Dylan, kijk eens dom.quote:Op donderdag 28 februari 2019 02:26 schreef wimderon het volgende:
Groenewegen: “Ik had graag ook de Scheldeprijs gereden. Dat is ook een klassieker, maar op maat van de sprinters. Alleen heb ik om daar een kans te maken wel de klassieke renners van onze ploeg nodig in steun. Maar zij gaan die dag al Parijs-Roubaix verkennen, dus heeft het geen zin dat ik start in de Scheldeprijs.”
[ afbeelding ]
Genoten.quote:Op woensdag 27 februari 2019 21:20 schreef TargaFlorio het volgende:
Podcast: Interview van het duo Zonneveld & Warmerdam met Jan-Willem van Schip:
https://shows.pippa.io/5b(...)schip-gek-en-geniaal
![]()
Die jongen verdient inmiddels wel een kans bij een PCT/WT team, niet?quote:Op donderdag 28 februari 2019 12:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het was weer een dag voor de vluchters in Rwanda. De kopgroep van 12 zat vol met Rwandezen, maar ze weten weer niet te winnen.
Biniyam Ghirmay pakt zijn tweede overwinning bij de profs.
quote:Op donderdag 28 februari 2019 14:21 schreef Koffieplanter het volgende:
Lekker man, Lotto Soudal van start tot finish op kop en uiteindelijk zijn ze nergens te bekennen.
Het was exact hetgene wat Jeroen ook zei.quote:
Dat gaat toch al veel eerder fout. Op meer dan twee kilometer zitten ze daar al met Kluge op kop voor Caleb en vervolgens laten ze zich grandioos wegdrummen. De HTC methode is al langer stervende. Er laat uitkomen met twee, misschien drie man blijkt al een tijdje de winnende formule.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |