abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
  dinsdag 1 januari 2019 @ 21:39:42 #76
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_184149041
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 21:30 schreef JeMoeder het volgende:

[..]

Toen ik nog op mezelf woonde kocht ik voor max 60§ per week en plande ik slim in. Teveel kip in een verpakking? Dan eet ik daar twee keer van. Teveel sap in een fles? Dan drink ik dat ook in etappes op. Zo moeilijk is dat allemaal niet...
Nee zo moeilijk is het niet, maar mensen groeien in hun uitgaven met hun inkomen mee. Ik heb ook van minder dan 25 gulden per week aan eten moeten leven, maar ik zal gek zijn als ik nu ik een goed inkomen heb moeilijk ga doen over elke cent die ik aan eten uitgeef. Als je elke dag biefstuk lekker vindt en je kunt het betalen, waarom zou je dan iets goedkopers eten? Idem voor vers fruit en maaltijdsalades en zo. En als je dat eenmaal gewend bent, is het moeilijk een stap terug te doen, zeker er geen echte financiŽle prikkel is. Gemak slijt erin en als het lekker is, doe je geen concessies.
Ik geef nu makkelijk 25 euro per dag uit aan de groentejuwelier.
pi_184149055
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 21:38 schreef Cat-astrophe het volgende:

[..]

Alleen al kijkend naar je eerste dag:
Koop een keer ham voor op je brood ipv gerookte zalm.
Snijd zelf een meloen aan stukken.
Koop asperges niet buiten het seizoen.
Etc..etc...

Dan bespaar je waarschijnlijk al zowat de helft.
En alleen dat kopen wat in de aanbieding is, kan ook flink schelen.
Trouwens, de Lidl is echt een stuk goedkoper en heeft ook best goede produkten.
  was: Cat22 dinsdag 1 januari 2019 @ 21:40:51 #78
161975 Cat-astrophe
wild wief
pi_184149072
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 21:28 schreef Lunatiek het volgende:
De vergelijking met een gezin gaat niet op. Eenpersoonsverpakkingen zijn duurder dan tweepersoons.
Die halve liter sinaasappelsap is heerlijk als je die vers drinkt, met een gezin drink je de hele liter vers, in je eentje staat dan de helft te verpieteren en kun je het alsnog weggooien.
Een portie biefstuk is veel te veel voor 1 persoon, dus daar kun je met twee of drie man van eten, en de kosten delen, maar als je alleen bent smikkel je het zelf helemaal op of je gooit de helft weg - maar je betaalt hetzelfde.
Verse sinaasappelsap is de dag erna nog goed te drinken. En een litertje tik ik ook wel op een dag weg.
Waarom zou biefstuk niet per lapje gekocht kunnen worden? Of ťťn lapje opbakken, de andere in de koelkast bewaren of invriezen en later opeten.

Als je ervan uitgaat dat alles maximaal 24 uur houdbaar is dan gooi je onnodig veel weg.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  Redactie Frontpage dinsdag 1 januari 2019 @ 21:42:15 #79
21273 crew  JeMoeder
MijnMoeder
pi_184149106
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 21:39 schreef Lunatiek het volgende:

[..]

Nee zo moeilijk is het niet, maar mensen groeien in hun uitgaven met hun inkomen mee. Ik heb ook van minder dan 25 gulden per week aan eten moeten leven, maar ik zal gek zijn als ik nu ik een goed inkomen heb moeilijk ga doen over elke cent die ik aan eten uitgeef. Als je elke dag biefstuk lekker vindt en je kunt het betalen, waarom zou je dan iets goedkopers eten? Idem voor vers fruit en maaltijdsalades en zo. En als je dat eenmaal gewend bent, is het moeilijk een stap terug te doen, zeker er geen echte financiŽle prikkel is. Gemak slijt erin en als het lekker is, doe je geen concessies.
Ik geef nu makkelijk 25 euro per dag uit aan de groentejuwelier.
Ik kon en kan het prima betalen. Ik kies er echter voor om niet zoveel uit te geven aan eten (ben echt niet ziekelijk zuinig, we eten vaak genoeg luxe artikelen). Geld gaat vooral naar hypotheek zodat die binnen 15 jaar afgelost is.
Ta mŤre
El CoŮo
ウイスキー
  Spellchecker dinsdag 1 januari 2019 @ 22:13:07 #80
197773 crew  maily
mevrouwtje oeps
pi_184150141
quote:
14s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 20:12 schreef Mikeytt het volgende:
Ben de laatste tijd even op gaan schrijven hoeveel ik precies uitgeef aan boodschappen, of specifieker, aan eten en drinken.

Voor de maand november heb ik afgerond 680 euro en in december 710 euro uitgegeven aan boodschappen. (Kerstaankopen niet inbegrepen vanwege obvious reasons)

Vrienden van me zeggen bijna de helft of zelfs minder uit te geven aan boodschappen. Als ik dit ook voor mekaar kan krijgen, zou ik meer in kunnen leggen voor versnelde aflossing van de hypotheek of extra kunnen beleggen...

Hebben jullie tips om hierop te kunnen besparen zonder dat ke bij de Lidl boodschappen moet doen? Ik wil namelijk wel gewoon exclusief bij de AH shoppen (thuisbezorgd)

Ik kan zelf niet echt koken, dus zelf brood bakken etc. gaat hem niet worden.
Waarom vraag je het niet aan je vrienden?
**hare scherpigheid*binge-checker** you are someone else, I am still right here. K-k-kinderachtig
pi_184150676
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 22:13 schreef maily het volgende:

[..]

Waarom vraag je het niet aan je vrienden?
Omdat-ie wilt trollen met "Kijk mij nou zoveel geld uitgeven"?
  dinsdag 1 januari 2019 @ 22:34:30 #82
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_184150869
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 21:20 schreef Mikeytt het volgende:

[..]

Hierboven een voorbeeld van wat ik een paar weken terug at...
Jij geeft minder dan 700 euro uit aan 3 personen incl. huishoudelijke middelen? Bak je zelf brood oid?
Met zelf brood bakken bespaar je amper.
Maar dik § 20 per dag aan eten? Iedere dag? Voor 1 persoon? Darn.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 1 januari 2019 @ 22:37:40 #83
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_184150967
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 22:34 schreef Leandra het volgende:

[..]

Met zelf brood bakken bespaar je amper.
Maar dik § 20 per dag aan eten? Iedere dag? Voor 1 persoon? Darn.
Gaat toch heen. TS zit met een zak Euroshopper popcorn te genieten van zijn eigen flauwekultopic.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_184151081
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 22:34 schreef Leandra het volgende:

[..]

Met zelf brood bakken bespaar je amper.
Maar dik § 20 per dag aan eten? Iedere dag? Voor 1 persoon? Darn.
Alleen die twee pakjes zalm is al 9
pi_184151119
Oja wtf zijn foefjes
  Spellchecker dinsdag 1 januari 2019 @ 23:02:48 #86
197773 crew  maily
mevrouwtje oeps
pi_184151715
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 22:44 schreef investeerdertje het volgende:
Oja wtf zijn foefjes
Trucjes ;)
**hare scherpigheid*binge-checker** you are someone else, I am still right here. K-k-kinderachtig
pi_184151798
Elke maand voor 700 euro aan eten naar binnen werken, dan groei je aardig dicht lijkt mij.

Ik denk gewoon een sukkel die aandacht wil.Straks in zijn update schrijft ie vast dat ie ook nog elk weekend uit eten gaat en daarnaast nog 1500 per maand extra aflost op zijn hypotheek en nog genoeg overhoudt voor 4 vakanties en maandelijks 500 euro kleding koopt.

Ik zelf maak overigens ook best veel gebruik van kant en klaar maaltijden. Dat is idd een stuk duurder maar wel lekker makkelijk.

Anderzijds kook ik vaak 2 porties en vries ik het in. Of bijv. bij ons op dinsdag, 4 broden halen en 3 betalen bij de bakker.

Neem 2 kopjes rijst, 400 gram verse roerbak groente erin en wat vlees. Kun je 2 dagen van eten.

En de lidl een pauperwinkel noemen vindt ik gewoon triest. Keurig assortiment en nette en schone winkel en supervriendelijk personeel. Maar als je jezelf meer vindt dan een ander is alles al gauw pauper of tokkie.

IK komt altijd bij de Lidl, soms Ah en vaak de COOP voor de bak met aanbiedingen. Kant en klaar maaltijden voor 1 euro bijv, Rosbief voor 1 euro, filet american en dat soort dingen. Is vaak nog langer dan een week houdbaar. Dus hup, gelijk 4 pakjes rosbief en 4 bakjes filet american inslaan, in de vriezer ermee.

Maar ja, als je simpel en lui bent en alles vanachter je schermpje bij Ah besteld.....Dan zie je ook nooit in de winkel wat er nog meer te koop is.

De rijst of roerbakgroente van Ah is echt niet van een grandioos hoger niveau als de Lidl.
pi_184151883
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 23:02 schreef maily het volgende:

[..]

Trucjes ;)
Vast een hoge stukprijs dan met zo een boodschappen totaal
  dinsdag 1 januari 2019 @ 23:44:16 #89
10213 Fe2O3
Ja das roest
pi_184152926
Met z'n drieŽn, puur aan eten, eten is +/- 5 a 10 eur/dag?

Bijv.
1 bloemkool -> 1 a 2 euro
Vlees (hamburger, tartaartje, snitzel, generiek stuk ander vlees) -> 3 a 5 eur
Aardappels -> 4 euro/5 kilo -> 0.5 euro ?

Ontbijt en lunch (als we thuis zijn)

Brood -> heel brood 1 a 1.5 , genoeg voor 2 dagen (dus 0.75/dag)
Laat daar dan totaal 1 euro aan beleg op gaan (pasta, pindakaas, worst, kaas etc...)

En dan 50 cent/1 eur fruit voor de kleine mee naar school, en 25 cent aan 2 pakjes melk/wiki/fruitzooi whatever elke dag.

Jij haalt alleen fashion food, dure dingen (biefstuk, zalm, shakes) ... dan gaat het hard. Als je niet zelf wilt koken, dan zal je duur uit blijven zijn ...

Kook groenten + aardappels -> invriezen. Heb je genoeg voor 2 a 3 dagen. Stukje vlees erbij, en hoppa, avondeten.
Dum de dum
pi_184154265
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 23:44 schreef Fe2O3 het volgende:
Met z'n drieŽn, puur aan eten, eten is +/- 5 a 10 eur/dag?

Bijv.
1 bloemkool -> 1 a 2 euro
Vlees (hamburger, tartaartje, snitzel, generiek stuk ander vlees) -> 3 a 5 eur
Aardappels -> 4 euro/5 kilo -> 0.5 euro ?

Ontbijt en lunch (als we thuis zijn)

Brood -> heel brood 1 a 1.5 , genoeg voor 2 dagen (dus 0.75/dag)
Laat daar dan totaal 1 euro aan beleg op gaan (pasta, pindakaas, worst, kaas etc...)

En dan 50 cent/1 eur fruit voor de kleine mee naar school, en 25 cent aan 2 pakjes melk/wiki/fruitzooi whatever elke dag.

Jij haalt alleen fashion food, dure dingen (biefstuk, zalm, shakes) ... dan gaat het hard. Als je niet zelf wilt koken, dan zal je duur uit blijven zijn ...

Kook groenten + aardappels -> invriezen. Heb je genoeg voor 2 a 3 dagen. Stukje vlees erbij, en hoppa, avondeten.
Hier krijg ik dus geen trek van.
Also spricht der Narr: ĽDer Umgang mit Menschen verdirbt den Charakter, sonderlich wenn man keinen hat.ę
pi_184154772
Als je structureel alleen zaken uit de bonus besteld, zal je zeker besparen.
Een + voor: fysiotherapie Ter Apel, AquaPretPark, Tropisch Fruit&Paddenstoelen, Brookhuis Applied Technologies, Tapa Tap, Expertboek, KonaCom, Daily Facility Services, ByBillMedia, Rijkenvoorde, Vossto, J. van Buiten, Frankendael
pi_184154855
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 22:44 schreef investeerdertje het volgende:
Oja wtf zijn foefjes
Kun je negeren. Tik ik in voor mezelf als het veel kleine ingrediŽntjes zijn wat gewoon overblijfsels zijn in de koelkast :')! "fout" betekent buiten de AH gekocht.
Taal is veel makkelijker als je denkt. :o
pi_184154866
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 23:05 schreef Glider76 het volgende:
Elke maand voor 700 euro aan eten naar binnen werken, dan groei je aardig dicht lijkt mij.

Ik denk gewoon een sukkel die aandacht wil.Straks in zijn update schrijft ie vast dat ie ook nog elk weekend uit eten gaat en daarnaast nog 1500 per maand extra aflost op zijn hypotheek en nog genoeg overhoudt voor 4 vakanties en maandelijks 500 euro kleding koopt.

Ik zelf maak overigens ook best veel gebruik van kant en klaar maaltijden. Dat is idd een stuk duurder maar wel lekker makkelijk.

Anderzijds kook ik vaak 2 porties en vries ik het in. Of bijv. bij ons op dinsdag, 4 broden halen en 3 betalen bij de bakker.

Neem 2 kopjes rijst, 400 gram verse roerbak groente erin en wat vlees. Kun je 2 dagen van eten.

En de lidl een pauperwinkel noemen vindt ik gewoon triest. Keurig assortiment en nette en schone winkel en supervriendelijk personeel. Maar als je jezelf meer vindt dan een ander is alles al gauw pauper of tokkie.

IK komt altijd bij de Lidl, soms Ah en vaak de COOP voor de bak met aanbiedingen. Kant en klaar maaltijden voor 1 euro bijv, Rosbief voor 1 euro, filet american en dat soort dingen. Is vaak nog langer dan een week houdbaar. Dus hup, gelijk 4 pakjes rosbief en 4 bakjes filet american inslaan, in de vriezer ermee.

Maar ja, als je simpel en lui bent en alles vanachter je schermpje bij Ah besteld.....Dan zie je ook nooit in de winkel wat er nog meer te koop is.

De rijst of roerbakgroente van Ah is echt niet van een grandioos hoger niveau als de Lidl.
Ik heb gezegd day de Lidl een pauperwinkel is ja? Ik ga wellicht maar 1 keer per jaar uit eten.

De AH is de dichtstbijzijnde winkel op loopafstand voor de kleine boodschapjes en is de enige naast Picnic die de rest laat Thuisbezorgen... Van rijst en groente wil ik niet leven.
Taal is veel makkelijker als je denkt. :o
pi_184154867
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 23:44 schreef Fe2O3 het volgende:
Met z'n drieŽn, puur aan eten, eten is +/- 5 a 10 eur/dag?

Bijv.
1 bloemkool -> 1 a 2 euro
Vlees (hamburger, tartaartje, snitzel, generiek stuk ander vlees) -> 3 a 5 eur
Aardappels -> 4 euro/5 kilo -> 0.5 euro ?

Ontbijt en lunch (als we thuis zijn)

Brood -> heel brood 1 a 1.5 , genoeg voor 2 dagen (dus 0.75/dag)
Laat daar dan totaal 1 euro aan beleg op gaan (pasta, pindakaas, worst, kaas etc...)

En dan 50 cent/1 eur fruit voor de kleine mee naar school, en 25 cent aan 2 pakjes melk/wiki/fruitzooi whatever elke dag.

Jij haalt alleen fashion food, dure dingen (biefstuk, zalm, shakes) ... dan gaat het hard. Als je niet zelf wilt koken, dan zal je duur uit blijven zijn ...

Kook groenten + aardappels -> invriezen. Heb je genoeg voor 2 a 3 dagen. Stukje vlees erbij, en hoppa, avondeten.
Dit is dus ook hetgeen waar ik bang voor ben.
Taal is veel makkelijker als je denkt. :o
pi_184154884
Geef zelf hooguit 100 euro per maand uit aan boodschappen, ben gelukkig een eenvoudige eter , kook niet (kan en wil ik niet, heb ook daarom geen pannen en koektoestel) dus dat scheelt. Aldi en Lidl zijn mijn favorieten, goed degelijk Duits spul en aantrekkelijk geprijsd. :)

Gratis koffie leuten bij de AH en broodjes van 20 cent hebben ze dan wel weer waar ik gebruik van maak. :)
Kappers knippen met metaal in je haar en halen zo het goud van je hoofd.
pi_184154974
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 21:20 schreef Mikeytt het volgende:

[..]

Hierboven een voorbeeld van wat ik een paar weken terug at...
Jij geeft minder dan 700 euro uit aan 3 personen incl. huishoudelijke middelen? Bak je zelf brood oid?
Weer dat 'zelf brood bakken'

Dat is NIET goedkoper dan het bij de bakker halen
'Me' is gťťn bezittelijk voornaamwoord
pi_184154979
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 05:48 schreef Innisdemon het volgende:

[..]

Weer dat 'zelf brood bakken'

Dat is NIET goedkoper dan het bij de bakker halen
Mijn ma bakt dat zelf en beweert niet meer dan 15 cent uit te geven aan ingrediŽnten :o
Taal is veel makkelijker als je denkt. :o
pi_184154992
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 21:32 schreef Mikeytt het volgende:

[..]

Ah, zo :')

Ja, die koop ik sowieso in de Bonus. Scheelt ook dat ze iedere week wel een wasmiddel in de bonus hebben
Zodra iets iedere week in de aanbieding is is het geen aanbieding meer he :D
pi_184155017
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 06:03 schreef xaban06 het volgende:

[..]

Zodra iets iedere week in de aanbieding is is het geen aanbieding meer he :D
Je moet eens in de folder kijken, deze week Vanish 1+1, volgende week Robijn 1+1, de week daarna Ariel 1+1 :')
Taal is veel makkelijker als je denkt. :o
pi_184155167
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 20:16 schreef Mikeytt het volgende:

[..]

Alleen voor mij. Exclusief huishoudelijke producten. Puur en alleen voor eten.

Aan huishoudelijke producten geef ik niet veel uit. Heb nog genoeg shampoo, tandpasta, opzetborstels e.d. voor een jaar of 2..
Kom op zeg. Ik doe voor 500 euro per maand boodschappen. en dan zijn wij met zijn zessen thuis (2 volwassenen en 4 pubers).
Maar waarom niet bij de Lidl boodshappen doen? Hartsikke goed spul daar hoor. Lijkt me meer dat je alleen wilt laten thuisbezorgen door de Appie omdat het je een soort van status geeft. Althans, in jouw ogen
En leer eens koken. Scheelt ook een berg om zelf iets te makemet losse ingrediŽnten ipv alles kant en klaar te kopen. en is nog een gezonder ook omdat in die kant en klaar zooi een berg zout zit waar je U tegen zegt
Het is wat.......
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')