Die pompen vervangen door pompen die het afval 100% filteren. Dan drijft die vlek na een tijdje de verte in.quote:Op zondag 24 november 2019 20:27 schreef Belg het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe krijg ik die grote poepvlek weg?
Speel in een map zonder/niet veel water stroming
Is prima te de doen hoor op de PS4. Het heb er talloze uren inzitten en mooie steden gebouwd.quote:
Heb het spel ook ooit op de console gekocht en voor een beginner is het wel leuk.quote:Op zondag 9 februari 2020 09:08 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Is prima te de doen hoor op de PS4. Het heb er talloze uren inzitten en mooie steden gebouwd.
Ja dat weet ik. Building games zijn vrijwel altijd beter op de PC.quote:Op zondag 9 februari 2020 09:57 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Heb het spel ook ooit op de console gekocht en voor een beginner is het wel leuk.
Alleen toen ik het vaker ging spelen zat ik steeds op de limiet van de map qua grootte. En je mogelijkheden zijn natuurlijk veel minder.
Ik zie je dat je de mod hebt voor wat betreft waterbronnen. Ik doe het gewoon zo, dan heb je:quote:Op zondag 24 november 2019 20:27 schreef Belg het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe krijg ik die grote poepvlek weg?
Speel in een map zonder/niet veel water stroming
Heb eventjes een uur of 2 gespeeld om het in de vingers te krijgen, ben daarna verder gegaan met een game die ik had geleend en dus eerder af wilde maken.quote:Op zondag 9 februari 2020 09:08 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Is prima te de doen hoor op de PS4. Het heb er talloze uren inzitten en mooie steden gebouwd.
Heb je ook naar de laatste aflevering van Biffa gekeken?quote:Op zondag 9 februari 2020 14:23 schreef TechnoCat het volgende:
[..]
Ik zie je dat je de mod hebt voor wat betreft waterbronnen. Ik doe het gewoon zo, dan heb je:
1. Geen vervuild zeewater
2. Geen zuivering installatie nodig
Je maakt gewoon een gaatje in de grond, 1 gedeelte wat hoger dan de andere, twee waterbronnen, de ene hoger dan de andere, bij de hogere vang je je schoon water op en wat er over blijft spoelt naar beneden naar de andere waterbron, die je dan op heel laag instelt zodat het eigenlijk meer op een zuig systeem lijkt en je poeperij gaat zo de grond in. Geen gedoe met zuiveringstoestanden. :-)
[ afbeelding ]
wait.. de laatste die ik gezien heb was over 2 nieuwe features in TM:PEquote:Op zondag 9 februari 2020 15:11 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Heb je ook naar de laatste aflevering van Biffa gekeken?
Die is ook erg recent, maar in de laatste (Teaville denk ik) legt hij ook zo'n zuiveringsinstallatie aan, op zowat exact dezelfde manier als in jouw postquote:Op zondag 9 februari 2020 17:49 schreef mschol het volgende:
[..]
wait.. de laatste die ik gezien heb was over 2 nieuwe features in TM:PE
niet mijn manierquote:Op zondag 9 februari 2020 17:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Die is ook erg recent, maar in de laatste (Teaville denk ik) legt hij ook zo'n zuiveringsinstallatie aan, op zowat exact dezelfde manier als in jouw post
Ja, maar deze methode is niet nieuw voor mij, want ik doe dit al tijden. Het komt uit deze video:quote:Op zondag 9 februari 2020 15:11 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Heb je ook naar de laatste aflevering van Biffa gekeken?
Download een goede map van de workshop en/of vorm de stad naar de contouren van het landschap. Ik heb recent deze map gevondenquote:Op donderdag 26 maart 2020 20:18 schreef PzKpfw het volgende:
Heb dit spel misschien al wel twee jaar in m'n bibliotheek staan. Paar keer geprobeerd maar eindig op de een of andere manier elke keer met 'saaie' grid-steden. Hoe lossen jullie dit op? Je bent telkens geneigd om in efficiënte blokken te bouwen.
Bedankt voor de tip, zal er eens naar kijken. Blijft zo'n map ook altijd goed werken? Soms heb je weleens dat mods bijvoorbeeld gele kuren gaan vertonen bij updates van het spel ofzo.quote:Op donderdag 26 maart 2020 20:39 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Download een goede map van de workshop en/of vorm de stad naar de contouren van het landschap. Ik heb recent deze map gevonden![]()
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1976659526
Cities Skylines is trouwens tot en met zondag gratis te spelen![]()
Helaas zijn er heel veel mods weer stuk![]()
Gelukkig worden ze fucking snel geupdate![]()
Over het algemeen blijven maps altijd wel goed werken, die zijn redelijk onafhankelijk van grote game updates. Zeker als het 'vanilla' maps betreft die verder geen speciale gemodde zaken hebben. Kwestie van de beschrijving lezenquote:Op donderdag 26 maart 2020 21:03 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, zal er eens naar kijken. Blijft zo'n map ook altijd goed werken? Soms heb je weleens dat mods bijvoorbeeld gele kuren gaan vertonen bij updates van het spel ofzo.
Zoals eerder al aangegeven kan een map al een groot verschil maken, zeker als het een map is met al een basis wegennetwerk. Dan ben je eerder geneigd om daarin verder te bouwen in plaats van die standaard grid lay-outs.quote:Op donderdag 26 maart 2020 20:18 schreef PzKpfw het volgende:
Heb dit spel misschien al wel twee jaar in m'n bibliotheek staan. Paar keer geprobeerd maar eindig op de een of andere manier elke keer met 'saaie' grid-steden. Hoe lossen jullie dit op? Je bent telkens geneigd om in efficiënte blokken te bouwen.
Ik zat alleen nog met Network Extensions 2 die een error gaf, maar iemand anders heeft het gepatchedquote:Op zaterdag 28 maart 2020 12:16 schreef mschol het volgende:
gisteren geconstateerd dat mijn belangrijkste mods al up to date waren, binnen 24h na release
Enige die bij mij nog niet goed werkt is Surface Painter. En bij Network Extensions 2 moet je de tiny roads uitzetten maar die gebruikte ik toch al nooit.quote:Op zaterdag 28 maart 2020 12:16 schreef mschol het volgende:
gisteren geconstateerd dat mijn belangrijkste mods al up to date waren, binnen 24h na release
ik gebruik citrix reciever 4.3 ofzo en daarmee werkt het welquote:Op zaterdag 28 maart 2020 14:24 schreef Fred het volgende:
Gisteren de nieuwste DLC gekocht en na maanden het spel opgestart. Althans, dat was de bedoeling... Blijkt dat de Citrix Receiver die mijn werk gebruikt conflicteert met Cities Skylines![]()
Beste onhandig aangezien ik mijn laptop voor zowel de game als werk gebruik.
citrix heeft een issue met unity, en daar zijn een hoop games mee gebouwd, en citrix lijkt het dus niet op te lossenquote:Op zaterdag 28 maart 2020 15:55 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
11 juni 2019 voor het laatste gespeeld. Te druk met andere dingen. Citrix vind ik bij wel meer zaken problemen geven.
Ben blij dat mijn huidige werkgever geen Citrix gebruikt.quote:Op zaterdag 28 maart 2020 15:57 schreef mschol het volgende:
[..]
citrix heeft een issue met unity, en daar zijn een hoop games mee gebouwd, en citrix lijkt het dus niet op te lossen
Is daar geen mod voor?quote:Op zaterdag 28 maart 2020 14:24 schreef Fred het volgende:
Gisteren de nieuwste DLC gekocht en na maanden het spel opgestart. Althans, dat was de bedoeling... Blijkt dat de Citrix Receiver die mijn werk gebruikt conflicteert met Cities Skylines![]()
Beste onhandig aangezien ik mijn laptop voor zowel de game als werk gebruik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |