Dat denk ik ook, denk dat ze best wel redelijk kan zingenquote:Op donderdag 10 januari 2019 21:26 schreef Karina het volgende:
Tja misschien had ze gewoon 'normaal' moeten zingen.
Wat ook raar is, als een talent de eerste discipline doorkomt en daarna faalt kan de jury nog op de gouden knop drukken.quote:Op donderdag 10 januari 2019 21:36 schreef Disana het volgende:
Toch is het zonde: als een kandidaat een van de twee disciplines goed kan maar de andere niet, moet hij weg en gaat zijn talent verloren. Tenzij hij het via een andere weg opnieuw probeert.
Het was me nog niet eens opgevallen dat ze afvallen als ze de eerste discipline niet goed doen. Maar als ze twee keer onvoldoende hebben zijn ze sowieso af.quote:Op donderdag 10 januari 2019 21:37 schreef Max23 het volgende:
[..]
Wat ook raar is, als een talent de eerste discipline doorkomt en daarna faalt kan de jury nog op de gouden knop drukken.
Als ze de eerste discipline niet goed zijn, mogen ze de andere niet meer doen en kan die jury dus ook niet drukken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |