Dat stel ik niet, ze zijn alleen ondervertegenwoordigd op genoemde plekken. Waardoor het dan opvalt dat de meeste mannen die daar wel komen boven de 1.80m zijn.quote:Op zaterdag 15 december 2018 16:52 schreef possetje het volgende:
[..]
Waarom stel je dat lichtgetinte mannen niet zouden kunnen studeren of hockey kunnen spelen?
Ik ook, maar heb er geen problemen mee. Alleen bij broeken heb ik per se een lengtemaat nodig. En bij een net jasje heb ik een keer de mouw een stukje laten uitleggen.quote:Op zaterdag 15 december 2018 18:09 schreef Poes. het volgende:
Ik -vrouw- ben 1.80m en vind dat veel te lang. 1.70m had ik mooier/vrouwelijker gevonden. Kleding vinden dat mooi past is ook een crime.
Ik voel me wel heel lomp. Maat 42 voeten, grote vierkante handen.quote:Op zaterdag 15 december 2018 18:33 schreef Chia het volgende:
[..]
Ik ook, maar heb er geen problemen mee. Alleen bij broeken heb ik per se een lengtemaat nodig. En bij een net jasje heb ik een keer de mouw een stukje laten uitleggen.
En het is zeker niet de gemiddelde lengte voor een vrouw. Maar door wat Nobu zegt ervaar ik het nooit als een mannelijke lengte.
Haha ik heb een maat groter, maar ik heb geen fetisj dat ik behoefte heb aan voetenlikkerij of zo. Dus als er dan toch een lichaamsdeel wat minder aantrekkelijk moet zijn, dan maar voeten.quote:Op zaterdag 15 december 2018 18:37 schreef Poes. het volgende:
[..]
Ik voel me wel heel lomp. Maat 42 voeten, grote vierkante handen.![]()
Ik leef overigens in legging en laarzen, dan valt dat hoogwater niet zo op
Ik wil ook een liefdespartnerquote:Op zaterdag 15 december 2018 18:45 schreef Chia het volgende:
[..]
Haha ik heb een maat groter, maar ik heb geen fetisj dat ik behoefte heb aan voetenlikkerij of zo. Dus als er dan toch een lichaamsdeel wat minder aantrekkelijk moet zijn, dan maar voeten.en mijn liefdespartner heeft alsnog 5 maten groter of zo
Maar wil je per se iemand van 1.95+ vanwege je eigen hoogwaardigheidscomplex dan?quote:Op zaterdag 15 december 2018 18:47 schreef Poes. het volgende:
[..]
Ik wil ook een liefdespartner![]()
Dat is het stomme van lange mannen, die denken dat ze gereserveerd zijn voor lange vrouwen en gaan dan juist achter de kleintjes aan
Ik heb een scharrel gehad die 3cm kleiner was dan mij, dat voelt niet prettig nee. Ik wil het liefst een grote sterke man waar je je lekker tegenaan kunt nestelenquote:Op zaterdag 15 december 2018 18:57 schreef Chia het volgende:
[..]
Maar wil je per se iemand van 1.95+ vanwege je eigen hoogwaardigheidscomplex dan?
Dat tikt de mijne trouwens niet eens aan, die heeft gewoon grote voeten.
Dan had je wel net de verkeerde idd. Maar als je hem wel echt aantrekkelijk vindt is het wel overkomelijk lijkt me.quote:Op zaterdag 15 december 2018 18:59 schreef Poes. het volgende:
[..]
Ik heb een scharrel gehad die 3cm kleiner was dan mij, dat voelt niet prettig nee. Ik wil het liefst een grote sterke man waar je je lekker tegenaan kunt nestelen
#Foreveralone
Geen idee. Ik had vrienden waarbij de man een stuk kleiner was en ook mijn ouders verschilden best veel. Ik persoonlijk vind het geen gezicht.quote:Op zaterdag 15 december 2018 19:05 schreef Chia het volgende:
[..]
Dan had je wel net de verkeerde idd. Maar als je hem wel echt aantrekkelijk vindt is het wel overkomelijk lijkt me.
Waar in Nederland bevindt je je dan?quote:Op zaterdag 15 december 2018 18:09 schreef Poes. het volgende:
Ik -vrouw- ben 1.80m en vind dat veel te lang. 1.70m had ik mooier/vrouwelijker gevonden. Kleding vinden dat mooi past is ook een crime.
Ok, dus klopt het niet dat vrouwen van 1.90 en langer een dagelijks zicht zijn in de stad?quote:Op zaterdag 15 december 2018 18:09 schreef Poes. het volgende:
Ik -vrouw- ben 1.80m en vind dat veel te lang. 1.70m had ik mooier/vrouwelijker gevonden. Kleding vinden dat mooi past is ook een crime.
Als vrouw schiet je er sowieso niet uit zo lang er ook mannen zijn. Maar je eigen lengte ook een kwestie van perspectief. Genoeg dames die amper afwijken van de gemiddelde lengte die zichzelf klein voelen bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 15 december 2018 20:16 schreef BerendBrokkenpiloot het volgende:
[..]
Ok, dus klopt het niet dat vrouwen van 1.90 en langer een dagelijks zicht zijn in de stad?
Want dan zou je er niet uitschieten denk ik.
Daar kun je geen uitspraak over doen zonder ook in Groningen te zijn geweest.quote:Op zaterdag 15 december 2018 20:17 schreef BerendBrokkenpiloot het volgende:
Ik ga morgen trouwens naar Utrecht en Amsterdam, haha.
Zie ik het met mijn eigen ogen. Ik rapporteer nog. Kijken of de verhalen kloppen.
Althans voor het Noorden van t land.
Correctquote:Op zaterdag 15 december 2018 22:36 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
Is omdat het een superieur ras is.
Als man heb ik een voorkeur voor vrouwen van 1m80 of iets langer. Klinkt misschien raar, maar daar val ik op.quote:Op zaterdag 15 december 2018 18:09 schreef Poes. het volgende:
Ik -vrouw- ben 1.80m en vind dat veel te lang. 1.70m had ik mooier/vrouwelijker gevonden. Kleding vinden dat mooi past is ook een crime.
Ik ook, geef mij maar een klein vrouwtje, die kunnen tenminste nog eens op je schoot zitten zonder dat het raar word.quote:Op zaterdag 15 december 2018 22:43 schreef Roces18 het volgende:
Vind lange vrouwen over het algemeen onaantrekkelijker dan kleine vrouwen.
Je kunt het niet zien. In het onderzoek dat je aanhaalde gaat het over *etnische* Nederlanders. Op straat is het lastig te zien of iemand dat is. Zeker in Amsterdam zul je gemiddeld minder etnische Nederlanders tegenkomen dan in pakweg Staphorst of Woerden.quote:Op zaterdag 15 december 2018 20:17 schreef BerendBrokkenpiloot het volgende:
Ik ga morgen trouwens naar Utrecht en Amsterdam, haha.
Zie ik het met mijn eigen ogen. Ik rapporteer nog. Kijken of de verhalen kloppen.
Althans voor het Noorden van t land.
Als de proporties goed zijn is alles langer en groter dan bij dwergvrouwtjes.quote:Op zondag 16 december 2018 06:45 schreef Sigaartje het volgende:
Bezorg de lange dames nou geen complex.
Langere vrouwen hebben vaak ook lange benen.![]()
Zo kandie wel weer.quote:Op zaterdag 15 december 2018 22:36 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
Is omdat het een superieur ras is.
Als jij het vooral van toeristen hoort dan is dat voornamelijk omdat die nagenoeg niet buiten de Nederlandse toeristen trekpleisters komen.quote:Op zaterdag 15 december 2018 20:15 schreef BerendBrokkenpiloot het volgende:
[..]
Waar in Nederland bevindt je je dan?
Ik hoor vooral dat in het noorden mensen zeer lang zijn, en in Noord Holland en Utrecht
ik zou je meteen verontschuldigen bij het internationaal gerechtshof in den haag voor je oorlogsmisdadenquote:
Mensen in het noorden van Nederland zijn significant langer, Limburgers halen volgens het CBS de 1.80 niet.quote:Op zondag 16 december 2018 07:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die plaatsen/provincies slaan echt nergens op.
Dan ken ik zeker alleen de uitzonderingen.quote:Op zondag 16 december 2018 11:34 schreef Nobu het volgende:
[..]
Mensen in het noorden van Nederland zijn significant langer, Limburgers halen volgens het CBS de 1.80 niet.
Met je 30 cm zekerquote:Op zondag 16 december 2018 14:48 schreef houdjemond het volgende:
Ik trek dat hele gemiddelde naar beneden als ik dit zo lees
quote:
Groei ik daar nog een paar centimeter door? Ga ik het meteen aanpassen.quote:Op zondag 16 december 2018 15:57 schreef wielrennerdt het volgende:
[..]
als zijnde![]()
Gebruik 'als' of 'zijnde', niet allebei aub.
quote:Op zondag 16 december 2018 16:13 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Groei ik daar nog een paar centimeter door? Ga ik het meteen aanpassen.
Ohh zo ja een cm of 5 graag, in de lengte he niet in omvangquote:Op zondag 16 december 2018 16:13 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Groei ik daar nog een paar centimeter door? Ga ik het meteen aanpassen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |