SPOILER: Secret SantaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Die is mooi.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:07 schreef Allures het volgende:
Ik wil ook nog een effen elsie of de night sky maar die is steeds op
En deze, maar ik durf nog niet ivm dikke pens
[ afbeelding ]
Ja. Neem geen zakloze stofzuiger tenzij t eem Dyson is.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:10 schreef Senn88 het volgende:
Waarom is mijn stofzuigerzak altijd vol als ik nog net niet klaar ben met stofzuigenIk wil een zakloze stofzuiger en dan een die geschikt is voor een huisdierenhuis. Iemand tips?
Nee niet eens. Maar ik vind de foto's gewoon meh en de manier van praten of zo. Ik kan er mijn vinger niet echt op leggen.quote:
quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:10 schreef Senn88 het volgende:
Waarom is mijn stofzuigerzak altijd vol als ik nog net niet klaar ben met stofzuigenIk wil een zakloze stofzuiger en dan een die geschikt is voor een huisdierenhuis. Iemand tips?
Ik heb deze: https://www.philips.nl/c-(...)yclone-4-technologiequote:Op zondag 7 oktober 2018 13:10 schreef Senn88 het volgende:
Waarom is mijn stofzuigerzak altijd vol als ik nog net niet klaar ben met stofzuigenIk wil een zakloze stofzuiger en dan een die geschikt is voor een huisdierenhuis. Iemand tips?
Bevalt dat goed? Is het een ding dat ook tegen een stootje kan?quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:12 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Ik heb deze: https://www.philips.nl/c-(...)yclone-4-technologie
Met speciale borstel welke haren beter opzuigt.
Nee echt.quote:Wanneer iets hards (kraal oid) opgezogen wordt dan maakt dat veel herrie in het reservoir
Heb je daar ook een argument voor?quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:10 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja. Neem geen zakloze stofzuiger tenzij t eem Dyson is.
Je moet 'm niet van je balkon gooien.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:13 schreef Senn88 het volgende:
[..]
Bevalt dat goed? Is het een ding dat ook tegen een stootje kan?
nee maar ik ben soms wat lomp met stofzuigen dat hij dan niet direct gesloopt isquote:Op zondag 7 oktober 2018 13:14 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Je moet 'm niet van je balkon gooien.
Jouw huis is volgens mij steriel, lijkt me niet nodig.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:14 schreef ElDinosaur het volgende:
Moet binnenkort maar eens voor het eerst in 8 jaar dat allergiefilter schoonmaken.
Tot nu toe zijn alle zakloze stofzuigers een drama in vergelijking met de zakstofzuigers.quote:
huehue, zak. Zuigen. Huehue.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:15 schreef Samzz het volgende:
[..]
Tot nu toe zijn alle zakloze stofzuigers een drama in vergelijking met de zakstofzuigers.
De helft van de vakantiewoningen heeft zakloze stofzuigers van verschillende merken, de andere helft zakstofzuigers van verschillende merken en de zakloze stofzuigers zuigen het slechtste en vereisen het meeste onderhoud.
Tuurlijk nietquote:Op zondag 7 oktober 2018 13:14 schreef Senn88 het volgende:
[..]
nee maar ik ben soms wat lomp met stofzuigen dat hij dan niet direct gesloopt is
Oh, dat kan. Hiervoor had ik een zakloze die inderdaad bijna geen zuigkracht meer had na een tijd, maar nu heb ik een zakloze die het wel goed doet.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:15 schreef Samzz het volgende:
[..]
Tot nu toe zijn alle zakloze stofzuigers een drama in vergelijking met de zakstofzuigers.
De helft van de vakantiewoningen heeft zakloze stofzuigers van verschillende merken, de andere helft zakstofzuigers van verschillende merken en de zakloze stofzuigers zuigen het slechtste en vereisen het meeste onderhoud.
Hoelang heb je deze al dan?quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:19 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Tuurlijk niet
[..]
Oh, dat kan. Hiervoor had ik een zakloze die inderdaad bijna geen zuigkracht meer had na een tijd, maar nu heb ik een zakloze die het wel goed doet.
Ik heb ook een zakloze nu. Maar als die op is, komt er een Miele zakstofzuiger. Want Dyson is te duurquote:Op zondag 7 oktober 2018 13:19 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Tuurlijk niet
[..]
Oh, dat kan. Hiervoor had ik een zakloze die inderdaad bijna geen zuigkracht meer had na een tijd, maar nu heb ik een zakloze die het wel goed doet.
"Mars" is best aardig.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:29 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik moet ook even op zoek naar een paar nieuwe series om te gaan kijken op mijn nieuwe tv. Al veel te lang niets meer gekeken.
Het één sluit het ander niet uit.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:27 schreef HostiMeister het volgende:
Is het lange tenen dag vandaag? Of ben ik zo'n lul?
Beidequote:Op zondag 7 oktober 2018 13:27 schreef HostiMeister het volgende:
Is het lange tenen dag vandaag? Of ben ik zo'n lul?
Ziet er best goed uit wat ik zo lees.quote:
Combinatie van toekomst en interviews met mensen van nu werkt wel prima.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:37 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ziet er best goed uit wat ik zo lees.
Ga sowieso weer Luther opnieuw kijken aangezien daar nieuwe afleveringen van komen.
Dan zit je al snel aan de 250 euro. Ik zou echt niet meer terug willen naar een zakstofzuiger. Of überhaupt een niet-steelstofzuiger. Zoveel fijner en handzamer. Gedoe met die slangen.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:20 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik heb ook een zakloze nu. Maar als die op is, komt er een Miele zakstofzuiger. Want Dyson is te duur.
Stofzuiger is hier ook aan vervanging toe. Maar denk aan een centraal systeem ben je voor 15jaar klaar en geen stofzakken meer.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:20 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik heb ook een zakloze nu. Maar als die op is, komt er een Miele zakstofzuiger. Want Dyson is te duur.
Al je vloeren openbreken, klinkt als een feestjequote:Op zondag 7 oktober 2018 13:50 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Stofzuiger is hier ook aan vervanging toe. Maar denk aan een centraal systeem ben je voor 15jaar klaar en geen stofzakken meer.
Je halve huis afbreken < > af en toe zo'n apparaat door je huis gooien.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:54 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Al je vloeren openbreken, klinkt als een feestje
Overcompliceren ken je leren.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:54 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Je halve huis afbreken < > af en toe zo'n apparaat door je huis gooien.
Heb je direct genoeg bende om de effectiviteit van je centrale systeem te testen.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:54 schreef ElDinosaur het volgende:
Al je vloeren openbreken, klinkt als een feestje
En met een slang lopen zeulen om mee te stofzuigen.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:56 schreef Vinniiee het volgende:
En dan moet je alsnog de opvangbak legen
Flinke zuigkracht nodig ook. Huehuequote:Op zondag 7 oktober 2018 13:56 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
En met een slang lopen zeulen om mee te stofzuigen.
Heb zelf een watergekoelde diamantboor, hoef alleen maar 1 stijgleiding te maken, 3 gaatjes boren, aansluiting op 2e,1e, bgg, via kruipruimte keuken.quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:54 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Al je vloeren openbreken, klinkt als een feestje
Lange slang nodig om een hele verdieping te kunnen zuigen.quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:02 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Heb zelf een watergekoelde diamantboor, hoef alleen maar 1 stijgleiding te maken, 3 gaatjes boren, aansluiting op 2e,1e, bgg, via kruipruimte keuken.
De opvangbak hoef je maar eens per jaar te legen, lucht wordt naar buiten geblasen dus ook geen kleine (micro) deeltjes in huis.
Mwoah 5 meter, door de aansluitingen centraal te plaatsen. Voor de uitbouw met keuken 1tje.quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:03 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Lange slang nodig om een hele verdieping te kunnen zuigen.
Voor mannen van FOK! is een lange slang nooit een issue toch.quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:03 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Lange slang nodig om een hele verdieping te kunnen zuigen.
Klinkt als veel meer gedoe dan een stofzuiger. Geef nou maar toe dat je een probleem creëert voor een oplossing ipv andersom.quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Mwoah 5 meter, door de aansluitingen centraal te plaatsen. Voor de uitbouw met keuken 1tje.
Zon slang is niet zwaar . Per 30cm minder dan de mijne huehue.
Vind er nog maar een die zo gek is.quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:18 schreef Vinniiee het volgende:
Gewoon je vriendin laten stofzuigen. Probleem opgelost
Allergiefilter?quote:Op zondag 7 oktober 2018 13:14 schreef ElDinosaur het volgende:
Moet binnenkort maar eens voor het eerst in 8 jaar dat allergiefilter schoonmaken.
Ja, die zorgt ervoor dat je niet zomaar pinda allergie oploopt door het uit de lucht te filteren.quote:
quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:23 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ja, die zorgt ervoor dat je niet zomaar pinda allergie oploopt door het uit de lucht te filteren.
Gewoon een snoerloeze Dyson. Makkelijkste.quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:14 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Klinkt als veel meer gedoe dan een stofzuiger. Geef nou maar toe dat je een probleem creëert voor een oplossing ipv andersom.
Weet ik ook gelijk waar de PA in HEPA voor staat.quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:24 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ze zo duur zijn
Centraalsysteem ¤800,- 15 jaarquote:Op zondag 7 oktober 2018 14:14 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Klinkt als veel meer gedoe dan een stofzuiger. Geef nou maar toe dat je een probleem creëert voor een oplossing ipv andersom.
Welke stofzakken, daarnaast gaat mijn stofzuiger al 8 jaar mee.quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:33 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Centraalsysteem ¤800,- 15 jaar
Stofzuiger 15jaar is 4x¤200, stofzakken ¤200,-.
Welk probleem
Ohja muffe lucht uit de stofzuiger en lawaai is weg.
Dit is dan ook de echte reden, kijk ik lekker tv gaat de vrouw stofzuigen, hoor ik niks meer![]()
Koop natuurlijk een jonge tweedehands en doe de buizen zelf. Naar mijn idee kan er niets stuk aan zon ding. De motor kan ik zo via mijn werk laten reviseren, nieuwe lagers balanceren enzo.quote:
Wtf. Doe je ermee overgooien of zo?quote:Op zondag 7 oktober 2018 14:44 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik schat dat we 4 stofzuigers in 15 jaar verslijten
Wedstrijdje jongleren. Schiet wel op zo.quote:
Oktoberfestpakje zou haar ook niet misstaan.quote:Op zondag 7 oktober 2018 15:01 schreef ElDinosaur het volgende:
http://www.imagebam.com/gallery/ruj1jlv859jnwzwu51qofw6n2r3ng1x7
40 jaar.
Ze is natuurlijk knap maar meer een verwend mager kreng ipv een echte vrouw. Die hebben een beetje ASS.quote:Op zondag 7 oktober 2018 15:01 schreef ElDinosaur het volgende:
http://www.imagebam.com/gallery/ruj1jlv859jnwzwu51qofw6n2r3ng1x7
40 jaar.
quote:Op zondag 7 oktober 2018 15:15 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ze is natuurlijk knap maar meer een verwend mager kreng ipv een echte vrouw. Die hebben een beetje ASS.
Lees jij wat je typt?quote:Op zondag 7 oktober 2018 15:15 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ze is natuurlijk knap maar meer een verwend mager kreng ipv een echte vrouw. Die hebben een beetje ASS.
quote:Op zondag 7 oktober 2018 15:15 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ze is natuurlijk knap maar meer een verwend mager kreng ipv een echte vrouw. Die hebben een beetje ASS.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |