Dat hele gedoe van die zogenaamde ruzie tussen Meghan en Kate lijkt iig complete nonsens te zijn.quote:Op woensdag 12 december 2018 18:41 schreef girlnextdoor. het volgende:
Ik weet niet of jullie de berichtgeving van de Daily Mail hebben meegekregen, maar er is de laatste tijd erg veel Meghan-bash. Wat geloven jullie van die verhalen?
Of ze is wel een omhooggevallen trut. "We" zullen het nooit weten.quote:Op woensdag 12 december 2018 18:57 schreef Leandra het volgende:
Het lijkt er steeds meer op dat men Meghan om wat voor reden dan ook als onderwerp van een haatcampagne wil hebben.
Dat is vooralsnog geen reden om een BS-verhaal over een zogenaamde ruzie tussen Meghan en Kate te verzinnen, en die komt toch echt uit de duim van de bladen.quote:Op woensdag 12 december 2018 19:30 schreef Burdie het volgende:
[..]
Of ze is wel een omhooggevallen trut. "We" zullen het nooit weten.
Ik geloof dat ondertussen het verhaal is dat Harry en William ruzie zouden hebben omdat William twijfels zou hebben geuit over de geschiktheid van Meghan. Er zijn ook allerlei verhalen dat de koningin Meghan een paar keer heeft moeten tegenspreken, zoals dat Meghan een bepaalde tiara op haar bruiloft wilde en die niet mocht van de Queen of dat Meghan luchtverfrissers in de kerk wilde omdat het er 'stuffy' rook.quote:Op woensdag 12 december 2018 19:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is vooralsnog geen reden om een BS-verhaal over een zogenaamde ruzie tussen Meghan en Kate te verzinnen, en die komt toch echt uit de duim van de bladen.
Zelfs als ze wel een omhooggevallen trut zou zijn lijkt het me sterk dat daar werkelijk mensen zijn die dat weten.
Dit.quote:Op vrijdag 14 december 2018 12:48 schreef Lienekien het volgende:
Als twee mensen of twee partijen het niet eens zijn over de lezing van bepaalde gebeurtenissen waar ze zelf bij betrokken waren, dan kun je zeggen ‘de waarheid zal in het midden liggen’. Als het gaat om ‘nieuws’ dat wordt gebracht door bepaalde media met discutabele reputatie, dan gaat ‘de waarheid zal in het midden liggen’ echt niet op. Dergelijke media schuwen het namelijk niet om dergelijke verhalen helemaal uit de dikke duim te zuigen.
Ooit zei iemand van een van de grote roddelbladen, dat ze vooral schrijven wat er zou kunnen gaan gebeuren. Dus niet eens een misinterpretatie of onvolledige kennis, maar gewoon de dikke duim.quote:Op vrijdag 14 december 2018 12:48 schreef Lienekien het volgende:
Als twee mensen of twee partijen het niet eens zijn over de lezing van bepaalde gebeurtenissen waar ze zelf bij betrokken waren, dan kun je zeggen ‘de waarheid zal in het midden liggen’. Als het gaat om ‘nieuws’ dat wordt gebracht door bepaalde media met discutabele reputatie, dan gaat ‘de waarheid zal in het midden liggen’ echt niet op. Dergelijke media schuwen het namelijk niet om dergelijke verhalen helemaal uit de dikke duim te zuigen.
quote:Op zondag 16 december 2018 19:57 schreef Brighteyes het volgende:
Mette Marit had even d’r rechter BH bandje wat strakker moeten zetten op die eerste foto.
Ik ben normaal eigenlijk echt niet zo’n pietlut, maar mijn oog viel er meteen op.quote:Op zondag 16 december 2018 20:25 schreef maily het volgende:
[..]![]()
Dat viel mij dus pas op na jouw opmerking
het is je niet opgevallen dat ze scheef staat?quote:Op zondag 16 december 2018 22:58 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik ben normaal eigenlijk echt niet zo’n pietlut, maar mijn oog viel er meteen op.
Hij heeft gewoon een lelijke bril, denk dat hij nog wel aardig op gaat drogen.quote:Op maandag 17 december 2018 09:10 schreef Stormqueen het volgende:
Het leidt de aandacht gelukkig wel af van het onfortuinlijke prinsje
Dat denk ik ook. Vind het nu trouwens ook geen lelijke knul.quote:Op maandag 17 december 2018 09:47 schreef Burdie het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon een lelijke bril, denk dat hij nog wel aardig op gaat drogen.
[ afbeelding ]
Mijn oog werd verblind door haar spiegelend voorhoofd....beetje bijwerken vind ik.quote:Op zondag 16 december 2018 22:58 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik ben normaal eigenlijk echt niet zo’n pietlut, maar mijn oog viel er meteen op.
Hij is leuk! En die brillen zijn inderdaad mode.quote:Op maandag 17 december 2018 09:53 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Vind het nu trouwens ook geen lelijke knul.
Die brillen zijn trouwens mode tegenwoordig
die term houden we er in, ik vind ‘m geweldigquote:Op maandag 17 december 2018 09:10 schreef Stormqueen het volgende:
Het leidt de aandacht gelukkig wel af van het onfortuinlijke prinsje
Ik vind het geen lelijke jongen, tja die brilquote:Op maandag 17 december 2018 09:10 schreef Stormqueen het volgende:
Het leidt de aandacht gelukkig wel af van het onfortuinlijke prinsje
Jaquote:Op vrijdag 21 december 2018 16:57 schreef Burdie het volgende:
Mooi hoor.
Tevens een kleine flashforward naar hoe de euromunten er over een aantal jaar uit gaan zien.
Twee zielen één gedachtequote:Op maandag 17 december 2018 14:33 schreef miss_dynastie het volgende:
Het is net Augustus Gloop in mijn beleving...
nieuw? Of samengesteld?quote:
Deze is ook van Erwin Olaf, zal wel tegelijk gemaakt zijn alvast.quote:Op vrijdag 21 december 2018 18:26 schreef tombolafan het volgende:
[..]
nieuw? Of samengesteld?
Amalia, Ariane en Alexia hebben dezelfde kleren aan als op die Erwin Olaf serie?
Grappig, ik zie in de silhouetten juist heel wrg ariane=papa, alexia =mama en amalia is mengsel.quote:Op vrijdag 21 december 2018 18:27 schreef girlnextdoor. het volgende:
Wauw!
Amalia is duidelijk haar vader, terwijl Ariane en Alexia heel duidelijk mama zijn. Prachtig dat je dat zo goed kunt zien
Dat bovenstequote:Op vrijdag 21 december 2018 18:48 schreef Leandra het volgende:
Ik zie juist Amalia = papa, Alexia = mama, Ariane = mix.
Maar Amalia is vooral Beatrix.
Zo zie ik het ook. Alexia is verreweg de knapste. Vind de foto niet heel bijzonder. Maxima wordt oud, en ik dus ookquote:Op vrijdag 21 december 2018 18:48 schreef Leandra het volgende:
Ik zie juist Amalia = papa, Alexia = mama, Ariane = mix.
Ik snap eigenlijk niet zo waarom er elke keer als volwassene zijnde gesproken wordt over het uiterlijk van de meiden. Het zijn nog kinderen....quote:Op zaterdag 22 december 2018 11:27 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Zo zie ik het ook. Alexia is verreweg de knapste. Vind de foto niet heel bijzonder. Maxima wordt oud, en ik dus ook
Misschien wel. Het kan me niet zoveel boeien eigenlijk wie mooier is. Vind ze alledrie wel wat hebbenquote:Op zaterdag 22 december 2018 12:05 schreef Stormqueen het volgende:
Omdat het 3 meiden zijn. Als het 3 jongens waren geweest was dat stukken minder belangrijk geweest ofzo
+1quote:Op zaterdag 22 december 2018 12:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Misschien wel. Het kan me niet zoveel boeien eigenlijk wie mooier is. Vind ze alledrie wel wat hebben
Het bekritiseren van het uiterlijk van kinderen als volwassene zijnde vind ik gewoon raar en niet gepast.
Een aantal posts geleden werd anders nog een prinsje bekritiseerd om zijn uiterlijkquote:Op zaterdag 22 december 2018 12:05 schreef Stormqueen het volgende:
Omdat het 3 meiden zijn. Als het 3 jongens waren geweest was dat stukken minder belangrijk geweest ofzo
Ik bekritiseer niemand. Ik geef gewoon Alexia een dik vet complimentquote:Op zaterdag 22 december 2018 12:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Het bekritiseren van het uiterlijk van kinderen als volwassene zijnde vind ik gewoon raar en niet gepast.
quote:This is the moment Meghan accidentally revealed her baby's due date after months of speculation.
The Duchess of Sussex, who is six months pregnant, let slip that her first child is expected at the 'end of April or May' while greeting crowds in Birkenhead, Merseyside on Monday.
ze wil linkje naar Diana leggen denk ikquote:Op dinsdag 15 januari 2019 21:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik ben afgeleid door die vreselijke combi paars/rood.
Ik door de schoenenquote:Op dinsdag 15 januari 2019 21:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik ben afgeleid door die vreselijke combi paars/rood.
Dat ook ja. Een klein misstapje en je ligt al op je snufferd.quote:Op dinsdag 15 januari 2019 22:11 schreef Zo-is-dat het volgende:
[..]
Ik door de schoenenmet dat buikje
quote:Op dinsdag 15 januari 2019 21:33 schreef deedeetee het volgende:
Ik denk dat we een vertekend beeld krijgen omdat er gewoon alleen foto´s worden vertoont waarop dit te zien is.
Kwestie van smaak, ik vind t juist erg mooi.quote:Op dinsdag 15 januari 2019 21:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik ben afgeleid door die vreselijke combi paars/rood.
Ja, ik dacht ook meteen ‘wauw, wat gaaf!’quote:Op woensdag 16 januari 2019 10:32 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Kwestie van smaak, ik vind t juist erg mooi.
Het komt op mij een beetje obsessief "kijk mij zwanger zijn" over, ze doet ook meerdere malen haar jas wat meer opzij zodat haar buik zichtbaar is.quote:Op dinsdag 15 januari 2019 23:49 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Oordeel zelf, maar het lijkt erop alsof ze inderdaad alleen loslaat als ze handen moet schudden of handgebaren maakt in een gesprek.
Zo'n band met "Born to be famous" erop lijkt me idd ook niets voor haarquote:Op woensdag 16 januari 2019 16:55 schreef Fietsertje70 het volgende:
Zou ze geen last hebben van haar buikbanden? Dar ze eigenlijk met zo'n band om haar buik moet lopen maar het liever zo doet?
Ja expres haar jas wat opzij doen zodat er weer mooie foto's gemaakt kunnen worden. Ik vind het aanstellerig overkomenquote:Op woensdag 16 januari 2019 11:26 schreef Burdie het volgende:
[..]
Het komt op mij een beetje obsessief "kijk mij zwanger zijn" over, ze doet ook meerdere malen haar jas wat meer opzij zodat haar buik zichtbaar is.
Overigens, wat onbeleefd die mensen vanaf 1min37, gaan niet eens staan als ze een hand geven en die ene vrouw is druk met haar telefoon, ze laat zelfs prins Harry wachten tot ze klaar is met een foto maken.
De rode jas is wel prachtig.
Je hebt ook buikbanden die je onder de kleding kunt dragen, die banden over de kleding zijn echt afschuwelijk ordinairquote:Op woensdag 16 januari 2019 17:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zo'n band met "Born to be famous" erop lijkt me idd ook niets voor haar
Niet dat zo'n band er wel uitziet onder zulke jurken...quote:Op donderdag 17 januari 2019 07:48 schreef rena het volgende:
[..]
Je hebt ook buikbanden die je onder de kleding kunt dragen, die banden over de kleding zijn echt afschuwelijk ordinairIk droeg er zelf een onder mijn kleding naar mijn werk vanaf een maand of 6, gaf wel echt steun als je buik wat zwaarder wordt.
Ik vind het er bijna debiel uitzien dat constante buik aaien
Die modische buikbanden met domme printjes ondersteunen ook weinig verder, ik had er een van het merk Anita, gewoon zwart en glad, met het ondersteunende deel echt onder je buik, die zag je nergens onder.quote:Op donderdag 17 januari 2019 07:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet dat zo'n band er wel uitziet onder zulke jurken...
Dat vind ik wel echt knap jaquote:Op donderdag 17 januari 2019 08:09 schreef Stormqueen het volgende:
Gezien dr hakken en hoe ze er op loopt kan ze vast nog wel zonder ondersteunende buikbanden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |