Hier rijd er iemand in een busje met die gasten mee. En die dropt ze steeds weer op een straathoek.quote:Op maandag 3 december 2018 15:44 schreef zerebus het volgende:
Dat gerucht ken ik ook, maar vraag me af of het waar is. Heb nog nooit iemand zien lopen om dat te controleren en het lijkt me ook haast niet te doen, daarnaast weet je niet waarom iets niet uitsteekt, kan ondertussen ook naar binnen gebracht zijn.
ik kreeg laatst ineens een loonstrookje of ik nog even 3.33 wilde terugbetalen aan teveel ontvangen postbezorgersvergoeding.quote:Op maandag 3 december 2018 07:57 schreef bmp80 het volgende:
[..]
Ik heb dit een paar keer gehad. Als ik het me goed herinner, krijg je in januari nog een loonstrookje.
"Gelukkig" krijgen we nu de vergoeding achteraf. Stond er ook ooops bijquote:Op maandag 3 december 2018 22:42 schreef Yreal het volgende:
[..]
ik kreeg laatst ineens een loonstrookje of ik nog even 3.33 wilde terugbetalen aan teveel ontvangen postbezorgersvergoeding.
Ja doei he
Probeer even voorzichtig bij je planner of teamleider. Er is vast iets logistiek verkeerd gegaan. Of misschien hebben ze het zelf allemaal opgevreten.quote:Op woensdag 5 december 2018 15:57 schreef gelestipjes het volgende:
hier hebben we helemaal niks gehad, we hebben er zelfs nog naar gevraagd, maar nee, dit jaar zat het er niet in.
Krijgen we die kerstcode niet altijd begin december? Dus dat kan dan nog wel.
er is niks misgegaan, we hebben het aan de teamcoach gevraagd en we krijgen gewoon niks, blijkbaar kregen alleen postbezorgers wat.quote:Op woensdag 5 december 2018 16:24 schreef bmp80 het volgende:
[..]
Probeer even voorzichtig bij je planner of teamleider. Er is vast iets logistiek verkeerd gegaan. Of misschien hebben ze het zelf allemaal opgevreten.
komt door het teveel plussen,is het budget opquote:Op woensdag 5 december 2018 15:38 schreef gelestipjes het volgende:
Hebben ze de sinterklaasattentie nu ook al wegbezuinigd? Of moeten we dat kaartje zien als de attentie? Voorgaande jaren kreeg je nog altijd chocola of een zakje strooigoed of zo, maar dit jaar kon er blijkbaar niks vanaf. Postbezorgers kregen wel een speculaaspop, maar misschien was het budget daarna op of zo.
dat is zeer zeker door de doelgroep voorbereidquote:Op woensdag 5 december 2018 16:39 schreef VixenFromHell het volgende:
De postbezorgers kregen hier op het depot iets uitgedeeld, en de postbodes zeiden later wel dat zij niets kregen
Hier 3 tassen Tony pakjes rondgebracht, tassen met dus alleen die pakjes... en dan krijg je dit:
[ afbeelding ]
Binnen ook het vermelde doosje ontvangen. Rare verschillen weer.quote:Op woensdag 5 december 2018 16:31 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
er is niks misgegaan, we hebben het aan de teamcoach gevraagd en we krijgen gewoon niks, blijkbaar kregen alleen postbezorgers wat.
Zat me laatst te verbazen hoe die dingen voorbereid werden door mijn collega's. Opzich waren ze prima in de bundels te verwerken. Dat was dan ook wat ik deed. De rest flikkerde ze allemaal in de pakjestassenquote:Op woensdag 5 december 2018 17:42 schreef VixenFromHell het volgende:
Het was soms een halve straat, en soms ook echt 1 los pakje met stiekjes eromheen en briefje erop
Dat is volgens mij niet meer terug te zien. Hier lezen ze het vaak ook niet. Nu maak ik maar een screenshot van het bezwaar.quote:Op woensdag 5 december 2018 15:18 schreef k0fferbak het volgende:
Weet iemand waar ik mijn bezwaar op het rooster kan zien? Ik heb afgelopen vrijdag bezwaar ingediend, maar zie het nergens. Heb zaterdag nog steeds 2 wijken staan. Ga echt niet weer tot 19:00 lopen, dat is in het bos echt niet te doen.
Van mijn rooster maak ik altijd een printscreen, van m'n bezwaar ook maar gaan doen danquote:Op woensdag 5 december 2018 18:49 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Dat is volgens mij niet meer terug te zien. Hier lezen ze het vaak ook niet. Nu maak ik maar een screenshot van het bezwaar.
Kerstcode komt altijd pas na 5 december. Meestal een dag of 2/3 daarna.quote:Op woensdag 5 december 2018 15:57 schreef gelestipjes het volgende:
hier hebben we helemaal niks gehad, we hebben er zelfs nog naar gevraagd, maar nee, dit jaar zat het er niet in.
Krijgen we die kerstcode niet altijd begin december? Dus dat kan dan nog wel.
Dat is toch echt van een ongekende treurnis eigenlijk?quote:Op woensdag 5 december 2018 16:31 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
er is niks misgegaan, we hebben het aan de teamcoach gevraagd en we krijgen gewoon niks, blijkbaar kregen alleen postbezorgers wat.
Ik snap de gedachte ook niet helemaal. Als je iemand ergens anders/meer laat lopen dan bel je toch even om dat te bespreken? En als je dat niet doet dan moet je tenminste even kijken of er geen bezwaar is ingediend.quote:Op woensdag 5 december 2018 19:34 schreef k0fferbak het volgende:
[..]
Van mijn rooster maak ik altijd een printscreen, van m'n bezwaar ook maar gaan doen dan. Vreselijk dat je overal altijd maar achteraan moet bellen.
Mij is verteld dat het te veel werk voor de admie is om met postbezorgers te overleggen of zij iets extra's willen doen, en dat de admie daarom gewoon zonder overleg extra wijken op je rooster mag zetten, en dat je maar bezwaar moet maken als je het er niet mee eens bent. Wie zwijgt stemt toe.quote:Op woensdag 5 december 2018 20:45 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Ik snap de gedachte ook niet helemaal. Als je iemand ergens anders/meer laat lopen dan bel je toch even om dat te bespreken? En als je dat niet doet dan moet je tenminste even kijken of er geen bezwaar is ingediend.
Ook hier geldt weer: het is eigenlijk toch niet te geloven? Nou kennen we PostNL allemaal dus ik geloof het meteen. Ik had ook niet de illusie dat ze bij de admie een beetje uit hun neus zitten te vreten en uit onwil niet communiceren maar het is toch te debiel voor woorden gewoon dat dit de normale gang van zaken is binnen zó'n groot bedrijf?quote:Op woensdag 5 december 2018 21:43 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Mij is verteld dat het te veel werk voor de admie is om met postbezorgers te overleggen of zij iets extra's willen doen, en dat de admie daarom gewoon zonder overleg extra wijken op je rooster mag zetten, en dat je maar bezwaar moet maken als je het er niet mee eens bent. Wie zwijgt stemt toe.
Dat is nog tot daaraan toe, maar bij ons heeft de admie er ook nog een handje van om NADAT je het rooster hebt goedgekeurd wijzigingen aan te brengen. En als ze je al bellen om te vragen of je het goed vindt dat ze jou op een andere wijk hebben gezet (en jouw wijk aan een ander gegeven) en je zegt dat je niet akkoord bent, dan zeggen ze soms doodleuk dat het niet anders kan en dat je het maar moet accepteren. Dus dat is wat onze admie blijkbaar onder overleggen verstaat.
Wat denk je zelf?quote:Op donderdag 6 december 2018 10:56 schreef Globetrottertje het volgende:
Krijgen we er dit jaar met knj geen tijd bij, bij de basistijd?
3 daldagen zouden automatisch de tijden van een piekdag moeten krijgen. Met nadruk op "zouden"quote:Op donderdag 6 december 2018 10:56 schreef Globetrottertje het volgende:
Krijgen we er dit jaar met knj geen tijd bij, bij de basistijd?
Zoals gewoonlijk is het weer even niet gelukt...quote:Vrijdag 14, woensdag 19 en vrijdag 21 december werken we als op een piekdag.
Let op! Er zijn dan op sommige depots ook meer beleveringen met ochtend- en middagwijken.
Volgens afspraak met de OR komen de basistijden van de dinsdag in je rooster. Helaas is dat niet tijdig gelukt voor het rooster van aankomende week. Het is uiterlijk woensdag 12 december om 23:59 zichtbaar voor jou in Mijn werk. Je ontvangt hierover een bericht. Houd hier rekening mee met het goedkeuren van je rooster. Het aanvragen van meer/minder tijd op basis van gewerkte tijd is betaalde tijd blijft van toepassing.
Probleem met die stickers is dat er op staat dat we het hebben geopend en weer hebben dichtgemaakt. Die dingen lijken net een soort schuldbekentenis.quote:Op donderdag 6 december 2018 20:16 schreef V__L_N het volgende:
Wij hebben van die handige stikkers daarvoor. Plak je hem gewoon dicht. Ik plak die ook op beschadifde pakjes of tijdschriften. Ideaal.
Boze mensen zijn altijd lastig. Meestal helpt het om te zeggen dat het me spijt en dat ik er een melding van ga maken.
Fijn en je treft het met je teamcoach. Ik denk dat de meeste TC's dat tijdens hun carrière nog nooit hebben gezegd.quote:Op donderdag 6 december 2018 23:15 schreef Rijstwafel77 het volgende:
Ik heb altijd voor 1 adres meerdere pakketten, elke dag opnieuw. Maar ze zijn nooit thuis en de buren ook niet. Kost vaak zoveel tijd..
Verder werk ik nu iets langer dan een maand bij postNL als bezorger en het bevalt mij echt heel goed! Teamcoach is ook tevreden, dus dat is wel fijn!
Ik heb anders een keer een officieel compliment via mijn teamleider gekregen hoor. Mét bijbehorend velletje 'bedankt' postzegels.quote:Op vrijdag 7 december 2018 08:43 schreef diesnelle het volgende:
[..]
Fijn en je treft het met je teamcoach. Ik denk dat de meeste TC's dat tijdens hun carrière nog nooit hebben gezegd.
Hoe halen ze het in hun hoofd te dreigen met acties tijdens de periode waarin je het bedrijf het hardst kunt raken? Onbegrijpelijk!quote:Wij vinden het onbegrijpelijk en onverstandig dat FNV dit doet. Dit is de drukste periode van het jaar.
quote:Op vrijdag 7 december 2018 09:14 schreef Rafierafie het volgende:
FNV dreigt met acties bij PostNL
En vervolgens:
Reactie PostNL op ultimatum FNV
[..]
Hoe halen ze het in hun hoofd te dreigen met acties tijdens de periode waarin je het bedrijf het hardst kunt raken? Onbegrijpelijk!
14 dec is al niet geluktquote:Op donderdag 6 december 2018 15:10 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
3 daldagen zouden automatisch de tijden van een piekdag moeten krijgen. Met nadruk op "zouden"
Die zakjes worden hier wel in de voorbereiding gebruikt, maar echt niet op straat. We moeten wel zo'n excuuskaartje bij de kapotte post gooien als ze hem in de voorbereiding gemist hebben.quote:Op donderdag 6 december 2018 21:22 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Probleem met die stickers is dat er op staat dat we het hebben geopend en weer hebben dichtgemaakt. Die dingen lijken net een soort schuldbekentenis.
Voor kapotte zooi hoor je eigenlijk van die ziplock-zakjes bij je te hebben.
Precies! De bedoeling van een staking is toch juist om bedrijf en klanten zo veel mogelijk te ontzien? Daarom staken onderwijzers ook altijd op zondag, en NS-personeel alleen midden in de nacht.quote:Op vrijdag 7 december 2018 09:14 schreef Rafierafie het volgende:
FNV dreigt met acties bij PostNL
En vervolgens:
Reactie PostNL op ultimatum FNV
[..]
Hoe halen ze het in hun hoofd te dreigen met acties tijdens de periode waarin je het bedrijf het hardst kunt raken? Onbegrijpelijk!
het gewicht van die folder staat toch gewoon in de app? Ik heb die folder niet, maar kan wel zien dat ik er 1 van 30 gram heb en 1 van 40.quote:Op vrijdag 7 december 2018 20:05 schreef Rijstwafel77 het volgende:
Morgen zinzi huis aan huis. Kan ik dat vergelijken met ah kerstspecial? Of is het lichter?
Gek, want hier worden we juist aangemoedigd om ze te gebruiken. Liggen hele stapels op het depot.quote:Op vrijdag 7 december 2018 12:16 schreef bmp80 het volgende:
[..]
Die zakjes worden hier wel in de voorbereiding gebruikt, maar echt niet op straat. We moeten wel zo'n excuuskaartje bij de kapotte post gooien als ze hem in de voorbereiding gemist hebben.
Mwah, ik zou het ook een belachelijke actie vinden om eerlijk te zijn, na dat fiasco van vorig jaar dit jaar ook nog eens even gaan staken in de knj periode.quote:Op vrijdag 7 december 2018 09:14 schreef Rafierafie het volgende:
FNV dreigt met acties bij PostNL
En vervolgens:
Reactie PostNL op ultimatum FNV
[..]
Hoe halen ze het in hun hoofd te dreigen met acties tijdens de periode waarin je het bedrijf het hardst kunt raken? Onbegrijpelijk!
Dat probleem had ik ook. Het helpt enigszins als je het vest aan de achterkant wat naar beneden trekt, maar als je het vest met post vult en enigszins open hebt staan (je moet wel, anders kun je de adressen niet goed lezen), dan hangt het gewicht vooral aan je schouders en nek, en rust het nauwelijks op je heupen. Alleen met het vest in de gesloten fietsstand rust het meeste gewicht op je heupen.quote:Op vrijdag 7 december 2018 20:35 schreef gelestipjes het volgende:
Ik probeerde het postvest net even, maar is het normaal dat je al het gewicht vooral in je nek voelt of doe ik wat verkeerd of zo?
Heb zelfs dat stomme instructiefilmpje er nog weer bij gezocht, daar heeft ze het over dat het gewicht op je heupen komt, nou, dat ervaar ik niet zo, voel het alleen in mijn nek, zelfs met een leeg vest al.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |