quote:Op maandag 3 december 2018 22:55 schreef Forbry het volgende:
Zoek a.u.b. tijdig adequate hulp, voor jullie als individuen, voor jullie als partners, voor jullie als ouders en voor jullie als gezin. Ik zie eea anders nog eens heel akelig aflopen allemaal en dat zeg ik niet om rot te doen.
!!!!!quote:Op maandag 10 december 2018 16:27 schreef Doedezemaar het volgende:
Zorg alsjeblieft ook dat je dochter goed opgevangen wordt en nazorg krijgt, die heeft weer heel wat voor haar kiezen gekregen
Vreselijk D... heel erg veel sterkte voor jullie allemaal en ik hoop dat K. er weer helemaal bovenop komt!quote:Op maandag 10 december 2018 16:24 schreef MevrouwPuff het volgende:
Eerst haar stabiel en als de tijd rijp is jullie samen in therapie. Maar wees er nu voor haar en je gezin door de boel draaiende te houden.
Als iemand al zover 'heen' is dan is er wel wat acuter hulp nodig.quote:Op maandag 10 december 2018 16:24 schreef MevrouwPuff het volgende:
Eerst haar stabiel en als de tijd rijp is jullie samen in therapie.
Ze ligt op de icu. Ik ben zo bang dat ik haar kwijt raak.quote:Op maandag 10 december 2018 16:38 schreef Lienekien het volgende:
Waarom is ze niet naar het ziekenhuis?
Dat valt onder 'eerst haar stabiel'?quote:Op maandag 10 december 2018 16:38 schreef Sked het volgende:
[..]
Als iemand al zover 'heen' is dan is er wel wat acuter hulp nodig.
’De wouten zijn net weg.’ Waar ben jij dan?quote:Op maandag 10 december 2018 16:40 schreef BlackMolly77 het volgende:
[..]
Ze ligt op de icu. Ik ben zo bang dat ik haar kwijt raak.
Ja, ik had eerder in moeten grijpen, weten dat ze het haar zo raakte.ik ben schuldig.quote:Op maandag 10 december 2018 16:38 schreef Sked het volgende:
[..]
Als iemand al zover 'heen' is dan is er wel wat acuter hulp nodig.
Probeer te ontspannen man. Geef de moed niet op. Alles komt goed.quote:Op maandag 10 december 2018 16:40 schreef BlackMolly77 het volgende:
[..]
Ze ligt op de icu. Ik ben zo bang dat ik haar kwijt raak.
Hij kan moeilijk die baby meenemen naar ziekenhuis lijkt mequote:Op maandag 10 december 2018 16:42 schreef Lienekien het volgende:
[..]
’De wouten zijn net weg.’ Waar ben jij dan?
Of reageer lekker niet.quote:Op maandag 10 december 2018 16:49 schreef Sunshine1982 het volgende:
Gestopt met lezen na 'mijn vrouwtje'.
Aangepast. Ik had nog niet alles gelezen. Ik had TS verward met iemand die altijd onzintopics opent.quote:Op maandag 10 december 2018 16:50 schreef Swiffer het volgende:
[..]
Of reageer lekker niet.
@TS veel sterkte. hopelijk kunnen mensen in jouw omgeving jullie begripvol bijstaan.
Dit, alleen hebben velen dit al tig maal gezegd.quote:Op maandag 10 december 2018 16:43 schreef Zihuatanejo het volgende:
Wij zijn geen professionele hulpverleners, dus GGZ en huisarts inlichten. Dit is echt zware shit dus neem aub geen lulraak adviezen hier aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |