Potver ja, dan ben ik al 2 maanden over naar het peutertopicquote:Op woensdag 31 oktober 2018 10:20 schreef Schanu het volgende:
[..]
Vlokje is vandaag exact 5 maanden, dus dat duurt nog even
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hahahaha +1quote:Op donderdag 1 november 2018 20:47 schreef Flav het volgende:
Hier geen problemen met eten, dit kind eet werkelijk alles![]()
En dan vooral datgene wat wij nuttigen, hij komt dan aangesneld en wijst naar het eten ‘dieseee’.
Ah ik ben gelukkig niet de enige die z'n kind mee heeft genomen naar de grote gele Mquote:Op vrijdag 2 november 2018 14:33 schreef Stormqueen het volgende:
Ik mag de lepel al maanden niet meer hanteren. Noud kan dat prima zelf vindt ie
Verder zijn we ook wel minimaal een half uur bezig met eten, maar dat ligt hier ook volledig aan de kleuter. Die eet echt bizar traag. Terwijl mijn noud, man en ik echt ontzettende schrokkers zijn
We hebben laatst zijn inname zitten turven bij de gouden boogjes en geconcludeerd dat hij aan zijn eigen happy meal toe is
[ afbeelding ]
noud komt daar al van jongs af aan. Niet wekelijks, maar eens in de zoveel tijd, ochquote:Op vrijdag 2 november 2018 15:05 schreef Messina het volgende:
[..]
Ah ik ben gelukkig niet de enige die z'n kind mee heeft genomen naar de grote gele M![]()
Hij at een hele hamburger op.
+1 op vreetbeer. Wolf at een volledig happy meal.quote:Op vrijdag 2 november 2018 15:32 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
noud komt daar al van jongs af aan. Niet wekelijks, maar eens in de zoveel tijd, och
Lekkere vreetbeer dus ook, die van jou
#noshamequote:Op vrijdag 2 november 2018 15:47 schreef Stormqueen het volgende:
Mooi hoe zo'n McFoto meteen het ijs breekt voor meer McConfessions
Patat, pizza en piemelfriemelen?quote:Op vrijdag 2 november 2018 16:51 schreef littledrummergirl het volgende:
Hier zijn de 3 p's al favoriet
die ookquote:Op vrijdag 2 november 2018 16:52 schreef ReginaFalange het volgende:
[..]
Patat, pizza en piemelfriemelen?
Pafriet.quote:Op vrijdag 2 november 2018 17:39 schreef Stormqueen het volgende:
Er zijn 5 p's.
Pizza, pafriet, pannenkoeken, pasta en piemels.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |