De investeerders zien het duidelijk niet zitten. Borgen lijken inderdaad wel ok ondanks dat het holdings zijn. Project gaat op deze basis niet volkomen.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 13:56 schreef AQuila360 het volgende:
Hebben jullie het al over Eazegames gehad? Lijkt me opzich niet veel maar wel 2 dikke borgstellingen volgensmij?
yes, is al voorbijgekomen. Volgens mij waren de vragen hierbij of het wel of niet geheel legaal was etc... Ik heb geen antwoorden voorbij zien komen...quote:Op woensdag 3 oktober 2018 13:56 schreef AQuila360 het volgende:
Hebben jullie het al over Eazegames gehad? Lijkt me opzich niet veel maar wel 2 dikke borgstellingen volgensmij?
Ik doe ze beiden niet. Hoewel beter vind ik de Papa John's toch een te groot Pizza Hut gehalte hebben.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 13:59 schreef djh77 het volgende:
Papa John op GvE:
https://www.geldvoorelkaa(...)roject.aspx?id=18802
Die op CC staat nu open
Ik denk met je dat het grootste risico is dat de vergunningen niet verleend worden. Dan is er nog een secundair risico nl dat de hypotheekrente en aanneemkosten de komende jaren zodanig stijgen dat de appartementsprijs niet meer opgebracht kan worden door de doelgroep.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 13:43 schreef kopersneek het volgende:
[..]
"LTV 100% tot de vergunningen zijn verkregen en de herontwikkeling kan gaan beginnen". Dat kan ergens in 2021 zijn. "Verpanding van de huurpenningen". Vanaf 2020 gaan de huurders eruit, wellicht zelfs eerder. Wat hou je dan precies over in 2021 als deze toko op de fles gaat? Een half leeg pand in "redelijke" staat tegen 5.25%? Misschien is mijn glas iets meer dan half leeg?
Laatste voorwaarden van de Flexlening geldt m.i al vanaf maand 8. Voegt weinig toe.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 14:53 schreef kopersneek het volgende:
Nieuwe Apoc
https://www.geldvoorelkaa(...)roject.aspx?id=18922
Wat vinden jullie overigens van de Flexlening? Lijkt mij een beetje op een erg gunstige rekening courant.... (gunstig voor de lener dan wel te verstaan)
quote:• De Geldnemer mag op ieder moment gedurende de looptijd van de lening de lening in één keer in het geheel vervroegd aflossen, waarbij aan de investeerders ten minste 8 maanden rente wordt vergoed (bijv. bij volledige aflossing na 6 maanden is de rentevergoeding 8 maanden; vindt de aflossing na 10 maanden plaats dan is de rentevergoeding 10 maanden).[/b]).
• De Geldnemer mag vervolgens vanaf maand 13 de pro resto schuld op ieder moment in zijn geheel boetevrij vervroegd aflossen.
per 3 maanden is altijd al zo geweest bij aflossingsvrije leningen van GvE. Bovendien is APOC eigenlijk altijd een flexlening geweest met afwijkende voorwaarden.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 14:59 schreef kopersneek het volgende:
Als we dan toch inzoomen op deze uitwerking, dan vind ik rentebetaling per kwartaal een achteruitgang, ik zie liever per maand...
Voor deze pitch heb je gelijk, maar ik denk in de toekomst dat er een termijn tussen deelaflossing en volledige aflossing gaat komen, dit staat namelijk in de omschrijving van een flexlening:quote:Op woensdag 3 oktober 2018 14:56 schreef djh77 het volgende:
[..]
Laatste voorwaarden van de Flexlening geldt m.i al vanaf maand 8. Voegt weinig toe.
[..]
quote:Daarnaast kan er bij een flexlening vervroegde deelaflossing plaatsvinden.
Dit is gewoon een aflossingsvrije lening. Er wordt de eerste 12 maanden alleen rente betaald obv de hoofdsom en vanaf maand 13 obv de hoofdsom minus eenmalige deelaflossingquote:Op woensdag 3 oktober 2018 15:08 schreef kopersneek het volgende:
Ah, nooit opgemerkt. Maar nu dus ook waarschijnlijk bij niet aflossingsvrije leningen, immers alles kan en lijkt free form te zijn. Ben benieuwd... Eens kijken of ik dit keer wel binnen de minuut kan inschrijven op het vliegtuigje...
Aflossingsvrije leningen kom ik niet in de búúrt.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 15:20 schreef djh77 het volgende:
[..]
Dit is gewoon een aflossingsvrije lening. Er wordt de eerste 12 maanden alleen rente betaald obv de hoofdsom en vanaf maand 13 obv de hoofdsom minus eenmalige deelaflossing
Dit vind ik dan weer een heel positieve ontwikkeling.quote:Bij eerdere APOC-projecten is overeengekomen dat de vrij beschikbare cashflow binnen de project-B.V. moet blijven (door middel van een non-onttrekkingsverklaring). Van die afspraak wordt bij deze aanvraag afgeweken. Dit risico wordt gecompenseerd door een volledige borgstelling van de moedermaatschappij.
Staat al 2 dagen online. Zit bijna vol.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 18:32 schreef prefix1 het volgende:
iemand die mee doet?:
https://horecacrowdfundin(...)-winterberg-y3p7x6lq
ik zelf wil wel mee gaan doen ziet er interessant uit
goed of slecht teken? ik ga voor het eerst met een crowdfunding meedoenquote:Op woensdag 3 oktober 2018 18:48 schreef djh77 het volgende:
[..]
Staat al 2 dagen online. Zit bijna vol.
Heb voor mijn standaard bedrag bij HCN ingelegd, Zoals ik al eerder opmerkte niet zolang geleden in Winterberg geweest, een beetje als Valkenburg maar dan in de BRD als je in de buurt bent ga je er naar toe, omdat iedereen er naar toe gaat en je er ook een keer geweest moet zijn, om vervolgens te zeggen dat je er nooit meer naar toe gaat,quote:Op woensdag 3 oktober 2018 18:32 schreef prefix1 het volgende:
iemand die mee doet?:
https://horecacrowdfundin(...)-winterberg-y3p7x6lq
ik zelf wil wel mee gaan doen ziet er interessant uit
kijk daar heb je gelijk in!, ik denk dat het wel kan lopen midden in winterberg als de ondernemer zoveel ervaring heeft als hij zegt moet het goed komen gok ik....quote:Op woensdag 3 oktober 2018 18:59 schreef peterc het volgende:
[..]
Heb voor mijn standaard bedrag bij HCN ingelegd, Zoals ik al eerder opmerkte niet zolang geleden in Winterberg geweest, een beetje als Valkenburg maar dan in de BRD als je in de buurt bent ga je er naar toe, omdat iedereen er naar toe gaat en je er ook een keer geweest moet zijn, om vervolgens te zeggen dat je er nooit meer naar toe gaat,
Dus massa's volk , zowel zomer als winter, dat eet, drinkt, slentert, zooi koopt, etc etc.
Voor zover ik mij herinner is de locatie links op het plein, gunstig gelegen, met serre / terras en boven dakterras. Combineer dit met veel volk, dat het gehele jaar komt in Winterberg, dan zou het moeten lukken. Kwaliteit van de ondernemer, eten & drinken, concept, personeel en structuur van de toko is dan ook zonder meer van belang. Durf het wel aan.
En maakt de ondernemer er een potje, met een paar uurtjes lekker gas geven over de Autobahn, kan ik hem aanspreken. Overigens was een incentive op zijn plaats geweest, want als je in de buurt komt ga je net als zoveel anderen toch naar toe, Minpuntje
Geen slecht teken, meeste projecten bij HCN zijn sneller vol, maar in deze pitch is het bedrag 325k ook wel hoger als het doorsnee HCN project, kijk ze er maar eens op na. Deze komt gewoon vol.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 18:55 schreef prefix1 het volgende:
[..]
goed of slecht teken? ik ga voor het eerst met een crowdfunding meedoen
op dit project ga ik voor 250, meer omdat het me eerste project is en ik ook nog inversteer in aandelen en crypto coinsquote:Op woensdag 3 oktober 2018 19:04 schreef peterc het volgende:
[..]
Geen slecht teken, meeste projecten bij HCN zijn sneller vol, maar in deze pitch is het bedrag 325k ook wel hoger als het doorsnee HCN project, kijk ze er maar eens op na. Deze komt gewoon vol.
By the way, stand is nu 303k, dus heel lang wachten kan niet meer, Minimale inleg is ¤ 250, Bouw je CF portefeuille rustig op, een project is geen portefeuille, met inleggen van 100 - 250 bouw je ook een gespreide portefeuille op.
Zit zelf niet in de crypto, maar wel in depo's, OG, CF, aandelen & fondsen, spreiden spreiden ook binnen je sectoren is het devies. Bij CF neemt het risico' op defaults van een gemiddelde CF portefeuille niet meer af bij circa 200 projecten. Dus van 1 tot circa 200 projecten daalt je default risico gemiddeld genomenquote:Op woensdag 3 oktober 2018 19:06 schreef prefix1 het volgende:
[..]
op dit project ga ik voor 250, meer omdat het me eerste project is en ik ook nog inversteer in aandelen en crypto coins
Ach, die kerk staat er dan nog wel. Ik ben eerder benieuwd of Wvjg nog levensvatbaar is over dertig jaar. Sterker: ik ben al helemaal benieuwd of ik zelf nog wel levensvatbaar ben. Als ik hier al aan mee zou doen, is het vrijwel zeker de erfenis voor de kinderen.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 19:38 schreef Gustaf86 het volgende:
Die hebben een hoop zekerheden nodig, zal mij benieuwen hoeveel kerken er nog levensvatbaar zijn over dertig jaar.
Kijk naar concept, locatie (evt. terras) , wat voor gebied zit de toko in, omzetdoelstellingen etc, beoordeel dan of eea past of overeenkomt met vergelijkbare toko's in jouw omgeving. Kijk ook naar recensies op eetnu en iens bij overnames.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 19:02 schreef prefix1 het volgende:
[..]
kijk daar heb je gelijk in!, ik denk dat het wel kan lopen midden in winterberg als de ondernemer zoveel ervaring heeft als hij zegt moet het goed komen gok ik....
Jij nog tips voor horeca crowdfunding waar ik op moet letten? horeca zijn toch meestal cowboys....
Met die looptijd zal het idee wel zijn dat de gemeenteleden het geld bij elkaar gaan leggen, want weinig investeerders die 30 jaar op hun geld willen wachten.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 19:37 schreef djh77 het volgende:
Project met looptijd van 30 jaar op WvjG
[ afbeelding ]
Ja dat kan je ze eigenlijk niet aandoen. Nog jaren kleine beetjes geld die binnenkomen en nog steeds geen definitieve verdeling van de nalatenschap.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 19:48 schreef crowd-fundi het volgende:
[..]
Ach, die kerk staat er dan nog wel. Ik ben eerder benieuwd of Wvjg nog levensvatbaar is over dertig jaar. Sterker: ik ben al helemaal benieuwd of ik zelf nog wel levensvatbaar ben. Als ik hier al aan mee zou doen, is het vrijwel zeker de erfenis voor de kinderen.
Ik denk ook aan de mogelijkheid om op een legale manier diaconaal geld uit te lenen aan het kerkbeheer.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 20:04 schreef Mynheer007 het volgende:
[..]
Met die looptijd zal het idee wel zijn dat de gemeenteleden het geld bij elkaar gaan leggen, want weinig investeerders die 30 jaar op hun geld willen wachten.
quote:Op woensdag 3 oktober 2018 20:36 schreef Gustaf86 het volgende:
[..]
Ja dat kan je ze eigenlijk niet aandoen. Nog jaren kleine beetjes geld die binnenkomen en nog steeds geen definitieve verdeling van de nalatenschap.
Ik zit in zijn 1e project en tot nu toe alleen maar positieve ervaringen. Betaald altijd op tijd.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 14:05 schreef djh77 het volgende:
Ferrari F12 op KoM:
https://www.kapitaalopmaat.nl/PassionWithoutLimits-4
4e project van de heer Bongers
Ik twijfel. Rente is lager en de borgstelling moeder ipv de volledige niet-onttrekkingsverklaring vind ik niet per se positief omdat het risico van andere projecten nu in dit project wordt betrokken. Als ik naar de balans in het Creditsafe rapport kijk valt de winstgevendheid in 2017 mij ook tegen, als ik het goed lees is het eigen vermogen zelfs gedaald ondanks een veel hogere omzet dan geprognotiseerd.quote:
quote:Onze winkelmedewerkers zijn nog net geen butlers. Klanten worden ontvangen met hapjes, drankjes en, waar gewenst, een luchtig praatje
quote:Street & Luxury bedient naast klanten met zeer hoge inkomens ook beroemdheden
quote:Wij willen binnen een jaar een begrip in Amsterdam worden.
Ik pasquote:Street & Luxury heeft een direct netwerk bestaande uit nationale en internationale sterren die we direct kunnen inzetten om naamsbekendheid te genereren
E 250 kan je nog eens investerenquote:Incentive
Bij een investering vanaf ¤ 250,- ontvangt u een memberpas op naam incl. 10% korting op uw eerste aankoop
Helemaal mee eens. Dit bestaat allemaal al lang en niet alleen in Amsterdam maar door het hele land heen.quote:Op donderdag 4 oktober 2018 09:55 schreef djh77 het volgende:
Mode op GvE:
https://www.geldvoorelkaa(...)roject.aspx?id=18726
[..]
[..]
[..]
[..]
Ik pas
¤ 7.000 huur per maand!! En waar gaan die BN-ers en zeer vermogenden parkeren?quote:Op donderdag 4 oktober 2018 10:32 schreef rechtsbackje het volgende:
2 startende ondernemers, die blijkbaar een huurcontract aangaan op een dure locatie. Ruimte om een tegenvallende startomzet op te vangen, is er niet. Prognose is opgesteld door het marketingbureau dat `financieringen` erbij doet. Als je nou zoveel BN-ers kent, waarom maak je die dan geen financieel deelgenoot?
Ik sla hem over. In het CS rapport zie je inderdaad wat alarmerende zaken zoals een fors toegenomen balanstotaal, een gedaald eigen vermogen (verlies??) zowel in euro's als in % (26->9) en andere verslechterde balansratio's zoals CR en werkkapitaal. Het is me ook niet duidelijk hoe hard de activa zijn.quote:Op donderdag 4 oktober 2018 09:38 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
[..]
Ik twijfel. Rente is lager en de borgstelling moeder ipv de volledige niet-onttrekkingsverklaring vind ik niet per se positief omdat het risico van andere projecten nu in dit project wordt betrokken. Als ik naar de balans in het Creditsafe rapport kijk valt de winstgevendheid in 2017 mij ook tegen, als ik het goed lees is het eigen vermogen zelfs gedaald ondanks een veel hogere omzet dan geprognotiseerd.
Tja en de cowboys van de ABNAMRO gaan niet helpen als het mis dreigt te gaan ondanks het mooie reclamespotje met de baas van APOC.quote:Op donderdag 4 oktober 2018 10:45 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ik sla hem over. In het CS rapport zie je inderdaad wat alarmerende zaken zoals een fors toegenomen balanstotaal, een gedaald eigen vermogen (verlies??) zowel in euro's als in % (26->9) en andere verslechterde balansratio's zoals CR en werkkapitaal. Het is me ook niet duidelijk hoe hard de activa zijn.
Ik zit er al in met twee projecten dus ik laat het hier bij. Niet dat ik me al zorgen maak maar méér exposure lijkt me niet gewenst.
Twijfel, ik laat het meeste teruglopen en omdat en bestaande apoc aflossingsvrij zijn wordt het al een steeds groter deel van mijn portefeuille. Ik zou niet willen dat het omvallen van 1 bedrijf mijn hele rendement sloopt.quote:
Ja, ze gaan echt als een speer. Je kan van het platform zeggen wat je wil maar dit is toch een hele prestatie.quote:Op donderdag 4 oktober 2018 11:29 schreef djh77 het volgende:
FNC hard op weg om de grootste te worden:
[ afbeelding ]
Jazeker, en vooral te verklaren doordat ze Jan en alleman leningen verstrekken al hebben ze de kredietwaardigheid van een drugsverslaafde zwerver. Maar nu ben ik vast aan het bashenquote:Op donderdag 4 oktober 2018 11:44 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Ja, ze gaan echt als een speer. Je kan van het platform zeggen wat je wil maar dit is toch een hele prestatie.
Mousse Flambé, en het wordt je gebracht door butler in livrei...quote:Op donderdag 4 oktober 2018 12:09 schreef bleyenburg het volgende:
het gebakken lucht gehalte van de mode pik op GVE is zo hoog dat je er een nieuwe term voor uit zou moeten vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |