SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In D.'s 'wat moet er in de top 2000'-competitie wonnen vorig jaar The Motors met Airport voor Talk Talk met Living in another World. Wij verwachten beide liedjes dus vanzelfsprekend deze editie in de lijst. Maar dan moeten jullie wel even meestemmen.
Nog 3 andere stemtips: 3 acts die bijna aan de afgrond staan met hun enige liedje
- Hot Chocolate - Emma (1969)
- Sam and Dave - Soul Man (1996)
- Stone Roses - Fool's Gold (1997)
Deze drie liedjes verdienen het om in de top 2000 te blijven. Vandaar dit stemadvies.
Oh, en iedereen die op Lil Kleine en Frenna stemt is af.
Wanneer?
Dinsdag 25 december 08:00 tot en met Maandag 31 december 23:59. (verwachten wij)
De lijst van 2018
KLIK HIER VOOR DE LIJST VAN 2018
Presentatie
08:00 - 10:00 uur - Jan-Willem Roodbeen
10:00 - 12:00 uur - Bart Arens
12:00 - 14:00 uur - Holle Bolle Gijs
14:00 - 16:00 uur - Rob Stenders
16:00 - 18:00 uur - Ruud de Wild
18:00 - 20:00 uur - Wouter van der Goes
20:00 - 22:00 uur - Stefan Stasse
22:00 - 00:00 uur - Paul Rabbering
00:00 - 02:00 uur - Evelien de Bruijn
02:00 - 04:00 uur - Rick van Velthuysen
04:00 - 06:00 uur - Frank van ’t Hof
06:00 - 08:00 uur - Annemieke Schollaardt
De Tunes
De Tunes zijn Verleden Tijd. Wil je ze horen, luister dan eind november naar de Evergreen top 1000. Ongetwijfeld met Anneke Grönloh en Koos Alberts.
Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2
FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz
Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html
De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2018 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Met het mensonterende café. Had ik daar al over geklaagd?
Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 3 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur. Tussen 3 en 5 wordt het café gepoetst, ongetwijfeld met Echoes op de achtergrond.
Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home
Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vanaf wanneer stemmen?
Dat had je al moeten doen.
Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. Dat zal vast ooit geupdatet zijn, maar geen zin om dat uit te zoeken. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html
Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl. Vorig jaar konden we niet tellen en ging dat mis.
Nog wat classics:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vorig jaar waren HoudJeMond en ArnieAlberts onze representatives in het café, wie o wie worden het dit jaar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De lijst door de jaren heen: ♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Dat was een best goeie geweestquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:31 schreef djenneke het volgende:
Ik wou TT iets met Mackleminder maken
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik heb er weer een whiskey bijgeschonken
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Voor dit tijdstip vind ik m ook nog best niet heel erg slecht.quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:31 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Dat was een best goeie geweest
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Zekers, ik was er met m'n dronken harses niet opgekomenquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:32 schreef djenneke het volgende:
[..]
Voor dit tijdstip vind ik m ook nog best niet heel erg slecht.
Moet overigens wel zeggen dat ik dit een prima nummertje vind
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Wel knap dat deze er nog gewoon in is gebleven na al die jaren. Ik vond het ook eerst een kutnummer maar naarmate de jaren zijn verstreken vind ik het toch een best aardig nummertjequote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik zeg dit niet snel, maar dit is een hele goeie van de stones
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ja dit nummer verjaard goed, en mooi dat het inderdaad zich handhaaftquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:34 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Wel knap dat deze er nog gewoon in is gebleven na al die jaren. Ik vond het ook eerst een kutnummer maar naarmate de jaren zijn verstreken vind ik het toch een best aardig nummertje![]()
Dit zou je altijd hoger verwachten. Veel hoger.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Melanie heeft hier nog een best wel aardige cover van overigens.quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:37 schreef El-Stinho het volgende:
Dit zou je altijd hoger verwachten. Veel hoger."Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Deze staat er onterecht hoger in dan het originele
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik verhuisde even van kamer, ben er weer hoorquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Weg hattrickquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:45 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik verhuisde even van kamer, ben er weer hoor
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik moest het helaas weer voor je verpestenquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik ga toch na deze whiskey mn bedje opzoeken denk ik
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Mag best, vies zen een rondje omgefietst.quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:46 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik moest het helaas weer voor je verpesten
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Wat drink je?quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:47 schreef MTheBassman het volgende:
Ik ga toch na deze whiskey mn bedje opzoeken denk ik
-XOXO-![]()
Grant's Whiskey. Niet te smokey maar smokey genoeg om er goed van te genietenquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Blendendquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:48 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Grant's Whiskey. Niet te smokey maar smokey genoeg om er goed van te genieten
-XOXO-![]()
Ik als 23-jarige ben ook goed aangeschoten, I don't blame themquote:"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik ben ook volk. En het spannendste dat ik gedronken heb, was pepsi max.quote:I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Blended is ook prima whiskey, i don't care wat mensen zeggenquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Op je 23ste aan de whiskey is eigenlijk best een verontrustende zaak bedenk ik me net.quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:50 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik als 23-jarige ben ook goed aangeschoten, I don't blame themI'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Ik zou het eerder goede smaak noemenquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:51 schreef djenneke het volgende:
[..]
Op je 23ste aan de whiskey is eigenlijk best een verontrustende zaak bedenk ik me net.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik zit er niet vaak aan hoor, tussen kerst en Oud en Nieuw in maak ik het wel wat bonterquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:51 schreef djenneke het volgende:
[..]
Op je 23ste aan de whiskey is eigenlijk best een verontrustende zaak bedenk ik me net.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Meh. categorie twee flessen wijn door elkaar roerenquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:51 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Blended is ook prima whiskey, i don't care wat mensen zeggen
Terwijl single malts niet eens heel veel duurder zijn-XOXO-![]()
quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:52 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Ik zou het eerder goede smaak noemen
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Ik dronk al scotch toen ik 18 wasquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:51 schreef djenneke het volgende:
[..]
Op je 23ste aan de whiskey is eigenlijk best een verontrustende zaak bedenk ik me net.
-XOXO-![]()
De jongen is 23...quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:53 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Meh. categorie twee flessen wijn door elkaar roeren
Terwijl single malts niet eens heel veel duurder zijnI'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Ja dat is weer een ander uiterste..quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:53 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ik dronk al scotch toen ik 18 was
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Christiane F. spoot al heroïne toen ze 13 wasquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:53 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ik dronk al scotch toen ik 18 was
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Enjoy en truste.quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:54 schreef FlyingEagle het volgende:
Ik zoek het bed maar eens op, daar nog even verder luisteren op de radioI'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Dank uquote:
Ik ben lang geen whiskey expert, maar ik kan van een Schotse whiskey goed genieten
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
En dit vond je een goede vergelijking?quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:54 schreef djenneke het volgende:
[..]
Christiane F. spoot al heroïne toen ze 13 was
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Altijd baas boven baasquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:54 schreef djenneke het volgende:
[..]
Christiane F. spoot al heroïne toen ze 13 was
-XOXO-![]()
Ik vond hem zelf wel grappig eigenlijkquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:55 schreef houdjemond het volgende:
[..]
En dit vond je een goede vergelijking?
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Slaap lekker alvastquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:54 schreef FlyingEagle het volgende:
Ik zoek het bed maar eens op, daar nog even verder luisteren op de radio
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:54 schreef FlyingEagle het volgende:
Ik zoek het bed maar eens op, daar nog even verder luisteren op de radio![]()
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Zeg, ik ben nog geen 45+ ofzoquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:55 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Dank u
Ik ben lang geen whiskey expert, maar ik kan van een Schotse whiskey goed genieten
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Ik impliceer toch ook niksquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Nog even blijven, dan pak ik nog even een biertje voordat ik mn bed induikquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Dan wil ik er graag voor je zijnquote:Op vrijdag 28 december 2018 02:58 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Nog even blijven, dan pak ik nog even een biertje voordat ik mn bed induik
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
En je last iets verlicht? Waar je droevig van wordt?quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:58 schreef djenneke het volgende:
[..]
Nou, wat dacht je van: Dit nummer overslaan?
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
quote:Op vrijdag 28 december 2018 02:58 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Dan wil ik er graag voor je zijn
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Pampampamwant straks moet je weer verder, ookal wil je nog niet
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik zie De Dijk altijd als wat Blof had kunnen zijn, maar nooit is geworden."Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
De Dijk is tekstueel wel iets.. ja.. Nevermind. Ik vind het mooi.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:00 schreef MTheBassman het volgende:
Ik zie De Dijk altijd als wat Blof had kunnen zijn, maar nooit is geworden.T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik zie het allebei als van hetzelfde laken een pak. Beetje interessant lopen doen en er zijn toch wel idioten die erin trappen.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:00 schreef MTheBassman het volgende:
Ik zie De Dijk altijd als wat Blof had kunnen zijn, maar nooit is geworden.I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Hej hej hejquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:01 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik zie het allebei als van hetzelfde laken een pak. Beetje interessant lopen doen en er zijn toch wel idioten die erin trappen.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Waarmee ik niet wil impliceren dat jullie idioten zijn. Uiteraard. Oh wacht.I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
It's a fine linequote:Op vrijdag 28 december 2018 03:01 schreef djenneke het volgende:
Waarmee ik niet wil impliceren dat jullie idioten zijn. Uiteraard. Oh wacht.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik ben me daar al genoeg bewust van, don't worryquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:01 schreef djenneke het volgende:
Waarmee ik niet wil impliceren dat jullie idioten zijn. Uiteraard. Oh wacht.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Rick met Racoon..vanaf nu kunnen we alles aan
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Begint goed met de zeikerds van Racoon
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik zat eigenlijk net te bedenken dat ik dit nummer alleen al niet ging trekken. Die Nederlandse snuiter met de Schotse nep-accent.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:03 schreef houdjemond het volgende:
Rick met Racoon..vanaf nu kunnen we alles aan
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Yep. Stond ook aan de wieg van 538. En nu is hij.. ditquote:
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
We trappen dit topic gewoon vol hoorquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:04 schreef MTheBassman het volgende:
Begint goed met de zeikerds van Racoon
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:04 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Yep. Stond ook aan de wieg van 538. En nu is hij.. ditIs het heus zo erg?
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Wil je hem liever Nederlands horen zingen a la Oceaan?quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:04 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik zat eigenlijk net te bedenken dat ik dit nummer alleen al niet ging trekken. Die Nederlandse snuiter met de Schotse nep-accent.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Als ik ergens goed in ben...quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:04 schreef houdjemond het volgende:
[..]
We trappen dit topic gewoon vol hoor
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Doet hij daar ook een mislukt schots accent?quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:05 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Wil je hem liever Nederlands horen zingen a la Oceaan?
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Nee, maar in zo'n geval vind ik toch de Engelse versie veel beter.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:05 schreef djenneke het volgende:
[..]
Doet hij daar ook een mislukt schots accent?"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Je zou even 2 tellen moeten kijken.. nouja moeten is dwang maar puur om zijn.. vormpje.quote:T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Slecht vind ik het absoluut niet, maar zang in het Nederlands kan ik gewoon vrij weinig meequote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Speciaal voor jou; coldplayquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:07 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Slecht vind ik het absoluut niet, maar zang in het Nederlands kan ik gewoon vrij weinig mee
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Wat is Porum überhaupt?quote:
#durftevragenalsgroninger
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Dit is dan weer een ander spectrumquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik had er dit beeld bij eigenlijk:
sjips. ik kan niet meer taggenI'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Hier gaat iets mis.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:09 schreef djenneke het volgende:
Ik had er dit beeld bij eigenlijk:
[ [url=https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi386TYuMHfAhVkMewKHaSzAAAQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fwww.anp-archief.nl%2Fsearch%3Fqs%3Drick%2520plum&psig=AOvVaw2kC_H3Zqcn13IpLbe800Yp&ust=1546049306395622]afbeelding[/url] ]"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Hij doelde op "met je hoofd in beeld" maar dan, als hij tof Amsterdams wilt doen wordt het "harses in beeld". Porum is meer lelijk als in "moet jij zeggen met je poffertjes-porum"quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:08 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Wwat is Porum überhaupt?
#durftevragenalsgroninger
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Kortom, die gozer weet totaal niet hoe die cool moet doen.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:10 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Hij doelde op "met je hoofd in beeld" maar dan, als hij tof Amsterdams wilt doen wordt het "harses in beeld". Porum is meer lelijk als in "moet jij zeggen met je poffertjes-porum"
Ik kan niet zeggen dat ik deze DJ een aanwinst vind
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Je hoeft je nooit te oud te voelenquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik kan je moeder zijn.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:11 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Je hoeft je nooit te oud te voelen
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Hij deed zijn best. Vroeger op 538 was hij leuk. Vergane glorie dit.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:11 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Kortom, die gozer weet totaal niet hoe die cool moet doen.
Ik kan niet zeggen dat ik deze DJ een aanwinst vindT2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Dat is ook wel een beetje hoe het werkt bij radio 2quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:12 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Hij deed zijn best. Vroeger op 538 was hij leuk. Vergane glorie dit.I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Ja nu moet je dus gewoon stiekem vertellen hoe jong je bent.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:11 schreef djenneke het volgende:
[..]
Nee, dat afwachten is inmiddels wel voorbijT2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Dit is opeens een rare gedachtequote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
40quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:12 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Ja nu moet je dus gewoon stiekem vertellen hoe jong je bent.
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Ik word zo blij van dit nummer![]()
![]()
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Mexi, zonder jou.. zal ik ze een geheimpje vertellen over dit liedje.. het is NAAKT ingezongen.T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Geloof me, ik ook.quote:
Het moet gewoon
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Neeeeee... echt? Wauw. Ik had er geen enkel idee van.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:14 schreef houdjemond het volgende:
Mexi, zonder jou.. zal ik ze een geheimpje vertellen over dit liedje.. het is NAAKT ingezongen.I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Best bewaarde geheim hierquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:14 schreef djenneke het volgende:
[..]
Neeeeee... echt? Wauw. Ik had er geen enkel idee van.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik weet ook niet waarom ik dit postte:quote:Het komt gewoon van nature denk ik.quote:I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Ik kom uit de tijd dat dit weeeeeken op nummer 1 stond. Heel de school zong dit.quote:
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Als we het nog 162 posts volhouden, lukt dat gewoon hoorquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:16 schreef houdjemond het volgende:
Dit was vroeger goed voor een heel topic
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
quote:Ik ben volgens mij wederom in de verkeerde tijd geboren.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:16 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik kom uit de tijd dat dit weeeeeken op nummer 1 stond. Heel de school zong dit."Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Pff ik ga slapen, maar er komen flink wat leuke nummertje aan moet ik zeggen. Just can't get enough, alors on dance, Gold van Spandau Ballet, Comptine D'un Autre Ete (goede toevoeging aan de lijst moet ik zeggen), Fluorescent Adolescent, Friday I'm In Love, Changes, L'Amour Toujours en nog een paar'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM![]()
Blijf danquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:17 schreef richolio het volgende:
Pff ik ga slapen, maar er komen flink wat leuke nummertje aan moet ik zeggen. Just can't get enough, alors on dance, Gold van Spandau Ballet, Comptine D'un Autre Ete (goede toevoeging aan de lijst moet ik zeggen), Fluorescent Adolescent, Friday I'm In Love, Changes, L'Amour Toujours en nog een paar
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
De volgende keer word je wel gewoon in de juiste tijd geboren joh. Dat zul je zien.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:17 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
[..]
Ik ben volgens mij wederom in de verkeerde tijd geboren.
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Ik blijf een Origin of Symmetry liefhebber, maar dit is ook een prachtnummer
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik ben al blij dat ik geen fan ben van de muziek die mijn leeftijdsgenoten luisterenquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:18 schreef djenneke het volgende:
[..]
De volgende keer word je wel gewoon in de juiste tijd geboren joh. Dat zul je zien.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Zie je draait prima bijquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:18 schreef MTheBassman het volgende:
Ik blijf een Origin of Symmetry liefhebber, maar dit is ook een prachtnummer![]()
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Als je hiervan houd, kun je zangeressen ook gewoon wel waarderen
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Hej hej hejquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:19 schreef djenneke het volgende:
Als je hiervan houd, kun je zangeressen ook gewoon wel waarderen
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
zekerquote:
Ik kan genoeg zangeressen waarderenquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:19 schreef djenneke het volgende:
Als je hiervan houd, kun je zangeressen ook gewoon wel waarderen![]()
![]()
Christina Aguilera en Aretha Franklin blijven mijn persoonlijke favorieten
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Bellamy moet je niet vergelijken met vrouwen, zwaktebod.quote:
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Dit mag je dan weer met de grond gelijk maken
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ja, alles met Bono erin veracht ik.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:22 schreef houdjemond het volgende:
Dit mag je dan weer met de grond gelijk maken"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:22 schreef houdjemond het volgende:
Dit mag je dan weer met de grond gelijk makenOnze weldoener komt weer eens voorbij.
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Hierna komt gelukkig een prachtnummer van P!nk
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Niet alles.. ze hebben best wat moois gemaakt.quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:23 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ja, alles met Bono erin veracht ik.T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Nou, ik denk dat er hier drankliefhebbers zijn die daar anders over denken, Rick.I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:24 schreef djenneke het volgende:
Nou, ik denk dat er hier drankliefhebbers zijn die daar anders over denken, Rick.jij past je ook prima aan
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik ga toch mijn bed maar eens opzoeken, anders kom ik er pas in de middag weer uit
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
Mijn absoluut favoriet van P!nk
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Morgen is een rustdagquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:25 schreef djenneke het volgende:
Ik ga toch mijn bed maar eens opzoeken, anders kom ik er pas in de middag weer uit
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Kijken en erbij blijven dan, houd je jong en zulksquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:26 schreef djenneke het volgende:
[..]
Dat is het zeker. Leve mijn vakantie.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik heb nooit familieproblemen gehad maar die tekst van P!nk blijft toch zooo goed![]()
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Count your blessingsquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:27 schreef MTheBassman het volgende:
Ik heb nooit familieproblemen gehad maar die tekst van P!nk blijft toch zooo goed![]()
![]()
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Nou, nee, ik haak af. maar ik wens jullie nog een fijne nachtquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:26 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Kijken en erbij blijven dan, houd je jong en zulks
I'm just a Soul whose Intentions are Good![]()
quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:27 schreef djenneke het volgende:
[..]
Nou, nee, ik haak af. maar ik wens jullie nog een fijne nachtMaar dit
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
En ook deze van Patti Smith blijft een prachtige klassieker
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Samen een dansje dan maar?quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:29 schreef MTheBassman het volgende:
En ook deze van Patti Smith blijft een prachtige klassieker
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Als je ooit in het hoge noorden van Groningen wil komen, my pleasurequote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Kon prima digitaalquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:30 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Als je ooit in het hoge noorden van Groningen wil komen, my pleasure
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik voel me stiekem wel een beetje Rick, je best doen in een leeg café, zonder het overgewicht
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik kijk de stream niet meer, maar ja, ik kan best begrijpen dat je soms ook niet beter kanquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:34 schreef houdjemond het volgende:
Ik voel me stiekem wel een beetje Rick, je best doen in een leeg café, zonder het overgewicht
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Mister mister alleenquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:35 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik kijk de stream niet meer, maar ja, ik kan best begrijpen dat je soms ook niet beter kan
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Hoogte en dieptepunt voor mij in deze editie
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Je hebt het verder toch wel leuk in deze reeks?quote:Op vrijdag 28 december 2018 03:36 schreef houdjemond het volgende:
Hoogte en dieptepunt voor mij in deze editie
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
En dan gewoon downtime. Zo komen we er nooit Danny
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Uiteraard, wellicht op iets meer gehoopt als koningin-zijnde. Mijn volk is niet heul trouwquote:Op vrijdag 28 december 2018 03:37 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Je hebt het verder toch wel leuk in deze reeks?
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Earth & Firequote:Op vrijdag 28 december 2018 03:45 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Uiteraard, wellicht op iets meer gehoopt als koningin-zijnde. Mijn volk is niet heul trouw
Dat komt wel weer goed
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
IK BEN WEER WAKKER
Nee, ik werd ineens wakker van Alors on Dance, wtf
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Once I never could hope to win
You starting down the road leaving me again
The threats you made were meant to cut me down
And if our love was just a circus you'd be a clown by now
You know I'm still standing better than I ever did
Looking like a true survivor, feeling like a little kid
I'm still standing after all this time
Picking up the pieces of my life without you on my mind
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Always believe ihhhiiinnnquote:Op vrijdag 28 december 2018 04:39 schreef naatje_1 het volgende:
Oeh, dat is er één van Amelie zo te zien, lange tijd geleden dat ik die heb gezien, maar dat is wel een hele goede. Maargoed, eerst Gold dus
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Half Fok! Stemt hierop. Puntje bij paaltje... HJM luistert wel voor jullie
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Er is nog hoopquote:Op vrijdag 28 december 2018 04:43 schreef asco het volgende:
[..]
1098 genot ben ik voor wakker.
Deze is ook lekker.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ik wil in ere als volgende TT "dancing on my own" jullie kunnen dat voor mij
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
gaat ie lekkerquote:Op vrijdag 28 december 2018 04:45 schreef houdjemond het volgende:
Ik wil in ere als volgende TT "dancing on my own" jullie kunnen dat voor mij![]()
![]()
Hier ook. Op een hotelkamer. 😂quote:Op vrijdag 28 december 2018 04:47 schreef naatje_1 het volgende:
ik luister overigens via de stream, dus ik loop enigszins achter![]()
Gitaar, piano en saxofoon mixen. Ik meen een Emmy en een 2 Grammy's voor gekregen.quote:Op vrijdag 28 december 2018 04:48 schreef naatje_1 het volgende:
wat is nou het instrument dat dit doet?T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Bedoel, ik ga al heel lang naar bed. Maar ik sta niet om 10 voor 5 te hupsen in dat café. Valt wat eer te behalen
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Ja dat doe je maar hier.quote:Op vrijdag 28 december 2018 04:52 schreef naatje_1 het volgende:
Oh dear, sp3c is wakker, even een goedemorgentopic aanmakenT2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Waar die mensen voor komen wel ja. Diegenen die het nu op het zuipen zouden zetten dikke prima.quote:![]()
Ja beetje trashen en met dingen gooien. Nee gaan ze spelletje doen en cola bestellenquote:Op vrijdag 28 december 2018 04:54 schreef asco het volgende:
[..]
Waar die mensen voor komen wel ja. Diegenen die het nu op het zuipen zouden zetten dikke prima.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Dat kun je beter thuis doen.quote:Op vrijdag 28 december 2018 04:55 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Ja beetje trashen en met dingen gooien. Nee gaan ze spelletje doen en cola bestellen![]()
het is alweer klaarquote:en ik heb verwijzing gemaakt naar hier
ONZ / Goedemorgen, het is vrijdag 28 december 2018!![]()
Heldquote:Op vrijdag 28 december 2018 04:57 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
het is alweer klaaren ik heb verwijzing gemaakt naar hier
ONZ / Goedemorgen, het is vrijdag 28 december 2018!friday i'm in love
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Wat krijg ik ervoor terugquote:Op vrijdag 28 december 2018 05:01 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
zeg je nog wel ff goedemorgen daar?
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
Nu je het zegt, inderdaad.quote:Op vrijdag 28 december 2018 05:33 schreef KolonelBroodje het volgende:
Heeft wel een beetje weg van Queen![]()
Op de app staat dat dit nummer uitgekomen is in 2014
Dit is toch al veel ouder?Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Bowie![]()
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Onbegrijpelijk dat Changes trouwens zo enorm laag staat
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Staat op 550 ofzo, lijkt me prima.quote:Op vrijdag 28 december 2018 05:50 schreef OscarMopperkont het volgende:
Onbegrijpelijk dat Changes trouwens zo enorm laag staat
Nu Dre en Snoop. Lekker wakker worden
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
:
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Changes is net geweestquote:Op vrijdag 28 december 2018 05:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Staat op 550 ofzo, lijkt me prima.
Nu Dre en Snoop. Lekker wakker wordenHaters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Gigi
Top begin van de dag.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Drie keer Bowie straks.... echt allemaal veeeeeel te laag
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Hierna Chef's Special ..... Really?
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
![]()
![]()
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Absolute beginners
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Het was een garpje omdat 2Pac's Changes daar staat.quote:The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Golden Years
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Goedemorgen![]()
Changes nog gehoord en daarna weer in slaap gevallen.
Dat was niet helemaal de bedoeling. De top2000 verstoort mijn ritme.Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.![]()
Dit is mooi
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Cd van jou, cd van mij
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Dit is niet Amerika
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
De stem van Michael Bublé vind ik toch altijd wel erg aangenaam
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.![]()
Oh God, straks ben howard
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Tamme Impala
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
![]()
![]()
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses![]()
Jij miste leuks gisteravond!quote:Op vrijdag 28 december 2018 05:18 schreef houdjemond het volgende:
Jullie missen ook nog eens de mooiste Bowie
Moguh.
Eens even de lijst van vandaag bekijken“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |