Dank roomsnoes!quote:Op dinsdag 29 januari 2019 02:11 schreef Roomsnoes het volgende:
Ja hoi, Duderinnetje kon geen «open nieuw deel»-knop vinden, en in plaats van een linkje sturen heb ik m geopend. Verwarring alom :’) Geen nickwijziging en geen andere narigheden dus
En een nostalgisch rondje boodschappen bij de Pluúuuuus...quote:Op dinsdag 29 januari 2019 12:22 schreef Cat-astrophe het volgende:
Wat ga je nu in hun welkomstpakketjes doen? Setje lege 100 ml flacons, paspoorthouders, nekkussen?
ja, je komt nu niet meer weg met een knutselpakket van de Action.quote:
“Et voila le paquet á bricoler de la voisine.”quote:Op dinsdag 29 januari 2019 16:14 schreef debuurvrouw het volgende:
ja, je komt nu niet meer weg met een knutselpakket van de Action.
Roomsnoes, zie de post van Burdie. Die heeft de hele reeks compleet. Wil je de laatste editie ook in het lijstje in de OP zetten?quote:Op dinsdag 29 januari 2019 02:11 schreef Roomsnoes het volgende:
Ja hoi, Duderinnetje kon geen «open nieuw deel»-knop vinden, en in plaats van een linkje sturen heb ik m geopend. Verwarring alom :’) Geen nickwijziging en geen andere narigheden dus
Zou zo maar kunnen!quote:Op dinsdag 29 januari 2019 13:55 schreef AnneX het volgende:
[..]
En een nostalgisch rondje boodschappen bij de Pluúuuuus...![]()
Ow, en komen ze dan net in de ruimeweek dat jullie trouwdag valt
Ze kunnen nu naar Le Cooépquote:Op dinsdag 29 januari 2019 13:55 schreef AnneX het volgende:
[..]
En een nostalgisch rondje boodschappen bij de Pluúuuuus...![]()
Ow, en komen ze dan net in de ruimeweek dat jullie trouwdag valt
donequote:Op dinsdag 29 januari 2019 16:57 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Roomsnoes, zie de post van Burdie. Die heeft de hele reeks compleet. Wil je de laatste editie ook in het lijstje in de OP zetten?
Dank Burdie!
Neen.quote:Op woensdag 30 januari 2019 06:52 schreef Renesite het volgende:
Oooh, keihard Neerlandse deuntjes in de ShootersNederlandse jongens tinderen en afspreken bij de Coop. Naar de pssst psss Le H’oornse plasse met mon amour. Wordt wel wat
Alsof jij die lange Nubische zwabber fysiek kunt tegenhoudenquote:
Deze meisjes zullen tien avonden bijtijds de stonde opzoeken ten einde in de vroege ochtendstond te vertrekken voor wederom een museumbezoek ergens in den lande. Daarvan komen zij dagelijks (wederom bijtijds) thuis vol verhalen over de meesterlijke hand van zowel oude als eigentijdse meesters en hun respectievelijke artistieke ontwikkelingen, waarover zij zich telkenmale op de heenreis hebben verdiept middels een uitgebreid kunsthistorisch boekwerk, dat opengevouwen op de keurig bedekte meisjesknieën ligt.quote:Op woensdag 30 januari 2019 10:59 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Alsof jij die lange Nubische zwabber fysiek kunt tegenhouden![]()
En die kleine schoffelt je ook onderuit met haar voetbalskillz.
Het contact is eigenlijk niet veel meer dan facebookvrienden zijn. Maar dat is ook prima en dat was ook wel ongeveer mijn intentie. Fijn te weten waar ze is, dat ze er nog is en dat het goed gaat. En als we eens in de buurt zijn, gaan we vast wel langs (en vice versa, maar die kans is kleiner). Ze voelt nog steeds wel echt als mijn vakantiezusje en dat is leuk.quote:Op woensdag 30 januari 2019 11:39 schreef AnneX het volgende:
@Cat![]()
@dude...euh, deels gerelateerd: hoe is het contact nu met je vroegere vakantiezusje?
Heb je rust nu je weet dat het haar goed gaat?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |