Zal wel voor de mensen die aan 'ICON CRAFTING' doen. Tijdens TOTY was dat het enige wat je las en hoorde. ICON CRAFTING!!!! INSANE WALKOUT!!! videos etc.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 15:55 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Iedereen heeft al 90 rated teams, zou echt dom zijn als je die doet
quote:Op vrijdag 15 februari 2019 16:31 schreef afterburner het volgende:
Ik dacht gelezen te hebben hier dat er vandaag weer iets met pakketten was, maar vind er nergens iets over terug...? iemand?
Zieke kaart welquote:Op vrijdag 15 februari 2019 16:21 schreef lesleyyb het volgende:
https://www.futhead.com/s(...)s/397/leon-goretzka/
oef, zelfs na mijn investments is ie nog té prijzig voor me
dat wel, maar ik spendeer liever 500k aan een mogelijke base icon sbc in de hoop een middenvelder te krijgen dan aan een 87 rated goretzka die alleen maar met duitsers en bun.spelers linked. wacht eerst de upgrades van mn potm reus en sancho af en zie dan wel waar ik mijn investeringen aan besteedquote:
"eerlijke tegenstanders" bestaan niet, zijn zoveel variabelen die invloed hebben op een wedstrijd, ik kan af en toe met moeite winnen van een 83 rated team, maar kan ook binnen 20 minuten met 3-0 voor staan tegen iemand met een full prime icon middenveld. betere kaartjes maken wel wat verschil, maar uiteindelijk kan iedereen elkaar op basis van skill verslaan. weet nog dat een pro (hastag harry) met een vol brons team fut champs ging spelen en alsnog elite of top 100 eindigde vgmquote:Op vrijdag 15 februari 2019 17:56 schreef Frozen-assassin het volgende:
Met mn gold rare team in Rivals tref ik opeens flashback Ibra, UCL Costa, UCL Cuadrado, Cancelo, Sandro, Koulibaly...
Ibra kopt alles raak, niets tegenaan te doen. Graag een wat eerlijkere tegenstander volgende keer
iCOn cRaFTiNgquote:Op vrijdag 15 februari 2019 15:55 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Iedereen heeft al 90 rated teams, zou echt dom zijn als je die doet
Snap ik zeker wel. Daarna speelde ik weer tegen een iets beter team maar qua strijd was het gelijkwaardig. Maar die Ibra hoefde alleen maar een bal in lucht te krijgen en hij kopt keihard raak. Misschien ben ik gewoon slecht dat kan ookquote:Op vrijdag 15 februari 2019 18:03 schreef lesleyyb het volgende:
[..]
"eerlijke tegenstanders" bestaan niet, zijn zoveel variabelen die invloed hebben op een wedstrijd, ik kan af en toe met moeite winnen van een 83 rated team, maar kan ook binnen 20 minuten met 3-0 voor staan tegen iemand met een full prime icon middenveld. betere kaartjes maken wel wat verschil, maar uiteindelijk kan iedereen elkaar op basis van skill verslaan. weet nog dat een pro (hastag harry) met een vol brons team fut champs ging spelen en alsnog elite of top 100 eindigde vgm
45k, cavani is bijv 47k (Xbox). Lijkt mij het niet waard om dan een amerikaanse keeper uit de MLS te halen, Cavani etc zijn makkelijker te linken voor die sbcs ook.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 18:22 schreef Lange_Lans het volgende:
Ik heb die Howard SBC toch maar gedaan. 89 rated voor eventuele SBC's.
Geen geld aan besteed.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 18:47 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
45k, cavani is bijv 47k (Xbox). Lijkt mij het niet waard om dan een amerikaanse keeper uit de MLS te halen, Cavani etc zijn makkelijker te linken voor die sbcs ook.
Die spelers in je club had je niet voor een andere SBC kunnen gebruiken?quote:
Die wou ik wel doen, maar ik heb mis gegokt. Geen 86's ingekocht.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 19:23 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Die spelers in je club had je niet voor een andere SBC kunnen gebruiken?Nu moet je 45k extra uitgeven voor de base icon sbc, als je die wil doen.
Inb4 LB Petit.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 19:54 schreef lesleyyb het volgende:
ik sta dus op het punt om mijn allereerste icon ooit te pakken, bij een argentijn, braziliaan of italiaan ga ik uit mijn plaat, bij een deen ga ik huilen. en zolang het maar geen doelman is
Ik ben een potje met hem aan spelen en eigenlijk valt hij niet echt tegen.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 21:49 schreef lesleyyb het volgende:
[..]
was dus bang dat ik ook zoiets ging krijgen, auw
Wil jij zo'n dynamic icon gaan voltooien dan? EA beweert dat er geen nieuwe prime icon sbc's komenquote:Op vrijdag 15 februari 2019 21:57 schreef Lange_Lans het volgende:
En gelukkig was deze redelijk cheap en heb ik een icon om in te ruilen voor een ernstig goede.
quote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:03 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wil jij zo'n dynamic icon gaan voltooien dan? EA beweert dat er geen nieuwe prime icon sbc's komen
*Geen invidivuelequote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:05 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Laten we het er op houden dat ik niet zo goed in traden ben. Gelukkig heb ik nog 500k aan coins.
Kan me wel herrineren dat ik zijn 88 keer in een draft gebruikt heb, hij was ok, maar een litmanen, laudrup, hagi is nou niet echt een icon waarvan je zegt "wauw!"quote:Op vrijdag 15 februari 2019 21:56 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik ben een potje met hem aan spelen en eigenlijk valt hij niet echt tegen.
Niet doen man, echt zonde van je coins.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:12 schreef Lange_Lans het volgende:
Ik sta op het punt om 4 van die 125k packs te openen.
Ik kon me net inhouden.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:26 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Niet doen man, echt zonde van je coins.
Voor 500k kan je echt een topspeler tegenwoordig. Zeer zeer grote kans dat je alleen maar kut spelers packedquote:
Met mijn packluck is dat zeker opportuun ja.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:30 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Voor 500k kan je echt een topspeler tegenwoordig. Zeer zeer grote kans dat je alleen maar kut spelers packed
Waarom geen De Ligt in plaats van Van Dijk? In alles beter.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:38 schreef GotenSSJ het volgende:
Mijn team nu, nadat ik baby Cruijff heb verkocht (vond hem sowieso niet de 1.5 miljoen waard eerlijk gezegd):
[ afbeelding ]
In-game Kante en De Jong als CDMs, Nedved, Socrates en Bale als CAMs.
Team is de afgelopen 48 uur 4x veranderd ofzo. Had bijvoorbeeld eerst 88 Raul ipv 93 Van Basten, maar die 1,5 miljoen van Cruijff die vrij kwam gaf wat meer opties. Telles ipv Van Aanholt gehaald, Ramos ipv Varane, Socrates ipv Cruijff en dus Van Basten ipv Raul. Heb nu nog ~400k over, mocht iemand suggesties hebben
Fair enough, eigenlijk helemaal niet aan gedacht, dacht dat van Dijk beter was om de een of andere reden. Kut zeg, had ik van Dijk voor dik 550k kunnen verkopen eerder vandaag, nu is die maar 460k.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:40 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Waarom geen De Ligt in plaats van Van Dijk? In alles beter.
Gelijk De Ligt gekochtquote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:40 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Waarom geen De Ligt in plaats van Van Dijk? In alles beter.
Voor hoeveel?quote:Op vrijdag 15 februari 2019 22:49 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Gelijk De Ligt gekochtThanks voor de tip!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |