Misschien wel lastig, maar ze zijn bijna 20 jaar samen, al is de dronkaard ook regelmatig weggeweest. En vriendin neemt haar iedere keer weer terug. Met schulden en al (daar is wat afbetaald, enorm veel). Heb het gevoel dat ze weer aan het toewerken naar weggaan is. Maar vriendin is een volwassen vrouw en ik heb haar 1x verteld hoe ik erover denk, en ze zoekt het uit. Zal wel zakdoekjes pakken als het weer nodig is.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:30 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wow Kaatje, wat een vervelend avontuur. Lastig ook voor die gezamenlijke vriendin lijkt me.
nee geen idee hoe het precies ging, ging zo snel en dan glij je weg en wil je niet op asta landen, dus echt geen idee, maar verder ook niks en prima.... trok net een dikke trui aan en voelde ik ineens wat schraals, die vond het wel een leuk kunstje en wilde meteen zoenenquote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:34 schreef Kaatje1 het volgende:
@Lie, boah, da's niet fijn. Kan je wel van alles nog doen? Niets gebroken?
sja...had van die lekker dikke wollen sokken aangetrokken met van die antislip..... maar al die dekentjes kussentjes etc van asta op die plek op een houten vloer blijft toch glad hahahaquote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:36 schreef Bluezz het volgende:
Niet eens een dronken lie dus maar gewoon uitglijden
Zit je ineens in een niet zo'n leuke soap Katje?![]()
ook gek dat je elkaar dan zo lang kent en dan op 3 verdiepingen van elkaar woont ook....maar wat een vreselijk gedoe manquote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:34 schreef Kaatje1 het volgende:
Misschien wel lastig, maar ze zijn bijna 20 jaar samen, al is de dronkaard ook regelmatig weggeweest. En vriendin neemt haar iedere keer weer terug. Met schulden en al (daar is wat afbetaald, enorm veel). Heb het gevoel dat ze weer aan het toewerken naar weggaan is. Maar vriendin is een volwassen vrouw en ik heb haar 1x verteld hoe ik erover denk, en ze zoekt het uit. Zal wel zakdoekjes pakken als het weer nodig is.
Ja, in 1964 kwamen we naast elkaar te wonen toen wij en zij in Arnhem kwamen. Haar ouders zijn mijn tweede ouders (staan dichter bij mij dan mijn ooms en tantes). Toen we midden 20 waren woonden we naast elkaar in een flatgebouw en toen ik dit appartement kocht heeft zij er ook een gekocht. Later is die ander erbij gekomen.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:37 schreef liedetector het volgende:
[..]
ook gek dat je elkaar dan zo lang kent en dan op 3 verdiepingen van elkaar woont ook....maar wat een vreselijk gedoe man
grappig verhaal en jammer dat ze dan zo een hork treft (sleutels verstoppen ook echt, hoe verzin je het)quote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:40 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ja, in 1964 kwamen we naast elkaar te wonen toen wij en zij in Arnhem kwamen. Haar ouders zijn mijn tweede ouders (staan dichter bij mij dan mijn ooms en tantes). Toen we midden 20 waren woonden we naast elkaar in een flatgebouw en toen ik dit appartement kocht heeft zij er ook een gekocht. Later is die ander erbij gekomen.
Niet echt verstoppen maar da's niet "ethisch" of zo. Het stoort haar. Heb wel eens gehad dat ik koffie zat te drinken en ik had de kop nog niet leeg of hij stond al in de vaatwasser. De schaal met hapjes was al om 23.30 weggehaaldquote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:43 schreef liedetector het volgende:
[..]
grappig verhaal en jammer dat ze dan zo een hork treft (sleutels verstoppen ook echt, hoe verzin je het)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en ik had de hele avond 1 appelflap en een paar blokjes kaas gehad, ik wilde nog wel wat
We have far more in common than that which devides us..
quote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:48 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Niet echt verstoppen maar da's niet "ethisch" of zo. Het stoort haar. Heb wel eens gehad dat ik koffie zat te drinken en ik had de kop nog niet leeg of hij stond al in de vaatwasser. De schaal met hapjes was al om 23.30 weggehaaldmaar dat jouw vriendin dat pikt dan? opruimen ansigh niks mis mee, maar dit klinkt echt pathetisch en dan ook nog een eetprobleem (klinkt gewoon alsof er een hele hoop mis is idd) sund!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en ik had de hele avond 1 appelflap en een paar blokjes kaas gehad, ik wilde nog wel wat
Oh lekker, saucijzenbroodje. Ik ga zo eens kijken wat voor lekker beleg ik op brood heb.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 12:56 schreef liedetector het volgende:
zo oven aan en eerst eens een berg saucijzenbroodjes ineens mega honger, de rest hier is toch te moe om te bewegen
Mijn hond heeft een glutenfobiequote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:00 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Oh lekker, saucijzenbroodje. Ik ga zo eens kijken wat voor lekker beleg ik op brood heb.
En ja, dame heeft heeeeeel veel problemen (die over het algemeen met de hippe problemen opkomen, anorexia, gluten, lactose, incest etc Je kunt het niet zo gek bedenken of ze heeft het of heeft het gehad)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
quote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:09 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Mijn hond heeft een glutenfobieHoe is het nu met de prinses? Ik zat nog te denken (hangt ook van het formaat hond af) is het misschien een idee om volgend jaar een grote kattenbak neer te zetten? Dan hoeft ze het huis niet uit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We have far more in common than that which devides us..
Oh ik had jou zo (naast mezelf) de staatsloterij gegund. Maar die dat toch in Enschede valt, dan jij of Kreaquote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:39 schreef Lonaa het volgende:
Lieverds, dat jullie allemaal een mooi jaar mogen hebben.![]()
Behalve de Staatsloterij (ik ben nog steeds arm) viel er ook een vuurwerkdode. 2 straten verderop.
Mijn oud en nieuw was iig heel gezellig.Wel aangevallen door een kat.
Kaatje krijgt nog een kus omdat zatlapvriendin en Krea zn chaos snap ik niet.
Incest is toch zo oud als de mensheid?quote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:00 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Oh lekker, saucijzenbroodje. Ik ga zo eens kijken wat voor lekker beleg ik op brood heb.
En ja, dame heeft heeeeeel veel problemen (die over het algemeen met de hippe problemen opkomen, anorexia, gluten, lactose, incest etc Je kunt het niet zo gek bedenken of ze heeft het of heeft het gehad)
Dat is wel liefquote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:44 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Oh ik had jou zo (naast mezelf) de staatsloterij gegund. Maar die dat toch in Enschede valt, dan jij of Krea
Ze heeft gisteren morfine gekregen om haar rustig te houden, ze was veel aan het hoesten. Volgens de verpleeghuisarts moet de familie zich voorbereiden op het ergste. Afwachten dus.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:42 schreef mjan het volgende:
Lucky, ik heb niet alles gelezen, maar hoe is het met de oma van J.?
Wat sneu. Vooral omdat die man dus zelf niets met die bom te maken had.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:47 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Dat is wel lief
Ik heb maar 10 euro verloren.
https://www.tubantia.nl/e(...)uurwerkbom~a0442a48/Je kunt mijn huis net niet zien op de foto's. Wat een naar verhaal. Heb de ontploffing ook wel gehoord.
Dat is met een heel groot deel van alle vuurwerkslachtoffers zo, helaas.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:51 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wat sneu. Vooral omdat die man dus zelf niets met die bom te maken had.
Dit is geen (legaal) vuurwerkquote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:53 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Dat is met een heel groot deel van alle vuurwerkslachtoffers zo, helaas.
Bah.
Sterkte met wachten. En hopelijk verder een mooie dag vandaag met andere omaquote:Op dinsdag 1 januari 2019 13:47 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ze heeft gisteren morfine gekregen om haar rustig te houden, ze was veel aan het hoesten. Volgens de verpleeghuisarts moet de familie zich voorbereiden op het ergste. Afwachten dus.
We halen straks schoonmoeder op om naar andere oma te gaan. We zullen haar eens een dikke knuffel geven.
Dat liever vandaag dan morgen.. Naast doden en gewonden kost het enorm veel geld en dan heb ik het niet over de 70 miljoen die er aan uitgegeven is, maar over de schade.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 14:02 schreef kwakz0r het volgende:
Dat is precies het punt: de meeste mensen worden ook niet doodgeschoten met legale vuurwapens waar een vergunning voor is. Maar dan zeggen we ook niet “ja eh het heeft geen zin om wapens te verbieden”.
Opflikkeren met vuurwerk. Vies. Gevaarlijk. Asociaal.
Twee kindjes in Breda gewond omdat er zwaar vuurwerk door t raam naar binnen vloog, etc. bah.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |