lezen ben jij prima in staat tot relatie's. Blijf gewoon openstaan voor contact. Zoek dingen op die bij jou passen en waar je nieuwe mensen kan ontmoeten. Je hoeft niet te gaan feestbeesten, het gaat erom dat je sociaal in beweging blijft.
Adem een paar keer diep in en uit, realiseer je dat je gevoelens normaal zijn, maar dat je er niet in weg hoeft te zakken. Ze heeft je een fiks nummertje geflikt. Dat doet pijn, daar zal je ook nog wel boos over zijn. Maar dat hoef je niet op jouw schouders te nemen, laat het lekker bij haar.
Ga denken aan wat jij wel wil doen, waar je blij van wordt. Als je merkt dat je teveel wegzakt in negatieve gedachten adem dan en richt je aandacht op wat je wel wil, wat je naartoe wil, waar je wel blij van wordt.
Droom groot, begin simpel.
Dit dacht ik inderdaad, dit alles had korter gekund.quote:
Waaruit maak je dat op. Ze was gewoon heel erg polyamoreus bezig. En dat is zeker niet netjes als je met iemand bezig bent. Zeker niet als je ook serieus praat over niet vreemd willen gaan wat dus dik gelogen bleek.quote:Op zondag 3 maart 2019 00:03 schreef black-soldier het volgende:
Helemaal eens met @:CoolGuy
Je hebt je te aanhankelijk en afhankelijk opgesteld richting haar. Je had geen leven om op terug te vallen. Toen je het 'idee' had dat je een relatie had, heb je je hele leven overboord gegooid voor haar. Dat is bij haar binnengekomen als verstikkend. Ze had het gevoel dat je all over the place was. Ze voelde een strop om haar nek. Je gaf haar niet genoeg ruimte.
Ze was helemaal mijn type in alle op zichten en het was / leek wederzijds. Zo'n beetje op het moment (na 2 maanden) dat ik dacht dat we praktisch gezien een relatie hadden, begon ze wat vaag te doen.quote:Op zondag 3 maart 2019 20:35 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
[..]
Waaruit maak je dat op. Ze was gewoon heel erg polyamoreus bezig. En dat is zeker niet netjes als je met iemand bezig bent. Zeker niet als je ook serieus praat over niet vreemd willen gaan wat dus dik gelogen bleek.
Je houdt geen rekening met needy zijn. Je bent het of je bent het niet. Dat kun je niet even 'uitzetten' of faken.quote:Op zondag 3 maart 2019 11:34 schreef Moi-83 het volgende:
Dit is een theorie, maar heb er altijd rekening mee gehouden niet te needy te zijn. Laat ik het zo zeggen, ik heb het best druk met mijn werk en daarnaast heb ik ook wel mijn (zij het beperkte) vrije tijdsbesteding.
Hier geloof ik geen zak van. Als je leven verder zo compleet was, waarom heb je haar dan nodig en MOET je persé een vrouw en kinderen? Je hebt toch eigenlijk alles zeg je?quote:Op zondag 3 maart 2019 20:17 schreef Moi-83 het volgende:
Verder besef ik ook dat ik op een vrouw en kinderen na dat ik alles heb wat ik wil hebben, dus ik weet dat ik niet moet klagen en dankbaar moet zijn. Het gevoel werkt alleen nu dus niet mee
Ze loog over vanalles en nog wat, zelfs over het huis waar ze woonde.quote:Op maandag 4 maart 2019 10:14 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Je houdt geen rekening met needy zijn. Je bent het of je bent het niet. Dat kun je niet even 'uitzetten' of faken.
En in jouw geval was je ontzettend needy, en daarom koos ze niet voor jou. Ik ben het volledig eens met wat CoolGuy zegt. In essentie vind je je eigen leven niet leuk genoeg, en heb je iemand anders 'nodig' om je leven beter te maken. Maar zo werken relaties niet. Een goede relatie bestaat uit twee mensen die tevreden zijn met hun eigen leven en dat geluk samen willen delen. Zonder dat iemand de ander persé nodig heeft. Zie je hoe ver jij hier vanaf zit?
Wat jij moet doen, is je eens verdiepen in hoe je een gezonde relatie krijgt, en hoe je je leven kan verbeteren als persoon. Ik kan je een boek sterk aanraden, namelijk Models van Mark Manson. Lees dit aandachtig door, en zorg dat je alles perfect begrijpt. Dan ben je al een enorme stap verder.
Oh, die meid kan best fucked up geweest zijn hoor, maar dat is niet relevant als je kijkt naar het grotere plaatje van zijn leven en wat daarin niet goed gaat.quote:Op maandag 4 maart 2019 10:24 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Ze loog over vanalles en nog wat, zelfs over het huis waar ze woonde.
Doe niet net alsof dit wel had gewerkt als de ts maar niet 'needy' was geweest, ze dan wel een leuke partner was geweest.
Iemand die hele verhalen ophangt over hoe ze daar net woont terwijl ze er al jaren woont is echt niet normaal ofzo.
Je hebt gelijk dat dit geen gezonde relatie was, maar dat zit toch echt het meest aan haar kant.
ik heb je hele verhaal gelezen, dank je voor je eerlijk en duidelijke beschrijving,quote:Op zaterdag 2 maart 2019 20:12 schreef Moi-83 het volgende:
Ik moet hier even mijn verhaal kwijt. Voel mij momenteel zwaar k*t. Als iemand adviezen / zelfde ervaringen oid heeft dan hoor ik dat natuurlijk graag, en ook de meningen natuurlijk .
Een hoop onwaarheden, volgens mij begrijp je het niet helemaal.quote:Op maandag 4 maart 2019 12:12 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
Goede reactie hierboven. Er worden altijd dezelfde reacties gegeven. De man moet succesvol zijn en er op die manier voor zorgen/afdwingen dat alle vrouwen hem leuk vinden. Ook als je succes hebt in het leven is dat niet gegarandeerd. Vrouwen zijn niet allemaal klonen of zo. De ene vrouw wil een emotioneel afhankelijke succesvolle man. Voor de ander hoeft dat niet zo en die vind een needy man juist wel wat aantrekkelijks hebben. Je moet alleen geluk hebben de juiste persoon tegen te komen op het juiste moment die iemand wilt zoals jij. Dat geldt voor zowel mannen als vrouwen.
Oke, een eyeopener. Ik bedoel daarmee, een goede gezondheid, goede familie, aantal hele sterke beste vrienden die ik mijn leven lang ken, en werk wat ik super vind. Dat is toch wel een goede basis lijkt mij. Ja, ik voel mij inderdaad eenzaam. Maar ook mensen met een heel druk sociaal leven willen toch aan de vrouw of man... Maar om socialer en succesvoller te worden en te werken heb je een punt.quote:Op maandag 4 maart 2019 10:18 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Hier geloof ik geen zak van. Als je leven verder zo compleet was, waarom heb je haar dan nodig en MOET je persé een vrouw en kinderen? Je hebt toch eigenlijk alles zeg je?
Je bent eenzaam, en je denkt dat een vrouw de oplossing is. Nee, een vrouw in je leven is een BIJPRODUCT van een leuk leven, en dus niet de oplossing. Jij hebt dit aantrekkelijke leven (nog) niet, dus vrouwen zien je ook niet zitten. Werk er dus aan om je leven socialer en succesvoller (ook in carriere) te maken en je succes zal omhoog schieten.
Je focussen op verder gaan met je leven. Zodra zij weer in je kop zit wat anders doen. Afleiding.quote:Op maandag 4 maart 2019 13:31 schreef Moi-83 het volgende:
Bedankt voor de goede reacties.
@:geeninspiratie1235: Gelukkig gaat het vast een keer over, en het is menselijk om het te hebben, ik weet het als het maar niet te lang duurt en overheerst.
Het klopt, liegen en bedriegen deed ze. Dat is iets wat ik duidelijk in mijn hoofd heb en zeker onthoud en weet dat ik dus wat dat betreft blij moet zijn. Ik vraag mij dan wel altijd af, gaat ze die ander dan ook bedriegen? Liegt ze daar ook tegen? Ze heeft lange relaties gehad waarin ze is bedrogen, dus kon het tussen hen wel jaren goed gaan. Niet belangrijk maar zijn van die gedachten.
@:DaggerOne: Ah DaggerOne daar was je al. Ik lees al wel een tijdje op fok en jouw objectieve duidelijke reacties op duidelijke toon kan ik mij vaak in vinden, dus ik hecht zeker ook waarde aan je mening haha.
Inderdaad needy kun je niet even aan en uit zetten, maar ik denk wel dat je het wat in de hand kan hebben / houden op het moment. Ik app bijvoorbeeld maar een paar keer per dag terug hoogstens, zij stuurde allemaal apps, niet echt 50/50. Zelfde als intimiteit en afspreken, dat was wel meer 50/50 maar zeker niet dat ik haar steeds aanklampte. Tuurlijk, na de eerste date heb ik de paar dates er na haar gevraagd / geregeld of ze kon. Verder niet gepusht oid. Dat ik toch needy ben kan ze wel hebben gemerkt bedoel je dan misschien, maar kun je vertellen hoe? Laat ik het zo zeggen, in het begin was zij zeker ook niet vrij van needy zijn had ik het idee. Maar ik vond haar dus super leuk en is dat dus niet storend, integendeel het is een bevestiging voor mij dat ze me leuk vind op dat moment. Ik zal het boek trouwens eens op google opzoeken, het is hier vaker gezegd dat ik mij op persoonlijk vlak moet ontwikkelen, sterk punt.
[..]
Oke, een eyeopener. Ik bedoel daarmee, een goede gezondheid, goede familie, aantal hele sterke beste vrienden die ik mijn leven lang ken, en werk wat ik super vind. Dat is toch wel een goede basis lijkt mij. Ja, ik voel mij inderdaad eenzaam. Maar ook mensen met een heel druk sociaal leven willen toch aan de vrouw of man... Maar om socialer en succesvoller te worden en te werken heb je een punt.
Waar je (en anderen hier) ook zeker een punt hebben, is dat ik het niet zelf gelijk heb afgekapt. Het gevoel is dan zo sterk, en begin dan later te twijfelen of ik dan de juiste keus heb gemaakt om het af te kappen. Niet dat het nu beter is dus maar voor het moment van toen.
@:RM-rf: Fijn dat je hem door hebt gelezen. Ja, voor mijn gevoel wel op zoek naar een relatie. Maar goed, wie het anders ziet hoor ik het ook graag zeggen, hoe meer reflecties hoe beter maar als je 35 bent, nu en dan aan het daten bent is het niet vreemd toch als je naar 'huisje boompje beestje' toe werkt en wil werken..? Die behoefte heb ik wel, niet alleen de spanning maar een stabiele relatie.
@:2NutZ: Wat is / bedoel je gewoon doen in dit geval dan?
Alleen al je claim dat er gezegd wordt dat er blijkbaar een bepaalde manier is om succes te hebben met ALLE vrouwen door je op een bepaalde manier te gedragen. Dat wordt nergens gezegd. Die mannen met deze problemen kijken juist naar wat zij wil, in plaats van wat ze zelf willen. Dat is nou juist het hele probleem. Ze zijn zo gefocust op haar dat ze hun eigen behoeftes laten ondersneeuwen. En wat is er nou onaantrekkelijker dan iemand anders boven jezelf stellen. Man of vrouw.quote:Op maandag 4 maart 2019 13:55 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
@:DaggerOne: wat voor onwaarheden staan er precies in mijn post over de voorkeuren van vrouwen? Want dat weet jij beter he? Jij weet wel de feiten over de gevoelens van vrouwen? Jij bent daar als man natuurlijk een expert in?
Mooi dat je mn reacties waardeert.quote:Op maandag 4 maart 2019 13:31 schreef Moi-83 het volgende:
@:DaggerOne: Ah DaggerOne daar was je al. Ik lees al wel een tijdje op fok en jouw objectieve duidelijke reacties op duidelijke toon kan ik mij vaak in vinden, dus ik hecht zeker ook waarde aan je mening haha.
Inderdaad needy kun je niet even aan en uit zetten, maar ik denk wel dat je het wat in de hand kan hebben / houden op het moment. Ik app bijvoorbeeld maar een paar keer per dag terug hoogstens, zij stuurde allemaal apps, niet echt 50/50. Zelfde als intimiteit en afspreken, dat was wel meer 50/50 maar zeker niet dat ik haar steeds aanklampte. Tuurlijk, na de eerste date heb ik de paar dates er na haar gevraagd / geregeld of ze kon. Verder niet gepusht oid. Dat ik toch needy ben kan ze wel hebben gemerkt bedoel je dan misschien, maar kun je vertellen hoe?
Klopt, maar door hun drukke sociale leven en vele contacten die zij tegenkomen zijn zij niet bang alleen te eindigen, en voelen zij zich niet eenzaam. Ze gaan dus ook een stuk relaxter en aantrekkelijker dates in. Hun hele levensgeluk hangt niet af van een partner.quote:Op maandag 4 maart 2019 13:31 schreef Moi-83 het volgende:
Maar ook mensen met een heel druk sociaal leven willen toch aan de vrouw of man...
Ik heb in principe te weinig info om te oordelen waar het verder mis ging, maar ik lees twee zaken. Je was needy toen ze raar deed en er kwam een andere man in het spel. Beiden doen me vermoeden dat het niet zo rooskleurig was als je beschrijft, althans niet voor haar. Maar dat is een hardnekkig vermoeden. Je gaf zelf al toe dat je ontzettend graag een vriendin en gezin wil, ik geloof niet dat dit niet onbewust meespeelde in je interacties met haar.quote:Op maandag 4 maart 2019 19:55 schreef Moi-83 het volgende:
@ geeninspiratie1235: Klopt, ik zou er geen fijn gevoel bij hebben als ik er achter zou komen dat mijn vriendin of date iemand bedrogen zou hebben. Al helemaal niet als ze het zelf dan eerder is over komen.
@:DaggerOne: Het verhaal needyness is helder, mooi omschreven. Maar ik denk nog steeds niet dat het in dit geval het probleem / oorzaak was. Simpelweg omdat er voor mij geen 'aanleiding' was om needy te zijn of te uiten de eerste 2 maanden met haar. Zoals eerder aangegeven, ze appte veel, als ze een halve dag stil was (dat was haar max toen ook wel, meestal reageerde ze direct) appte ik nooit uit mijzelf. Afspreken, kleffen, slapen, sex etc was meer 50/50 wat betreft initiatief. Ik heb nog steeds niet het idee dat ik de eerste 2 maanden needy was. Daarna toen ze vaag deed inderdaad wel, maar dat zou niks uit hebben gemaakt verder, omdat (al wist ik dat toen nog niet) die andere kerel bij haar in beeld kwam en ze daar dus mee ging. Ik zou het mijzelf makkelijker hebben gemaakt eerder af te haken, dat wel. En stel ik zou ergens wel needy zijn geweest een keer of moment. Dat hoeft dat niet gelijk het einde te zijn denk ik, zoals eerder hier op dit topic werd gezegd, iedere vrouw is verschillend.
Het lijkt me eerder dat ze op oude mannen valt omdat die vaker emotioneel volwassener zijn. Daarom is ze nu ook bij hem, en niet bij jou. No offence trouwens. Leeftijd lijkt me geen bepalende factor.quote:Op maandag 4 maart 2019 19:55 schreef Moi-83 het volgende:
Misschien dat ik te jong voor haar was hoe gek dat ook klinkt. Rond de 55 is toch duidelijk echt ouder.
Beide bovenste dingen ben ik het mee eens, zit zeker wat in..quote:Op maandag 4 maart 2019 20:59 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ik heb in principe te weinig info om te oordelen waar het verder mis ging, maar ik lees twee zaken. Je was needy toen ze raar deed en er kwam een andere man in het spel. Beiden doen me vermoeden dat het niet zo rooskleurig was als je beschrijft, althans niet voor haar. Maar dat is een hardnekkig vermoeden. Je gaf zelf al toe dat je ontzettend graag een vriendin en gezin wil, ik geloof niet dat dit niet onbewust meespeelde in je interacties met haar.
Het is niet gelijk exit bij needy gedrag, maar als er een andere man bijkomt die dit helemaal niet is, kan het snel gaan denk ik.[..]
Het lijkt me eerder dat ze op oude mannen valt omdat die vaker emotioneel volwassener zijn. Daarom is ze nu ook bij hem, en niet bij jou. No offence trouwens. Leeftijd lijkt me geen bepalende factor.
Hoe dan ook, vergeet haar en ga gewoon verder met je leven. Als je je mix van gevoelens die je nu hebt kan omzetten in energie om jezelf te verbeteren, ben je al goed bezig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |