abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
  Redactie Sport maandag 3 december 2018 @ 22:28:31 #1
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183523971
registreer om deze reclame te verbergen
Welkom in het organisatietopic voor de grote Nieuwjaarsronde van het FOK!pta treinentopic!

Dit jaar is het plan om naar Lyon Praag Manchester Edinburgh-York-Londen te reizen. Ergens in Eerste weekend van maart. En meer weten we nog niet :+

Zie PTA / [PTA TT NYR] PTA Treinentopic Nieuwjaarsronde 2019

[ Bericht 19% gewijzigd door dennistd op 07-12-2018 23:48:00 ]
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Redactie Sport maandag 3 december 2018 @ 22:36:15 #2
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183524136
Willen we trouwens per se twee dagen in Lyon overnachten? Ik kwam nog een erg mooi traject tegen namelijk, van Nîmes naar Clermont-Ferrand. Deze Cevennen-lijn is een heel mooie lijn zoals ook uit deze uitzending van Eisenbahn Romantik blijkt.

Het reisplan dat ik momenteel voor ogen heb (vr-za-zo) is het volgende:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Enschede            ab 06:16    1   IC 1620     Intercity Richtung: Schiphol (Airport)
Schiphol (Airport)  an 08:23    4       
                
Umsteigezeit 11 Min.                
                
Schiphol (Airport)  ab 08:34    5-6 THA 9322    Thalys Richtung: Paris Nord
Bruxelles Midi      an 10:08    6       
                
Umsteigezeit 25 Min.                
                
Bruxelles Midi      ab 10:33    4   TGV 9826    TGV Richtung: Marseille-St-Charles
Lyon Part Dieu      an 14:00            
                

Zaterdag einde middag/begin avond een TGV naar Nîmes

                
Nîmes               ab 08:11        TER73990    Train Express Regional Richtung: Clermont-Ferrand
Clermont-Ferrand    an 13:10            
                
Umsteigezeit 20 Min.                   
                
Clermont-Ferrand    ab 13:30        IC 5970     Intercity Richtung: Paris-Bercy
Paris-Bercy         an 16:57            
                
Übergang 55 Min.                
                
Paris Nord          ab 18:19        THA 9375    Thalys Richtung: Amsterdam Centraal
Schiphol (Airport)  an 21:25    1-2     
                
Umsteigezeit 11 Min.                
                
Schiphol (Airport)  ab 21:36    3   IC 1681     Intercity Richtung: Enschede
Enschede            an 23:44    1       

Wat denken jullie hiervan?
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  maandag 3 december 2018 @ 22:46:55 #3
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183524315
Ik geloof dat er wel wat mensen een behoefte hadden om ook een beetje te kunnen citytrippen, Liesje in ieder geval. Als je de hele dag in Lyon bent heb je daar toch net wat meer mogelijkheden voor dat een avond + ochtend/middag lijkt me.

Ik sta er trouwens van te kijken hoe snel je Enschede - Lyon kunt doen met de trein. 7u44 voor een afstand van 740km hemelsbreed (894 km via de weg, 9u33) is best wel snel.
We are shaping the future.
  Redactie Sport maandag 3 december 2018 @ 23:06:44 #4
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183524610
registreer om deze reclame te verbergen
Persoonlijk zou ik dan weer niet weten wat ik zo lang in Lyon zou moeten doen ;)

Is het een idee om op te splitsen? De citytrippers blijven dan in Lyon terwijl de treinreizigers zaterdagavond naar Nîmes gaan. Op zondagmiddag tref je elkaar dan weer in Vichy:

1
2
3
4
5
6
7
Lyon Part Dieu      ab 11:43        IC 5526     Intercity Richtung: Clermont-Ferrand
Vichy               an 13:36     

Umsteigezeit 26 Min.
    
Vichy               ab 14:02        IC 5970     Intercity Richtung: Paris-Bercy
Paris-Bercy         an 16:57
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  maandag 3 december 2018 @ 23:43:44 #5
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183525304
quote:
0s.gif Op maandag 3 december 2018 23:06 schreef dennistd het volgende:
Persoonlijk zou ik dan weer niet weten wat ik zo lang in Lyon zou moeten doen

Lyon heeft een paar metrolijnen (zelfs eentje met tandrad!), twee funiculaires, trams, tramtreinen, echte treinen, een airportsprinter (Rhônexpress), een zooitje bussen, en nog wel meer leuks zoals oude solexjes.

De Zwitserlandfappers kunnen natuurlijk ook nog een dagretourtje Genčve overwegen ;)
We are shaping the future.
pi_183525988
Alle dagen de hele dag in de trein heeft niet mijn voorkeur. En telkens heeeeel vroeg op ook niet :+
PM
Ik heb quote-alerts uitstaan.
pi_183529352
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
0s.gif Op maandag 3 december 2018 22:46 schreef James1988 het volgende:
Ik geloof dat er wel wat mensen een behoefte hadden om ook een beetje te kunnen citytrippen, Liesje in ieder geval.
Ik ook. Ik wil die Romeinse shit wel ff zien daar. EN verder wat Peter zegt.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 12:16:12 #8
169210 liesje1979
pi_183529995
Als de meerderheid liever wel een andere route doet pas ik me daar uiteraard bij aan. Maar mijn voorkeur is ook wat van de stad zien inderdaad, alleen het blijft een treinrondje waarbij de nadruk op treinen ligt. Ik vraag me wel af hoe ik ooit om 6:16 in Enschede kan zijn. :D
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 12:18:10 #9
169210 liesje1979
pi_183530017
Of om kwart voor 12 zondags nog weer thuis kom vanuit Enschede. _O-
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 12:26:01 #10
169210 liesje1979
pi_183530099
Ah ik zag Schiphol over het hoofd. :+
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 12:40:58 #11
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183530294
quote:
11s.gif Op dinsdag 4 december 2018 12:26 schreef liesje1979 het volgende:
Ah ik zag Schiphol over het hoofd. :+
8)7
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 12:44:55 #12
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183530342
Overigens moeten we wel snel een datum prikken: de verbinding Schiphol-Brussel-Lyon wordt heel snel duurder nadat de boeking open is. Dat geldt nu al voor de vrijdagen 1 en 8 maart.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_183530379
Mooi. 1 maart dus want dan kan tot nu toe iedereen.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 12:53:54 #14
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183530503
quote:
4s.gif Op dinsdag 4 december 2018 12:47 schreef Dr_Flash het volgende:
Mooi. 1 maart dus want dan kan tot nu toe iedereen.
Die is dus nu al duur: ¤156 pp. Ter vergelijking: het kan ook al voor zo'n ¤80 ŕ ¤90
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_183530536
Dan een ander keertje.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  dinsdag 4 december 2018 @ 13:03:12 #16
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183530681
Kent iemand trouwens een Europese routeplanner met een 'niet via'-optie?

Ik had gisteravond Lyon - Utrecht gepland met de optie 'geen hogesnelheidstreinen' en daar kwam een aardige route uit via Genčve, Bern en Duisburg, maar daarbij ging het stuk naar Arnhem dus met die trage RE19.
We are shaping the future.
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 13:04:26 #17
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183530701
Ik ken ze alleen met via
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 4 december 2018 @ 14:30:19 #18
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183531762
Britse routeplanners hebben een "not via"-optie, daarmee kun je een reis plannen waarmee je bijvoorbeeld Londen links laat liggen. Jammer dat Hafas zoiets niet heeft.

Ik zat een route Lyon - Arnhem via Genčve en Keulen uit te stippelen, zodat het ook meer een rondje is ipv een lange streep van Rotterdam naar Lyon, en terug. Daarvoor wil je geen doorgaand kaartje kopen bij DB... ¤ 248 :')

Dat kan vast wel goedkoper door tickets te splitsen, maar wat vinden we nog redelijk?
We are shaping the future.
pi_183533709
Misschien kunnen we ook de heen- of terugreis vliegen, dat kan wel goedkoper :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 17:30:37 #20
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183534408
Misschien is een Interrail ook nog wel een optie, vanavond maar even bekijken.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 4 december 2018 @ 18:03:07 #21
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183534882
Ik denk dat je een InterRail er net niet uit gaat halen met dit reisje alleen. :N
We are shaping the future.
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 18:58:54 #22
169210 liesje1979
pi_183535722
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 december 2018 16:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Misschien kunnen we ook de heen- of terugreis vliegen, dat kan wel goedkoper :Y
Je kan op vrijdag met Ryanair naar Marseille vliegen voor 28 euro, vanaf Eindhoven. Maar dan moet je volgens mij vanaf de luchthaven eerst nog naar Marseille en dan vanaf Marseille weer naar Lyon. Dat is volgens mij ook niet heel goedkoop en is alleen met een rugzak. Ik weet nog dat Dennis bezwaren heeft tegen vliegen ivm het meenemen van een statief.
Op vrijdagmiddag kan je ook met Easyjet vanaf Amsterdam naar Geneve vliegen voor 42 euro.
DIt is met een handbagage trolley.
pi_183535771
Voor het prijsverschil kan Dennis ongeveer achtduizend zeecontainers vol met statieven meenemen.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  dinsdag 4 december 2018 @ 19:05:38 #24
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183535852
We kunnen natuurlijk ook zeggen "Fuck Lyon, we vliegen met z'n allen naar Marseille en gaan daar wat leuks doen".

Ik vind het leuk om met een paar mensen op reis te gaan en dan iets leuks te doen. Ik vind met de trein gaan ook best leuk, maar het kilometers knallen hoeft voor mij niet meer zo. De grensovergangen bij Arnhem en Bad Bentheim ken ik inmiddels ook wel. :P
We are shaping the future.
pi_183535898
Ja, wat James zegt :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 19:10:22 #26
169210 liesje1979
pi_183535952
Alleen vliegt Ryanair dan weer niet op zondag terug. :') Maar ik zal vanavond wel eens kijken voor wat opties. Gewoon oriënterend zeg maar. :@
pi_183535971
Ryanair is pure aids, daar gaan we niet mee vliegen. Er zijn genoeg andere goedkope opties.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  dinsdag 4 december 2018 @ 20:36:08 #28
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183538219
Ik zit trouwens nog eens te kijken naar Marseille... er rijden Ouigo's tussen Marseille en Lyon, die je voor een tientje vervoeren. Die Ouigo's stoppen ook in Aix-en-Provence TGV, wat niet zo heel ver weg is van de luchthaven van Marseille. En die treinen gaan ook nog eens op vrij bruikbare tijden.

Dat is wat mij betreft het overwegen waard :)
We are shaping the future.
pi_183538701
Nja op zich wel. Maar wacht even. We gaan van vrijdagochtend t/m zondagavond. Laten we ons concentreren op OF Marseille OF Lyon. Gaat er geen CheapWings naar Lyon? Marseille is ook zat leuks te zien.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  dinsdag 4 december 2018 @ 21:21:05 #30
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183539303
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 december 2018 20:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Gaat er geen CheapWings naar Lyon?
Ik heb even gekeken (lang leve Google Flights) maar ik vond het eigenlijk een beetje tegenvallen.
We are shaping the future.
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 22:34:50 #31
169210 liesje1979
pi_183540770
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 december 2018 20:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Nja op zich wel. Maar wacht even. We gaan van vrijdagochtend t/m zondagavond. Laten we ons concentreren op OF Marseille OF Lyon. Gaat er geen CheapWings naar Lyon? Marseille is ook zat leuks te zien.
Maar dat wordt dus al lastig qua vliegen en naar Marseille is Ryanair en dat wil jij niet (ik heb prima ervaringen ermee). Als we het wel zouden doen dan hebben we vrijdag wat uurtjes in Marseille of we treinen gelijk door naar Lyon. Dan hebben we de zaterdag zoals gepland in Lyon en dan met de trein terug naar Nederland.
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 22:41:29 #32
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183540889
Wat ik nu vind voor 1 maart:

Amsterdam v 7.50u (Eurostar, ¤25 pp ¤30 pp 1e klas)
Brussel a 9.38u

Brussel v 10.33u (TGV, ¤117 pp 1e klas)
Lyon a 14.00u

Dat lijkt me wel een redelijke optie gezien de andere prijzen. In totaal dus ¤147 1e klas Amsterdam-Lyon. Voor 2e klas ben je met deze verbinding ¤126 kwijt

[ Bericht 13% gewijzigd door dennistd op 04-12-2018 22:46:56 ]
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 22:52:27 #33
169210 liesje1979
pi_183541170
Ik gooi deze er ook gewoon nog een keer in. :@
Vrijdag 1-3 Amsterdam-Pisa 12;20-14;15 Transavia 43 euro
Zondag 3-3 Rome F naar Amsterdam 12;10- 14;55 Easyjey 76. euro
En dan kunnen we zaterdag met de trein van Pisa naar Rome?
Eventueel via de kust/
pi_183541172
Dat lijkt me fakking duur vergeleken met vliegtickets.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 22:56:01 #35
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183541267
Tja, zijn we nu een nieuwjaarsrondje voor het treinentopic aan het organiseren of een random stedentrip?
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 4 december 2018 @ 22:57:37 #36
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183541308
¤ 126 - ¤ 147 voor een enkeltje? De terugreis zal dan ook wel zoiets worden, waardoor je op meer dan ¤ 250 uitkomt voor de reis alleen? Dat vind ik toch wel een beetje te veel hoor :D

En het is een nieuwjaarsrondje voor de treinentopicgangers. Dat betekent niet dat we de hele route hoeven te treinen toch? Dat kan ook ter plaatse. :s)
We are shaping the future.
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 22:57:43 #37
169210 liesje1979
pi_183541309
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 december 2018 22:41 schreef dennistd het volgende:
Wat ik nu vind voor 1 maart:

Amsterdam v 7.50u (Eurostar, ¤25 pp ¤30 pp 1e klas)
Brussel a 9.38u

Brussel v 10.33u (TGV, ¤117 pp 1e klas)
Lyon a 14.00u

Dat lijkt me wel een redelijke optie gezien de andere prijzen. In totaal dus ¤147 1e klas Amsterdam-Lyon. Voor 2e klas ben je met deze verbinding ¤126 kwijt
Ik vind 147 euro heel veel geld als je bedenkt dat er ook nog een terugreis bij komt. :@
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 22:59:22 #38
169210 liesje1979
pi_183541344
Oh gelukkig ben ik niet de enige.
pi_183541371
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 december 2018 22:57 schreef James1988 het volgende:
¤ 126 - ¤ 147 voor een enkeltje? De terugreis zal dan ook wel zoiets worden, waardoor je op meer dan ¤ 250 uitkomt voor de reis alleen? Dat vind ik toch wel een beetje te veel hoor :D
Ik vind het vooral vrij ridicuul dat JUIST Dennis met deze optie komt. Doodvallen over een dubbeltje en dan hier doodleuk met 300 euro p.p. aan vervoer alleen al langskomen. Gaan we onder de brug slapen dan ofzo? :')

Niet realistisch :N
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 23:03:27 #40
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183541437
Frankrijk is gewoon duur. Het kan ook voor ¤70 hoor, maar dan moet je op donderdagmorgen om 7.15u uit Amsterdam vertrekken.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 4 december 2018 @ 23:05:08 #41
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_183541479
We kunnen ook met de auto gaan. We zitten tenslotte in PTA :P
We are shaping the future.
pi_183541485
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 december 2018 23:03 schreef dennistd het volgende:
Frankrijk is gewoon duur. Het kan ook voor ¤70 hoor, maar dan moet je op donderdagmorgen om 7.15u uit Amsterdam vertrekken.
Is eigenlijk nog steeds veel geld als je ziet waar je met een groepje in Duitsland komt voor dat geld. Maar eens naar Oostenrijk of Tsjechië kijken dan?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
pi_183541507
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 december 2018 23:05 schreef James1988 het volgende:
We kunnen ook met de auto gaan. We zitten tenslotte in PTA :P
Ga weg olieblikslaaf er zijn al tachtig miljard autotopics. Elke verflaag op elk spatbord van elke sloopbak van Turquaz heeft zijn eigen topic. Opsodemieteren :6
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  Redactie Sport dinsdag 4 december 2018 @ 23:06:24 #44
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_183541509
quote:
15s.gif Op dinsdag 4 december 2018 23:05 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Is eigenlijk nog steeds veel geld als je ziet waar je met een groepje in Duitsland komt voor dat geld. Maar eens naar Oostenrijk of Tsjechië kijken dan?
Dat lijkt me qua kosten een stuk voordeliger in elk geval
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 23:10:00 #45
169210 liesje1979
pi_183541607
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 december 2018 23:05 schreef James1988 het volgende:
We kunnen ook met de auto gaan. We zitten tenslotte in PTA :P
Lol!
pi_183541618
Poll: Praag of Salzburg?
Praag
Salzburg
Tussenstand:
results.cgi?pid=401319&layout=3&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 23:12:44 #47
169210 liesje1979
pi_183541657
Je stem is vastgelegd, bedankt voor het stemmen

Poll: Praag of Salzburg?
Je hebt gestemd op: Praag
Beiden ben ik geweest en dan gaat mijn voorkeur verreweg naar Praag, ik vond Salzburg zo'n schone nette stad. Maar hangt natuurlijk ook af van de uitzichten uit de trein.
  One tough cookie dinsdag 4 december 2018 @ 23:14:52 #48
169210 liesje1979
pi_183541707
En ik heb mijn steden graag een tikje dirty. :9
pi_183541723
Nou ja naar Praag krijg je natuurlijk weer het gezeik dat we de route tot aan Dresden al gedaan hebben :') Ik heb nog niet gestemd, maar ik zou zelf voor Salzburg gaan omdat daar nog niet geweest en extra puntje op Unesco World Heritage Bucket List
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
pi_183541737
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 december 2018 23:14 schreef liesje1979 het volgende:
En ik heb mijn steden graag een tikje dirty. :9
Ja ja dat is ook al geregeld hmm :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 47,73 4x4: 2:43,53 5x5: 5:01,143 6x6: 12:16,64 7x7: 20:02,53 8x8: 42:27,57 2-5 relay: 10:31,68
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')