quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:02 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
Hoogste tijd voor intrede van Ivan
Ben benieuwd of ze wel beelden gaan laten zien, geloof er weinig van eerlijk gezegd, als ik hier lees zijn de SL erg veel aanwezig en proberen ze van alles niet te laten zien of horen.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:03 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Van morgen moest die huilen zei Hiske, ook daarin is hij beschermd want het is net te zien geweest op de streams. Normaal brengen ze alle jankers gelijk in beeld
Kan mij er iets bij voorstellen. Beetje klein ook. Oppervlakkig, ik weet het, maar had er zin in.quote:Op donderdag 28 februari 2019 18:45 schreef DaniqueV het volgende:
[..]
Nee met Eric naast je moet je happy zijn, no way, al was die de laatste vent op aarde![]()
quote:Op donderdag 28 februari 2019 18:46 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja het is een vroegoude man met een verbeten hoofd, die hoef ik ook niet in mijn armen
Dat denk ik ook, ook in de krant is er niets over geschreven.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:08 schreef DaniqueV het volgende:
[..]Ivan the king
[..]
Ben benieuwd of ze wel beelden gaan laten zien, geloof er weinig van eerlijk gezegd, als ik hier lees zijn de SL erg veel aanwezig en proberen ze van alles niet te laten zien of horen.
ik vertrouw jens niet in deze.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:09 schreef DKUp het volgende:
Tim doet weer leuk met Jens en Mylène.
al een tijd je alleen had erik niet gezegd dat hij aangesloten wasquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:09 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
het heeft ook een voordeel jessie is weinig onstream
en het gaat al pagina's lang over hemquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:09 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
het heeft ook een voordeel jessie is weinig onstream
Is toch totaal ongeloofwaardig wat we zien op de streams tussen Jens en Tim. Hij zou dus tim al dat gelazer vergeven en op Jessie stemmen voor 1 leugen.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:09 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
ik vertrouw jens niet in deze.
normaal staat er wel iets vooral omdat iedereen het erover had . dus is veel gebeurtquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:09 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, ook in de krant is er niets over geschreven.
Ik ook niet meer nadat ik hem van de week met Jessie heb horen pratenquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:09 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
ik vertrouw jens niet in deze.
4 handen op 1 buik van de weekquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:11 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik ook niet meer nadat ik hem van de week met Jessie heb horen praten
moet hij in ieder geval nog volhouden tot dinsdagquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:09 schreef DKUp het volgende:
Tim doet weer leuk met Jens en Mylène.
Das dan wel heel raar als je nagaat wat hij net tegen Brandon zeiquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:11 schreef Koos1958 het volgende:
Adriaan en Jessie in gesprek. Adriaan heeft er echt de balen in. Jessie zegt wat dan precies. Adriaan zegt dat kan ik hier niet vertellen. Het heeft niet met jou zozeer te maken en wederom een SL
dus de boosheid van adje is niet eens alleen op jessie, nice om te wetenquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:11 schreef Koos1958 het volgende:
Adriaan en Jessie in gesprek. Adriaan heeft er echt de balen in. Jessie zegt wat dan precies. Adriaan zegt dat kan ik hier niet vertellen. Het heeft niet met jou zozeer te maken en wederom een SL
Dat was voor dinsdagavond. Maar wat ik ook niet snap Jens had flugels meegenomen die boot in samen met Gerrit. En woensdagochtend zei Jessie in een gesprek met gerrit nadat gerrit zei dat jens zich lullig voelde vanwege het drinken , ik heb zelf gedronken en ben daar zelf verantwoordelijk voor niet hij.quote:
Echt nare dingen kan haast niet......vooral als de meerderheid het niet zit zitten om zo door te gaan....dan stap je toch op met zijn allen.....quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:12 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
hoe geheimzinniger ze doen hoe meer ik ervan overtuigd ben dat er nare dingen zijn gebeurt
Nee, hij kwam er voor uit.quote:Op donderdag 28 februari 2019 18:53 schreef Ranah het volgende:
[..]
dan zou jens roomser dan de paus zijn
Jessie heeft Jens nogal aangesproken op zijn drank gebruik tot alcoholist aan toe en dan blijkt Jessie degene te zijn met het echte alcohol probleem en liegt er ook nog eens over. Ik snap wel dat Jens boos is want Jessie liet zich over de rug van Jens beter voorkomen.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:10 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Is toch totaal ongeloofwaardig wat we zien op de streams tussen Jens en Tim. Hij zou dus tim al dat gelazer vergeven en op Jessie stemmen voor 1 leugen.
vertrouwen komt te voet en gaat te paard jessiequote:Op donderdag 28 februari 2019 19:15 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
Jessie weegt er zwaarder aan dan alle dingen die hij goed heeft gedaan
klopt deze tactiek had hij met Gerrit besprokenquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:15 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nee, hij kwam er voor uit.
Jessie trekt het boetekleed aan. Dat helpt eerder. Heeft Gerrit hem ook aangegeven.
ik vermoed dat hij hier op de reactie van de anderen doeltquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:15 schreef Koos1958 het volgende:
Dit weegt 10x zwaarder dan alle dingen die hij wel goed heeft gedaan. Hij legt de lat voor zichzelf heel hoog.
Ik las ook hier dat hij jens als homo had weggezet. Of dat zo is weet ik niet want er waren geen streamsquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:16 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Jessie heeft Jens nogal aangesproken op zijn drank gebruik tot alcoholist aan toe en dan blijkt Jessie degene te zijn met het echte alcohol probleem en liegt er ook nog eens over. Ik snap wel dat Jens boos is want Jessie liet zich over de rug van Jens beter voorkomen.
Wat ik moeilijk vind aan zulke situaties, dat is dat iemand (zoals Jessie in dit geval) de boel kan rechtpraten en dan denkt.. yess.. heb ik ook weer voorelkaar gekregen.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:15 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
Jessie weegt er zwaarder aan dan alle dingen die hij goed heeft gedaan
Dat gesprek ging over hoe hij met mylene het gesprek moest doenquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:16 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
klopt deze tactiek had hij met Gerrit besproken
Nog meer reden om boos te zijn. Ik snap Jens wel in deze.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:16 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Ik las ook hier dat hij jens als homo had weggezet. Of dat zo is weet ik niet want er waren geen streams
Dat dus weken zich beter voelen als hun iedereen aanspreken . zei zelfs jessie maakt geen fouten... enzoquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:16 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Wat ik moeilijk vind aan zulke situaties, dat is dat iemand (zoals Jessie in dit geval) de boel kan rechtpraten en dan denkt.. yess.. heb ik ook weer voorelkaar gekregen.
Als dat zo is geweest snap ik het ook. Maar ik heb niets gezien dus weet het niet.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:17 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Nog meer reden om boos te zijn. Ik snap Jens wel in deze.
dat is misschien niet gezegdquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:17 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Nog meer reden om boos te zijn. Ik snap Jens wel in deze.
klopt had het ook al aan merel gevraagtquote:
lafbek. ga dan gewoonquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:19 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
klopt had het ook al aan merel gevraagt
om wat te doen danquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:18 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
Jessie nu meteen adje bewerken
Het moet wel heel erg zijn wat hij gedaan heeft, dat ze hem er niet uitgemietert hebben danquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:15 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
Jessie weegt er zwaarder aan dan alle dingen die hij goed heeft gedaan
Klopt en toen zei Gerrit ook gelijk van dan kan hij nu weg want je mag niet zelf vragen om op je te stemmen.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:19 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
klopt had het ook al aan merel gevraagt
Het zou verboden moeten worden dat vragen om stemmen, weg borg danquote:
om op tim te stemmen want adje wil er misschien op erik zetten is zijn vriendquote:
Daar had Gerrit het ook over tegen Merel.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:20 schreef DaniqueV het volgende:
[..]
Het zou verboden moeten worden dat vragen om stemmen, weg borg dan
Alleen maar goed voor ons, hoeven we ons niet aan hem te ergeren hij begint al weer die grote bek van hem te krijgenquote:
klopt denk heb ze allemaal weer in mijnzakquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:22 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Alleen maar goed voor ons, hoeven we ons niet aan hem te ergeren hij begint al weer die grote bek van hem te krijgen
Ik hoor hem helemaal geen grote bek hebben op dit moment.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:22 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Alleen maar goed voor ons, hoeven we ons niet aan hem te ergeren hij begint al weer die grote bek van hem te krijgen
maakt niet uit, hij wordt toch constant hier besprokenquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:22 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Alleen maar goed voor ons, hoeven we ons niet aan hem te ergeren hij begint al weer die grote bek van hem te krijgen
Goed van Gerrit dan ook ja.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:21 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Daar had Gerrit het ook over tegen Merel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laat de charme van imperfectie, het hunkeren naar perfectie voorbij streven....
Daarom en hij is nog steeds de koploper op de site qua aanhang.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:23 schreef Ranah het volgende:
[..]
maakt niet uit, hij wordt toch constant hier besproken
En toch klopt het allemaal niet.....tijdens het eten van die dag hadden Jens en Jessie gore praat en hadden de grootste lol.....Jessie wilde al vroeg naar bed en Jens vroeg mogen Gerrit en ik dan nog even bij je komen....daarna ging het over een stijve van Jens en dat Jessie die wel in zijn mond nam......Hiske zei nog van.......nou nou nou zo kan hij wel weer.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:17 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Nog meer reden om boos te zijn. Ik snap Jens wel in deze.
begon alw eer steken te geven en te manupilerenquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:22 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Ik hoor hem helemaal geen grote bek hebben op dit moment.
Dat is wat ik hier las.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:23 schreef zodeju het volgende:
[..]
En toch klopt het allemaal niet.....tijdens het eten van die dag hadden Jens en Jessie gore praat en hadden de grootste lol.....Jessie wilde al vroeg naar bed en Jens vroeg mogen Gerrit en ik dan nog even bij je komen....daarna ging het over een stijve van Jens en dat Jessie die wel in zijn mond nam......Hiske zei nog van.......nou nou nou zo kan hij wel weer.
En nu zou hij boos zijn omdat hij hem homo heeft genoemd terwijl die grappen daar over gingen???
dat kan en magquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:23 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Daarom en hij is nog steeds de koploper op de site qua aanhang.
Waarmee?quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:21 schreef Koos1958 het volgende:
Jessie zegt ik ben er elke minuut mee bezig en kan het niet achter zich laten. Hij zit er echt mee.
datis niet alleen de alcoholquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:21 schreef Koos1958 het volgende:
Jessie zegt ik ben er elke minuut mee bezig en kan het niet achter zich laten. Hij zit er echt mee.
tim en jessiequote:Op donderdag 28 februari 2019 19:23 schreef Ranah het volgende:
[..]
maakt niet uit, hij wordt toch constant hier besproken
met zijn gedrag van dinsdagquote:
is mij ook te simpel bovendien als hij het al gezegd heeftquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:23 schreef zodeju het volgende:
[..]
En toch klopt het allemaal niet.....tijdens het eten van die dag hadden Jens en Jessie gore praat en hadden de grootste lol.....Jessie wilde al vroeg naar bed en Jens vroeg mogen Gerrit en ik dan nog even bij je komen....daarna ging het over een stijve van Jens en dat Jessie die wel in zijn mond nam......Hiske zei nog van.......nou nou nou zo kan hij wel weer.
En nu zou hij boos zijn omdat hij hem homo heeft genoemd terwijl die grappen daar over gingen???
Klopt, maar het was algemeen bedoeld.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:17 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Dat gesprek ging over hoe hij met mylene het gesprek moest doen
Had mama toen al geen plekje voor hem.....quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:25 schreef juul. het volgende:
Tim tegen Dave: Tim is dakloos geworden doordat hij een wietkwekerij in huis had en daardoor het huis is uitgezet.
Hij kon nergens terecht ook niet bij zijn familie.
Juistquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:26 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Klopt, maar het was algemeen bedoeld.
Met wat hij gedaan heeft hij vindt zich zelf een kneusquote:
Dat is de vraag al sinds dinsdagquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:27 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Met wat hij gedaan heeft hij vindt zich zelf een kneus
Nee gek hèquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:26 schreef zodeju het volgende:
[..]
Had mama toen al geen plekje voor hem.....
En nu begint hij over Myl, ze weet echt alles beter dat is echt ongekendquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:27 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
Jessie weer over dat erik moet blijven want tim moet weg .. jessie empathie jongen
kom, gaan we naar een andere streamquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:27 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
Jessie weer over dat erik moet blijven want tim moet weg .. jessie empathie jongen
quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:29 schreef Dotteke het volgende:
Jes pak je ziel aub weer onder je arm en ga wandelen
Dus hij geeft zelf toe dat hij over de schreef is gegaanquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:25 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
met zijn gedrag van dinsdag
noemt zich zelf een kneus..quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:30 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Dus hij geeft zelf toe dat hij over de schreef is gegaan
Ja, hij heeft er zelfs over lopen huilen vanmorgen de zielepietquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:30 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Dus hij geeft zelf toe dat hij over de schreef is gegaan
Dit is het zeldzame moment dat hij zelfkennis heeftquote:Op donderdag 28 februari 2019 19:27 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Met wat hij gedaan heeft hij vindt zich zelf een kneus
Tsja, het is niet anders. Of Jessie naar huis, vind ik ook goed.quote:Op donderdag 28 februari 2019 19:19 schreef Koos1958 het volgende:
Geen petertje meer, gewoon zelf weg gaan dan. Als de febo dit weer goed vind dan kunnen ze beter gaan stoppen met die stemmingen want die slaan dan nergens meer op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |