Nee, hij vroeg Erik. Die heeft zich echt niet aangeboden.quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:50 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Grootmuil Jessie liet het aan Erik over want die zei er verstand van te hebben. Hij heeft alleen geholpen met dingen opmeten en er over nadenken
Nee. Hij zei dat hij vond dat die trap wel gebouwd kon worden. Waarom er op Mike gewacht moest worden, die het te druk had met eigen dingen. En toen zijn Gerrit en Jessie naar Erik gegaan om het aan te gaan pakkenquote:Op woensdag 20 februari 2019 17:49 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Maar hij beweerde vooraf dat hij het zelf ging bouwen en vroeg vervolgens Erik.
Ja idd, in 1 mochten de gasten niet eens op die rodeostier, en nu mag alles ineens.quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:51 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Daarom snap ik ook niet waarom er gasten naar boven mogen, best wel gevaarlijk
quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:52 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Nee. Hij zei dat hij vond dat die trap wel gebouwd kon worden. Waarom er op Mike gewacht moest worden, die het te druk had met eigen dingen. En toen zijn Gerrit en Jessie naar Erik gegaan om het aan te gaan pakken
En waarom?quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hij was degene die het doordrukte.
Ja. Dat die trap gemaakt kon worden. Zodat ze de bovenverdieping konden gaan gebruiken.quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hij was degene die het doordrukte.
Mike wou die trap niet want hij wou daar blijven slapen met klotusquote:Op woensdag 20 februari 2019 17:52 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Nee. Hij zei dat hij vond dat die trap wel gebouwd kon worden. Waarom er op Mike gewacht moest worden, die het te druk had met eigen dingen. En toen zijn Gerrit en Jessie naar Erik gegaan om het aan te gaan pakken
quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:53 schreef ANTPQ-36 het volgende:
[..]
En waarom?
Lotus en meikie lagen boven.
En als snotkoker iemand iets niks gunt dan zijn het bovengenoemde 2 wel
Klopt. Dat type ik in een andere post dan ookquote:Op woensdag 20 februari 2019 17:52 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Nee, hij vroeg Erik. Die heeft zich echt niet aangeboden.
Misschien filmpje vragen aan DGK?quote:
quote:
Nou, dan zei we eruit. Jessie zou het doen, maar vroeg uiteindelijk Erik.quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:54 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Klopt. Dat type ik in een andere post dan ook
Hij heeft al 9 maanden vakantiequote:Op woensdag 20 februari 2019 17:56 schreef FreshFruit72 het volgende:
Mike wil over 3 maanden vakantie.
quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:56 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Hij blijft staan. [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik lig in een deuk. leuke streams.quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:57 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]![]()
Merel vindt het leuker als hij valt. Kom op, Jens ff vallen.
![]()
Er is nog maar weinig over van die bult.
quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:58 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Ik lig in een deuk. leuke streams.
Ja ik hou ervan.quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:58 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]stelletje gekken.
rititirititirititi.
Onregelmatigquote:Op woensdag 20 februari 2019 17:58 schreef Bestweldonker het volgende:
Shelly - Over 3 maanden WILT Maik op vakantie....
Wild zit in het woud Shell!
Willen is een zwak werkwoord, Maik WIL op vakantie......
Hoelang geleden had Gerrit iets met Mylene?quote:Op woensdag 20 februari 2019 17:59 schreef yaello het volgende:
Shelley vraagt zich af of Gerrit Mylene als bezoek had uitgenodigd om te showen wat voor vrouwen hij heeft gehad. Die vrouw is niet goed in d'r hoofd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |