tot je controle krijgt..quote:Op donderdag 22 november 2018 07:28 schreef Basp1 het volgende:
Met kratten bier werkt dat nog beter daar zitten 24 flesjes in en je scant er maar 1.
quote:Op donderdag 22 november 2018 07:20 schreef SmartWatch het volgende:
Ik was dus met een paar vrienden naar de Albert Heijn geweest om wat Red Bull te halen.
Onzin. Het is 'gewoon' goedkoper om minder cassieres te hebben dan één dief die iets niet afrekent.quote:Op donderdag 22 november 2018 07:53 schreef Argo het volgende:
En dat grapje van mensen die dingen pikken wordt gewoon doorgerekend aan de andere klanten. Prachtig systeem ja. De AH waar ik ga wordt wel gecontroleerd gelukkig.
Ja voor de AH wel ja. Voor de maatschappij gaat het weer meer kosten als consument en inwoner van NL wordt je geklootquote:Op donderdag 22 november 2018 07:54 schreef Handleiding het volgende:
[..]
Onzin. Het is 'gewoon' goedkoper om minder cassieres te hebben dan één dief die iets niet afrekent.
# fake newsquote:Op donderdag 22 november 2018 07:20 schreef SmartWatch het volgende:
Ik was dus met een paar vrienden
quote:Op donderdag 22 november 2018 07:20 schreef SmartWatch het volgende:
Mijn vriend zei dat we de zelfscan moesten pakken zodat we goedkoper uit waren
Die arme aandeelhouders van Ahold N.V....quote:Op donderdag 22 november 2018 08:05 schreef RedShoe het volgende:
Te triest voor woorden. Winkeldiefstal noemt men dat, god wat sneu.
ofterwijl je komt er gewoon mee wegquote:Inleiding
Iedere klant die gaat zelfscannen bij Albert Heijn krijgt te maken met controles. Afhankelijk van het niveau van de klant in het Zelfscansysteem, krijgt een klant een partiële controle (steekproef) of een volledige controle.
Zodra een klant de Bonuskaart op een betaalpaal scant, berekent het systeem of de klant controle heeft en zo ja, wat voor controle. We kennen hierin vier niveaus:
Niveau 1 - Altijd controle
Niveau 2 - Regelmatig controle
Niveau 3 - Soms controle
Niveau 4 - Laagste controlekans
In eerste instantie krijgen alleen de klanten in niveau 1 een volledige controle en de klanten in de overige niveaus een partiële controle. Alleen wanneer de partiële controle mislukt, krijgt die klant alsnog een volledige controle. Na het uitvoeren van de volledige controle, bepaalt het systeem op welk niveau de klant de volgende boodschappentrip start. Iedere klant start bij de eerste keer zelfscannen op niveau 3, het op één na hoogste niveau.
Tijdens een controle vergelijkt het systeem de EAN nummers die de klant heeft gescand met de EAN nummers die de medewerker scant. Indien dit niet overeenkomt mislukt de controle.
Zwarte lijst
Als een klant veelvuldig fouten maakt bij het zelfscannen kan hij of zij op de zwarte lijst komen te staan. Dit is automatisch het geval indien de klant binnen 90 dagen meer dan ¤ 25 aan totaal controleverschil heeft wat uit minimaal 3 foutieve controles blijkt. Zodra een klant op deze lijst staat kan hij of zij geen handscanner meer uitnemen. Je kunt de klant niet handmatig van de zwarte lijst afhalen of erop zetten.
quote:Op donderdag 22 november 2018 07:59 schreef Argo het volgende:
[..]
Ja voor de AH wel ja. Voor de maatschappij gaat het weer meer kosten als consument en inwoner van NL wordt je gekloot
quote:Op donderdag 22 november 2018 08:09 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Die arme aandeelhouders van Ahold N.V....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |