SPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Fiets cafe'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, valt wat voor te zeggen natuurlijk. Maar er zijn ook minder mooie fietsen voorbij gekomen die niet voldeden aan hun eisenlijstje en dat toch kregenquote:Op vrijdag 4 januari 2019 14:43 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Wat geheel terecht is imo maar dat terzijde. Verder is het gewoon een waardeloos kanaal.
Ik zou ze elke dag bellenquote:Op vrijdag 4 januari 2019 16:39 schreef ddx het volgende:
Het blijft toch iets wat je gratis krijgt, dus om dan iedere week te gaan 'zeuren' is ook weer zoiets.
Hoop niet dat ik ze een 3e keer een reminder moet sturen.
Zondag heb ik wel zin/tijd ?quote:Op vrijdag 4 januari 2019 22:14 schreef Gripper het volgende:
In het kader van vaker pop-up afspreken!
Iemand zin om op een van de twee weekenddagen de heuvelrug te doorkruisen op onze nopjes?
ik kan ook zondag👍quote:Op vrijdag 4 januari 2019 22:14 schreef Gripper het volgende:
In het kader van vaker pop-up afspreken!
Iemand zin om op een van de twee weekenddagen de heuvelrug te doorkruisen op onze nopjes?
Ik ben wel in mijn nopjes met deze invitatie maar ik moet training geven op de club zondag a.s.quote:Op vrijdag 4 januari 2019 22:14 schreef Gripper het volgende:
In het kader van vaker pop-up afspreken!
Iemand zin om op een van de twee weekenddagen de heuvelrug te doorkruisen op onze nopjes?
ik ben geen koffie drinker, en moet stuk eerder weg als we 10:00 bij jou afspreken zie ik.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 09:12 schreef Gripper het volgende:
Zullen we dan zondag rond 10u doen, en eerst nog een bakkie koffie hier thuis of komt het dop en ddx handiger uit om af te spreken bij bijv station Driebergen-Zeist ?
grail kunnen breder banden in en inderdaad gravel bikequote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:25 schreef Patroon het volgende:
Wat is het verschil tussen een Grail (Canyon) en een crosser?
Ik neem aan dat de Grail wat meer een gravelbike is en de inflite een pure crosser, maar wat is het verschil tussen een gravelbike en een crosser?
https://www.canyon.com/nl-be/road/grail/
https://www.canyon.com/nl-be/road/inflite/
Oke, maar op zo'n grail zou je prima kunnen crossen (en dan bedoel ik geen wedstrijden)..maar ook nog eens bikepacking etc?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:26 schreef dop het volgende:
[..]
grail kunnen breder banden in en inderdaad gravel bike
nooit een grail gezien in het echt. Maar de gravel bikes die ik ken kan dat zeker. Vaak passen er gewoon MTB banden in.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:29 schreef Patroon het volgende:
[..]
Oke, maar op zo'n grail zou je prima kunnen crossen (en dan bedoel ik geen wedstrijden)..maar ook nog eens bikepacking etc?
Klopt, de crosser heeft een iets andere geometrie t.o.v. een gravelbike. Die eerste is iets nerveuzer qua stuurgedrag om scherpe bochten te kunnen draaien. Ook is het frame geschikt om op de schouder te dragen, de gravelbike zie je idd eerder bevestigingsnokjes hebben voor bijv. spatborden en of dragers, en bidonhouders.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:29 schreef Patroon het volgende:
[..]
Oke, maar op zo'n grail zou je prima kunnen crossen (en dan bedoel ik geen wedstrijden)..maar ook nog eens bikepacking etc?
aha. met de huidige gravelbikes, zou je dan nog voor een pure crosser kiezen als je geen crosswedstrijden rijdt?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:34 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Klopt, de crosser heeft een iets andere geometrie t.o.v. een gravelbike. Die eerste is iets nerveuzer qua stuurgedrag om scherpe bochten te kunnen draaien. Ook is het frame geschikt om op de schouder te dragen, de gravelbike zie je idd eerder bevestigingsnokjes hebben voor bijv. spatborden en of dragers, en bidonhouders.
En in de huidige schijfremframes met steekassen passen ook kleinere wielen.
Nee waarom wel?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:36 schreef Patroon het volgende:
[..]
aha. met de huidige gravelbikes, zou je dan nog voor een pure crosser kiezen als je geen crosswedstrijden rijdt?
11u Driebergen Zeist (zuidzijde) vind ik prima! ddx ook akkoord? En het zal zo 50-50 gravel/bospad en weg zijn denk ik. We kunnen de mtb routes op maar dan moet je eigenlijk wel ff netjes een vignet kopen (7,50) dat kan ook op zondag bij meerdere plekken langs het parcours wel.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:06 schreef dop het volgende:
[..]
ik ben geen koffie drinker, en moet stuk eerder weg als we 10:00 bij jou afspreken zie ik.
Ben van Utrecht Centraal sneller op de fiets in Driebergen dan in Vreeswijk
En ik neem aan dat je dan mikt op 11:00 Driebergen.
Neem aan dat we zoveel mogelijk ofroad doen dus Racing Ralph? Of toch ook veel road?
vignet kopen ook geen probleem voor mij (zelf mijn voorkeur gezien ik MTB rij).quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:48 schreef Gripper het volgende:
[..]
11u Driebergen Zeist (zuidzijde) vind ik prima! ddx ook akkoord? En het zal zo 50-50 gravel/bospad en weg zijn denk ik. We kunnen de mtb routes op maar dan moet je eigenlijk wel ff netjes een vignet kopen (7,50) dat kan ook op zondag bij meerdere plekken langs het parcours wel.
De Bombtracks zijn allen van staal of niet? Die wegen als dieplood. De Canyon is alu of carbon, alleen zou ik dan 100% alu kiezen vanwege dat verschrikkelijk lelijke rare stuur wat op de carbon zit.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:50 schreef dop het volgende:
Bombtrack die kanovinnie heeft gekocht is een merk dat ook echt mikt op travel en gravel, een fiets waar je zoveel mogelijk mee kunt. Bij canyon grail is het volgens mij veel meer gravel en een fiets voor er bij.
Hier worden ze vergeleken geloof ik.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:25 schreef Patroon het volgende:
Wat is het verschil tussen een Grail (Canyon) en een crosser?
Ik neem aan dat de Grail wat meer een gravelbike is en de inflite een pure crosser, maar wat is het verschil tussen een gravelbike en een crosser?
https://www.canyon.com/nl-be/road/grail/
https://www.canyon.com/nl-be/road/inflite/
bombtrack hook heb je ook in alu en carbon. Maar de hoofdmoot is staal.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 11:58 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
De Bombtracks zijn allen van staal of niet? Die wegen als dieplood. De Canyon is alu of carbon, alleen zou ik dan 100% alu kiezen vanwege dat verschrikkelijk lelijke rare stuur wat op de carbon zit.
Sinds gisteren kijk ik niet meer naar GCN.quote:
Hoe laat ben jij op Utrecht dan ?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 10:06 schreef dop het volgende:
[..]
ik ben geen koffie drinker, en moet stuk eerder weg als we 10:00 bij jou afspreken zie ik.
Ben van Utrecht Centraal sneller op de fiets in Driebergen dan in Vreeswijk
En ik neem aan dat je dan mikt op 11:00 Driebergen.
Neem aan dat we zoveel mogelijk ofroad doen dus Racing Ralph? Of toch ook veel road?
Daar kijken we niet meer naar.quote:
ik fiets van Utrecht naar Driebergen omdat de overstaptijd lang is en ik dan net zo lief dat stukje fiets. Maar 10:31 is voor mij ook prima.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 14:59 schreef ddx het volgende:
[..]
Hoe laat ben jij op Utrecht dan ?
Als ik planner kijk kan ik met trein naar Driebergen-Zeist met aankomst 10:31 of 11:17 (en dan weer 47)
Opzich ben ik wel voor half11, kunnen we nog even stop doen en rijden we gewoon met daglicht (zover er zon is op deze grijze dagen)
geen idee hoe dat in Utrecht is beetje afhankelijk of we wel of geen MTB paden nemen denk ik. Gripper zeg jij daar eens wat verstandigs overquote:Op zaterdag 5 januari 2019 16:41 schreef ddx het volgende:
Ik pak de gravel-bike ja, en heb daar challenge gravel grinder onder zitten. (beetje zelfde idee als de g-one banden)
Tenminste op dit moment, heb ook nog een 27.5" wielset met wat bredere banden maar volgens mij valt het kwa modder nu wel mee toch ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ik kan 't mis hebben...
quote:Op zaterdag 5 januari 2019 17:45 schreef Patroon het volgende:
Vandaag ff wat ruimte gemaakt in de garage. Zo kan ik beter sleutelen. Mis alleen nog wat kaderplaatjes (hangen nog bij mijn ouders) ouwe playboy kalenders en koersfoto's
Nice! Moet ik ook maar eens gaan doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
netjes, ik had de festive uiteindelijk ook op mijn sloffen met een 200km eindejaars groepsritje door Zeeland.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 18:47 schreef ultra_ivo het volgende:
Gisteravond teruggekomen van vakantie. Gelukkig had ik m'n fiets bij me zodat ik toch nog de Festive 500 kon afmaken, ondanks het afbreken van m'n kerstrit. Het viel me op hoe mooi het fietsen is ten zuiden van Berlijn. Wel een gebied om dikke sloffen te monteren, je komt er nogal vaak op een zandpad uit. De 37mm Vittoria's op m'n Bob Jackson konden dat prima aan.
quote:Op zaterdag 5 januari 2019 17:45 schreef Patroon het volgende:
Vandaag ff wat ruimte gemaakt in de garage. Zo kan ik beter sleutelen. Mis alleen nog wat kaderplaatjes (hangen nog bij mijn ouders) ouwe playboy kalenders en koersfoto's
Ik heb ze ook aan plafond hangen.. Maar nooit gedacht om dat schuin te doen. Goede tip!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.everyone's a critic...
even you ! !
En wat gaan we doen / half 11 verzamelen ?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 16:50 schreef dop het volgende:
[..]
geen idee hoe dat in Utrecht is beetje afhankelijk of we wel of geen MTB paden nemen denk ik. Gripper zeg jij daar eens wat verstandigs over
Gripper zijn feestje.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 21:27 schreef ddx het volgende:
[..]
En wat gaan we doen / half 11 verzamelen ?
Ja sorry was ff uit eten vanavond. Half 11 is prima! En de paden zijn droog, alles is zand. Dus G-one of een ander klein nopje kan best.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 21:27 schreef ddx het volgende:
[..]
En wat gaan we doen / half 11 verzamelen ?
top, tot morgenquote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:45 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ja sorry was ff uit eten vanavond. Half 11 is prima! En de paden zijn droog, alles is zand. Dus G-one of een ander klein nopje kan best.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |