Sponsor dealtje.quote:Op woensdag 5 december 2018 17:33 schreef cobain1994 het volgende:
Wat kost dit gebeuren bij elkaar? Wie betaald dat?
Dat is de Horror dokterquote:Op woensdag 5 december 2018 17:33 schreef MacDeMarco het volgende:
Waarom is er eentje als een halve debiel aan het filmen met een i-pad?
Dat rookvingertje.quote:
Had ze mooi kunnen zeggen van "in tegenstelling tot Merel heb ik dit niet nodig".quote:Op woensdag 5 december 2018 17:35 schreef sjampoeh het volgende:
jammer dat lotus t ook doet.
vond het meer een statement als ze dit niet zou doen
Wat ben jij snel.quote:
quote:Op woensdag 5 december 2018 17:36 schreef Bumfuzzle het volgende:
[..]
Had ze mooi kunnen zeggen van "in tegenstelling tot Merel heb ik dit niet nodig".
Gemiste kans.
quote:Op woensdag 5 december 2018 17:37 schreef Bumfuzzle het volgende:
Botulinetoxine (Clostridium botulinum-toxine) (BTX) is een neurotoxisch gif, dat door de bacterie Clostridium botulinum wordt geproduceerd. Andere bacteriën die botulinetoxine kunnen produceren zijn C.butyricum, C.baratii en C.argentinense.[1] Het is een eiwit dat op zenuwcellen inwerkt. Voedsel dat besmet is met deze bacteriën kan, door de aanwezigheid van botulinetoxine, botulisme veroorzaken.![]()
Voor een paar nauwelijks zichtbare rimpels
Ik zou wel willen zien hoe Erik na zo'n behandeling eruitziet.quote:
Bij marjet konden ze niks verpesten. Bij lotus wel.quote:Op woensdag 5 december 2018 17:40 schreef Poezewoes het volgende:
Vind dit heftiger, dan toen bij Billy
Ik bedoel eigenlijk de hoeveelheid spuitjes in het gezichtquote:Op woensdag 5 december 2018 17:40 schreef Bumfuzzle het volgende:
[..]
Bij marjet konden ze niks verpesten. Bij lotus wel.
Erik gaat niet is trots op zijn rimpelsquote:Op woensdag 5 december 2018 17:40 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Ik zou wel willen zien hoe Erik na zo'n behandeling eruitziet.
mummyquote:
Een beetje als Karl Lagerfeld.quote:Op woensdag 5 december 2018 17:40 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Ik zou wel willen zien hoe Erik na zo'n behandeling eruitziet.
quote:
Der zit geen beweging in dat smoelwerk van die vrouw zo vol zit met met botox volgens mijquote:Op woensdag 5 december 2018 17:43 schreef sjampoeh het volgende:
vrouwtje houdt niet van overdreven zei ze met dikke lippen en wenkies
quote:Op woensdag 5 december 2018 17:42 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Een beetje als Karl Lagerfeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |