Je goever ruikt in ieder geval wat frisser dan dat je het met A4 papier veegt. De gayous mensen zouden blij zijn om te horen dat jouw goever schoon ruiktquote:Op zaterdag 23 februari 2019 19:07 schreef Mikeytt het volgende:
Ik dus flink gescheten en vervolgens schoon gemaakt met waterstraal van de bidet. Lekker fris uiteraard nog 1 veegje met vochtig toiletpapier voor ultieme frisheid.
Ik dus vegen, maar ik voelde een prik aan mn anus? Kijk op de verpakking, blijk ik per ongeluk allesreiniger doekjee te hebben gebruikt i.p.v. vochtig toiletpapier
Hoezo moeten die verpakkingen zo op mekaar lijken???
Klacht: Reet wien eventjes prikte vanwege allesreiniger.
Vegen is inderdaad niet voldoende, je goever wassen is beter. Maar niet iedereen heeft de beschikking over een bidet, zeker als je op werk je dralla's laat rollenquote:Op zaterdag 23 februari 2019 20:12 schreef Mariocash het volgende:
Goed dat je iig je billen wast na het poepen. Veel mensen zijn daar nalatig in.
Ik poep altijd in de ochtend (vaste routine) en daarna ga ik douchen en was ik me billen.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 20:17 schreef stokj het volgende:
[..]
Vegen is inderdaad niet voldoende, je goever wassen is beter. Maar niet iedereen heeft de beschikking over een bidet, zeker als je op werk je dralla's laat rollen
Standaard is het dat als een kledingstuk van mij of een schoen stront heeft dat ik het dan weg doe.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 20:23 schreef Mariocash het volgende:
[..]
Ik poep altijd in de ochtend (vaste routine) en daarna ga ik douchen en was ik me billen.
Voor alle niet-billenwassers: wat zou je doen als je op straat uitglijdt over een bananenschil en je met je arm in een hondendrol valt? Zou je een papiertje pakken en de stront van je arm afvegen? Zo, dat is schoon.![]()
Óf zou je je arm grondig WASSEN?![]()
Je billen zijn niet schoon met enkel vegen. Dat is slechts stap 1. Daarna moet je je billen wassen. We zijn tenslotte mensen en geen dieren.
Heel goed, vriend. Ik durf te wedden dat jij niet 100% Nederlands bent. De meeste Nederlander (no offence, ik ben zelf ook half Nederlandsquote:Op zaterdag 23 februari 2019 20:50 schreef stokj het volgende:
[..]
Standaard is het dat als een kledingstuk van mij of een schoen stront heeft dat ik het dan weg doe.
Haha je kan goed wedden.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 20:58 schreef Mariocash het volgende:
[..]
Heel goed, vriend. Ik durf te wedden dat jij niet 100% Nederlands bent. De meeste Nederlander (no offence, ik ben zelf ook half Nederlands) wassen hun billen niet.
Aaiii baja! Doti uma!quote:Op zaterdag 23 februari 2019 21:15 schreef stokj het volgende:
[..]
Haha je kan goed wedden.
Ik stapte een keer in de hondenstront dat op pindakaas leek. Voordat ik het huis in ging heb ik beide schoenen (waren gelukkig niet nieuw meer) weggegooid en sindsdien heb ik ook een afkeer jegens pindakaas![]()
![]()
![]()
Ik ken het dat sommige mensen (waaronder Nederlanders maar ook sommige niet Nederlanders) dralla's draaien en dan gelijk het toilet uitlopen zonder te vegen.
Een keer moest ik openen bij AH en de kluis in. Dus die oude vrouw gaat eerst 10 minuten op het toilet zitten om vervolgens naar de kluis te gaan. Bukt ze om geld uit de kluis te pakken, rook je een strontgeur. Gatverdamme zeg je dan![]()
![]()
Beetje Sranan al kan ik het vloeiend verstaan net als sarnamiquote:Op zaterdag 23 februari 2019 22:04 schreef Mariocash het volgende:
[..]
Maar ben je Sranan man of iets anders?
Uit Sri Lanka komenquote:Op zaterdag 23 februari 2019 22:26 schreef stokj het volgende:
[..]
Beetje Sranan al kan ik het vloeiend verstaan net als sarnami
Soso lobi, brada. Je bent Hindustaan of één van je ouders is Hindustaan. Niks mis mee. Ik ben ook halfbloed en spreek redelijk Sranan tongo. Niet perfect, want ik ben Nederlandstalig opgevoed.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 22:26 schreef stokj het volgende:
[..]
Beetje Sranan al kan ik het vloeiend verstaan net als sarnami
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |