????quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:31 schreef Zeyina het volgende:
Waarom eigenlijk die schreeuwende rode kleur van de tekst boven het typevenster?
Rode lap effect?
Volgens mij is die post weggehaald.quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:38 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Ik heb jou afgelopen week een voorbeeld gegeven van een user, die andere Cossers voor freak uitschold, de moderatie negeerde en een aantal posts doorging over mongooltjes, terwijl die posts direct weggehaald werden. Diegene post nog steeds en dat nadat een groep geband is voor sfeerverzieken.
Dat is voor mij met 2 maten meten en dan kan diegene 100 notes erbij hebben, dat zegt dus helemaal niets en daar snap ik dus helemaal niets van.
Dat is wel heftig, goed dat je dit nu als feedback geeft nu het een gespreksonderwerp is!quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:38 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Ik heb jou afgelopen week een voorbeeld gegeven van een user, die andere Cossers voor freak uitschold, de moderatie negeerde en een aantal posts doorging over mongooltjes, terwijl die posts direct weggehaald werden. Diegene post nog steeds en dat nadat een groep geband is voor sfeerverzieken.
Dat is voor mij met 2 maten meten en dan kan diegene 100 notes erbij hebben, dat zegt dus helemaal niets en daar snap ik dus helemaal niets van.
Met het zwartgedrukte 0,0 % mee eens!quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:34 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Je krijgt geen ban omdat je wat pittiger ben, of een keer een youtubjes post. Dat zouden de F(A);s niet eens goedkeuren.
Wel als je continu persoonlijke aanvallen doet naar users of naar mods en er opndanks waarschuwingen gewoon mee doorgaat, daar gaat vaak een tijd overheen.
Wat Soul ook al schreef, achter de schermen gebeurd veel wat we uiteraard niet kunnen delen.
Je kan prima met ons in gesprek gaan, maar dan wel op een normale toon.
Dingen als partijdig 2 maten meten en zo zijn BS, als er een ruzie is gaat de hele ruzie van BEIDE kanten weg.
Libelleforum......?quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:40 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Ik geloof dat Sambal dit al een beetje heeft uitgelegd dus ik doe het maar niet nog een keer.
Niet alleen.quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:40 schreef mootie het volgende:
[..]
Die waarschuwingen, daar bedoel je ‘nu weer on topic’ ‘terug maar naar de streams’ in de Cos mee?
Dat mag.quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:43 schreef mcspicy het volgende:
[..]
Met het zwartgedrukte 0,0 % mee eens!
Tja, daar kan ik natuurlijk weinig aan doen wat iemands persoonlijke mening er over is, buiten aangeven dat dat niet het geval is.quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:28 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Sorry, maar dat is in de praktijk niet te merken.
Heb jij veroorzaakt!quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:43 schreef mcspicy het volgende:
Moest even bijlezen. Volgens mij de snelste sc ooit
Vaak genoeg gedaan en dan wordt zelfs dat berichtje weggehaald.Geen communicatie mogelijk!quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:44 schreef Soulraven het volgende:
Dan is er nog 1 ding wat van mij betreft ook nog even aangegeven mag worden. Word je wel aangesproken door een mod, word er iets van je ge edit of weggehaald. Blijf eens rustig en vraag desnoods op een normale manier aan de mod waarom, als het je echt dwars zit
quote:
quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:27 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Ja natuurlijk. Als je een hele groep weghaalt met een bepaalde mening en je een andere groep overhoudt met een andere mening heb je minder discussie. Volkomen logisch.![]()
![]()
Dat was andersom ook zo geweest.
quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:42 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Dat is wel heftig, goed dat je dit nu als feedback geeft nu het een gespreksonderwerp is!
Communicatie daarover gaat natuurlijk over het algemeen niet in de cos. Dat mag duidelijk zijn.quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:46 schreef mcspicy het volgende:
[..]
Vaak genoeg gedaan en dan wordt zelfs dat berichtje weggehaald.Geen communicatie mogelijk!
De vraag waarom wordt meestal niet beantwoord.quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:44 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Tja, daar kan ik natuurlijk weinig aan doen wat iemands persoonlijke mening er over is, buiten aangeven dat dat niet het geval is.
Wat er aan modacties gebeurt kunnen we ook niet bespreken. Je kunt ervan uit gaan dat er vaak meer gebeurt dan je zo 1 2 3 ziet.
Dan is er nog 1 ding wat van mij betreft ook nog even aangegeven mag worden. Word je wel aangesproken door een mod, word er iets van je ge edit of weggehaald. Blijf eens rustig en vraag desnoods op een normale manier aan de mod waarom, als het je echt dwars zit. En begrijp ook dat ook al ben je het er soms niet mee eens dat iets weggehaald word of iets niet mag, het niet het einde van de wereld is. Ipv er voluit tegenin te gaan en JUIST meer gedoe te veroorzaken.
We proberen het met zijn allen zo goed mogelijk draaiende te houden en als je een beetje met ons meewerkt, kunnen we ook beter met jullie meewerken en dan is het voor iedereen een stuk leuker.
Waar dan?quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:47 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Communicatie daarover gaat natuurlijk over het algemeen niet in de cos. Dat mag duidelijk zijn.
Nou toch nog een pluspuntje, de UTO SC leeft weer!quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:43 schreef mcspicy het volgende:
Moest even bijlezen. Volgens mij de snelste sc ooit
Daar kan ik ook duidelijk over zijn. Dat JIJ iets onterecht vind kun je aangeven, willen we altijd aanhoren en kort bespreken. Dat betekend niet dat je dan automatisch je gelijk krijgt.quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:47 schreef Zeyina het volgende:
[..]
De vraag waarom wordt meestal niet beantwoord.
En zoals ik al zei. Die post van struik, struis was voor mij echt.![]()
Ik wist niet wat ik zag.
En ik ga er van uit dat je weet dat je 'fout' zat. Zeg daar dan ook sorry op ipv een gewoon vegen en standaard zinnetjes in de cos planten.
Dus ja. Wederzijds moet dan wel wederzijds zijn.
quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:49 schreef Marsani het volgende:
[..]
Nou toch nog een pluspuntje, de UTO SC leeft weer!Want die was ook al kapot gemaakt door het rare beleid.
Ach kom nou. We hebben het er over gehad via DM en je zat gewoon fout. Dat had je kunnen zeggen, dat had je gesierd en niets aan de hand verder. Nu vielen meerdere mensen die in discussie waren stil en zaten zoquote:Op donderdag 21 februari 2019 21:49 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Daar kan ik ook duidelijk over zijn. Dat JIJ iets onterecht vind kun je aangeven, willen we altijd aanhoren en kort bespreken. Dat betekend niet dat je dan automatisch je gelijk krijgt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |