Iets gebroken in zijn voet of zo ja, hij kan toch stil blijven staan en meppen gewoonquote:Op woensdag 19 december 2018 00:31 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Tim zou gaan boksen tegen Jessie, maar Jessie mocht niet van de dokter ....
quote:Op woensdag 19 december 2018 00:33 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Iets gebroken in zijn voet of zo ja, hij kan toch stil blijven staan en meppen gewoon
Ja, een paar wisten het, Billy, Cees, Romy, Cemal ....quote:Op woensdag 19 december 2018 00:33 schreef spapaars het volgende:
Was wel opvallend dat de oud-bewoners in korte tijd reageerde op de binnenkomst van Jessie, en ook met screenshots. Die wisten het misschien al eerder dan wij.
Jessie had het alleen aan Cees verteld zei hij vandaag.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:33 schreef spapaars het volgende:
Was wel opvallend dat de oud-bewoners in korte tijd reageerde op de binnenkomst van Jessie, en ook met screenshots.
Die wisten het misschien al eerder dan wij.
Die platen voor Wim lagen er ook, of lagen die er al ivm de silo. Het is wel plotters goeie timing. Meteen al kleding aanvragen ookquote:Op woensdag 19 december 2018 00:33 schreef spapaars het volgende:
Was wel opvallend dat de oud-bewoners in korte tijd reageerde op de binnenkomst van Jessie, en ook met screenshots.
Die wisten het misschien al eerder dan wij.
Bats is al in trainingquote:Op woensdag 19 december 2018 00:33 schreef spapaars het volgende:
Was wel opvallend dat de oud-bewoners in korte tijd reageerde op de binnenkomst van Jessie, en ook met screenshots.
Die wisten het misschien al eerder dan wij.
quote:Op woensdag 19 december 2018 00:24 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]Billy mag wel terugkomen en die Rooie feeks effe aanpakken.............
Oh die kop van Bil, geweldigggquote:Op woensdag 19 december 2018 00:36 schreef Bonken het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Zullen ongemakkelijke "gesprekken" worden denk ik
quote:Op woensdag 19 december 2018 00:36 schreef Bonken het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Zullen ongemakkelijke "gesprekken" worden denk ik
Dacht aan Talpa.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:35 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Jessie had het alleen aan Cees verteld zei hij vandaag.
quote:Op woensdag 19 december 2018 00:36 schreef Bonken het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Zullen ongemakkelijke "gesprekken" worden denk ik
Zijn moeder is nogal van de paarden,daar leg ik de link.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:37 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Moest wel lachen om Jessie zijn nieuw business model, diervoeders ...
Die rijplaten voor de hijskraan kwamen vanmorgen rond een uur of negen binnen nadat de oplegger met de boot door de poort kwam.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:35 schreef Poesjuh het volgende:
[..]
Die platen voor Wim lagen er ook, of lagen die er al ivm de silo. Het is wel plotters goeie timing. Meteen al kleding aanvragen ook
Kansloos zoals altijdquote:Op woensdag 19 december 2018 00:37 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Moest wel lachen om Jessie zijn nieuw business model, diervoeders ...
Ook omdat hij speciale voeding voor zijn hond heeft toch, sponsordeal buiten alquote:Op woensdag 19 december 2018 00:39 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Zijn moeder is nogal van de paarden,daar leg ik de link.
Ik zag op zijn insta zelfs 2 honden.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:40 schreef Poesjuh het volgende:
[..]
Ook omdat hij speciale voeding voor zijn hond heeft toch, sponsordeal buiten al
En op zijn fb tijdje terug allerlei berichten over aparte voeding voor hondenquote:Op woensdag 19 december 2018 00:40 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik zag op zijn insta zelfs 2 honden.
Yep, denk ik ook.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:40 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Ja, dat is wel zeker, zijn kleding gaat wel lopen denk ik .....
De broeders moeten nog flink wat geld hebben.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:06 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Aardig moment, Christel zag geld bij de Broeders, Hiske vindt het interessant .....![]()
[ afbeelding ]
Christel zag een pak geld liggen - 18 december 2018.
x6z6967
Die kon ik niet vinden.Weet je het merk nog?quote:Op woensdag 19 december 2018 00:41 schreef Poesjuh het volgende:
[..]
En op zijn fb tijdje terug allerlei berichten over aparte voeding voor honden
Nee sorry, heb Jessie maanden terug al van mn fb afgedaanquote:Op woensdag 19 december 2018 00:42 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Die kon ik niet vinden.Weet je het merk nog?
Geeft niet,Soul had het al gevonden.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:50 schreef Poesjuh het volgende:
[..]
Nee sorry, heb Jessie maanden terug al van mn fb afgedaan
Denk het niet, z'n fanbase is sinds Uto 1 aardig geslonken.quote:
Nou, de cos glijdt bijna van mijn scherm af dus zal wel meevallen.quote:Op woensdag 19 december 2018 00:57 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Denk het niet, z'n fanbase is sinds Uto 1 aardig geslonken.
Hij moet het nu ff hebben van de fans die na Uto 1 nog zijn blijven hangen, maar dat zijn er niet zoveel meer.
It takes one to know onequote:Op woensdag 19 december 2018 00:59 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Weer iemand op een paard.
We vallen in herhaling.
En hoeveel mensen zijn dat dan?quote:Op woensdag 19 december 2018 01:00 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Nou, de cos glijdt bijna van mijn scherm af dus zal wel meevallen.
Eh, jij bent van de statistiekenquote:Op woensdag 19 december 2018 01:01 schreef Yaksa het volgende:
[..]
En hoeveel mensen zijn dat dan?
En hoeveel cossers hebben hier al aangegeven dat ze een shirtje besteld hebben?
Pcies, nog niet een dus.quote:Op woensdag 19 december 2018 01:02 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Eh, jij bent van de statistiekenIk merk alleen een trend op
Er zijn zat mensen geïnteresseerd in Jessie.quote:Op woensdag 19 december 2018 01:01 schreef Yaksa het volgende:
[..]
En hoeveel mensen zijn dat dan?
En hoeveel cossers hebben hier al aangegeven dat ze een shirtje besteld hebben?
Ik vind het ook wel grappig dus voor nu +1. Even kijken wat er gebeurt als hij geland is.quote:Op woensdag 19 december 2018 01:04 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Pcies, nog niet een dus.
Neemt niet weg dat een deel van Cossers het grappig vinden dat Jessie nu het bloed onder de nagels vandaan trekt bij de drie Misluktetiers.
Dat nieuwe gelijkheidsbeleid van de 3 mislukketiers is al op dag 1 gesneuveld. Heb nog geen werkbriefje gezien. Meeste mensen hebben zeker geen 4 uur gewerkt, maar wel de hele dag over Jessie's binnenkomst lopen kwekken.quote:Op woensdag 19 december 2018 01:04 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Pcies, nog niet een dus.
Neemt niet weg dat een deel van Cossers het grappig vinden dat Jessie nu het bloed onder de nagels vandaan trekt bij de drie Misluktetiers.
Dat wil nog niet zeggen dat hij morgen 5800 shirts gaat verkopen.quote:Op woensdag 19 december 2018 01:11 schreef mazaru het volgende:
[..]
Er zijn zat mensen geïnteresseerd in Jessie.
Alleen dit filmpje op zijn fanpage is al 5,8 duizend keer bekeken.
[ afbeelding ]
Hij is net een dag binnen en er zijn al heel wat mailtjes met aanvragen binnen gekomen. Ook mensen die niet meer naar uto 2 keken hoor je nu zeggen dat er weer naar gaan kijken.quote:Op woensdag 19 december 2018 01:13 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Dat wil nog niet zeggen dat hij morgen 5800 shirts gaat verkopen.
Hiske en merel moesten er zooo om.lachen vandaag. Die doen sowieso al niet meequote:Op woensdag 19 december 2018 01:13 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Dat nieuwe gelijkheidsbeleid van de 3 mislukketiers is al op dag 1 gesneuveld. Heb nog geen werkbriefje gezien. Meeste mensen hebben zeker geen 4 uur gewerkt, maar wel de hele dag over Jessie's binnenkomst lopen kwekken.
En Jessie gaat zijn geld niet afgeven op een plek waar geld verdwijnt. Zeker niet nadat Tim keihard liegt over hoeveel geld ze nog hebben liggen. En meer mensen zullen Jessie's voorbeeld volgen.
Heel wat? 19 mailtjes van vrienden en familie.quote:Op woensdag 19 december 2018 01:15 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hij is net een dag binnen en er zijn al heel wat mailtjes met aanvragen binnen gekomen. Ook mensen die niet meer naar uto 2 keken hoor je nu zeggen dat er weer naar gaan kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |