Mijn tegenstanders hebben dat ook dus het is nog steeds eerlijk. Dus leuk imho.quote:Op dinsdag 4 december 2018 11:51 schreef MMaRsu het volgende:
Hoe kan je plezier ondervinden aan autoaim?
Dat is ook mogelijkquote:Op dinsdag 4 december 2018 12:22 schreef Mike-The-Situation het volgende:
[..]
Volgens mij is de conclusie dat jij van grinden houdt.
Zondagavond ben ik 2 keer eraf gegooid, ook 1x met een vol paard met pelts.. Das zeker irritant.quote:Op dinsdag 4 december 2018 13:26 schreef Sjemmert het volgende:
Vind het jagen ook leuk om te doen, probleem is alleen dat ik 9 vd 10 keer gedisconnect wordt voor ik alles weer naar een butcher kan brengen. Dat begint wel behoorlijk irritant te worden.
Jij zit op xbox geloof ik he. Op PS4 heb ik 1 avond gehad dat het redelijk ging met om de anderhalf a 2 uur een disconnect. Normaal wordt ik om het kwartier zo'n beetje eruit gegooid en heb ik gemiddeld zo'n 3 a 4 pogingen nodig om überhaupt te kunnen joinen.quote:Op dinsdag 4 december 2018 13:28 schreef rival het volgende:
[..]
Zondagavond ben ik 2 keer eraf gegooid, ook 1x met een vol paard met pelts.. Das zeker irritant.
Tot zondagavond heb ik nog geen probleem gehad. Gelukkig daarna ook niet meer.
Oh dat is net als het begin van GTA eigenlijk.. waardeloos.quote:Op dinsdag 4 december 2018 13:40 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Jij zit op xbox geloof ik he. Op PS4 heb ik 1 avond gehad dat het redelijk ging met om de anderhalf a 2 uur een disconnect. Normaal wordt ik om het kwartier zo'n beetje eruit gegooid.
Zie ik niet op de newswire van Rockstar? Waar las je dat?quote:Op dinsdag 4 december 2018 16:21 schreef RickoKun het volgende:
Las ik nou dat donderdag de beta afgelope is?
4chan, maar die lopen vast weer te trollen.quote:Op dinsdag 4 december 2018 16:25 schreef rival het volgende:
[..]
Zie ik niet op de newswire van Rockstar? Waar las je dat?
Soms hebben ze info die nog niet officieel is vrij gegeven..... Maar dit lijkt me wel erg snel.quote:Op dinsdag 4 december 2018 16:32 schreef RickoKun het volgende:
[..]
4chan, maar die lopen vast weer te trollen.
Zal inderdaad dikke bullshit zijn!quote:Op dinsdag 4 december 2018 16:48 schreef rival het volgende:
[..]
Soms hebben ze info die nog niet officieel is vrij gegeven..... Maar dit lijkt me wel erg snel.
Ze hopen deze week al met een update te komen lees ik net op hun insta.quote:Op dinsdag 4 december 2018 16:53 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Zal inderdaad dikke bullshit zijn!
Naja, beter om! Maar ben wel benieuwd wanneer er een nieuwe update komt ofzo.
Dat is ook mijn favoriete plek maar begint onderhand druk te worden.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:14 schreef rival het volgende:
[..]
Elke 5 ranks die je omhoog gaat krijg je een treasure map. Als je die map bekijkt verschijnt de treasure locatie op je radar. De inhoud hiervan varieert maar je kan uitgaan van ongeveer 100 dollar per stuk. (das echt hooguit 15 minuten werk per stuk)
Gisteren ben ik zelf wat effectiever geworden met het jagen, iets van ongeveer 100 per half uur. (soms 80, soms 120)
Jullie noemen het grinden maar ik doe eigenlijk wat ik leuk vind, jagen. Tot op zeker hoogte dan wel, want gisteravond heb ik niks anders dan jagen gedaan en dat wordt wel erg repetitief
Jullie kennen allemaal dat stuk boven St Denis wel neem ik aan. Ik maak daar nu een smaller rondje dan ik eerst deed. Komende vanaf de butcher in St Denis blijf ik het spoor volgen richting het Noorden.
Ik hou dan vanaf het spoor de hele tijd de waterkant in de gaten. Spoon, Crane, Egret, Heron, Pelican en Loonbird(?) zijn de duurdere vogels. Die zitten daar onbeperkt.
Maar als ik dan ineens 4 kalkoenen zie lopen schiet ik die ook. Ze zitten altijd vlak bij elkaar, 10x plump meat en 10x turkey feather is toch weer 8.50 in een minuutje.
En de kleinere Alligators schiet ik, die kan je blijven stowen. (3,50 voor een perfect) Daar neem ik ook nog een karkas van mee terug dat is weer 6.50 extra. Een Whitetail Buck zie je soms in het bovenste gedeelte van mijn vlak dat karkas is zelfs 10 dollar.
Ik rij dus via het spoor/waterkant omhoog tot bovenste stuk van het rode vlak, dan rij ik datzelfde stuk weer terug. 30 minuten werk ongeveer.
[ afbeelding ]
Klopt. Ook Thyme en Oregano. Die doen hetzelfde met je stamina en je Dead eye.quote:Op woensdag 5 december 2018 11:48 schreef moetdatzolang het volgende:
[..]
Dat is ook mijn favoriete plek maar begint onderhand druk te worden.
Ook handig; in het midden aan de linkerkant van de railsplitsing en ook rechtsboven bij de inham staat mint. Samen met krokodillenvlees krijg je alle cores vol en de mint geeft een gele health core voor 1 dag.
Koken kan links waar de hideout soms verschijnt.
Huh? Waar heb je express voor je rifle vandaan? Geloot? Ik heb er 8 voor mijn revolver.quote:Op woensdag 5 december 2018 12:52 schreef rival het volgende:
[..]
Klopt. Ook Thyme en Oregano. Die doen hetzelfde met je stamina en je Dead eye.
Het wisselt erg maar soms is het inderdaad belachelijk druk. Wel grappig als dat goed gaat met een man of 5. Maar gisteren begonnen 2 mij aan te vallen. Pech voor hun dat ik net Express bullets in mijn rifle had zitten.
Gang hide outs en dan alle boxen en lijken looten. krijg je soms 5 of 6 expres bullets per x.quote:Op woensdag 5 december 2018 14:15 schreef moetdatzolang het volgende:
[..]
Huh? Waar heb je express voor je rifle vandaan? Geloot? Ik heb er 8 voor mijn revolver.
Iemand die zo zijn kills moet maken is meestal ook niet 1 van de betere tegenstanders.... Ik ga er ook meteen achteraan.quote:Op woensdag 5 december 2018 14:15 schreef moetdatzolang het volgende:
Zijn inderdaad spawncampers en lopen redelijk wat gestoorde gasten rond. Net nog een, sta ik een beest te skinnen en jit het niet een headschot. Ga er dan als een speer achteraan. Heb hem toen gelijk 2x achter elkaar doodgeschoten met repeating shotgun. Gast schreeuwen in spaans. Ik ben toen naar de butcher gegaan, hij mij achtervolgen en terwijl l ik met de butcher bezig was gooie hij dynamiet naar mijn mij of mij paard. Ben maar van die server afgegaan, heb daar niet veel trek in.
Ik had bij die hideouts vaak een error, heb die dus al ff niet meer gedaan.quote:Op woensdag 5 december 2018 14:19 schreef rival het volgende:
[..]
Iemand die zo zijn kills moet maken is meestal ook niet 1 van de betere tegenstanders.... Ik ga er ook meteen achteraan.
En dan killen tot er ineens staat dat IK () voor parlay heb gekozen.
Ik heb geen idee.quote:Op woensdag 5 december 2018 14:54 schreef moetdatzolang het volgende:
[..]
Ik had bij die hideouts vaak een error, heb die dus al ff niet meer gedaan.
Parley krijg je toch bij 3 kills? Bij 2 stoppen dus
Trouwens als jij bij de spelers kijkt die online zijn zie je ofwel een rondje of een kruisje. Ik heb de indruk dat de kruisjes de bad guyes zijn. Klopt dat?
Jij hebt 100% story mission?quote:Op woensdag 5 december 2018 14:57 schreef rival het volgende:
[..]
Ik heb geen idee.
Weet wel dat mijn eer vooral max laag is/was, maar ik ben geen eikel die zomaar een jagend iemand aan gaat vallen ofzo. Dus dan zou je denken "oeh rotte appel" terwijl ik hartstikke braaf ben....
Dankzij 2 avonden jagen was ik wel iets van 75% goed geworden waardoor ik de laatste 25% story kon doen, mooi meegenomen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |