Geweldig om dat van haar te maken hahaquote:
Klopt.. het Aanzoek-Uitstel aan de Lieve Familie Paap zat de hele dag in zijn jas..quote:Op maandag 4 februari 2019 18:25 schreef Mrsloveable het volgende:
Rare mail inderdaad, hij mocht hij toch niet ten huwelijk vragen, dat hij haar een ring wil geven prima maar zal allemaal wel
18 en 2.En boven de 20 ook 18.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:27 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Trouwens ik dacht dat hij dat de 18 om 18.18 wilde doen omdat het haar lievelings getal was 18
quote:
Heeft hij het al aan Fran verteld dat het niet mag van haar vader?quote:Op maandag 4 februari 2019 18:28 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Klopt.. het Aanzoek-Uitstel aan de Lieve Familie Paap zat de hele dag in zijn jas..![]()
En zij Frutsel las een brief voor om maar vooral IN Utopia geen rare dingen te ondernemen
Hier snap ik dus geen bal vanquote:Op maandag 4 februari 2019 18:28 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
18 en 2.En boven de 20 ook 18.
Of hij zet zijn ding gewoon doorquote:Op maandag 4 februari 2019 18:28 schreef Ranah het volgende:
dus hij liegt over de trouwerij en wil een gratis ring ?
Paap is trouwens 'n echte naam uit Zandvoortquote:Op maandag 4 februari 2019 18:28 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Klopt.. het Aanzoek-Uitstel aan de Lieve Familie Paap zat de hele dag in zijn jas..![]()
En zij Frutsel las een brief voor om maar vooral IN Utopia geen rare dingen te ondernemen
Wat een slechte zins opbouw. En hij liegt over het huwelijk blijkt nu, ondanks het nee van de ouders van Franny wil hij dit doorzetten. Zullen er nu ook weer mensen zijn die die persoon gaan mailen dat Tim aan het liegen is en helemaal niet gaat trouwen daar.quote:
En dan elleboog op tafel.Stift!quote:Op maandag 4 februari 2019 18:28 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
18 en 2.En boven de 20 ook 18.
Niet mag?? sinds wanneer is dat?quote:Op maandag 4 februari 2019 18:29 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heeft hij het al aan Fran verteld dat het niet mag van haar vader?
Ze komt toch uit Hazerswoude of zo vlakbij leiden.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:29 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Paap is trouwens 'n echte naam uit Zandvoort
Begrijpelijk,Franny vertelde dat het lievelingsgetallen waren.Toen vroeg iemand haar;en tussen de de 20 en 30 dan?quote:
Gister in een brief heeft Tim dat door gekregen.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:31 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Niet mag?? sinds wanneer is dat?
De familie schijnt er niet bij te mogen zijn, dus trouwen ze buiten Utopia, volgens Tim.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:31 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Niet mag?? sinds wanneer is dat?
Ik kan zo slecht tegen dat inhalige, hebberige gedrag......walgelijk!quote:Op maandag 4 februari 2019 18:30 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Wat een slechte zins opbouw. En hij liegt over het huwelijk blijkt nu, ondanks het nee van de ouders van Franny wil hij dit doorzetten. Zullen er nu ook weer mensen zijn die die persoon gaan mailen dat Tim aan het liegen is en helemaal niet gaat trouwen daar.
Ik heb gelezen dat het niet doorgaat, omdat Pa het geloof ik niet leuk vind omdat er geen familie bij kan zijn.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:31 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Niet mag?? sinds wanneer is dat?
Ohhw dát... ja dat was duidelijk.. ook dat Frusel nog hééél lang in Utopia wil blijven neuken zonder trouwerijdingessehhquote:Op maandag 4 februari 2019 18:33 schreef peterdenhaag53 het volgende:
[..]
De familie schijnt er niet bij te mogen zijn, dus trouwen ze buiten Utopia, volgens Tim.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |