Ik ken al die smaken eigenlijk nietquote:Op zaterdag 29 december 2018 21:51 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Die drink ik liever dan Filou
Gisteren had ik twee pale ales, een dunkelweizen en een brown ale. Vooral die laatste was heerlijk.
Voor vandaag had ik ook wat in de koelkast gestopt, maar ik blijf niet thuis, dus blijft het in de koelkast (of drink ik het vannacht nog op)
Alfquote:
Deel 1quote:Op zaterdag 29 december 2018 21:51 schreef D. het volgende:
[..]
Da's een ander nummer, dit is het vervolg
Pale Ales ken je wel! Die zijn goed verkrijgbaar overal! Ja, het smaakte ook echt goed.quote:Op zaterdag 29 december 2018 21:52 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik ken al die smaken eigenlijk niet
Maar klinkt goed op zich
Eensquote:Op zaterdag 29 december 2018 21:52 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik wil niet veel zeggen, maar die mannenlijst bevalt me toch iets beter.
Komt vanzelf, met je Oceaanquote:Op zaterdag 29 december 2018 21:54 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
wij vrouwen willen meer vrouwenmuziek!
Nog meer Raccoonquote:Op zaterdag 29 december 2018 21:54 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
wij vrouwen willen meer vrouwenmuziek!
Oh ik als vrouw kan dit ook erg waarderen hoor. Gitarennnnquote:
Pale ales wel in de vorm van IPA, maar daarvan heb ik ook niet veel gehad. Ik ben wat meer van de tripels en weizens.quote:Op zaterdag 29 december 2018 21:53 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Pale Ales ken je wel! Die zijn goed verkrijgbaar overal! Ja, het smaakte ook echt goed.
Jij woont in Groningen toch? Ga eens een keer naar die bekende Jumbo bij jullie, daar kan je goed bier halen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |