quote:Op zondag 30 september 2018 21:11 schreef Poes. het volgende:
[..]
Dat valt nog mee, maar jij had nog niet zo lang Netflix toch?
Hier sinds 03-12-2016
Jaquote:Op zondag 30 september 2018 21:10 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Vaker zo met series inderdaad, heel stom!
quote:Op zondag 30 september 2018 21:11 schreef Poes. het volgende:
[..]
Dat valt nog mee, maar jij had nog niet zo lang Netflix toch?
Hier sinds 03-12-2016
Ik sinds 26-12-2016quote:Op zondag 30 september 2018 21:11 schreef Poes. het volgende:
[..]
Dat valt nog mee, maar jij had nog niet zo lang Netflix toch?
Hier sinds 03-12-2016
Ja, of er staat alleen seizoen 5 en 6 van een serie op bijvoorbeeld, denk je ook van wtfquote:Op zondag 30 september 2018 21:12 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja. Terwijl seizoen 9 al even uit is en seizoen 10 ook al begonnen is.
Ja idd. Wtf.quote:Op zondag 30 september 2018 21:13 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ja, of er staat alleen seizoen 5 en 6 van een serie op bijvoorbeeld, denk je ook van wtf
Oh ja, dat is met Family Guy ook zo :/quote:Op zondag 30 september 2018 21:13 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ja, of er staat alleen seizoen 5 en 6 van een serie op bijvoorbeeld, denk je ook van wtf
Stom! Dat er af halen vind ik ook zo stom jaquote:Op zondag 30 september 2018 21:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja idd. Wtf.
En Downton Abby staat er niet meer op.
Ga Call the Midwife kijken danquote:Op zondag 30 september 2018 21:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja idd. Wtf.
En Downton Abby staat er niet meer op.
Ja inderdaadquote:Op zondag 30 september 2018 21:14 schreef Poes. het volgende:
[..]
Oh ja, dat is met Family Guy ook zo :/
Jaaaquote:
Die naam houdt me tegenquote:
En dan niet vergeten om in januari naar de BBC te gaan kijkenquote:Op zondag 30 september 2018 21:15 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Jaaadecember weer kerst aflevering!
Call the midwife is echt een hele mooie dramaserie. Ik zit bijna elke aflevering te jankenquote:Op zondag 30 september 2018 21:16 schreef Samzz het volgende:
[..]
Die naam houdt me tegen.
Ik heb nu Atypical opgezet.
En ik moet nog verder met Outlander.
Babiesquote:Op zondag 30 september 2018 21:16 schreef Samzz het volgende:
[..]
Die naam houdt me tegen.
Ik heb nu Atypical opgezet.
En ik moet nog verder met Outlander.
Ik heb niks met baby'squote:Op zondag 30 september 2018 21:16 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Call the midwife is echt een hele mooie dramaserie. Ik zit bijna elke aflevering te janken
Haha ja, ik zag het toevalig bij mijn moeder dat daar nederlandse ondertiteling bij zit inderdaad ( die opeens ook CtM zat te kijken maar die enorme jankaflevering van afgelopen seizoen, goed begin ookquote:Op zondag 30 september 2018 21:16 schreef Poes. het volgende:
[..]
En dan niet vergeten om in januari naar de BBC te gaan kijken
Kwam er pas bij de laatste aflevering ofzo achter dat de BBC First Nederlands is en dus ook NL'se ondertiteling heeft
Maar ook reclame, dat is wat minder.. heeft de normale BBC niet.quote:Op zondag 30 september 2018 21:17 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Haha ja, ik zag het toevalig bij mijn moeder dat daar nederlandse ondertiteling bij zit inderdaad ( die opeens ook CtM zat te kijken maar die enorme jankaflevering van afgelopen seizoen, goed begin ook)
Nee inderdaad. denk dat ik wel gewoon op de normale BBC ga kijken.quote:Op zondag 30 september 2018 21:19 schreef Poes. het volgende:
[..]
Maar ook reclame, dat is wat minder.. heeft de normale BBC niet.
Schijnt heel goed te zijn.quote:Op zondag 30 september 2018 21:19 schreef Poes. het volgende:
[..]
Oh ja, die moest ik ook nog gaan opzoeken. Ga ik gelijk even doen.
Over een wereld waarin bijna alle vrouwen op een paar na onvruchtbaar zijn. Die paar vrouwen die nog wel kinderen kunnen krijgen worden als broedmachine gebruikt.quote:
Oh dat klinkt wel tof jaquote:Op zondag 30 september 2018 21:21 schreef Samzz het volgende:
[..]
Over een wereld waarin bijna alle vrouwen op een paar na onvruchtbaar zijn. Die paar vrouwen die nog wel kinderen kunnen krijgen worden als broedmachine gebruikt.
In een kleine notendop.
Dat is kut zeg, was net enthousiast..quote:
Ja, ik had m gebookmarked. Maar is ie eraf? Wtfquote:Op zondag 30 september 2018 21:23 schreef Poes. het volgende:
[..]
Dat is kut zeg, was net enthousiast..
Sowieso vind ik dystopische verhalen mooi. Ben ook gek op the Hunger Games bijvoorbeeld
Trustenquote:Op zondag 30 september 2018 21:25 schreef Poes. het volgende:
Lekker dan..
Dames, ik ga richting bed. Weltrusten voor straks
Truste!quote:Op zondag 30 september 2018 21:25 schreef Poes. het volgende:
Lekker dan..
Dames, ik ga richting bed. Weltrusten voor straks
Lijkt mij ook wel wat iddquote:Op zondag 30 september 2018 21:27 schreef Samzz het volgende:
Atypical lijkt tot nu toe ook wel okay.
quote:
Halestorm in de 013quote:Op maandag 1 oktober 2018 10:20 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Waar ga je heen?
En dystopische shizzle.
Leuk!quote:
Als we op tijd zijn, staat hier dan een Duits dierentuinprogramma op.quote:Op maandag 1 oktober 2018 10:39 schreef Sarabi het volgende:
Tijdens het avondeten kijken we altijd iets van een serie. I know slecht dat we niet aan tafel eten
Klinkt uhh bijzonderquote:Op maandag 1 oktober 2018 10:39 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Als we op tijd zijn, staat hier dan een Duits dierentuinprogramma op.
Gewoon beestjes kijken tijdens het eten.quote:
Alpaca'squote:Op maandag 1 oktober 2018 10:42 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Gewoon beestjes kijken tijdens het eten.De recentste was Berlijn, heel veel alpaca's
Ik heb hier in de buurt een boerderij ontdekt die ook alpaca-wandelingen doet.quote:Op maandag 1 oktober 2018 10:50 schreef Samzz het volgende:
[..]
Alpaca's.
Hier in de buurt kun je er een strandwandeling mee maken.
Alpaca'squote:Op maandag 1 oktober 2018 10:51 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik heb hier in de buurt een boerderij ontdekt die ook alpaca-wandelingen doet.Het is dat mijn weekends vol zitten voorlopig en het weer echt minder aan het worden is...
Op youtube zijn vergelijkbare programma’s te vinden: The weight care unit en Fat Doctor. Allebei Engels. Ik spoel ze op een gegeven moment wel door.quote:Op maandag 1 oktober 2018 10:25 schreef Stormqueen het volgende:
Ik heb helaas nooit meer tijd / puf voor Netflix enzo. Tegen de tijd dat de kinderen op bed liggen en het huis weer gekuist is, ik heb hardgelopen / vergaderd / gebatst of andere programma-onderdelen heb afgewerkt is het bijna altijd weer bedtijd.
Heb ooit wel, toen ik nog maar 1 baby had en daar elke avond mee thuis op de bank zat, the Walking Dead gevolgd, maar die is er af gehaald![]()
Wat ik wel altijd graag kijk is My 600lb life en aanverwantenBeetje een guilty pleasure, die opname zet ik wel eens op als mijn man vroeg naar bed gaat
Dat is hier ookquote:Op maandag 1 oktober 2018 10:51 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik heb hier in de buurt een boerderij ontdekt die ook alpaca-wandelingen doet.Het is dat mijn weekends vol zitten voorlopig en het weer echt minder aan het worden is...
Dat kan ik slecht verdragen. Nog niet meer dan 5 minuten van gezien.quote:
Ben je al klaar met de Halloween inrichting? Ben wel benieuwd naar de foto'squote:Op maandag 1 oktober 2018 13:04 schreef sararaats het volgende:
Ik heb mezelf uit het bed gesleurd want lekker warm.
Kermis in mijn hoofd en ik moet het rustigaan doen.
Nog niet helemaal. Het is niet veel maar ik wil iets speciaals.quote:Op maandag 1 oktober 2018 13:08 schreef Poes. het volgende:
[..]
Ben je al klaar met de Halloween inrichting? Ben wel benieuwd naar de foto's
Ik hoop het!! Vind het wel behoorlijk spannendquote:Op maandag 1 oktober 2018 13:21 schreef Poes. het volgende:
Succes Sara! Je hebt gelukkig nog even
Jij ook succes LP! We gaan voor allemaal goed nieuws
Niet nodig, je doet het geweldigquote:Op maandag 1 oktober 2018 13:25 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ik hoop het!! Vind het wel behoorlijk spannend
Haha ja maar het wordt nu wel heel echt hahaquote:Op maandag 1 oktober 2018 13:26 schreef Poes. het volgende:
[..]
Niet nodig, je doet het geweldig
En ik heb nu zooooo'n zin in onze high tea![]()
You can do this!quote:Op maandag 1 oktober 2018 13:28 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Haha ja maar het wordt nu wel heel echt haha
Jaaaa
Vertel eens?quote:Op maandag 1 oktober 2018 13:17 schreef LPFAN het volgende:
Druk weekend liiszle!
Ik krijg straks mijn bewindvoerder op visite. Spannend!
Ik zit door omstandigheden ongeveer 5 jaar nu in de bewindvoering, en het op het moment erg goed, schulden die ik had zijn weg etc. en ik doe nu ook een cursus om met geld om te gaan, en ik denk dat ik er klaar voor ben om het weer allemaal zelf te gaan doen. Bewindvoering is het hier mee eens, Is heel blij met hoe het gaat en hoe ik er mee omga en komt vanmiddag langs met een ontslagbrief voor de rechter.quote:
Goed bezigquote:Op maandag 1 oktober 2018 13:49 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ik zit door omstandigheden ongeveer 5 jaar nu in de bewindvoering, en het op het moment erg goed, schulden die ik had zijn weg etc. en ik doe nu ook een cursus om met geld om te gaan, en ik denk dat ik er klaar voor ben om het weer allemaal zelf te gaan doen. Bewindvoering is het hier mee eens, Is heel blij met hoe het gaat en hoe ik er mee omga en komt vanmiddag langs met een ontslagbrief voor de rechter.
Netjes!quote:Op maandag 1 oktober 2018 13:49 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ik zit door omstandigheden ongeveer 5 jaar nu in de bewindvoering, en het op het moment erg goed, schulden die ik had zijn weg etc. en ik doe nu ook een cursus om met geld om te gaan, en ik denk dat ik er klaar voor ben om het weer allemaal zelf te gaan doen. Bewindvoering is het hier mee eens, Is heel blij met hoe het gaat en hoe ik er mee omga en komt vanmiddag langs met een ontslagbrief voor de rechter.
Thanks!quote:
Jah! Ben heel benieuwd hoe het nu verder gaat.quote:
Ja, dat hoopte ik al!quote:Op maandag 1 oktober 2018 13:49 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ik zit door omstandigheden ongeveer 5 jaar nu in de bewindvoering, en het op het moment erg goed, schulden die ik had zijn weg etc. en ik doe nu ook een cursus om met geld om te gaan, en ik denk dat ik er klaar voor ben om het weer allemaal zelf te gaan doen. Bewindvoering is het hier mee eens, Is heel blij met hoe het gaat en hoe ik er mee omga en komt vanmiddag langs met een ontslagbrief voor de rechter.
Jah inderdaad! Lijkt me erg fijn om alles weer zelf in handen te hebben!quote:Op maandag 1 oktober 2018 15:20 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, dat hoopte ik al!
De schone lei!
Lijkt me vooral fijn dat je weer zelf mag beslissen. Op zoek naar een goede tweedehands wasmachine?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |