SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier onder verder met de nestperiode van de pups en alles wat er bij komt kijken
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
quote:Op woensdag 10 oktober 2018 21:39 schreef Miss_Isis het volgende:
Foto's van vanavond, metoogjes
Rood
[ afbeelding ]
Zalm
[ afbeelding ]
Bruin
[ afbeelding ]
Geel
[ afbeelding ]
Oranje
[ afbeelding ]
Paars
[ afbeelding ]
Blauw
[ afbeelding ]
Intercontinentale puppy's!quote:Op donderdag 11 oktober 2018 17:40 schreef Lingue het volgende:
Wat een schatjes zeg. De Tafelberg geniet mee![]()
Ja, ik vind het lastig te zien/voelen, bij Rood vind ik het opvallend maar bij de rest weet ik niet zo goed. Ik sprak de fokker van Moose, en zij zei dat ze in een eerder nest ook een keer een pup met een extra pluizige/zachte vacht heeft gehad. Deze ontwikkelde zich verder helemaal normaal, alleen met een erg mooie, dikke volwassen vacht. Wie weet gaat dit ook voor Rood op straksquote:Op vrijdag 12 oktober 2018 09:26 schreef Angelfrouk het volgende:
Ik ben benieuwd hoe die vacht van bijv. Rood zich gaat ontwikkelen. Er zijn er nog een paar die zo'n vacht hebben, of niet?
nou dat ja....quote:
Dat zou heel goed kunnen, ze gaan nu echt super snelquote:Op zondag 14 oktober 2018 19:43 schreef Sarasi het volgende:
Zalm (volgens mij) huppelde net de hele kist door!![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In spoiler want -hoewel niet heel herkenbaar- mensen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
Wij behouden onszelf het recht voor om tassen en jaszakken te controleren voor vertrekquote:Op zondag 14 oktober 2018 22:28 schreef tombolafan het volgende:
OMG ik ben verliefd. Als ik langskom kan ik niet garanderen dat ik er geen meejat
mijn dreumes kan heel hard rennenquote:Op zondag 14 oktober 2018 22:45 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Wij behouden onszelf het recht voor om tassen en jaszakken te controleren voor vertrek
Hehe, ik geef hem dan wel een kip mee ofzo. Daar hebben we er toch genoeg vanquote:Op zondag 14 oktober 2018 22:47 schreef tombolafan het volgende:
[..]
mijn dreumes kan heel hard rennen
Bring it on
het is zelf ook een chickiequote:Op zondag 14 oktober 2018 22:49 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Hehe, ik geef hem dan wel een kip mee ofzo. Daar hebben we er toch genoeg van
Oh, haar dus, pardonquote:Op zondag 14 oktober 2018 22:56 schreef tombolafan het volgende:
[..]
het is zelf ook een chickie
Maar denk niet dat de heer des huizes daar blij mee is
jawel, ookquote:Op zondag 14 oktober 2018 23:04 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Oh, haar dus, pardon![]()
En een puppy vindt meneer Tombo geen probleem?
Laten we het voor de zekerheid allebei maar niet doen dan onze kippen zijn meer geschikt voor bereiding in stoofgerechten en soep enzo, in de oven zou zonde zijnquote:Op zondag 14 oktober 2018 23:21 schreef tombolafan het volgende:
[..]
jawel, ook
Maar een kip gooit ie gelijk in de oven, een pup niet. Hoop ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |