In de herhaling zag ik t beter.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:49 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Misschien moet je je op een hersentumor laten controleren?
Het is een complot inderdaad.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:50 schreef VEM2012 het volgende:
Psv goed. Inter wel beter. Maar met fatsoenlijk fluiten zou PSV deze gewonnen hebben. Dat zie ik nu niet meer gebeuren. Bepaald niet de eerste keer dat een Eufascheids heel opzichtig de grote ploeg bevoordeeld. Alsof je bij een fout tegen een grote club bij de Uefa meteen op de zwarte lijst gaat...
Dat staat er niet.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Het is een complot inderdaad.
Echt ongelooflijk hoor. Hoe snel je in de eredivisie er ook aan went.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:51 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
De VAR komt helaas een jaar te laat.
Je moet niet alles te serieus nemen wat van mij komt, voor zover dat al wordt gedaanquote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:56 schreef TehRocks het volgende:
[..]
In de herhaling zag ik t beter.
Lieve schat ben je wel
en een topkeeper hebbenquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:07 schreef VEM2012 het volgende:
Je moet in deze poule geluk hebben als PSV. Het zit echter wel enorm tegen zo...
met eenrichtingsverkeer kan hij t wel maar als hij zelf af en toe iets te doem krijgt valt hij vaak door de mandquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:17 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zoet wel een dramatische wedstrijd inderdaad.
geeft ook helemaal niks maar tochquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:18 schreef VEM2012 het volgende:
Maar dit is wel klaar. Met TH speel je om plek 3.
Geeft niks? Je had kunnen winnen. Dan doe je mee voor plek 2!quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:19 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
geeft ook helemaal niks maar toch
ghehe jij hebt TH alvast onder ons gezetquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:21 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Geeft niks? Je had kunnen winnen. Dan doe je mee voor plek 2!
Nee, dat wordt met Zoet in deze vorm nog lastig zat.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:22 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
ghehe jij hebt TH alvast onder ons gezet
En dan zijn er mensen die zich afvragen waarom hij niet de eerste doelman is bij Oranje. (lol)quote:
Grimsby town zoekt nog een keeperquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:22 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nou ja, je raakt hem in ieder geval dit seizoen niet meer kwijt.
roodmquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:54 schreef Scarface88 het volgende:
Weer genaaid door de scheids. Zoals elk CL seizoen. Lachwekkend. Keeper had er af gemoeten met roodm
quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:53 schreef tompsv18 het volgende:
En waarom krijgt Guti nooit meer speelminuten
quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:54 schreef Scarface88 het volgende:
Weer genaaid door de scheids. Zoals elk CL seizoen. Lachwekkend. Keeper had er af gemoeten met rood.
Ik vond Hendrix aan de bal echt dramatisch. Zonder bal vond ik Rosario vrij matig. Ik denk dat Dumfries het niveau niet heeft, zon bakbeest met zoveel energie ziet er leuk uit maar de hoeveelheid slechte aannames en voorzetten beginnen toch schrijnend te worden.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:54 schreef BadderHaring het volgende:
Jammer dit. Had minimaal een gelijk spel moeten zijn. In elk geval genoten van een aantal spelers, loopt toch wel echt kwaliteit tussen bij PSV.
Hendrix en Rosario weer prima, Dumfries en Angelino spelen weer heerlijk. Helaas verlies je door slechte communicatie tussen Schwaab en Zoet en vooral een domme actie van Zoet.
Malen valt weer sterk in. Die mag van mij wel een keer starten.
Wij hebben een andere wedstrijd zitten kijken, volgens mij.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:57 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Ik vond Hendrix aan de bal echt dramatisch. Zonder bal vond ik Rosario vrij matig. Ik denk dat Dumfries het niveau niet heeft, zon bakbeest met zoveel energie ziet er leuk uit maar de hoeveelheid slechte aannames en voorzetten beginnen toch schrijnend te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |