Welkequote:Op vrijdag 23 november 2018 22:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
Het is nog rustig hier, denk dat het beest nog ligt te slapen.
Ik zit nog steeds die link van jou te kijken en luisteren.quote:Op vrijdag 23 november 2018 22:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
Het is nog rustig hier, denk dat het beest nog ligt te slapen.
Best laf, een ander een rel laten veroorzaken, en dan afhaken zeker.quote:Op vrijdag 23 november 2018 22:42 schreef Ghostbuster het volgende:
Doe net of ik gek ben, ik hou wel van een beetje actie ook, kom er maar in Petz
Ik kan er ook van genieten.quote:Op vrijdag 23 november 2018 22:42 schreef Gooddeal het volgende:
[..]
Ik zit nog steeds die link van jou te kijken en luisteren.![]()
Soort van ziel rakend.
quote:Op vrijdag 23 november 2018 22:25 schreef Ghostbuster het volgende:
Lekker met je kleedjedekentje worteltjes eten
Ik was wel in de Appie waar ik niet of nauwelijks kom... dus mn dingen gekocht , maar niets gezien .. Herinnerde me van de vorige keer dat het bij de service balie te koop was .. zag niets en er stond een rij dus toch maar besloten om ook niet te gaan vragen ... Voelt goedquote:Op vrijdag 23 november 2018 23:39 schreef Ghostbuster het volgende:
Trouwens.. geen impulsaankoop gevaar ik kwam bij de Appie binnen, overal borden Google Home mini uitverkocht
Nou de Airfryers en andere dingen stonden bij de groente hierquote:Op vrijdag 23 november 2018 23:44 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik was wel in de Appie waar ik niet of nauwelijks kom... dus mn dingen gekocht , maar niets gezien .. Herinnerde me van de vorige keer dat het bij de service balie te koop was .. zag niets en er stond een rij dus toch maar besloten om ook niet te gaan vragen ... Voelt goed
In de winkel heb ik niets gezien ... boeien.. ik heb al een andere Airfryerquote:Op vrijdag 23 november 2018 23:44 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Nou de Airfryers en andere dingen stonden bij de groente hier
quote:
Dat gaat echt verdwijnen, mits ze weer wat ontdekken dat airfryeren in een kwaad daglicht zet ..quote:
man man man, neem dan ook patatquote:Op zaterdag 24 november 2018 00:04 schreef BoonDockSaint het volgende:
Een keer friet gemaakt in zon ding![]()
![]()
Vind het persoonlijk lekkerder dan die Lonka troepquote:Op zaterdag 24 november 2018 00:23 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]Of dat trek in Patat vervangt fucking wortel
Ook datquote:Op zaterdag 24 november 2018 00:30 schreef chufi het volgende:
Ja dan stinkt de hele keuken zeker weer
Heb het eind al ergens gelezen. Wil 'm toch ook nog wel een keertje kijken. Laat maar weten wat je ervan vond.quote:Op zaterdag 24 november 2018 00:32 schreef TillyB het volgende:
Ik ga A star is born kijkenschijnt janken te worden
Ok goedgekeurdquote:Op zaterdag 24 november 2018 00:39 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Doritos nacho cheese en Hertog Jan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |