Dat is het verzoekje? Succes Elfquote:Op zaterdag 1 december 2018 19:21 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Ik wil een draadloze deurbel die tunng doet.
De mijne is bedraad en doet tring.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:21 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Ik wil een draadloze deurbel die tunng doet.
quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:22 schreef livelink het volgende:
[..]
Dat is het verzoekje? Succes Elf
quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:22 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
De mijne is bedraad en doet tring.
quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:19 schreef livelink het volgende:
[..]
En we hadden de verborgen PSB, deen Lucky's Law ook al afgestreept.
Nu nog de echte PSB en dan is de kaart weer vol.
Echte PSB komt hierna. En er is een verband met dit nummer:quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:20 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Nu al?
Ik moet Tunng ook nog hebben en A-HA![]()
Bijna. Ebeneezer Goodequote:Op zaterdag 1 december 2018 19:23 schreef peaceman het volgende:
move any mountain? lang niet gehoord
ow lijkt precies.quote:
Als je nou het draadje doorknipt heb je in ieder geval al een draadloze deurbel. Daarna kun je verder werken aan het geluid.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:22 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
De mijne is bedraad en doet tring.
Wat breng je op single uit nadat je een megahit hebt gescoord? De Pet Shop Boys kozen in 1993 na Go West voor het nummer dat je hierna hoort. Op het album Very staan tracks die geschikter waren geweest, maar goed...
Duran Duran? Ohnee, da's peper.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:23 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Laserkut, laserkut, ik heb een laserkut.
De overeenkomst tussen dit nummer en de vorige: beide keren is de single-remix gemaakt door The Beatmasters
Dat was schijnbaar weer volop te horen vandaag. Maar ook alweer opgelost door de heren MadMaster en Melting.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:25 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Duran Duran? Ohnee, da's peper.
Doen ze goedquote:Op zaterdag 1 december 2018 19:27 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Dat was schijnbaar weer volop te horen vandaag. Maar ook alweer opgelost door de heren MadMaster en Melting.
Nee, was niet te horen deze keerquote:Op zaterdag 1 december 2018 19:27 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Dat was schijnbaar weer volop te horen vandaag. Maar ook alweer opgelost door de heren MadMaster en Melting.
Ik weet dat sommigen van jullie dit niks aan vinden, maar ik vind het toch wel een lekkere sound hebben hoor....
Ah, dat het nummer niet te horen was scheelt al heel wat aan frustratie.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:29 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nee, was niet te horen deze keerWel was er een serverprobleem dat gelukkig snel is opgelost
Ik heb hier een paar dagen geleden een waarschuwing voor gepost.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:31 schreef Elfletterig het volgende:
Ik weet dat sommigen van jullie dit niks aan vinden, maar ik vind het toch wel een lekkere sound hebben hoor....
Los Unidades & Pharrell Williams feat. Jozzy - E-Lo
GEWONNENquote:Op zaterdag 1 december 2018 19:32 schreef Elfletterig het volgende:
Er zijn geen prijzen te winnen voor het raden van wie er achter Los Unidades schuil gaan
Beide zijn lekker.quote:
Dit is ook weer zo'n onbegrijpelijke niet-hit. Deze zien we geheid terug in mijn jaarlijst
Ik probeer wat tijd te winnenquote:Op zaterdag 1 december 2018 19:38 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Dat was heel kort DJ 11 live in the mix.
Dat was een mooie oplossing.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik probeer wat tijd te winnen
Radio 2 heeft vorige week een nieuw, Nederlandstalig nummer geteased zonder de artiest te noemen. Inmiddels is bekend wie het zingt.
Jij durft Elf. Maar ook als ik niet zou weten wie het zong, zou ik er niet kapot van zijn.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:40 schreef Elfletterig het volgende:
Radio 2 heeft vorige week een nieuw, Nederlandstalig nummer geteased zonder de artiest te noemen. Inmiddels is bekend wie het zingt.
Ik ga niks aankondigen, luister maar gewoon.... - kijk maar op de website of straks op de playlist die ik in het topic post
Hij wil je niet laten gaan, dus hij gaat dan mee roken, denk ik.quote:
quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:43 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Hij wil je niet laten gaan, dus hij gaat dan mee roken, denk ik.
Ik vind het een prima nummer. En ik houd niet eens van Nederlandstalige nummer.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:43 schreef livelink het volgende:
[..]
Jij durft Elf. Maar ook als ik niet zou weten wie het zong, zou ik er niet kapot van zijn.
Deze hebben jullie te danken aan Lucky, die de stem van Tom Misch aanzag voor de zanger van Right Said Fred
Dat is waar, maar die stem verknolde het nummer een beetje.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:44 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik vind het een prima nummer. En ik houd niet eens van Nederlandstalige nummer.
Uitstekende productie, alles klopt.
Nou heb je het nog over Thomas Berge, denk ik?quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:45 schreef spijkerbroek het volgende:
Ik zou 'm niet vrijwillig draaien. My 2 cents.
+1 als je het hebt over het vorige nummer.quote:Op zaterdag 1 december 2018 19:45 schreef spijkerbroek het volgende:
Ik zou 'm niet vrijwillig draaien. My 2 cents.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |