Ja ik zou zelf waarschijnlijk ook afkeurend reageren op een post als dit.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:13 schreef maily het volgende:
Sja TS .... je kunt je de reacties waarschijnlijk wel voorstellen
Het begon met uitgaan; jij dacht toen dat zij weleens een leuke partner kon worden.
En van daar af is het fout gegaan. Met wederzijdse instemming
"Goede vrienden" ..... tuurlijk
Dat snap ik.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:21 schreef Feddd het volgende:
[..]
Ja ik zou zelf waarschijnlijk ook afkeurend reageren op een post als dit.![]()
Ik heb het hier ook meer neergezet om het gewoon even kwijt te kunnen want ik kan er niet echt met iemand over praten omdat dat het risico meebrengt dat het uitkomt en dan wordt de ellende alleen nog maar groter.
Hoezo snap je dat? Genoeg mensen hebben een beste vriend tegen wie ze alles kunnen vertellen..quote:
Hij heeft een beste vriendin. Maar daar kan hij beter niet teveel meer mee pratenquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:22 schreef phoenyx het volgende:
[..]
Hoezo snap je dat? Genoeg mensen hebben een beste vriend tegen wie ze alles kunnen vertellen..
Zou ik kunnen doen, maar wil het risico niet nemen dat iemand zich een keer verspreekt of zo. Dus vertel ik het liever gewoon helemaal niemand.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:22 schreef phoenyx het volgende:
[..]
Hoezo snap je dat? Genoeg mensen hebben een beste vriend tegen wie ze alles kunnen vertellen..
quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:23 schreef maily het volgende:
[..]
Hij heeft een beste vriendin. Maar daar kan hij beter niet teveel meer mee praten
Ah oke een insider, hmm ja ik heb me niet ingelezen wat dat betreft neequote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:23 schreef maily het volgende:
[..]
Hij heeft een beste vriendin. Maar daar kan hij beter niet teveel meer mee praten
Misschien wil ze wel gewoon getrouwd blijven en de extra leuke dingen blijven houden zolang het mogelijk is? Ik gooi maar een balletje opquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:27 schreef dop het volgende:
Waarom wil ze haar huwelijk toch voortzetten?
Ik snap dat het soms zo kan lopen. Maar op een gegeven moment moet Je ook de minder leuke dingen durven te zien.
Ja ze heeft ook vrienden waar ze mee uit gaat, en die zijn er soms ook bij.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:26 schreef maily het volgende:
Die man heeft geen behoefte om uit te gaan .....
Dus gaat zij alleen. Dat vind ik vreemd ..... Ik zou verwachten dat ze met vriendinnen zou gaan.
En jullie gaan ook samen uit dansen en wat drinken .....
Nooit bekenden tegen gekomen?
dat kan een aannemelijk balletje zijn.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:28 schreef phoenyx het volgende:
[..]
Misschien wil ze wel gewoon getrouwd blijven en de extra leuke dingen blijven houden zolang het mogelijk is? Ik gooi maar een balletje op
Daar heeft ze volgens mij ook wel haar twijfels over, maar dat wil ze natuurlijk niet meteen allemaal over boord gooien.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:27 schreef dop het volgende:
Waarom wil ze haar huwelijk toch voortzetten?
Ik snap dat het soms zo kan lopen. Maar op een gegeven moment moet Je ook de minder leuke dingen durven te zien.
Ja als je die hebt, wat mensen die niet vreemdgaan in het algemeen eerder zullen hebben dan mensen die wel vreemdgaan. Niet iedereen heeft evenveel (schuld)gevoelquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:29 schreef dop het volgende:
[..]
dat kan een aannemelijk balletje zijn.
Maar op een gegeven moment moet je ook iets met je schuld gevoelens.
quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:30 schreef Feddd het volgende:
[..]
Daar heeft ze volgens mij ook wel haar twijfels over, maar dat wil ze natuurlijk niet meteen allemaal over boord gooien.
Jullie weten allebei inmiddels wel dat er iets moet veranderen. Een deel is al overboord. Nu het nog onder ogen komen.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:30 schreef Feddd het volgende:
[..]
Daar heeft ze volgens mij ook wel haar twijfels over, maar dat wil ze natuurlijk niet meteen allemaal over boord gooien.
Ze moeten niksquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:32 schreef dop het volgende:
[..]
Jullie weten allebei inmiddels wel dat er iets moet veranderen. Een deel is al overboord. Nu het nog onder ogen komen.
als ik het verhaal van de TS zo lees komt er vanzelf een punt dat de ts er niet mee verder wil.quote:
Misschien na mijn advies welquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:39 schreef dop het volgende:
[..]
als ik het verhaal van de TS zo lees komt er vanzelf een punt dat de ts er niet mee verder wil.
Hij deelt dit niet omdat hij het wel best vind.
Praat je nu over de andere reacties?quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:51 schreef AlwaysHappy het volgende:
Tja, het is vanaf buitenaf altijd zo lekker makkelijk om een oordeel te vellen. Gevoelens zijn echter complicated, dus ik snap heel goed dat je ermee zit en hoopt op meer.
Dat niet echt. Je zou net zo goed kunnen refereren naar andere voorgaande posts zoals je zelf ook wel snaptquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:55 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Nop, over mezelf/in het algemeen, staat verder op in de post ook
Waarom zou ze zich schuldig gaan voelen na het verbreken van het huwelijk?quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:47 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Stél ze verbreekt haar huwelijk en gaat verder met jou.......dan gaat ze toch op een punt komen, vroeg of laat, dat ze zich schuldig gaat voelen. Beter gaat ze dit eerst voor zichzelf, al dan niet samen met haar man, uitzoeken voor ze jou er teveel bij betrekt......Sterkte!
ik denk dat hij beter af is met het advies van alwayshappy.quote:
Als je niet verder leest dan de regel die je quote kan je inderdaad dat idee krijgen jaquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:58 schreef phoenyx het volgende:
[..]
Dat niet echt. Je zou net zo goed kunnen refereren naar andere voorgaande posts zoals je zelf ook wel snapt
True......maar nu voelt ze zich verliefd......spijt komt altijd later......maar ik snap je reactie welquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:59 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Waarom zou ze zich schuldig gaan voelen na het verbreken van het huwelijk?
Zou eerder nu moeten zijn. Niet erna, dan heeft ze net het 'juiste' gedaan.
Hier had je misschien het contact het beste een halt kunnen toeroepen.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 15:58 schreef Feddd het volgende:.
Uiteindelijk besloten contactgegevens uit te wisselen om nog een keer iets af te spreken voor de gezelligheid.
Dat is natuurlijk iets wat je vooral jezelf wijs maakt. Het feit dat je er een topic over opent, geeft aan dat het ergens schuurt.quote:Een mooie nieuwe vriendschap was geboren.
Spijt komt er alleen als ze uit haar roze bubbel zou vallen en blijkt dat het met ts toch niet zo geweldig is.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 17:01 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
True......maar nu voelt ze zich verliefd......spijt komt altijd later......maar ik snap je reactie wel
Dat is wat ik met mijn post bedoelde te zeggen tegen hem.....dat hij bedenkt hoe lang hij hier nog in mee wil gaan....quote:Op vrijdag 1 maart 2019 17:07 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Spijt komt er alleen als ze uit haar roze bubbel zou vallen en blijkt dat het met ts toch niet zo geweldig is.
Anders zie ik het niet echt gebeuren.
Die vrienden zien meer dan jullie denken hoorquote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:29 schreef Feddd het volgende:
[..]
Ja ze heeft ook vrienden waar ze mee uit gaat, en die zijn er soms ook bij.
In het openbaar doen we ook niks, dat gebeurt alleen achter gesloten deuren.
Nou nee, de bal ligt net zo goed bij hem, want als hij 'meent dat hij dat huwelijk niet kapot wil maken', dan moet hij niet meer met haar afspreken, haar niet meer zien, geen contact meer met haar hebben, etc etc.quote:Op vrijdag 1 maart 2019 16:51 schreef AlwaysHappy het volgende:
Tja, het is vanaf buitenaf altijd zo lekker makkelijk om een oordeel te vellen. Gevoelens zijn echter complicated, dus ik snap heel goed dat je ermee zit en hoopt op meer.
Denk dat je jezelf vooral af moet vragen hoe jij je zou voelen als jij haar man zou zijn. Wat voor pijn hij zou voelen. Zou je zelf zo behandeld willen worden? Zo niet, dan geldt het gezegde dat je het dan ook een ander niet aan moet doen. Natuurlijk is het makkelijk om te denken dat jij je nergens schuldig om hoeft te voelen; het is immers haar huwelijk, maar uiteindelijk ben je wel medeverantwoordelijk imo.
Denk ook na over de meest positieve afloop. Ze verlaat haar man en begint wat met jou. Wil je een relatie echt op die manier beginnen? Wat houdt haar tegen om hetzelfde te doen zodra jullie een relatie begonnen zijn? Ik denk niet zo zwart/wit dat iemand die vreemdgaat dat automatisch ook doet in volgende relaties, maar het is wel iets aannemelijker. Het is wel handig er even bij stil te staan.
Uiteindelijk moet je doen wat goed voelt voor jou. Als jij kan leven met eventuele schuldgevoelens dan kan je overwegen om door te blijven gaan. Maar je zal altijd in onzekerheid blijven leven...je zal je blijven afvragen of ze wel echt weg gaat bij haar man. Hoe verloopt hun huwelijk verder? Is ze gewoon happy binnen het huwelijk? Zo ja, dan is de kans groot dat ze nooit weg zal gaan, tenzij hij er achter zou komen en hij zelf de scheiding aanvraagt. En de vraag is dan of ze dan nog steeds dezelfde interesse heeft (in jou) als nu. Misschien kickt ze juist op die spanning. Je weet nooit 100% zeker hoe zij zich voelt. Ze kan ook dingen zeggen om jou aan het lijntje te houden.
De bal ligt bij haar in ieder geval. Haar huwelijk. De vraag is of jij derde viool wil spelen en wil blijven hopen op iets wat misschien nooit gaat gebeuren.
Nogmaals: ik typ die vrij makkelijk, want zit zelf niet in jouw situatie. Ik snap dat gevoelens de situatie alleen maar lastiger maken. Ik oordeel ook echt niet als jij er mee door wil gaan. Probeer je vooral duidelijk te maken dat het geen kwaad kan om jezelf bepaalde vragen te stellen. Eerlijk te zijn naar jezelf e.d.
Sterkte!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |