Foute interpretatie van Dolf de Kraaiquote:
Die grap kwam uit zijn tenen!quote:
Heb het idee dat Matthijs er niet gerust op is!quote:
Barry Hay.quote:Op maandag 22 oktober 2018 19:44 schreef alors het volgende:
Deze manzonnebril binnen op houden
Praten over een hond die je verantwoordelijkheidsgevoel gaf terwijl gewoon al kinderen hebt___!
We willen wel maar kunnen niet..... wat Nederland betreft dan!quote:
Maar wel om de golf van vluchtelingen die daardoor deze kant opkomen.quote:
In de omliggende landen zitten veel vluchtelingen uit Jemen!quote:Op woensdag 24 oktober 2018 19:20 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Maar wel om de golf van vluchtelingen die daardoor deze kant opkomen.
Jaren 70 waren echt tof om op te groeien.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 19:18 schreef Tomatenboer het volgende:
Misschien ben ik tenenkrommend conservatief wat dit betreft, maar ik ben blij dat ik niet in deze tijd opgroei maar in de jaren 80 en 90 ben opgegroeid.
Ach, toen hadden we ook televisie en een GameBoy etc. Toen lazen we een Donald Duck in plaats van een Ipad.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 19:18 schreef Tomatenboer het volgende:
Misschien ben ik tenenkrommend conservatief wat dit betreft, maar ik ben blij dat ik niet in deze tijd opgroei maar in de jaren 80 en 90 ben opgegroeid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |