oh ex-vriend dacht ik, dat verandert ook elke keerquote:Op maandag 29 oktober 2018 16:01 schreef An_0_Niem het volgende:
[..]
Wel een ex-vriendin die hem niet meer schijnt te willen
Hij was degene die het als eerste riep!!quote:
Dat dus.quote:Op maandag 29 oktober 2018 16:01 schreef StruisZVeugelT het volgende:
[..]
[..]
blijft een raar iets
neuken met gher ..en dan slapen bij Meik
heel raar die mind van Shell
quote:
Daarom ... ze gaat van Adriaan naar Mike.quote:Op maandag 29 oktober 2018 15:58 schreef Charmian het volgende:
Djiezus ze slaapt er alleen maar. Ze ligt toch niet bij mike in bed? En ger vindt het niet erg dat ze in de caravan bij adriaan ligt? Wat dat betreft ligt ze veiliger bij mike
Maar Shel wil zelf toch niet bij Mike? Ze keek niet bepaald enthousiastquote:Op maandag 29 oktober 2018 16:01 schreef StruisZVeugelT het volgende:
[..]
[..]
blijft een raar iets
neuken met gher ..en dan slapen bij Meik
heel raar die mind van Shell
Jawel, Gerrit heeft op zich niets tegen Adriaan maar hij haat Mikequote:Op maandag 29 oktober 2018 16:03 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Daarom ... ze gaat van Adriaan naar Mike.
Eigenlijk veranderd er niets.
Gerrit moet niet zeurenquote:Op maandag 29 oktober 2018 16:04 schreef Jian het volgende:
[..]
Jawel, Gerrit heeft op zich niets tegen Adriaan maar hij haat Mike
in de badjas voor de gasten van de B&B die blijven annuleren?quote:Op maandag 29 oktober 2018 16:03 schreef mazaru het volgende:
Waarom heeft die lullo zich eigenlijk aangekleed vanmorgen? Hij heeft alleen maar op bed gelegen.
[ afbeelding ]
Er is zelfs een wachtlijst.quote:Op maandag 29 oktober 2018 16:05 schreef Giggio het volgende:
[..]
in de badjas voor de gasten van de B&B die blijven annuleren?
Welnee, mooi was dat Merel haar mond gesnoerd werd met dat het hokje te klein was voor Jess en Jeff......twee bedden kunnen niet tegen elkaar aan want deur gaat dan niet meer open..... het is te klein voor ze.......quote:Op maandag 29 oktober 2018 16:03 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Daarom ... ze gaat van Adriaan naar Mike.
Eigenlijk veranderd er niets.
ja, daar mogen de gasten ook gewoon weer in hoor. Hij deelt zijn lichaamsgeurtje wel met die schuimpiesquote:Op maandag 29 oktober 2018 16:05 schreef Giggio het volgende:
[..]
in de badjas voor de gasten van de B&B die blijven annuleren?
quote:Op maandag 29 oktober 2018 16:04 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
3 man een hele dag en een dragline, 2 x vrachtwagen met platen.
Daar word voor duizenden euro's werk verricht voor die Silo.
viel er 1 uitquote:Op maandag 29 oktober 2018 16:04 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
3 man een hele dag en een dragline, 2 x vrachtwagen met platen.
Daar word voor duizenden euro's werk verricht voor die Silo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |