Wacht ff.. al die dingen kun je kopen en aandoen?quote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:07 schreef Nibb-it het volgende:
https://socialclub.rockstargames.com/games/rdr2/catalogue
Yepquote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:32 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Wacht ff.. al die dingen kun je kopen en aandoen?
Kiek al die opties dan.. niet alleen kleur veranderd maar vaak ook het patroon als je iets aanklikt.
Damn..
Natuurlijkquote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:34 schreef CamelNLD het volgende:
Is het spel al te koop bij de Intertoys?
quote:Bezorging
De bestelling wordt vandaag (25-10-2018) verzonden. De zending wordt gebruikelijk de volgende werkdag bij u aangeboden.
Waar is mijn pakketje nu? (Track & Trace)
Via deze link kunt u de zending in de gaten houden.
Werkt de link niet?
Geen nood. De Track & Trace code zal enkele uren na aanmelding bij onze pakketvervoerder door deze aan u gemaild worden. Het kan tot een werkdag duren voordat de verzendstatus zichtbaar wordt.
Contact informatie
Mocht u vragen over uw bestelling hebben dan kunt u onze klantenservice bereiken middels onderstaande gegevens. Vermeld bij vragen altijd uw bestelnummer (125259) zodat we u snel van dienst kunnen zijn.
Mail: webshop@gameshop-twente.nl
Bel: 053-4349239
Garantie & Retourneren
Producten in nieuwstaat mogen (mits ongeopend) binnen 14 dagen worden ingeruild. Voor gebruikte, geopende of defecte producten kunt u contact opnemen met onze klantenservice. Problemen met de activatie of dlc code? Hiervoor dient u contact op te nemen met de betrokken uitgever.
Met vriendelijke groet,
Gameshop Twente
www.gameshop-twente.nl
Zou wel lachen zijn als een hoop Nederlanders nu naar Duitsland rijden, helemaal blij thuiskomen en dan doorhebben dat het spel helemaal in het Duits isquote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:47 schreef LTVDK het volgende:
[ afbeelding ]
Meh in Duitsland lijkt het embargo verbroken
In europa heb je gewoon 1 release volgens mij (west europa)quote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:56 schreef Strani het volgende:
[..]
Zou wel lachen zijn als een hoop Nederlanders nu naar Duitsland rijden, helemaal blij thuiskomen en dan doorhebben dat het spel helemaal in het Duits is
Game Maniaquote:Op donderdag 25 oktober 2018 11:18 schreef PirE het volgende:
[..]
In de pc markt is digitaal stukken goedkoper. Maar naast de platformen (steam,origin etc.) heb je ook een hoop legale resellers van keys.
Bij de consoles mis ik dat wel, denk dat dat ook deels aan Sony/MS ligt ipv van bij de winkels. Kan je überhaupt ergens een digitale code voor een PS4 game kopen?
Als je deel 1 saai vond, betwijfel ik of je deel 2 wel gaat kunnen waarderen.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:23 schreef gniffie het volgende:
Ik hebhem toch gekocht jongons ;o terwijl ik deel 1 maar saai vond. De Amerikaanse special edition omdat ik hem toch digital wil hebben en het iets cheaper is. Morgenochtend kei hard knallen
klacht: morgen om 0530 de wekker die afgaat en dus pas morgen om 1530 kunnen startenquote:
Je zou maar tot 19.00 moeten werkenquote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:48 schreef vosss het volgende:
[..]
klacht: morgen om 0530 de wekker die afgaat en dus pas morgen om 1530 kunnen starten![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Flesje bier
Jouw beste oplossing nu is dat je een PS4 koopt en je xbox maar weer verkooptquote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:05 schreef GekkeGerrit- het volgende:
GVDZie net dat ik de PS4 versie besteld heb bij Bol (omdat ik vroegah altijd op PS speelde, maar heb deze nu niet meer), terwijl ik juist een paar weken geleden een Xbox One gekocht heb voor dit spel.
quote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:05 schreef GekkeGerrit- het volgende:
GVDZie net dat ik de PS4 versie besteld heb bij Bol (omdat ik vroegah altijd op PS speelde, maar heb deze nu niet meer), terwijl ik juist een paar weken geleden een Xbox One gekocht heb voor dit spel.
Heel veel winkels hebben geen games in hun assortiment maar kunnen er gewoon aankomen via hun leverancier.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:21 schreef LTVDK het volgende:
Toen deel 1 uitkwam werkte ik nog bij de Makro en kon ik hem gewoon ;s avonds meenemen uit de winkel. Maar volgens mij doen ze tegenwoordig niet zo heel veel meer met games?
De Intertoys in Landgraaf, ja?quote:Op donderdag 25 oktober 2018 13:58 schreef 7nightwing7 het volgende:
Locale intertoys belde me net. Filiaalmanager ken ik persoonlijk. Ze had een special edition voor me aan de kant gelegd. Fok gamemania
Makro is van hetzelfde bedrijf als Mediamarktquote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Heel veel winkels hebben geen games in hun assortiment maar kunnen er gewoon aankomen via hun leverancier.
Ga je ook nog een korting pakken?quote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:38 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Makro is van hetzelfde bedrijf als Mediamarkt. Maar vroeger hadden ze echt een flink assortiment, tegenwoordig staan er bij de lokale AH meer games dan daar, dus vraag me af of ze hem überhaupt wel gaan verkopen daar.
Edit: ja dus
[ afbeelding ]
Yesquote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:34 schreef The_Verve het volgende:
[..]
De Intertoys in Landgraaf, ja?
Nee te lang geleden dat ik daar heb gewerkt, krijg geen personeelskorting meerquote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:44 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ga je ook nog een korting pakken?
De enige games die ik bij mijn vorige werk verkocht waren de games die ik voor mezelf bestelde.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:49 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Nee te lang geleden dat ik daar heb gewerkt, krijg geen personeelskorting meer. Heb hem gewoon in de pre-order bij de MM om morgen op te halen.
Games hebben amper marge inderdaad, daarom is het eigenlijk nog knap dat een keten die puur draait op games als Game Mania nog bestaat, al zijn die natuurlijk niet heel scherp qua prijzen.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:57 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De enige games die ik bij mijn vorige werk verkocht waren de games die ik voor mezelf bestelde.
Ik kreeg altijd 10% korting en kon zien dat het winstpercentage van mijn werkgever 14% op de adviesverkoopprijs was. En die was nooit de goedkoopste. Met die 10% was ik meestal 1 of 2 Euro goedkoper uit dan de beste prijs online.
Echt, op de beste prijzen die je online kan vinden wordt nauwelijks iets verdiend. Daarom verkocht mijn werkgever ook geen games en bijvoorbeeld wel Dvd's, terwijl dat net zo min logisch was voor zijn assortiment.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iets voor de OP?
[ Bericht 5% gewijzigd door Nibb-it op 25-10-2018 19:22:51 ]
Hopelijk toch wel een One X dan, want van de 4 versies is de X veruit de beste en de gewone One de slechtste.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 18:05 schreef GekkeGerrit- het volgende:
GVDZie net dat ik de PS4 versie besteld heb bij Bol (omdat ik vroegah altijd op PS speelde, maar heb deze nu niet meer), terwijl ik juist een paar weken geleden een Xbox One gekocht heb voor dit spel.
Nou ja de pro en X liggen heeeel dicht bij elkaar in de buurt hoor.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 19:13 schreef vosss het volgende:
[..]
Hopelijk toch wel een One X dan, want van de 4 versies is de X veruit de beste en de gewone One de slechtste.
Van best naar slechtst: One X, PS4 Pro, PS4, One.
Ik word hier helemaal niet afgezeken. Wat is het het toch met die corporate ballwashers die gewoon zeggen ja joh laten we alle spellen een tijdslot erop zetten zodat mensen hun fysieke kopieen niet kunnen spelenquote:Op donderdag 25 oktober 2018 12:20 schreef Basp1 het volgende:
[..]
weer een inhoudelijk antwoord en dan dadelijk jezelf weer beklagen dat je hier afgezeken wordt.
Ehh nee. X is native 4k.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 19:28 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Nou ja de pro en X liggen heeeel dicht bij elkaar in de buurt hoor.
Of je moet vrij dicht op je scherm zitten. (tenminste zo begrijp ik het!)
Fquote:Op donderdag 25 oktober 2018 20:32 schreef MMaRsu het volgende:
Fuck it ik haal gewoon een Xbox One S bij de gamemania voor 150 ekkes en dan RDR2 voor 60 eu bij de MM vanavond. Ben ik klaar voor 210 euro.
Kan nergens een goedkope Ps4 scoren. Ik zou liever een normale Ps4 kopen en dan RDR2 erbij maar kan nergens een goedkope vinden. 2 hands boeit me ook niet..maar niemand heeft iets
nee hoorquote:Op donderdag 25 oktober 2018 19:28 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Nou ja de pro en X liggen heeeel dicht bij elkaar in de buurt hoor.
Of je moet vrij dicht op je scherm zitten. (tenminste zo begrijp ik het!)
Ik stuur je even een PM.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 20:32 schreef MMaRsu het volgende:
Kan nergens een goedkope Ps4 scoren. Ik zou liever een normale Ps4 kopen en dan RDR2 erbij maar kan nergens een goedkope vinden. 2 hands boeit me ook niet..maar niemand heeft iets
0p en 0fps op de Pc.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 14:56 schreef MMaRsu het volgende:
97 metacritic..
onder 1080p op xbox one.. iets van 800 bij nogwat en dips naar 20 frames.
Gast wat loop je nou te janken man jezus christusquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |