Lijkt me ook niet inderdaad. Maar goed, met Kökcü en El Boutchataoui zijn er al twee grote middenveldtalenten. Ik kan niet wachten totdat er een trainer komt die dat soort jongens ook minuten wil laten maken. Het is de toekomst van de club en de enige manier om weer transferbudget te creëren. Voor je de scouting en TD op orde hebt en winst op het aankoopbeleid gaat maken ben je minimaal vijf jaar verderquote:Op zondag 28 oktober 2018 17:39 schreef skysherrif het volgende:
Overigens niet teveel hoop hebben in Wouter Burger.
Jeetje, wat een taalgebruik, Scrummie.quote:Op zondag 28 oktober 2018 17:36 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Bosz is een enorme kankerdebiel.
Peter Bosz maakt wat losz.quote:Op zondag 28 oktober 2018 17:43 schreef O_o_ het volgende:
[..]
Jeetje, wat een taalgebruik, Scrummie.
Hebben die al eens in de selectie gezeten eigenlijk?quote:Op zondag 28 oktober 2018 17:42 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Lijkt me ook niet inderdaad. Maar goed, met Kökcü en El Boutchataoui zijn er al twee grote middenveldtalenten. Ik kan niet wachten totdat er een trainer komt die dat soort jongens ook minuten wil laten maken. Het is de toekomst van de club en de enige manier om weer transferbudget te creëren. Voor je de scouting en TD op orde hebt en winst op het aankoopbeleid gaat maken ben je minimaal vijf jaar verder
Kokcu heeft al gespeeld en gescoord in de beker tegen Gemertquote:Op zondag 28 oktober 2018 17:45 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hebben die al eens in de selectie gezeten eigenlijk?
Kokcu was wel mee op trainingskamp vorige winter dacht ik.
Botteghin is op dit moment beter dan Jan Arie.quote:Op zondag 28 oktober 2018 17:37 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Geertruida en Lewis.
Misschien kom je er dan na 10 wedstrijden achter dat die er ook niet klaar voor zijn, maar Botteghin én Van der Heijden zouden sowieso niet werken.
Overigens speelt Ajax ook gewoon hoge pressing met schildpad Blind achterin, dus Van der Heijden naast een snelle verdediger zou misschien nog wel kunnen.
Is Onana eigenlijk wel in beeld gekomen de eerste zes minuten?quote:Op zondag 28 oktober 2018 17:24 schreef skysherrif het volgende:
ontsla die vent eens en laat dirk niet de opvolger wordentwitter:VI_nl twitterde op zondag 28-10-2018 om 17:00:49Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vindt dat zijn ploeg het duel onder controle had tot de rode kaart van Jeremiah St. Juste: https://t.co/uzRafEJBBz reageer retweet
Maar te slecht aan de bal voor een systeem wat Bosz of vergelijkbare trainers willen spelenquote:Op zondag 28 oktober 2018 17:54 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Botteghin is op dit moment beter dan Jan Arie.
Die van Toornstra was smeriger, Juste was meer een botsing en erg lomp, hij wil de bal blokken maar blokt zijn voet.quote:
quote:Over de rode kaart was geen twijfel, met name door de snelheid en intensiteit waarmee het gebeurde, zo laat de arbiter weten aan FOX Sports. ,,Mijn assistent zei meteen dat het geel was, maar ik twijfelde ook al tussen geel en rood. Het was voor mij moeilijk waar te nemen. Uiteindelijk wordt hij gecheckt door de VAR en Danny Makkelie zei dat ik maar even moest gaan kijken omdat hij het een rode kaart vond.
Zelf gemaakt klaas?quote:
neequote:
Maar je staat wel achter de woorden?quote:
jaquote:Op zondag 28 oktober 2018 19:06 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Maar je staat wel achter de woorden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |