ha ha alcoholistquote:Op zaterdag 3 november 2018 22:39 schreef miaeak het volgende:
Ik krijg steeds de advertentie "waanzinnig wijnvoordeel" van de plus...
Ben je wel oud genoeg voor dit forum dan?quote:Op zaterdag 3 november 2018 22:41 schreef miaeak het volgende:
[..]
Zou je denken. Drink geen alcohol. En ben nog nooit dronken geweest.
Heeft in mijn geval niets met leeftijd te maken.quote:Op zaterdag 3 november 2018 22:41 schreef Driepink het volgende:
[..]
Ben je wel oud genoeg voor dit forum dan?
Dat deed ik daarvoor. Maar op een gegeven moment kon ik geen shoarma meer zien. Jaaaaaaaaren niet gegeten daarna. Die broodjes kebab echter.quote:Op zaterdag 3 november 2018 22:34 schreef aloa het volgende:
[..]
Ik vrat altijd een broodje shoarma na het stappen.
Ik ook hoor, maar heb nu mijn baard laten staan, dus nu niet meerquote:Op zaterdag 3 november 2018 22:42 schreef miaeak het volgende:
[..]
Heeft in mijn geval niets met leeftijd te maken.
Lol mijn ninja-edit heeft je quote verneuktquote:Op zaterdag 3 november 2018 22:43 schreef Driepink het volgende:
[..]
Ik ook hoor, maar heb nu mijn baard laten staan, dus nu niet meer
De ene tent is beter dan de ander idd.quote:Op zaterdag 3 november 2018 22:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat deed ik daarvoor. Maar op een gegeven moment kon ik geen shoarma meer zien. Jaaaaaaaaren niet gegeten daarna. Die broodjes kebab echter.Was een friettent gerund door een hele toffe Turk. Kreeg je zo'n kwart Turks brood, zooi sla, berg vlees en saus. Hmmmmmmm! Tent is helaas al jaren dicht anders zou ik er af en toe nog eentje gaan halen.
haat aan ninja editsquote:Op zaterdag 3 november 2018 22:44 schreef miaeak het volgende:
[..]
Lol mijn ninja-edit heeft je quote verneukt. Maar ik moet dus ook mijn id nog laten zien aan de kassa.
Baard laten staan gaat niet lukken denk ik.
lekker dan.quote:Op zaterdag 3 november 2018 22:49 schreef miaeak het volgende:
Heb nu een advertentie van een vent die met een hamer een spijker in z'n neus slaat...
WTF is dat voor advertentiequote:Op zaterdag 3 november 2018 22:49 schreef miaeak het volgende:
Heb nu een advertentie van een vent die met een hamer een spijker in z'n neus slaat...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |