quote:
Beetje overdreven.quote:Op zondag 27 januari 2019 21:03 schreef DJMO het volgende:
Facebook activeert 'veilig-functie': LIVE: Explosie Den Haag, FB activeert veilig-functie
Mjah. ik verzin het nietquote:
Wat heb je gedaan?quote:Op zondag 27 januari 2019 21:09 schreef Macka66 het volgende:
Je kunt via die FB app ook hulp aanbieden/zoeken. (Ik woon in de buurt en heb hulp aangeboden. Blij dat ik tenminste iets kan doen.)
Denk het. 37 minuut geleden een tweet dat familieleden van de man staan te kijken.quote:
reddingsplan geloof ik omdat de boel instabiel is.quote:Op zondag 27 januari 2019 21:19 schreef woxxel het volgende:
Jemig wat lang.
Wat zijn ze aan het doen.
Laatste update was 2057quote:In de afgelopen uren zijn drie gewonden uit het pand gehaald. In totaal zijn bij de explosie negen personen gewond geraakt. Zeven mensen zijn naar het ziekenhuis gebracht. Het is onduidelijk hoe zij eraan toe zijn. Er ligt nog zeker een persoon levend onder het puin.
Het gaat om de neef van Wiekash. "Ik ben blij dat er contact met hem is, ik heb er alle vertrouwen in dat hij er levend onder vandaan komt", vertelt hij. Zijn oom, tante en neef wonen op de begane grond van het ingestorte pand. Zijn oom en tante zijn overgebracht naar het ziekenhuis. "Mijn oom is in het brandwondencentrum, maar mijn neef ligt nog onder het puin."
https://nos.nl/artikel/22(...)p-maar-zei-niks.html
Instortingsgevaar hoorde ik idd ook.quote:Op zondag 27 januari 2019 21:20 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
reddingsplan geloof ik omdat de boel instabiel is.
ja dat bedoel ik :pquote:Op zondag 27 januari 2019 21:23 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Instortingsgevaar hoorde ik idd ook.
Beter dat ie daar 3 dagen ligt en dan veilig gered wordt dan dat er geprobeerd wordt om hem binnen 10 minuten te redden waardoor het hele zwikkie instort en hij overlijdt. Slow wins the race in dit geval.quote:Op zondag 27 januari 2019 21:24 schreef Yasmin23 het volgende:
ja dat bedoel ik :p
Maar goed die man ligt er al sinds 1600
oh ja dat zeker maar kan mij niet voorstellen hoe kut dat wel niet is voor die man.quote:Op zondag 27 januari 2019 21:26 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Beter dat ie daar 3 dagen ligt en dan veilig gered wordt dan dat er geprobeerd wordt om hem binnen 10 minuten te redden waardoor het hele zwikkie instort en hij overlijdt. Slow wins the race in dit geval.
Ik zie nu al die hulp die wordt geboden.quote:Op zondag 27 januari 2019 21:15 schreef Macka66 het volgende:
Hulp aangeboden. Nu afwachten of iemand er gebruik van wil maken. Je kunt zo verdomde weinig doen verder.
quote:Op zondag 27 januari 2019 20:23 schreef DJMO het volgende:
In zoverre, dat redactie district 8 die beelden met hun eigen logo verspreidt, in plaats van het originele bericht te gebruiken. Maar goed, dat heeft iets met auteursrecht te maken, en voor hetzelfde geld hebben ze er dik geld voor neergelegd om de beelden zonder auteur te mogen gebruiken.
twitter:omroepwest twitterde op zondag 27-01-2019 om 21:45:24Volgens de brandweer is de 28-jarige Hagenaar nog niet gered. Op deze manier kunnen de hulpdiensten er nog niet bij, ze schakelen over een andere tactiek. #JanVanDerHeijdenstraat reageer retweet
Donder even snel op naar BNW johquote:Op zondag 27 januari 2019 21:45 schreef Rodgrod het volgende:
Zou dit mogelijk een false flag van Pauline Krikke kunnen zijn om de aandacht af te lijden van het vreugdevuur incident?
Zo kom ik er achter welke FOK!ers er in mijn buurt wonen.quote:Op zondag 27 januari 2019 16:49 schreef Momo... het volgende:
Pfff.. zon 500 meter hier vandaan, explosie niet gehoord. Hoorde wel ambulances en politie.
quote:Op zondag 27 januari 2019 21:45 schreef Rodgrod het volgende:
Zou dit mogelijk een false flag van Pauline Krikke kunnen zijn om de aandacht af te lijden van het vreugdevuur incident?
twitter:eelcohiltermann twitterde op zondag 27-01-2019 om 21:50:57Update brandweer: we lopen vast met reddingsactie. Moeten plan wijzigen. Er komt zometeen grote kraan om meer puin weg te halen. https://t.co/3vLrqqOw2R reageer retweet
quote:Op zondag 27 januari 2019 21:45 schreef Rodgrod het volgende:
Zou dit mogelijk een false flag van Pauline Krikke kunnen zijn om de aandacht af te lijden van het vreugdevuur incident?
Misschien ben jij wel mijn rare buurvrouw?quote:Op zondag 27 januari 2019 21:54 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Zo kom ik er achter welke FOK!ers er in mijn buurt wonen.
quote:Op zondag 27 januari 2019 21:45 schreef Rodgrod het volgende:
Zou dit mogelijk een false flag van Pauline Krikke kunnen zijn om de aandacht af te lijden van het vreugdevuur incident?
quote:Op zondag 27 januari 2019 22:15 schreef Cyanide- het volgende:
Is ootjekatootje al onsite? Kom, nu kan je eens al die wijsheden in de praktijk brengen
Nah, ik woon zelf op 250 meter afstand.quote:Op zondag 27 januari 2019 22:15 schreef Momo... het volgende:
[..]
Misschien ben jij wel mijn rare buurvrouw?
hier op 500 meter.quote:Op zondag 27 januari 2019 21:54 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Zo kom ik er achter welke FOK!ers er in mijn buurt wonen.
net op de grens Rijswijk - Den Haagquote:Op zondag 27 januari 2019 21:54 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Zo kom ik er achter welke FOK!ers er in mijn buurt wonen.
ik las ergens dat er een hotel beschikbaar is voor mensen die dat nodig hebben.quote:Op zondag 27 januari 2019 22:55 schreef Snowsquall het volgende:
Ik neem aan dat mensen die niet meer thuis kunnen overnachten in hotels of bij vrienden worden ondergebracht.
Nou zie ik op de liveblog dat er een hulpactie is op FB. Betekend dit dat niemand verzekerd was of gaat dit over eerste opvang?
Eerste opvang en schoon ondergoed, tandenborstel e.d.quote:Op zondag 27 januari 2019 22:55 schreef Snowsquall het volgende:
Ik neem aan dat mensen die niet meer thuis kunnen overnachten in hotels of bij vrienden worden ondergebracht.
Nou zie ik op de liveblog dat er een hulpactie is op FB. Betekend dit dat niemand verzekerd was of gaat dit over eerste opvang?
quote:Op zondag 27 januari 2019 22:57 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik las ergens dat er een hotel beschikbaar is voor mensen die dat nodig hebben.
Regelt de gemeente gewoonquote:Op zondag 27 januari 2019 22:55 schreef Snowsquall het volgende:
Ik neem aan dat mensen die niet meer thuis kunnen overnachten in hotels of bij vrienden worden ondergebracht.
Nou zie ik op de liveblog dat er een hulpactie is op FB. Betekend dit dat niemand verzekerd was of gaat dit over eerste opvang?
twitter:GemeenteDenHaag twitterde op zondag 27-01-2019 om 22:31:56Vanavond sprak burgemeester Pauline Krikke met bewoners die niet naar huis kunnen als gevolg van de gasexplosie. Voor hen is onderdak geregeld. Krikke: “Mensen zijn enorm geschrokken. En verkeren natuurlijk in onzekerheid. Ik wilde ze graag een hart onder de riem steken."❤ reageer retweet
Ik denk dat de mensen die slachtoffer zijn liever hun tv dan hun huis kwijt zouden zijn. Geluk is behoorlijk relatief..quote:Op zondag 27 januari 2019 22:58 schreef Harvest89 het volgende:
Op die eerste foto, is dat nu een televisie die het overleefd heeft?
Dat is geluk hebben.
Als je een goedkope Salora tv hebt misschien wel ja.quote:Op zondag 27 januari 2019 23:00 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ik denk dat de mensen die slachtoffer zijn liever hun tv dan hun huis kwijt zouden zijn. Geluk is behoorlijk relatief..
Ik denk niet dat eten en drinken de eerste zorg zijn. Denk wel dat ie het koud heeft.quote:
zo zonder gevel in je huis bedoel je?quote:Op zondag 27 januari 2019 23:12 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Ik denk niet dat eten en drinken de eerste zorg zijn. Denk wel dat ie het koud heeft.
Op het plekkie waar dan ook in die puinhoop ja. Ik ga er niet van uit dat ie met een jas aan binnen zat op het moment vd explosiequote:Op zondag 27 januari 2019 23:35 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
zo zonder gevel in je huis bedoel je?
Volgens mij een Hollandse herderquote:Op zondag 27 januari 2019 20:57 schreef Snowsquall het volgende:
[..]![]()
Zal wel weer zo'n mooie labrador zijn
Mens weegt meer dan een hond, en een hond kun je meer risico mee nemen. En als die hond een porto kan brengen kan ie vast ook eten en drinken brengen.quote:Op maandag 28 januari 2019 01:36 schreef Eenskijken het volgende:
Alleen als een hond er bij kon, konden mensen er toch ook bij komen neem ik aan? Eten en drinken brengen enzo
Dat heeft volgens mij meer te maken met eventuele operaties.quote:Op maandag 28 januari 2019 01:39 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Mens weegt meer dan een hond, en een hond kun je meer risico mee nemen. En als die hond een porto kan brengen kan ie vast ook eten en drinken brengen.
Alleen is mij altijd geleerd om gewonden geen eten en drinken te geven.
Klopt, het is beter dat gewonden omkomen van honger en dorst dan door de gevolgen van hun verwondingen. Ben jij niet aansprakelijk.quote:Op maandag 28 januari 2019 01:39 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Alleen is mij altijd geleerd om gewonden geen eten en drinken te geven.
quote:Op maandag 28 januari 2019 19:52 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Klopt, het is beter dat gewonden omkomen van honger en dorst dan door de gevolgen van hun verwondingen. Ben jij niet aansprakelijk.
Dat is wel heel generiek genomen dit.quote:Op maandag 28 januari 2019 20:02 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
- Je kunt 3 minuten zonder lucht (of zuurstof).
- Je kunt 3 uur zonder (kleding c.q. bescherming tegen extreme elementen) onderkomen.
- Je kunt 3 dagen zonder water.
- Je kunt 3 weken zonder eten.
Aansprakelijk zal ik sowieso niet zijn. Het is hier geen Amerika.quote:Op maandag 28 januari 2019 19:52 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Klopt, het is beter dat gewonden omkomen van honger en dorst dan door de gevolgen van hun verwondingen. Ben jij niet aansprakelijk.
Uiteraard. Maar een prima handvat.quote:Op maandag 28 januari 2019 20:03 schreef miaeak het volgende:
[..]
Dat is wel heel generiek genomen dit.
Ik noem het voorzienigheidquote:Op dinsdag 29 januari 2019 21:11 schreef spijkerbroek het volgende:
Die persoon die er nét voorbij loopt heeft geluk gehad
Dat viel me ook op. Die had geen paar seconde later daar moeten lopen.quote:Op dinsdag 29 januari 2019 21:11 schreef spijkerbroek het volgende:
Die persoon die er nét voorbij loopt heeft geluk gehad
een paar seconde later en zijn haar bewoog niet eens.quote:Op dinsdag 29 januari 2019 21:20 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Dat viel me ook op. Die had geen paar seconde later daar moeten lopen.
Jeetje dat lijkt me ook raar. Loop je daar een ineens ontploft het huis achter je.quote:
Wij (man en ik) zijn er vlak voordat het gebeurde langsgereden. Minuut of wat. Bizar idee hoor.quote:Op dinsdag 29 januari 2019 23:11 schreef miaeak het volgende:
[..]
Jeetje dat lijkt me ook raar. Loop je daar een ineens ontploft het huis achter je.
Komt wel dichtbij zo, hè?quote:Op dinsdag 29 januari 2019 23:26 schreef Samhain het volgende:
[..]
Wij (man en ik) zijn er vlak voordat het gebeurde langsgereden. Minuut of wat. Bizar idee hoor.
'Fuck man, die chili con carne van gisteren...'quote:Op dinsdag 29 januari 2019 23:11 schreef miaeak het volgende:
[..]
Jeetje dat lijkt me ook raar. Loop je daar een ineens ontploft het huis achter je.
Dat zei die monteur van de gasmeter ook.quote:Op dinsdag 29 januari 2019 23:26 schreef Samhain het volgende:
[..]
Wij (man en ik) zijn er vlak voordat het gebeurde langsgereden. Minuut of wat. Bizar idee hoor.
Ik vind het geen toeval of iets, ik ben echt heel blij dat ik het niet heb zien gebeuren. Lijkt me afschuwelijk.quote:Op woensdag 30 januari 2019 00:40 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Dat zei die monteur van de gasmeter ook.
"shit he dat is toeval, daar ben ik vrijdag nog geweest"
quote:Sharwin is inmiddels geopereerd aan zijn kuit. „Hij heeft heel veel pijn aan zijn rechterbeen. Gevoelloos. „Zijn tenen kan hij niet bewegen.” Verder heeft Sharwin een paar brandwonden, een bult op zijn hoofd en een blauw oog.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |