Zou leuk zijn als ons aller Vini vandaag Catalaanse monden snoert.quote:Op woensdag 27 februari 2019 20:21 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik ben net thuis maat
Navas, #TOPSHOW dus
Als ie eindelijk kalm blijft voor goal ipv dat wilde gedoequote:Op woensdag 27 februari 2019 20:23 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Zou leuk zijn als ons aller Vini vandaag Catalaanse monden snoert.
Bij Maher helpt het welquote:Op woensdag 27 februari 2019 20:23 schreef Doublepain het volgende:
Ik vind het wel grappig dat Eriksen en Maher zo'n halve baard nemen om niet meer 18 te lijken
Hij is pas 18, joh. Als hij 21 zou zijn, was het wat anders. Hij is wel te cruciaal om op de bank te zitten (lol).quote:Op woensdag 27 februari 2019 20:24 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Als ie eindelijk kalm blijft voor goal ipv dat wilde gedoe
geen fan van bij eriksenquote:Op woensdag 27 februari 2019 20:23 schreef Doublepain het volgende:
Ik vind het wel grappig dat Eriksen en Maher zo'n halve baard nemen om niet meer 18 te lijken
Gelukkig wel, wel blij dat Bale mag bankenquote:Op woensdag 27 februari 2019 20:24 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Hij is pas 18, joh. Als hij 21 zou zijn, was het wat anders. Hij is wel te cruciaal om op de bank te zitten (lol).
Benieuwd waar Bale heengaat in de zomer. Ben geen fan van zijn speelstijl en met zijn leeftijd/fragiliteit/type spel vind ik hem niet bij veel ploegen passen.quote:Op woensdag 27 februari 2019 20:26 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Gelukkig wel, wel blij dat Bale mag banken
Sowieso PL denk ik, enige die hem kunnen betalenquote:Op woensdag 27 februari 2019 20:26 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Benieuwd waar Bale heengaat in de zomer. Ben geen fan van zijn speelstijl en met zijn leeftijd/fragiliteit/type spel vind ik hem niet bij veel ploegen passen.
United zal wel zo dom zijn, ja. Alsof Pep op Bale zit te wachten of hem überhaupt nodig heeft.quote:Op woensdag 27 februari 2019 20:27 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Sowieso PL denk ik, enige die hem kunnen betalen
Chelsea, United of Shitty, zet mijn geld op United
Nee dat deed jij in het verleden niet nee.quote:Op woensdag 27 februari 2019 20:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Dat snap ik. Stiekem mag ik hem ook niet, maar ik scheld niet en word niet agressief.
Iedereen heeft jeugdzonden.quote:Op woensdag 27 februari 2019 20:28 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nee dat deed jij in het verleden niet nee.
Echt, het is al een troosteloze elftal dus past er prima bijquote:Op woensdag 27 februari 2019 20:28 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
United zal wel zo dom zijn, ja. Alsof Pep op Bale zit te wachten of hem überhaupt nodig heeft.
quote:
1 | https://youtu.be/hcKpdRFi4W0?t=1188 |
quote:Op woensdag 27 februari 2019 20:28 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nee dat deed jij in het verleden niet nee.
Zo is dat Stijn.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |